Bajnokok Trófeája 2009

Bajnokok Trófeája 2009 A kép leírása, az alábbiakban is kommentálva A Bajnokok Trófeája logója. Tábornok

Navigáció

Az 2009-es kiadásban a Champions Trophy a 33 rd  kiadás a Champions Trophy . A mérkőzés ellenzi a Football Club des Girondins de Bordeaux , 2008-2009 francia bajnok, hogy En avant de Guingamp nyertese, a 2008-2009 Francia Kupa . Ez az első olyan kiadás, amelyet külföldön, Montrealban ( Kanada ) vitattak meg . A közvetítést Franciaországban a Direct 8 és a kanadai Radio-Canada televízió adta .

A kanadai Steven Depiero játékvezetői mérkőzésre kerül sor 2009. július 25A montreali olimpiai stadion , az első 34.068 néző. A Bordeaux 2-0-ra nyert az argentin Fernando Cavenaghi és a brazil Fernando Menegazzo góljaival , megszerezve a 2009-es év harmadik trófeáját. Yoann Gourcuffot , a Girondins középpályását választják a mérkőzés emberének .

Meccslap

A mérkőzés szabályai a következők: a mérkőzés időtartama 90 perc. Ha még mindig van döntetlen, büntetőpárbaj kerül sor. Minden csapathoz három csere szükséges.

2009. július 25 FC Girondins de Bordeaux 2-0 EA Guingamp Montreali Olimpiai Stadion
21:00 ( UTC + 2 )
Cavenaghi A gól 38 perc után gólt szerzett38 th
Fernando A gól 90 + 1 perc után szerzett gólt90 + 1 r
( 1-0 ) Nézők: 34 068
játékvezető: Steven Depiero
Jelentés
Kit bal kar whiteborder.png Body kit fcgb0910h.png Készlet jobb kar whiteborder.png Kit rövidnadrág whitesides.png Kit zokni szalag fehér.png Bordeaux Kit bal kar blackline.png Kit test vállcsíkok fekete csíkok.png Készlet jobb kar blackline.png Kit shorts.png Kit zokni.png Guingamp
BORDEAUX:
G 1 Cedric Carrasso
D 3 Henrique
D 21 Mathieu Chalme 74 perc múlva figyelmeztetett 74 .
D 27. Marc Planus
D 28. Benoît Trémoulinas
M 4 Alou Diarra Kapitány
M 17. Wendel 78 perc elteltével váltotta le78 th
M 18. Jaroslav Plašil 64 perc elteltével cserélték le64 .
M 8. Yoann Gourcuff
NÁL NÉL 29. Marouane Chamakh
NÁL NÉL 9. Fernando Cavenaghi 64 perc elteltével cserélték le64 .
Póttagok:
G 16. Ulrich Rame
D 6. Franck Jurietti
M 5. Fernando Menegazzo 64 perc múlva jött64 .
M 10. Jussiê 78 perc múlva jött78 th
M 22. Gregory Sertic
NÁL NÉL 7 Yoan Gouffran 64 perc múlva jött64 .
NÁL NÉL 11. David Bellion
Távolsági busz:
Laurent Blanc
GUINGAMP:
G 1 Stephane Trevisan
D 2 Yves deroff 65 perc múlva cserélték le65 .
D 6. Bakary Koné
D 29. Luís Delgado
D 5. Mustapha Diallo 60 perc múlva figyelmeztetett 60 .
M 18. Fabrice Colleau Kapitány
M 20 Richard Soumah 69 perc elteltével váltotta fel69 .
M 23. Igor djoman 16 perc múlva figyelmeztetett 16 .
M 25 Mouri Ogunbiyi
M 26. Thibault Giresse 55 perc múlva cserélték55 .
NÁL NÉL 7 Sebastien grax
Póttagok:
G 33 Mael Illien
G 16. Guillaume Gauclin
D 21 Thierry argelier 65 perc múlva jött65 .
M 10. Alharbi El Jadeyaoui 55 perc múlva jött55 .
M 17. Jugurtha Hamroun
NÁL NÉL 11. Herve Bazile 69 perc múlva jött69 .
NÁL NÉL 14 Mohamed soly
Victor Zvunka

1. "  Az UJSF-vel való mérkőzés embere  " , az LFP .fr oldalon ,2010. július 21(megtekintés : 2010. szeptember 24. )