2014-es FIFA-világbajnoki selejtezők, Európa zóna, rájátszás

Ez az oldal a találatok minősítő játékok a európai zóna a selejtező a World Cup 2014-ben .

Az első forduló kilenc csoportjának nyolc legjobb helyezettje négy oda-vissza mérkőzésen mérkőzik meg 15-én és 2013. november 19. A négy győztes ilyen kétágyas összecsapások kvalifikálta a 2014-világbajnokság a Brazil amellett, hogy a kilenc csapat jutott az első körben.

Képesítés

Az első forduló csoportjainak nyolc legjobb helyezettje kvalifikálta magát a rájátszás ezen szakaszába. Meghatározásuk érdekében az alábbi rangsort úgy állítottuk össze, hogy csak a második csoport eredményeit vettük figyelembe a csoportjuk első, harmadik, negyedik és ötödikével szemben. A Dánia megszűnik ebben a szakaszban a verseny, mint a kevésbé jó második.

Döntetlen a rájátszáshoz

A négy play-off ország legmagasabb rangú a világranglistán FIFA „s2013. október 17 részesülhetnek a magvak státusában.

Ukrajna 20 Izland 46

Ezeket az összecsapásokat sorsolással jelölték ki, a 2013. október 21A Zürich .

A csapatok 2 oda-vissza mérkőzésen néznek szembe 15- én és 15- én 2013. november 19. Ezen összecsapások győztesei kvalifikálják magukat a 2014. évi világkupára .

20:45 UTC + 1
Ibrahimović A gól 68 perc után gólt szerzett68 th A gól 72 perc elteltével szerzett gólt 72 th ( 0 - 0 ) A gól 50 perc után gólt szerzett50 th A gól 77 perc elteltével szerzett gólt 77 th A gól 79 perc elteltével szerzett gólt 79 th Ronaldo Nézők: 49 766

Zozoulia A gól 61. perc után szerzett gólt61 e
Iarmolenko A gól 82 perc után gólt szerzett82 e ( Pen. )
( 0 - 0 ) Nézők: 67 732 játékvezető
: Cüneyt Çakir
Jelentés

2013. november 19 Franciaország 30 Ukrajna Stade de France , Saint-Denis
21h00 UTC + 1
Sakho A gól 22. perc után szerzett gólt22 e A gól 72 perc elteltével szerzett gólt 72 e

2013. november 15 Görögország 3 - 1 Románia Karaïskaki Stadion , Piraeus
Mitroglou A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14 th A gól 66 perc elteltével szerzett gólt 66 th
Szalpingidisz A gól 20 perc után gólt szerzett20 th
( 2 - 1 ) A gól 19 perc után gólt szerzett19 th Stancu Nézők: 26 200
játékvezető: Pedro Proença
Jelentés

2013. november 19 Románia 1 - 1 Görögország Nemzeti Aréna , Bukarest
21 óra UTC + 1
Torosidis A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 e ( CSC ) ( 0 - 1 ) A gól 23. perc után szerzett gólt23 th Mitroglou Nézők: 49 793

Megjegyzések és hivatkozások

1. „  UEFA 2013. október 17-i világranglista  ” , a fifa.com oldalon ,2013. október 17(megtekintés : 2013. október 17. ) . Ezt a besorolási kritériumot a francia csapat tisztviselői, köztük Didier Deschamps is bírálta, mert elfogult lenne az a tény, hogy Franciaország, amely nem hat, hanem öt csapatból álló csoportban játszik, két kvalifikációs mérkőzést kevesebbet játszott, mint a többi, amely a nyilvánvalóan alacsony szintű csapatok ellen játszott volna, lehetővé tette számukra, hogy könnyedén megszerezzék a pontokat, és ezért javítsák a FIFA rangsorát, vö. http://lci.tf1.fr/sport/mondial-2014-la-france-aux-barrages-sans-le-statut-de-tete-de-serie-8292843.html .
  2. "  Rajz az európai zónában lévő gátakhoz  " , a fifa.com oldalon ,2013. október 21(elérhető : 2013. október 22. )