Megoszthatja ismereteit fejlesztésével ( hogyan? ) A megfelelő projektek ajánlásai szerint .
A pálya kerékpáros bajnokság Svájcban vannak OB Pályakerékpározás a Svájc által szervezett svájci kerékpározás .
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1970 | Martin steger | Xaver kurmann | Werner Kraus |
1971 | Werner Kraus | Christian Brunner | René Savary |
1972 | Martin steger | Henry-Daniel Reymond | Christian Brunner |
1973 | Henry-Daniel Reymond | Xaver kurmann | Christian Brunner |
1974 | Henry-Daniel Reymond | Christian Brunner | Hansjörg Minder |
1975 | Henry-Daniel Reymond | Hans ledermann | Fritz Joost |
1976 | Walter Bäni | Hans ledermann | Fritz Joost |
1977 | Hans ledermann | Hans Känel | Fritz Joost |
1978 | Hans Känel | Robert Dill-Bundi | Urs Freuler |
1979 | Heinz isler | Hans ledermann | Robert Dill-Bundi |
1980 | Heinz isler | Urs Freuler | Hans ledermann |
tizenkilenc nyolcvan egy | Urs Freuler | Robert Dill-Bundi | Hans Känel |
1982 | Robert Dill-Bundi | Heinz isler | Hans ledermann |
1983 | Urs Freuler | Robert Dill-Bundi | Heinz isler |
1984 | Hans ledermann | Heinz isler | Andreas Hiestand |
1985 | Hans ledermann | Heinz isler | Urs Freuler |
1986 | Urs Freuler | Rocco Travella | Hans ledermann |
1987 | Urs Freuler | Rocco Travella | Thomas Mrawek |
1988 | Rocco Travella | Bruno Risi | Thomas Mrawek |
1989 | Rocco Travella | Rolf barázda | Thomas Mrawek |
1990 | Rocco Travella | Bruno Risi | Rolf barázda |
1991 | Rocco Travella | Roger furrer | Rolf barázda |
1992 | Rocco Travella | Roger furrer | Kunz Viktor |
1993 | Kunz Viktor | Roger furrer | Christian Sidler |
1994 | Roger furrer | Patrik Merk | Andreas Aeschbach |
1995 | Roger furrer | Patrik Merk | Christian Sidler |
1996 | Roger furrer | Christian Sidler | Patrik Merk |
1997 | Roger furrer | Patrik Merk | Claudio Treig |
1998 | Patrik Merk | Roger furrer | Claudio Treig |
1999 | Franco Marvulli | Patrik Merk | Markus Kammermann |
2000 | Patrik Merk | Harci harc | Michael lato |
2001 | Michael lato | Harci harc | Patrik Merk |
2002 | Franco Marvulli | Harci harc | Patrik Merk |
2003 | Patrik Merk | Franco Marvulli | Cedric Stoller |
2004 | Patrik Merk | Franco Marvulli | Cedric Stoller |
2005 | Patrik Merk | Cedric Stoller | Franco Marvulli |
2006 | Patrik Merk | Cedric Stoller | Alessandro Dill-Bundi |
2007 | Patrik Merk | Cedric Stoller | Franco Marvulli |
2008 | Patrik Merk | Dominique éles | Kilian Moser |
2009 | Patrik Merk | Silvan dillier | Fabian keizer |
2010 | Dominique éles | Franco Marvulli | Patrik Merk |
2011 | Dominique éles | Franco Marvulli | Olivier Sör |
2012 | Olivier Sör | Franco Marvulli | Kilian Moser |
2013 | Olivier Sör | Philip jansen | Gabriel Chavanne |
2014 | Olivier Sör | Frank pasche | Jan-André Freuler |
2015 | Frank pasche | Tristan Marguet | Loïc Perizzolo |
2016 | Loïc Perizzolo | Gael Suter | Dominic von burg |
2017 | Olivier Sör | Jan-André Freuler | Tristan Marguet |
2018 | Marc Frossard | Frank pasche | Olivier weber |
2019 | Marc Frossard | Nicolo De Lisi | Damien Fortis |
2020 | Nicolo De Lisi | Robin Froidevaux | Damien Fortis |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2013 | Jan Keller | ||
2014 | Tristan Marguet | Jan Keller | Jan-André Freuler |
