Próbák
|
Arany
|
Ezüst
|
Bronz
|
Ingyenes úszás
|
50 m
|
Alekszandr Popov egyesített csapat 21 s 91 (RO)
|
Matt Biondi, Egyesült Államok 22-es évek 09
|
Tom Jager Egyesült Államok 22:30
|
100 m
|
Alexander Popov egységes csapat 49-es évek 02
|
Gustavo Borges Brazília 49-es évek 43
|
Stephan Caron Franciaország 49-es évek 50
|
200 m
|
Jevgenyij Sadovyi egyesített csapat 1:46:70 (RO)
|
Anders Holmertz Svédország 1 perc 46 s 86
|
Antti Kasvio Finnország 1 perc 47 s 63
|
400 m
|
Jevgenyij Sadovyi egyesített csapat 3:45:00 (RM)
|
Kieren Perkins Ausztrália 3:45:76
|
Anders Holmertz Svédország 3 perc 46 s 77
|
1500 m
|
Kieren Perkins Ausztrália 14:43 48 (RM)
|
Glen Housman Ausztrália 14 perc 55 s 29
|
Jörg Hoffmann Németország 15:02:29
|
Pillangó
|
100 m
|
Pablo Morales Egyesült Államok 53-as évek 32
|
Rafał Szukała Lengyelország 53 s 35
|
Anthony Nesty Suriname 53-es évek 41
|
200 m
|
Melvin Stewart Egyesült Államok 1:56:26 (RO)
|
Danyon Loader Új-Zéland 1:57 93
|
Franck Esposito Franciaország 1 perc 58 s 51
|
Vissza
|
100 m
|
Mark Tewksbury Canada 53s 98 (RO)
|
Jeff Rouse Egyesült Államok 54-es évek 04
|
David Berkoff Egyesült Államok 54-es évek 78
|
200 m
|
Martin López-Zubero Spanyolország 1:58:47 (RO)
|
Vlagyimir Szelkov egyesített csapat 1:58 87
|
Stefano Battistelli Olaszország 1 perc 59 s 40
|
Mell
|
100 m
|
Nelson Diebel Egyesült Államok 1:01 50 (RO)
|
Rózsa Norbert Magyarország 1:01 68
|
Phil Rogers Ausztrália 1:01 76
|
200 m
|
Mike Barrowman Egyesült Államok 2:10:16 (RM)
|
Rózsa Norbert Magyarország 2 perc 11 s 23
|
Nick Gillingham Nagy-Britannia 2:11:29
|
4 úszás
|
200 m
|
Darnyi Tamás Magyarország 2 perc 00 s 76
|
Gregory Burgess, Egyesült Államok 2 perc 00 s 97
|
Czene Attila Magyarország 2 perc 01 s 00
|
400 m
|
Darnyi Tamás Magyarország 4:14:23 (RO)
|
Eric Namesnik Egyesült Államok 4:15:57
|
Luca Sacchi Olaszország 4:16:34
|
Relé
|
4 × 100 m gyorsúszás
|
Egyesült Államok Joe Hudepohl Matt Biondi Tom Jager Jon Olsen Shaun Jordan Joel Thomas 3 perc 16 s 74
|
Egységes csapat Pavlo Khnykin Gennadiy Prigoda Jurij Bashkatov Alexander Popov Vladimir Pychnenko Veniamin Taïanovitch 3 perc 17 s 56
|
Németország Dirk Richter Christian Tröger Steffen Zesner Mark Pinger Andreas Szigat Bengt Zikarsky 3 perc 17 s 90
|
4 × 200 m gyorsúszás
|
Egységes csapat Dmitrij Lepikov Vlagyimir Pisznenko Veniamin Tayanovich Jevgenyij Szadovij Alekszej Kudrjavcev Jurij Mukhin 7 perc 11 s 95 (RM)
|
Svédország Christer Wallin Anders Holmertz Tommy Werner Lars Frölander 7 perc 15 s 51
|
Egyesült Államok Joe Hudepohl Melvin Stewart Jon Olsen Doug Gjertsen Scott Jaffe Dan Jorgensen 7 perc 16 s 23
|
4 × 100 m vegyes
|
Egyesült Államok Jeff Rouse Nelson Diebel Pablo Morales Jon Olsen David Berkoff Hans Dersch Melvin Stewart Matt Biondi 3:36
|
Egyesített Csapat Vladimir Selkov Vaszilij Ivanov Pavlo Khnykin Alexander Popov Vladimir Pychnenko Vladislav Kulikov Dmitrij Volkov 3 min 38 s 56
|
Kanada Mark Tewksbury Jonathan Cleveland Marcel Gery Stephen Clarke Tom Ponting 3 perc 39 s 66
|