A 3 rd kiadása a European Nations Cup fedett atlétikai került sor2006. március 5A Liévin , Franciaország . A versenyt az Európai Atlétikai Szövetség égisze alatt rendezik meg .
Franciaország és Oroszország megtartja a 2004-ben megszerzett címeit, megnyerve a férfiak, illetve a nők versenyét.
Teszt | Arany | Ezüst | Bronz |
---|---|---|---|
60 méter |
Ronald Pognon 6s 65 |
Anatolij Dovhal 6-as 70-es évek |
Dariusz Kuć 6 mp 73. o |
400 méter |
Daniel Dabrowski 46-os 62 |
Ruwen Faller 46-os 89 |
Aleksey Rachkovskiy 47-es évek 01 |
800 méter |
Juan de Dios Jurado 1 perc 49 s 50 |
Maurizio Bobbato 1 perc 50 s 05 |
René Herms 1:50:06 |
1500 méter |
Sergio Gallardo 3:49:77 |
Guillaume Éraud 3 perc 50 s 66 |
Vaszilij Tsikalo 3 perc 50 s 74 |
3000 méter |
Jan Fitschen 7:58:08 |
Badre Dine Zioini 8 perc 03 s 63 |
Francisco Javier Alves 8:04 78 |
60 m akadály |
Ladji Doucouré 7 s 62 |
Mike Fenner 7s 69 |
Olli Talsi 7s 74 |
Váltó 2000 m (800/600/400/200 m) |
Oroszország Jurij Koldin Dmitrij Bogdanov Alekszandr Usov Ivan Teplykh 4 perc 15 s 93 |
Franciaország Romain Maquin Kévin Hautcœur Brice Panel Idrissa M'Barke 4 perc 16 s 20 |
Németország Moritz Waldmann Steffen Co Florian Seitz Sebastian Ernst 4 perc 17 s 39 |
Magasugrás |
Ivan Ukhov 2,26 m |
Andrea Bettinelli 2,26 m |
Javier Bermejo 2,26 m |
Távolugrás |
Olexiy Lukashevych 7,88 m |
Szalim Sdiri 7,85 m |
Rapp Péter 7,82 m |
Súlylökő |
Tomasz Majewski 20,60 m |
Ralf Bartels 20,59 m |
Manuel Martínez 20,09 m |
Teszt | Arany | Ezüst | Bronz |
---|---|---|---|
60 méter |
Christine Arron 7s 16 |
Olga Khalandyreva 7 s 29 |
Angela Moroşanu 7 s 32 |
400 méter |
Tatjana Veszkurova 51. o |
Monika Bejnar 52-es évek 45 |
Claudia Hoffmann 52-es évek 69 |
800 méter |
Maria Cioncan 2 perc 02 s 21 |
Ewelina Setowska 2:02 58 |
Svetlana Cerkaszova 2:02 78 |
1500 méter |
Komjagina Olga 4 perc 10 s 23 |
Jakubczak Anna 4 perc 13 s 23 |
Nataliya Tobias 4 perc 15 mp 39 |
3000 méter |
Jekatyerina Volkova 8:59 70 |
Antje Möldner 9 perc 01 s 07 |
Tetyana Holovchenko 9:04 88 |
60 m akadály |
Susanna Kallur 7s 95 |
Glory Alozie 7s 99 |
Aurelia Trywianska 8s 00 |
Váltó 2000 m (800/600/400/200 m) |
Oroszország Irina Vashentseva Mariya Dryakhlova Tatyana Firova Natalya Ivanova 4 perc 47 s 48 |
Románia Mihaela Neacsu Iuliana Popescu Angela Moroşanu Ionela Târlea-Manolache 4 perc 49 s 96 |
Lengyelország Lidia Chojecka Malgorzata Pskit Marta Chrust-Rozej Grazyna Prokopek 4 perc 50 s 96 |
Rúdugrás |
Rogowska Anna 4,80 m |
Tatjana Polnova 4,50 m |
Martina Strutz 4,40 m |
Hármasugrás |
Oksana Rogova 14,08 m |
Mariana Salamon 14,04 m |
Theresa N'Zola 13,97 m |
|
|