2015 | Tristan Marguet | David Jansen | Jan Keller |
2016 | Jan-André Freuler | Gael Suter | Chiron keller |
2017 | Stefan Bissegger | Tristan Marguet | Marc Frossard |
2018 | Stefan Bissegger | Marc Frossard | Martin Ruepp |
2019 | Marc Frossard | Nico selenati | Martin Ruepp |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1892 | Theodore bajnok | Pierre Sarzano | Edouard Wicky |
1893 | Theodore bajnok | Pierre Sarzano | Arnold bozino |
1894 | Emile Kübler | Henri henneberg | Charles Etter |
1895 | Theodore bajnok | Arnold bozino | John damond |
1896 | Henri henneberg | Theodore bajnok | Francois Portier |
1897 | Charles Dufaux | Karl Käser | Fritz Müller |
1897 | Henri henneberg | R. Lewis | Charles Dufaux |
1898 | Theodore bajnok | Kurz | Vassalli |
1898 | Henri henneberg | Charles Dufaux | Edouard Vibert |
1899 | Henri henneberg | Theodore bajnok | Charles Dufaux |
1900 | Jean Gougolz | Siebenmann | Dörflinger Emil |
1901 | Dörflinger Emil | Jean Aegerter | William stoessel |
1902 | Dörflinger Emil | Paul Locher | Jean Aegerter |
1903 | Jean Aegerter | Charles Ingold | Albert Bosshard |
1904 | Dörflinger Emil | Jean Aegerter | Charles Ingold |
1905 | Dörflinger Emil | R. Lewis | |
1906 | Dörflinger Emil | Jean Aegerter | R. Lewis |
1907 | Oscar Schwab | R. Lehmann | Henri rheinwald |
1908 | Dörflinger Emil | Henri rheinwald | Heinrich mérő |
1909 | Henri rheinwald | Dörflinger Emil | Roos |
1910 | Dörflinger Emil | Franz Suter | Marcel Perriere |
1911 | Emil Ingold | Szerette Tschumperly-t | Fritz Auwetter |
1911 | Dörflinger Emil | Henri rheinwald | Marcel Perriere |
1912 | Henri rheinwald | Marcel Perriere | Dörflinger Emil |
1913 | Henri rheinwald | Wiedmer Ottó | Claude Ducrettet |
1914 | Oscar Egg | Wiedmer Ottó | Henri rheinwald |
1915 | Henri rheinwald | Marcel Lequatre | Charles Perriere |
1916 | Henri rheinwald | Wilhelm blum | Paul Wuillemin |
1917 | Ernst Kaufmann | Charles Guyot | Wilhelm blum |
1918 | Ernst Kaufmann | Henri rheinwald | Heiri suter |
1919 | Ernst Kaufmann | Oscar Egg | Paul Suter |
1920 | Ernst Kaufmann | Heiri suter | Max Suter |
1921 | Ernst Kaufmann | Henri rheinwald | Heiri suter |
1922 | Ernst Kaufmann | Henri rheinwald | Anton ostrom |
1923 | Ernst Kaufmann | Henri rheinwald | Heiri suter |
1924 | Ernst Kaufmann | Heiri suter | Oscar Egg |
1925 | Ernst Kaufmann | Heiri suter | Edmond Klaucke |
1926 | Oscar Egg | Heiri suter | Henri guillod |
1927 | Ernst Kaufmann | Emil Richli | Ernst Leutert |
1928 | Ernst Kaufmann | Emil Richli | Heiri suter |
1929 | Ernst Kaufmann | Emil Richli | Walter Knabenhans |
1930 | Ernst Kaufmann | Emil Richli | Walter Knabenhans |
1931 | Emil Richli | Ernst Kaufmann | Josef dinkelkamp |
1932 | Emil Richli | Josef dinkelkamp | Ernst Kaufmann |
1933 | Emil Richli | Josef dinkelkamp | Karl Morf |
1934 | Josef dinkelkamp | Emil Richli | E. Von Dach |
1935 | Josef dinkelkamp | E. Von Dach | Ernst Bühler |
1936 | Josef dinkelkamp | Willy Kaufmann | Rudolf Alt |
1937 | Josef dinkelkamp | Werner Wägelin | Willy Kaufmann |
1938 | Josef dinkelkamp | Willy Kaufmann | Werner Wägelin |
1939 | Josef dinkelkamp | Willy Kaufmann | Werner Wägelin |
1940 | Willy Kaufmann | Werner Wägelin | Karl Burkhardt |
