Kedd 23 február meg a 2010-es téli olimpia a tizenkettedik napon a verseny.
UTC-8 idő ( Vancouver ) | |
kék | Ünnepség |
semleges | Teszt |
Arany | Végső |
narancs | Kis döntő |
rózsaszín | Elhalasztva |
Szürke | Törölve |
Férfiak | |
Hölgyek | |
Vegyes | |
Párosít | |
Menetrend | Fegyelmi specialitás |
Fázis | Eredmények | Hivatkozások | ||
---|---|---|---|---|---|---|
délelőtt 9:00 | Curling | Előzetes fázist 11 th munkamenet |
6 - 10 | -
|
||
délelőtt 9:00 | Curling | Előzetes fázist 11 th munkamenet |
4 - 2 | -
|
||
délelőtt 9:00 | Curling | Előzetes fázist 11 th munkamenet |
5 - 6 | -
|
||
délelőtt 9:00 | Curling | Előzetes fázist 11 th munkamenet |
6 - 5 | -
|
||
9:30 |
Alpesi síelés Óriás szlalom |
Fordulóban a verseny ( 1 st kör) |
- | -
|
||
10:30 |
Freestyle síelés Síkereszt |
Képesítések | - | -
|
||
10:30 |
Nordic Combined Team váltó |
Verseny forduló | - | -
|
||
11:00 |
Gyorskorcsolya 10.000 méter |
Végső | - - | -
|
||
11:30 |
Biatlon váltó 4 × 6 km |
Végső | - - | -
|
||
12:00 | Jéghoki | 19. mérkőzés kieső kör |
3. TÁBLÁZAT | -
|
||
13:00 |
Alpesi sí óriás műlesiklás ( 2 nd kör) |
Végső | - - | -
|
||
13:00 |
Freestyle síelés Síkereszt |
16. forduló | - | -
|
||
13:33 |
Freestyle síelés Síkereszt |
Negyeddöntők | - | -
|
||
13:52 |
Freestyle síelés Síkereszt |
elődöntők | - | -
|
||
14:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
3 - 10 | -
|
||
14:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
7 - 6 | -
|
||
14:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
5 - 9 | -
|
||
14:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
6 - 2 | -
|
||
14:00 |
Skandináv vegyes váltó 4 × 5 km |
Végső | - - | -
|
||
14:03 |
Freestyle síelés Síkereszt |
Végső | - - | -
|
||
16:30 |
Műkorcsolya Rövid program |
Verseny forduló | - | -
|
||
16:30 | Jéghoki | 20. mérkőzés kieső kör |
8 - 2 | -
|
||
17:00 |
Bob Két ember bob |
Fordulóban a verseny ( 1 st kör) |
- | -
|
||
18:10 |
Bob Két ember bob |
Csatorna verseny ( 2 th kerek) |
- | -
|
||
19:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
10 - 3 | -
|
||
19:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
7 - 3 | -
|
||
19:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
5 - 7 | -
|
||
19:00 | Curling | Előzetes fázist 12 th munkamenet |
8 - 7 | -
|
||
19:00 | Jéghoki | A 21. mérkőzés kieső fordulója |
3 - 2 | -
|
||
21:00 | Jéghoki | 22. mérkőzés kieső kör |
4 - 3 | - |
Rang | Nemzet | Arany | Ezüst | Bronz | Teljes |
---|---|---|---|---|---|
1 | Oroszország | 1 | 1 | 0 | 2 |
2 | Ausztria | 1 | 0 | 0 | 1 |
2 | Kanada | 1 | 0 | 0 | 1 |
2 | Dél-Korea | 1 | 0 | 0 | 1 |
2 | svájci | 1 | 0 | 0 | 1 |
6. | Norvégia | 0 | 2 | 1 | 3 |
7 | Franciaország | 0 | 1 | 1 | 2 |
8. | Egyesült Államok | 0 | 1 | 0 | 1 |
9. | Németország | 0 | 0 | 2 | 2 |
10. | Hollandia | 0 | 0 | 1 | 1 |
Teljes | 5. | 5. | 5. | 15 |