Keltezett 1956. június 6

Győztes UA Sedan-Torcy
Döntős OGC Nice

Navigáció

A Challenge des bajnokok 1956 második kiadása a Challenge des bajnokok , a verseny között, a bajnok Franciaország és a győztes a Coupe de France. Vitatott 1956. június 6a franciaországi Párizsban , a Parc des Princes- ben 9 347 néző előtt a mérkőzést az UA Sedan-Torcy nyerte az OGC Nice ellen a félidőben 1-0, 0-0-s pontszámmal. A találkozó játékvezetője Maurice Bondon .

Résztvevők

A találkozó ellenzi az UA Sedan-Torcy- t az OGC Nizzával . A Niçois az 1955-1956-os bajnokságban aratott győzelmével kvalifikálható, a Sedanais pedig a Champions Challenge-re kvalifikálhatja magát az 1955-1956-os francia labdarúgó-kupán elért győzelmének köszönhetően .

Találkozik

A spanyol Diego Cuenca megnyitja a pontszám 1-0 Sedan a 63 th  percben a játék, és lehetővé teszi a klub megnyerte a versenyt.

Meccslap

1956. június 6 UA Sedan-Torcy 1 - 0 OGC Nice Parc des Princes , Párizs
Cuenca A gól 63 perc után gólt szerzett63 rd ( 0 - 0 ) Nézők: 9 347
Választottbíróság: Maurice Bondon
Kit bal kar.png Kit body.png Készlet jobb kar.png Kit shorts.png Kit zokni.png Sedan-Torcy Kit bal kar fekete csíkokkal.png A készlet karosszériája elhúzódik.png Készlet jobb kar fekete csíkokkal.png Kit shorts.png Kit zokni alajuelense0809h.png szép