1941 | Willy Kaufmann | Werner Wägelin | Karl Burkhardt |
1942 | Willy Kaufmann | Hermann Ganz | Werner Wägelin |
1943 | Willy Kaufmann | Karl Burkhardt | Werner Wägelin |
1944 | Werner Wägelin | André Hardegger | Hermann Ganz |
1945 | Walter Bacilieri | Hans Hagenbuch | Hermann Ganz |
1946 | Hans Hagenbuch | Hermann Ganz | Jean Bolliger |
1947 | Oskar Plattner | Hans Hagenbuch | Ernst Wüthrich |
1948 | Oskar Plattner | Willy Kaufmann | Armin Von Büren |
1949 | Oskar Plattner | Armin Von Büren | Ernst Rapold |
1950 | Oskar Plattner | John Roth | Hans Flückiger |
1951 | Oskar Plattner | Armin Von Büren | Hans Flückiger |
1952 | Oskar Plattner | Armin Von Büren | Hans Flückiger |
1953 | Oskar Plattner | Armin Von Büren | Eugen Kamber |
1954 | Oskar Plattner | Armin Von Büren | Eugen Kamber |
1955 | Oskar Plattner | Armin Von Büren | Eugen Kamber |
1956 | Peter Tiefenthaler | Jean-Claude Gret | |
1957 | Armin Von Büren | Fritz Pfenninger | Adolf Suter |
1958 | Oskar Plattner | Adolf Suter | Fritz Pfenninger |
1959 | Armin Von Büren | Oskar Plattner | Fritz Pfenninger |
1960 | Oskar Plattner | Fritz Pfenninger | Adolf Suter |
1961 | Oskar Plattner | Fritz Pfenninger | Adolf Suter |
1962 | Oskar Plattner | Fritz Pfenninger | Armin Von Büren |
1963 | Oskar Plattner | Fritz Pfenninger | Walter Sign |
1964 | Oskar Plattner | Werner Weckert | Leo wickihalder |
1965 | Fritz Pfenninger | Albert Säger | Walter Sign |
1966 | Fritz Pfenninger | Karl Heberle | Fernand L'Hoste |
1967 | Fritz Pfenninger | Karl Heberle | Fernand L'Hoste |
1977 | Fritz Joost | Walter Bäni | Heinz isler |
1978 | Urs Freuler | Heinz isler | Walter Bäni |
1979 | Heinz isler | Urs Freuler | Walter Bäni |
1980 | Heinz isler | Urs Freuler | Bernard Mägerli |
tizenkilenc nyolcvan egy | Heinz isler | Andreas Hiestand | Urs Freuler |
1982 | Andreas Hiestand | Heinz isler | Bernard Mägerli |
1983 | Andreas Hiestand | Bernard Mägerli | Rolf Senti |
1984 | Heinz isler | Andreas Hiestand | Andy muff |
1985 | Andreas Hiestand | Heinz isler | Robert Dill-Bundi |
1986 | Andreas Hiestand | Thomas Mrawek | Daniel Acklin |
1987 | Andreas Hiestand | Thomas Mrawek | Rocco Travella |
1988 | Rocco Travella | Rolf barázda | Roy Salveter |
1989 | Rocco Travella | Roy Salveter | Rolf barázda |
1990 | Rolf barázda | Roy Salveter | Rocco Travella |
1991 | Roy Salveter | Rocco Travella | Rolf barázda |
1992 | Rolf barázda | Roger furrer | Roy Salveter |
1993 | Rolf barázda | Roger furrer | Massimo Gaeta |
1994 | Roger furrer | Neyer Roland | Patrick hofmann |
1995 | Roger furrer | Patrik Merk | Patrick hofmann |
1996 | Roger furrer | Patrik Merk | Claudio Treig |
1997 | Roger furrer | Patrik Merk | Claudio Treig |
1998 | Roger furrer | Patrik Merk | Claudio Treig |
1999 | Claudio Treig | Patrik Merk | Michael lato |
2000 | Patrik Merk | Fabian keizer | Michael lato |
2001 | Michael lato | Patrik Merk | Harci harc |
2002 | Patrik Merk | Harci harc | Cedric Stoller |
2003 | Cedric Stoller | Patrik Merk | Alessandro Dill-Bundi |
2004 | Patrik Merk | Cedric Stoller | Bruno Menzi |
2005 | Cedric Stoller | Patrik Merk | Alain Lauener |
2006 | Patrik Merk | Cedric Stoller | Thomas Hauser |
