Sport | futsal |
---|---|
Szervező (k) | FFF |
Szerkesztés | 21- én |
Helyek) | Franciaország |
Keltezett | nak,-nek 2014. szeptember nál nél 2015. június 13 |
Webhely (ek) | cél: Bourg-de-Péage |
Hivatalos honlapján | fff.fr |
Cím birtokosa | Kreml-Bicêtre Utd |
---|---|
Győztes | Sporting Paris ( 5 th cím) |
Döntős | Garges Djibson ASC |
A 2014-2015 francia Futsal Cup a 21 st kiadása a verseny és zajlik Franciaországban szeptembere között 2014-ben és az utolsó játszott június 13., 2015.
2013 szeptembere és 2014 januárja között az egyes regionális labdarúgó-bajnokságok bizonyos számú képviselő meghatározása érdekében szervezik képesítésüket. A 2. osztály csapatai ezen a regionális döntőn neveznek a versenyre. Ezek lehetővé teszik, hogy kijelölje a 51 csapatok, hogy részt vegyen a 32 th végső együtt csapatok D1 2013-2014 .
A versenyt a Sporting Paris nyeri , amely hat év alatt ötödik döntőjében vesz részt. Négy egymást követő koronázás után 2010 és 2013 között a Sporting visszatért a győzelemhez, és ő lett az első klub, amely ötször megnyerte a versenyt.
Torony | Keltezett | Résztvevők | Képzett |
---|---|---|---|
Regionális szakasz | |||
Helyi túrák | regionális dátumok | - | - |
A 20 divízió 2 klub bejárata | |||
Regionális döntők | ? | 53 | |
Nemzeti szakasz | |||
A 11 divízió 1 klub bejárata | |||
32 e végleges | február 7., szombat | 64. | 32 |
16 e döntő | február 28., szombat | 32 | 16. |
8. e végleges | március 28., szombat | 16. | 8. |
Negyeddöntők | Április 18-án, szombaton 16 órakor. | 8. | 4 |
Elődöntők | Május 16. szombat 16 óra. | 4 | 2 |
Végső | 2015. június 13-án, szombaton 16 órakor. | 2 | - |
Során 32 olyan végleges, a hierarchia nagyrészt betartják. Joeuf Futsal (DH) Clénay ellen kvalifikálva írja alá ennek a körnek a bravúrját (3-2, D1). A 2. osztályban fejlődő összes csapat hozzáfér a verseny többi részéhez, kivéve a derbi végén vereséget szenvedő Strasbourg Hautepierre-t és a D2 párharcot a Strasbourg Sporting (9-5), valamint a Bastia Agglo ellen, amelyet a Toulon TE (9) legyőzött. -2, D1). Mert lépésüket a futó, az elit lakosok is vállalnak az állapotát elérve a 16 th a többség, kivéve Bagneux, megszűnt otthon Béthune (4-3, D1) és különösen a Kreml-Bicêtre , címvédő, aki vereséget szenvedett Garges Djibson ellen (4-3). A sportos párizsiak nagyrészt a Val de Reuil (15-0, kerület) kis normann puffával vetik magukat.
Csoport | itthon | Pontszám | Kívül |
---|---|---|---|
A csoport | Saint Mihiel FC (d) | 11 - 3 | Amneville ESCTT (d) |
Strasbourg Hautepierre (D2) | 5 - 9 | Strasbourg Sporting (D2) | |
Colmar Collective (R) | 5–5 (5-6. Fül) | Longwy Boys (D2) | |
Sorcy Void Vacon (d) | 7 - 8 | Strasbourg Stockfeld (R) | |
ES Joeuf (R) | 3 - 2 | Clénay ASL (D1) | |
B csoport | ASC vízvezeték-szerelők (d) | 4 - 7 | Martel Caluire AS (R) |
Claix Futsal híd (R) | 5 - 8 | Lyoni szélmalom (D2) | |
Villeurbanne Lions Loisirs (d) | 2 - 5 | Échirolles Picasso (D1) | |
Hericourt SG (R) | 3 - 8 | Lyon Footzik (D2) | |
Joga Futsal (d) | 4 - 5 | Belfort Lion FC (R) | |
C csoport | Montpellier Agglo (R) | 8 - 5 | Vasvédelem (R) |
Bastia Agglo (D2) | 2 - 9 | Toulon minden együtt (D1) | |
Albi Sporting FC (R) | 2 - 7 | Toulouse UJS 31 (D2) | |
Issole Futsal (R) | 3 - 7 | Bruguières SC (D1) | |
Toulon Avenir Sportif (d) | 1 - 2 | Montpellier PB (D2) | |
D csoport | Saint-Herblain Nugget (d) | 1 - 7 | Nantes C'West (R) |
Jaunay-Clan USA (R) | 2 - 9 | Erdre Atlantique FC (D1) | |
Rennes Celta (R) | 0 - 5 | Nantes Bela (D2) | |
Bastide Benauge (R) | 3–4. | Chataîgneraie AS (D2) | |
Rennes TA (R) | 11 - 0 | Bazougers Futsal (R) | |
E csoport | Saran USM (R) | 3 - 4 | SC Hérouville (D2) |
Madrillet Château Blanc (R) | 5 - 1 | Ailly A Testvériség (R) | |
Val de Reuil Vaudreuil (d) | 0 - 15 | Sporting Paris (D1) | |
AS Bagneux (D1) | 3 - 4 | Bethune Futsal (D1) | |
Futsal Plane (R) | 6 - 7 | Roubaix AFS (D2) | |
Le Mans Futsal (R) | 2 - 5 | Párizs Metropolis (D2) | |
F csoport | Saint Florentin ES (d) | 2 - 9 | Compiegne ASFC (R) |
Lille kis mező (R) | 2 - 5 | Párizs ACASA (D2) | |
Kreml-Bicêtre United T (D1) | 3 - 4 | Garges Djibson ASC (D1) | |
Reims Galaxy (R) | 2 - 5 | Roubaix Futsal (D2) | |
Lieusaint Foot (R) | 12 - 3 | Goussainville Futsal (R) | |
Gyémánt Futsal (R) | 3 - 4 | Douai Gayant (D1) |
A Toulon Tous Ensemble és a Bruguières SC találkozója az egyetlen, a D1, Bruguières klubjai közötti összecsapás, amely nélkülözhetetlen (5-3). A Nantes C'West és a Rennes TA párharca a maga részéről biztosítja a becsület osztályának képviselőjét a nyolcaddöntőben. A Nantes megszerezte kvalifikációját (3-0).
