Sport | Biatlon |
---|---|
Szerkesztés | 9 . |
Helyek) | Pyeongchang |
Keltezett | 2018. március 10 nál nél 2018. március 16 |
Próbák | 18. |
Webhely (ek) | Alpensia Biatlon Központ |
A biatlon események a 2018 évi téli paralimpiai játékok kerül sor 2018. március 10, 2018. március 13 és 2018. március 16az Alpensia Biatlon Központban .
Háromféle egyedi esemény lesz jelen:
A fogyatékosság kategóriái: vezetett álló (látássérült), ülő és álló.
Osztály | Teszt | Arany | Ezüst | Bronz |
Nők | ||||
Látássérülteknek | 6 km |
Mikhalina Lysova ( NPA ) útmutató: Alekszej Ivanov |
Oksana Shyshkova ( UKR ) útmutató: Vitaliy Kazakov |
Sviatlana Sakhanenka ( BLR ) útmutató: Raman Yashchanka |
10 km |
Oksana Shyshkova ( UKR ) útmutató: Vitaliy Kazakov |
Mikhalina Lysova ( NPA ) útmutató: Alekszej Ivanov |
Clara Klug ( ALL ) útmutató: Martin Hartl |
|
12,5 km |
Mikhalina Lysova ( NPA ) útmutató: Alekszej Ivanov |
Oksana Shyshkova ( UKR ) útmutató: Vitaliy Kazakov |
Clara Klug ( ALL ) útmutató: Martin Hartl |
|
Álló | 6 km | Jekatyerina Rumjanceva ( NPA ) | Anna Milenina ( NPA ) | Liudmyla Liashenko ( UKR ) |
10 km | Jekatyerina Rumjanceva ( NPA ) | Anna Milenina ( NPA ) | Liudmyla Liashenko ( UKR ) | |
12,5 km | Anna Milenina ( NPA ) | Jekatyerina Rumjanceva ( NPA ) | Brittany Hudak ( CAN ) | |
Ülés | 6 km | Kendall Gretsch ( USA ) | Oksana Masters ( USA ) | Lidziya Hrafejeva ( BLR ) |
10 km | Andrea Eskau ( ÖSSZES ) | Marta Zainullina ( NPA ) | Irina Guliaeva ( NPA ) | |
12,5 km | Andrea Eskau ( ÖSSZES ) | Oksana Masters ( USA ) | Lidziya Hrafejeva ( BLR ) | |
Férfiak | ||||
Látássérülteknek | 7,5 km |
Vitaliy Lukyanenko ( UKR ) útmutató: Ivan Marchyshak |
Yury Holub ( BLR ) útmutató: Dzmitry Budzilovich |
Anatolii Kovalevskyi ( UKR ) útmutató: Olekszandr Mukshyn |
12,5 km |
Yury Holub ( BLR ) útmutató: Dzmitry Budzilovich |
Oleksandr Kazik ( UKR ) útmutató: Sergiy Kucheryaviy |
Iurii Utkin ( UKR ) Útmutató: Ruslan Perekhoda |
|
15 km |
Vitaliy Lukyanenko ( UKR ) útmutató: Ivan Marchyshak |
Oleksandr Kazik ( UKR ) útmutató: Sergiy Kucheryaviy |
Anthony Chalençon ( FRA ) útmutató: Simon Valverde |
|
Álló | 7,5 km | Benjamin Daviet ( FRA ) | Mark Arendz ( CAN ) | Ihor Reptyukh ( UKR ) |
12,5 km | Benjamin Daviet ( FRA ) | Ihor Reptyukh ( UKR ) | Mark Arendz ( CAN ) | |
15 km | Mark Arendz ( CAN ) | Benjamin Daviet ( FRA ) | Nils Erik Ulset ( NOR ) | |
Leülni | 7,5 km | Daniel Cnossen ( USA ) | Dzmitry Loban ( BLR ) | Collin Cameron ( CAN ) |
12,5 km | Tarasz Rad ( UKR ) | Daniel Cnossen ( USA ) | Andrew Soule ( USA ) | |
15 km | Martin Fleig ( ÖSSZES ) | Daniel Cnossen ( USA ) | Collin Cameron ( CAN ) |
Rang | Nemzet | Arany | Ezüst | Bronz | Teljes |
---|---|---|---|---|---|
1 | Semleges paralimpiai sportolók | 5. | 5. | 1 | 11. |
2 | Ukrajna | 4 | 5. | 5. | 14 |
3 | Németország | 3 | 0 | 2 | 5. |
4 | Egyesült Államok | 2 | 4 | 1 | 7 |
5. | Franciaország | 2 | 1 | 1 | 4 |
6. | Fehéroroszország | 1 | 2 | 3 | 6. |
7 | Kanada | 1 | 1 | 4 | 6. |
8. | Norvégia | 0 | 0 | 1 | 1 |
Teljes | 18. | 18. | 18. | 54. |