2007 | Patrik Merk | Fabian keizer | Felix barázda |
2008 | Patrik Merk | Fabian keizer | Felix barázda |
2009 | Patrik Merk | Fabian keizer | Alain Lauener |
2010 | Alain Lauener | Jan Keller | Patrik Merk |
2017 | Marc Frossard | Lukas Müller | Patrick bachofner |
2018 | Marc Frossard | Patrick bachofner | Studer Péter |
2019 | Marc Frossard | Martin Ruepp | Studer Péter |
2020 | Robin Froidevaux | Nicolo De Lisi | Valere Thiébaud |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2010 |
Rico Zaugg Niels Knipp Tristan Marguet |
Arend Keller Jan Keller Chiron Keller |
Maxime Froidevaux Théry Schir Cyrille Thièry |
2011 |
Niels Knipp Tristan Marguet Rico Zaugg |
Arend Keller Chiron Keller Jan Keller |
Remo Bärlocher Christoph Inauen Patrick Müller |
2012 | Chiron Keller Patrick Müller Jan Keller |
Martin Schäppi Maxime Magné Cyrille Thièry |
Gino Mäder Michael Harnisch Rico Zaugg |
2013 |
Reto Müller Patrick Müller Jan Keller |
Elia Wenger, Christoph Inauen, Chiron Keller |
Niklas Temperli Lukas Rüegg |
2014 |
Reto Müller Nico Selenati Jan Keller |
Patrick Krähemann Patrick Bachofner Christoph Inauen |
Niklas Temperli Lukas Rüegg Pascal Dieterich |
2015 | Andreas Müller Reto Müller Patrick Müller |
Chiron Keller Patrick Bachofner, Felix Stehli |
Lukas Rüegg Niklas Temperli Niklas Krucker |
2016 | Andreas Müller Reto Müller Nico Selenati |
Felix Stehli Patrick Bachofner, Chiron Keller |
Philip Diaz Niklas Temperli Lukas Rüegg |
2017 |
Manuel Behringer Philip Diaz Lukas Rüegg |
Corvin Lagler Niklas Krucker Patrick Bachofner |
Fabio Christen Robin Ender Stefan Bissegger |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1977 | VC Olympia Biel:
Hans Känel Fritz Joost Erich Wälchli |
VC Steinmaur:
Walter Baumgartner Heinz isler Erwin Lienhard Fritz Schärer |
VC Gippingen:
Hansruedi keller Hansruedi Märki Markus Sutter |
1989 |
Kurt Betschart Bruno Risi Philipp Hiltbrunner Sandro Büchler |
Michel Ansermet Beat Meister Roger Ebner Andreas Kellert |
Thomas Ifanger Tom Brändli Daniel Probst |
1993 |
Kunz Viktor Didi Rüegg Alexander Aeschbach Andreas Aeschbach |
Bruno Risi Kurt Betschart Sandro Büchler Roger Gisler |
|
1994 |
Alexander Aeschbach Andreas Aeschbach Philipp Buschor Viktor Kunz |
Beat Zgraggen Adrian Strüby Roger Gisler Thomas Busenhart |
Marcel Dunkel André Langhart Michael Langhart Stefan Diggelmann |
1996 |
Beat Meister Viktor Kunz Alexander Aeschbach Patrick Vetsch |
Roger Gisler Adrian Strüby Kurt Betschart Bruno Risi |
Markus Blessing Pascal Brack Hanskurt Márka Denis Lechmann |
2003 |
Franco Marvulli Alexander Aeschbach Marcel Dunkel Markus Kammermann |
||
2008 |
Franco Marvulli Alexander Aeschbach Dominique Stark Bernhard Oberholzer |
Damien Corthésy Cyrille Thièry Christophe Grenard Maxime Bally |
Tristan Marguet Kilian Moser William Harper Graziano Cristaldi |
2009 |
Franco Marvulli Claudio Imhof Bernhard Oberholzer Alexander Aeschbach |
Damien Corthésy Loïc Perizzolo Olivier Sör Cyrille Thièry |
Stephan Achermann Fabio Jost Michael Roth |
2011 |
Olivier Sör Théry Schir Cyrille Thièry Damien Corthésy |
Alexander Aeschbach Claudio Imhof Bernhard Oberholzer Elias Schmäh |
Lukas Jaun Kilian Moser Christian Schneeberger Gabriel Chavanne |
2012 |
