Sport | Kerékpározás |
---|---|
Szervező (k) | CIO |
Szerkesztés | 2 nd |
Helyek) | Nankin |
Keltezett | 17 - 2014. augusztus 24 |
Próbák | 3 |
Webhely (ek) |
Nanjing Olimpiai Sportközpont Stadion Laoshan Nemzeti Erdei Park |
Hivatalos honlapján | www.nanjing2014.org/fr |
Navigáció
Kerékpárral események számára a 2014-es Nyári Ifjúsági Olimpiai Játékok kerülnek megrendezésre a Nanjing olimpiai sportközpont Stadion és Laoshan National Forest Park Nanjing , Kínában 17 és 2014. augusztus 24.
A nyári ifjúsági olimpia kerékpáros eseményeire a versenyzők kétfős csapatokban vannak és együtt versenyeznek. Mindkét csapatversenyben fiúk és lányok esetében a csapat két tagjának az alábbi versenyek közül kettőt le kell futnia, de csapatonként csak egy tag vesz részt az eseményen: BMX, terepfutó hegyikerékpározás, terepfutó verseny és időmérő edzés . Mindkét versenyzőnek le kell futnia a közúti versenyre.
A vegyes csapatok váltóversenyénél minden csapat négy sportolóból áll: két junior lányból és két junior fiúból. A vegyes csapat váltó terepfutó versenyből áll (csapatonként fiú és lány fut) és országúti versenyből (a csapat fennmaradó két tagjának). Azoknak a NOC-oknak, amelyek csak két férfit vagy két nőt kvalifikáltak ezekre a játékokra, sorsolást hajtanak végre, hogy egyesített csapatokat hozzanak létre.
Ahhoz, hogy részt, sportolók kell között született 1 -jén január 1996 és 1997. december 31..
Minden NOC legfeljebb 2, két sportolóból álló csapatot nevezhet, nemenként 1-et
Fiúk
|
Lányok
|
A program a következő:
Az idők megegyeznek Kínával ( UTC + 8 )Keltezett | Nap | Rajt | Verseny |
---|---|---|---|
Augusztus 17 | vasárnap | 09:00 | Terepfutó eliminátor |
Augusztus 18 | hétfő | 09:00 | Az óra ellen |
Augusztus 19 | kedd | 09:00 | BMX sorozat |
Augusztus 19 | kedd | 15:00 | BMX döntők |
Augusztus 20 | szerda | 09:00 | Cross country lányok |
Augusztus 20 | szerda | 10:30 | Cross country fiúk |
Augusztus 22 | péntek | 08:30 | Lányok közúti verseny |
Augusztus 22 | péntek | 10:30 | Fiúk közúti verseny |
Augusztus 24 | vasárnap | 09:00 | Vegyes csapat váltó |
Verseny | Arany | Ezüst | Bronz |
---|---|---|---|
Fiúk csapatban |
Kolumbia Brandon Rivera Jhon Anderson Rodríguez |
Dánia Mikkel Honoré Rasmus Nielsen Salling |
Hollandia Niek Kimmann Wiebe Scholten |
Lányok csapatonként |
Olaszország Sofia Beggin Chiara Teocchi |
Csehország Nikola Noskova Barbora Průdková |
Dánia Anna Kjaergaard Madsen Pernille Mathiesen |
Vegyes csapat váltó |
Csehország Barbora Průdková Jan Rajchart Roman Lehký Nikola Noskova |
Olaszország Chiara Teocchi Federico Mandelli Manuel Todaro Sofia Beggin |
Ukrajna Darja Tkacsova Vlagyiszlav Nyizsicij Rinat Udod Anzhelika Teterych |
Rang | Nemzet | Arany | Ezüst | Bronz | Teljes |
---|---|---|---|---|---|
1 | Olaszország | 1 | 1 | 0 | 2 |
Csehország | 1 | 1 | 0 | 2 | |
3 | Colombia | 1 | 0 | 0 | 1 |
4 | Dánia | 0 | 1 | 1 | 2 |
5. | Hollandia | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ukrajna | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Teljes | 3 | 3 | 3 | 9. |