Sport | Harc |
---|---|
Szervező (k) | CIO és FILA |
Helyek) | London |
Keltezett | 2012. augusztus 8 |
Nemzetek | 20 |
Résztvevők | 20 |
Webhely (ek) | ExCeL London |
Hivatalos honlapján | Eseményoldal a London2012.com oldalon |
Győztes | Kaori Icho ( JPN ) |
---|---|
Második | Jing Ruixue ( CHN ) |
Harmadik | Lubov Volosova ( RUS ) Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) |
Trial of 63 kiló nők a freestyle birkózás a Summer 2012 olimpia zajlottAugusztus 8A ExCeL London a London .
Arany | Ezüst | Bronz |
Kaori Icho ( JPN ) | Jing Ruixue ( CHN ) | Lubov Volosova ( RUS ) Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) |
Ez a birkózó verseny kiütéses verseny, amelynek draftja a két bronzérem nyerteseinek meghatározására szolgál. A két döntős az arany- és ezüstéremért küzd. Minden birkózó, aki vereséget szenved a két döntő egyikének döntőjében, átmegy a visszavágóra, amely a bronzéremért folytatódik, amely az elődöntő veszteseit és az utánpótlás győzteseit foglalja magában az asztal felén.
Minden küzdelem három, két perces fordulóból áll. Az a birkózó, aki minden fordulóban a legtöbb pontot szerzi, az adott forduló győztese, és a viadal akkor ér véget, amikor az egyik birkózó két fordulót (tehát a viadalt) megnyer.
Az esemény birkózói a 2011-es Birkózó Világbajnokságon, vagy a különféle világ- vagy kontinens kvalifikációs tornákon kvalifikálták magukat márciusban2012. április. A háromoldalú bizottság két birkózót is meghívott.
Keltezett | Óra | Teszt |
---|---|---|
2012. augusztus 8 | 13:08. | Képesítések |
13:40. | 8. e végleges | |
14:36. | Negyeddöntők | |
15:24. | Elődöntő | |
17:55. | Végleges tervezet a bronzéremért |
|
19:48. | Végső |
Végső | |||||
Kaori Icho ( JPN ) | 3 | 2 | |||
Jing Ruixue ( CHN ) | 0 | 0 |
Képesítések | 8. e végleges | Negyeddöntők | Elődöntő | |||||||||||||||||||||||
Sylvie Datty Ngonga ( CAF ) | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) | 5. | 5. | ||||||||||||||||||||||||
Anastasija Grigorjeva ( LAT ) | 0 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Anastasija Grigorjeva ( LAT ) | 0 | 5. | 2 | |||||||||||||||||||||||
Elena Pirozhkova ( USA ) | 2 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||
Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Kaori Icho ( JPN ) | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Aisuluu Tynybekova ( KGZ ) | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Henna Johansson ( Svédország ) | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Henna Johansson ( Svédország ) | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Kaori Icho ( JPN ) | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Martine Dugrenier ( CAN ) | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Kaori Icho ( JPN ) | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Képesítések | 8. e végleges | Negyeddöntők | Elődöntő | |||||||||||||||||||||||
Choe Un Gyong ( PRK ) | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Jing Ruixue ( CHN ) | 7 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Jing Ruixue ( CHN ) | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Monika Michalik ( POL ) | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Monika Michalik ( POL ) | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Oborududu megáldása ( NGR ) | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Jing Ruixue ( CHN ) | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||
Maria Dunn ( GUM ) | 0 | Lubov Volosova ( RUS ) | 3 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
Lubov Volosova ( RUS ) | 5 T | Lubov Volosova ( RUS ) | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Elif Jale Yeşilırmak ( TUR ) | 1 | Katerina Vidiaux ( CUB ) | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Katerina Vidiaux ( CUB ) | 5 T | Lubov Volosova ( RUS ) | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Jelena Šaligina ( KAZ ) | 2 | 2 | Yuliya Ostapchuk ( UKR ) | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||
Yuliya Ostapchuk ( UKR ) | 0 | 3 T | Yuliya Ostapchuk ( UKR ) | 4 | 1 | |||||||||||||||||||||
Jacira Mendonca ( GBS ) | 0 | 0 | Marianna Sastin ( HUN ) | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
Marianna Sastin ( HUN ) | 3 | 1 |
1 st kör tervezete |
2 th kerek Draft |
Küzdelem a bronzéremért |
|||||||||||||||
Martine Dugrenier ( CAN ) | 1 | 2 | 6. | Martine Dugrenier ( CAN ) | 0 | 0 | |||||||||||
Henna Johansson ( Svédország ) | 1 | 1 | 0 | Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) | 2 | 1 | |||||||||||
Choe Un Gyong ( PRK ) | 0 | 1 | Monika Michalik ( POL ) | 1 | 1 | 0 | |||||||||||
Monika Michalik ( POL ) | 1 | 4 | Lubov Volosova ( RUS ) | 0 | 3 | 1 |
Rang | Sportoló |
---|---|
Kaori Icho ( JPN ) | |
Jing Ruixue ( CHN ) | |
Soronzonboldyn Battsetseg ( MGL ) | |
Lubov Volosova ( RUS ) | |
5 . | Martine Dugrenier ( CAN ) |
5 . | Monika Michalik ( POL ) |
7 . | Yuliya Ostapchuk ( UKR ) |
8 . | Katerina Vidiaux ( CUB ) |
9 . | Anastasija Grigorjeva ( LAT ) |
10 . | Henna Johansson ( Svédország ) |
11- én | Marianna Sastin ( HUN ) |
12- én | Choe Un Gyong ( PRK ) |
13 . | Aisuluu Tynybekova ( KGZ ) |
14- én | Elena Pirozhkova ( USA ) |
15- én | Jelena Šaligina ( KAZ ) |
16 . | Elif Jale Yeşilırmak ( TUR ) |
17- én | Jacira Mendonca ( GBS ) |
18 th | Maria Dunn ( GUM ) |
18 th | Oborududu megáldása ( NGR ) |
20 . | Sylvie Datty Ngonga ( CAF ) |