Olivier Beer Damien Corthésy Tino Eicher Loïc Perizzolo |
Rico Zaugg Kilian Moser Tristan Marguet Gabriel Chavanne |
Maxime Magné Frank Pasche Théry Schir Cyrille Thièry |
2014 |
Cyrille Thièry Olivier Sör Frank Pasche Tino Eicher |
||
2017 |
Claudio Imhof Reto Müller Lukas Rüegg Nico Selenati |
Gaël Suter Théry Schir Martin Schäppi Frank Pasche |
Marc Hirschi Gino Mäder Tristan Marguet Joab Schneiter |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2003 | Bruno Risi | Franco Marvulli | Patrik Merk |
2004 | Jörg Péter | Franco Marvulli | Bruno Risi |
2005 | Franco Marvulli | Alain Lauener | Bruno Risi |
2006 | Franco Marvulli | Bruno Menzi | Olivier Mattmann |
2007 | Tristan Marguet | Maxime Bally | Loic Perizzolo |
2008 | Franco Marvulli | Alain Lauener | Tristan Marguet |
2009 | Robin traber | Franco Marvulli | Tristan Marguet |
2010 | Franco Marvulli | Tristan Marguet | Loïc Perizzolo |
2011 | Franco Marvulli | Loïc Perizzolo | Cyrille Thièry |
2012 | Olivier Sör | Loïc Perizzolo | Cyrille Thièry |
2013 | Gael Suter | Thery Schir | Olivier Sör |
2014 | Tristan Marguet | Frank pasche | Jan-André Freuler |
2015 | Loïc Perizzolo | Claudio Imhof | Jan Keller |
2016 | Tristan Marguet | Jan-André Freuler | Nico selenati |
2017 | Loic Perizzolo | Jan-André Freuler | Tristan Marguet |
2018 | Thery Schir | Lukas Rüegg | Tristan Marguet |
2019 | Thery Schir | Nico selenati | Mauro Schmid |
2020 | Simon vitzthum | Lukas Rüegg | Mauro Schmid |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1968 | Fernand L'Hoste | Louis pfenninger | Vicente Burgal |
1970 | Erich Spahn | Louis pfenninger | Emil Zimmermann |
1972 | Edi Schneider | Louis pfenninger | Joseph fuchs |
1974 | Erich Spahn | René Savary | Louis pfenninger |
1975 | René Savary | Joseph fuchs | Ueli Sutter |
2010 | Alain Lauener | Jan Keller | Patrik Merk |
2011 | Silvan dillier | Tristan Marguet | Claudio Imhof |
2012 | Silvan dillier | Claudio Imhof | Stefan Küng |
2013 | Tristan Marguet | Loic Perizzolo | Thery schir |
2014 | Thery schir | Frank pasche | Claudio Imhof |
2015 | Thery schir | Cyrille Thièry | Gael Suter |
2016 | Gael Suter | Thery schir | Frank pasche |
2017 | Tristan Marguet | Gael Suter | Thery schir |
2018 | Claudio Imhof | Robin Froidevaux | Cyrille Thièry |
2019 | Robin Froidevaux | Tristan Marguet | Claudio Imhof |
2020 | Alex vogel | Stefan Bissegger | Robin Froidevaux |
2021 | Thery schir | Robin Froidevaux | Dominik bieler |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2015 | Loïc Perizzolo | Jan-André Freuler | Tristan Marguet |
2016 | Loïc Perizzolo | Nico selenati | Lukas Rüegg |
2017 | Stefan Bissegger | Tristan Marguet | Jan-André Freuler |
2018 | Stefan Bissegger | Loic Perizzolo | Alex vogel |
2019 | Simon vitzthum | Jan-André Freuler | Lukas Rüegg |
2020 | Tristan Marguet | Claudio Imhof | Lukas Rüegg |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1897 | Emile barrot | Charles Calame | Grossenbacher |
1898 | Emile barrot | Charles Calame | Charles Genoud |
1899 | Fritz Ryser | Charles Calame | Emile barrot |
1901 | Charles Lugon | Auguste Ruf | Albert Bosshard |
1903 | Charles Läser | ||
1905 | Jean Gougoltz | Alexandre castellino | Jules Schwyzguébel |
1906 | Marcel Lequatre | Jules Schwyzguébel | Roos |
