Időszak Csapat M ( Pts ) b
1991-1992 Írország 10. cikk (4) bekezdés

a Csak hivatalos országos és kontinentális versenyek.
b Csak hivatalos mérkőzések.

Gordon Fredric Hamilton , született 1964. május 13A Belfast , egy rögbi unió játékos , aki játszik a harmadik szárny helyzetét . Játszik Ulster provinciával és az ír csapattal , amellyel tíz tesztet játszik négy pontot szerezve, egy próbálkozással.

Életrajz

Gordon Hamilton legismertebb az 1991-es Világkupa negyeddöntős próbájáról a Lansdowne Road-on Ausztrália ellen . Öt perccel a mérkőzés végén, a próbát, transzformált Ralph Keyes , hozza a pontszám 15-12 javára csapata. Michael Lynagh próbálkozása azonban a Wallabies győzelmét adja .

Gordon Hamilton tíz tesztet játszik az ír csapattal a1991. február 02A Lansdowne Road ellen Franciaországban és az1992. október 31a Lansdowne Road-on Ausztrália ellen .

Gordon Hamilton ír csapata meccseinek részletei. Gordon Hamilton írországi mérkőzéseinek részletei