1907 | Marcel Lequatre | Jules Schwyzguébel | - |
1920 | Paul Suter | Heiri Wegmann | Lucien Patthey |
1921 | Paul Suter | Heiri Wegmann | F. Maritz |
1922 | Heiri Wegmann | Adolf graf | Marcel Lequatre |
1923 | Paul Suter | Adolf graf | Heiri Wegmann |
1924 | Paul Suter | Heiri Wegmann | Lucien Patthey |
1925 | Paul Suter | Heiri Wegmann | Lucien Patthey |
1926 | Paul Suter | Adolf Läuppi | Heiri Wegmann |
1927 | Paul Suter | Adolf Läuppi | Emil Engler |
1928 | Adolf Läuppi | Karl Bohrer | Eugen Schlegel |
1929 | Adolf Läuppi | Paul Suter | Emil Engler |
1930 | Adolf Läuppi | Albert Blattmann | Emil Engler |
1931 | Hans gilgen | Heiri suter | Adolf Läuppi |
1932 | Heiri suter | Alfred Rüegg | Charles Jeanneret |
1933 | Heiri suter | Hans gilgen | Alfred Rüegg |
1934 | Türel Wanzenried | Adolf Läuppi | Hans gilgen |
1935 | Hans gilgen | Heiri suter | Adolf Läuppi |
1936 | Hans gilgen | Heiri suter | Emile vaucher |
1937 | Türel Wanzenried | Heiri suter | Emile vaucher |
1938 | Hans gilgen | Heiri suter | Theo Heimann |
1939 | Theo Heimann | Heiri suter | Emile vaucher |
1940 | Hans martin | Heiri suter | Emile vaucher |
1941 | Theo Heimann | Heiri suter | Hans martin |
1942 | Jacques Besson | Hans martin | Heiri suter |
1943 | Hans martin | Karl Litschi | Theo Heimann |
1944 | Theo Heimann | Karl Litschi | Hans martin |
1945 | Walter Diggelmann | Jacques Besson | Hans martin |
1946 | Jacques Besson | Werner Wägelin | Armin Heimann |
1947 | Jacques Besson | Armin Heimann | Frederic Burtin |
1948 | Jacques Besson | Fritz Schär | Walter Diggelmann |
1949 | Jacques Besson | Jacques Lohmüller | Armin Heimann |
1950 | Walter Diggelmann | Jacques Lohmüller | - |
1951 | Jacques Besson | Max Meier | Armin Heimann |
1952 | Jacques Besson | Max Meier | Armin Heimann |
1953 | Fritz Schär | Walter Diggelmann | Jacques Besson |
1954 | Jacques Besson | Armin von Büren | Max Meier |
1955 | Walter Bucher | Walter Zehnder | Jacques Besson |
1956 | Walter Zehnder | Jacques Besson | Georges gatabin |
1957 | Walter Bucher | Hugo koblet | Heini Müller |
1958 | Walter Bucher | Heini Müller | Max Meier |
1959 | Walter Bucher | Oskar von Büren | Max Meier |
1960 | Walter Bucher | Fritz Gallati | Oskar von Büren |
1961 | Fritz Gallati | Walter Bucher | Leo wickihalder |
1962 | Fritz Gallati | Leo wickihalder | Max Meier |
1963 | Peter Tiefenthaler | Arthur frischknecht | Heinz Läuppi |
1964 | Peter Tiefenthaler | Fredy Rüegg | Leo wickihalder |
1965 | Fritz Gallati | Peter Tiefenthaler | Heinz Läuppi |
1966 | Fredy Rüegg | Ueli Luginbuhl | - |
1968 | Emanuel plattner | Max Janser | Emil Zimmermann |
1969 | Max Janser | Emanuel plattner | Willy spuhler |
1970 | Max Janser | Emil Zimmermann | Fredy Stucki |
1976 | René Savary | Bruno Rohner | Herger Beni |
1977 | René Savary | Makurs Sutter | Urs dietschi |
1978 | René Savary | Meinrad Vögele | Karlheinz Helbling |
1979 | Meinrad Vögele | René Savary | Sergio Gerosa |
1980 | Vögeli Roland | Max Hürzeler | Meinrad Vögele |
tizenkilenc nyolcvan egy | Max Hürzeler | Vögeli Roland | Felix koller |
1982 | Max Hürzeler | Hans Känel | Felix koller |
1983 | Max Hürzeler | Walter Baumgartner | Hans Känel |
1984 | Max Hürzeler | Hans Känel | Walter Baumgartner |
1985 | Max Hürzeler | Gusti zollinger | Felix koller |
1986 | Max Hürzeler | Beat Breu | Hubert Seiz |
1987 | Max Hürzeler | Steiger Péter | Robert Dill-Bundi |
1988 | Steiger Péter | Beat Breu | Sigmund Hermann |
1989 | Steiger Péter | Beat Breu | Felix koller |
1990 | Steiger Péter | Felix koller | Felice puttini |
1991 | Steiger Péter | Andrea Bellati | Arrno Küttel |
1992 | Steiger Péter | Arno Küttel | Andrea Bellati |
1993 | Arno Küttel | Richi rossi | Gusti Zollingen |
1994 | Richi rossi | Arno Küttel | Hanskurt Márka |
1995 | Felice puttini | Richi rossi | Arno Küttel |
1996 | Richi rossi | Arno Küttel | Nicola puttini |
1997 | Felice puttini | Richi rossi | Hans-Kurt Márka |
1998 | Felice puttini | Hanskurt Márka | Jörg Péter |
1999 | Hanskurt Márka | Felice puttini | Christoph Gohring |
2000 | Hanskurt Márka | Felice puttini | Jörg Péter |
2001 | Jörg Péter | Hanskurt Márka | Ruedi Keller |
2002 | Jörg Péter | Jan Ramsauer | Hansjörg Weber |
2003 | Jörg Péter | Giuseppe Atzeni | Patrick Fäh |
2004 | Jan Ramsauer | Giuseppe Atzeni | Jörg Péter |
2005 | Jan Ramsauer | Jörg Péter | Giuseppe Atzeni |
2006 | Jörg Péter | Jan Ramsauer | Giuseppe Atzeni |
2007 | Giuseppe Atzeni | Jörg Péter | Reto Frey |
2008 | Jan Ramsauer | Jörg Péter | Giuseppe Atzeni |
2009 | Giuseppe Atzeni | Mario birrer | Jörg Péter |
2010 | Mario birrer | Giuseppe Atzeni | Reto Frey |
2011 | Jörg Péter | Giuseppe Atzeni | Reto Frey |
2012 | Giuseppe Atzeni | Reto Frey | Thomas maag |
2013 | Giuseppe Atzeni | Reto Frey | Thomas maag |
2014 | Giuseppe Atzeni | Mario birrer | Jörg Péter |
2015 | Giuseppe Atzeni | Claudio Imhof | Jörg Péter |
2016 | Claudio Imhof | Giuseppe Atzeni | Jörg Péter |
2017 | Giuseppe Atzeni | Jörg Péter | Roberto Pasi-Puttini |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1989 | Müller Evelyne | Barbara erdin-ganz | Jolanda Schleuniger |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1989 | Barbara erdin-ganz | Edith Schönenberger | Müller Evelyne |
2010 | Pascale schnider | Doris Schweizer | Monia Torino |
2018 | Andrea Waldis | Aline Seitz | Lena Mettraux |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
1989 | Barbara erdin-ganz | Edith Schönenberger | Müller Evelyne |
2010 | Pascale schnider | Doris Schweizer | Rita Imstepf |
2017 | Andrea Waldis | Lena Mettraux | Aline Seitz |
2018 | Andrea Waldis | Aline Seitz | Lena Mettraux |
2019 | Andrea Waldis | Lena Mettraux | Aline Seitz |
2019 | Aline Seitz | Lena Mettraux | Michelle andres |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2017 |
Michelle Andres Aline Seitz |
Lena Mettraux Andrea Waldis |
Désirée Ehrler Pascale Iavarone |
2018 |
Lena Mettraux Andrea Waldis |
Virginie Perizzolo-Pointet Aline Seitz |
|
2019 |
Lena Mettraux Andrea Waldis |
Michelle Andres Aline Seitz |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2017 | Andrea Waldis | Aline Seitz | Lena Mettraux |
2018 | Aline Seitz | Andrea Waldis | Virginie Perizzolo-Pointet |
2019 | Andrea Waldis | Aline Seitz | Lena Mettraux |
2020 | Aline Seitz | Lena Mettraux | Michelle andres |
Év | Győztes | Második | Harmadik |
---|---|---|---|
2020 | Aline Seitz | Michelle andres | Lena Mettraux |