itthon | Pontszám | Kívül |
---|---|---|
Lyon Footzik (D2) | 8 - 5 | Montpellier PB (D2) |
Montpellier Agglo (R) | 4 - 7 | Toulouse UJS 31 (D2) |
Toulon minden együtt (D1) | 3 - 5 | Bruguières SC (D1) |
Lyoni szélmalom (D2) | 4 - 3 | Martel Caluire AS (R) |
Garges Djibson ASC (D1) | 10 - 3 | Gesztenyés liget AS (D2) |
Lieusaint Foot (R) | 8 - 5 | Hérouville Futsal (D2) |
Erdre Atlantique FC (D1) | 3 - 2 | Párizs ACASA (D2) |
Nantes C'West (R) | 30 | Rennes TA (R) |
Madrillet Château Blanc (R) | 3 - 11 | Nantes Bela (D2) |
Douai Gayant (D1) | 6 - 3 | Roubaix AFS (D2) |
Compiègne ASFC (R) | 3 - 7 | Bethune Futsal (D1) |
Joeuf ES (R) | 5 - 6 | Roubaix Futsal (D2) |
Strasbourg Stockfeld (R) | 3 - 6 | Longwy Boys (D2) |
Párizs Metropolis (D2) | 3 - 4 | FC Picasso Échirolles (D1) |
Belfort Lion FC (R) | 3 - 9 | Sporting Paris (D1) |
Saint-Mihiel FC (d) | 7 - 10 | Strasbourg Sporting (D2) |
itthon | Pontszám | Kívül |
---|---|---|
Longwy Boys Futsal (D2) | 5 - 6 | Nantes Bela (D2) |
Douai Gayant (D1) | 5 - 1 | Roubaix Futsal (D2) |
Strasbourg Sporting (D2) | 6 - 8 | Garges Djibson ASC (D1) |
Lieusaint Foot (R) | 3 - 4 | Bethune Futsal (D1) |
Nantes C'West (R) | 2 - 6 | Bruguières SC (D1) |
Toulouse UJS 31 (D2) | 6 - 8 | Lyon Footzik (D2) |
Sporting Paris (D1) | 7 - 4 | Erdre Atlantique FC (D1) |
FC Picasso Échirolles (D1) | 6 - 4 | Lyoni szélmalom (D2) |
A negyeddöntőben, többnyire játszott szombaton április 18. at 16:00, lásd Lyon Footzik nyerni 5-2 ellen Bruguieres , Garges Djibson ASC minősítette magát a vezetéket a legkisebb különbség ellen Béthune (6-5), míg a Sporting Paris veszi a legjobb Douai Gayanttól (5-3).
Keltezett | itthon | Pontszám | Kívül |
---|---|---|---|
Április 18-án, szombaton 16 órakor. | Lyon Footzik (D2) | 5 - 2 | Bruguières SC (D1) |
Bethune Futsal (D1) | 5 - 6 | Garges Djibson ASC (D1) | |
Douai Gayant (D1) | 3 - 5 | Sporting Paris (D1) | |
Május 16. szombat 16 óra. | Nantes Bela (D2) | 8 - 9 | FC Picasso Échirolles (D1) |
Keltezett | itthon | Pontszám | Kívül |
---|---|---|---|
Május 16. szombat 16 óra. | Sporting Paris (D1) | 13 - 5 | Lyon Footzik (D2) |
Május 23. szombat 16 óra. | FC Picasso Échirolles (D1) | 6 - 8 | Garges Djibson ASC (D1) |
A 2014–2015-ös Futsal Nemzeti Kupa utolsó felvonására 2015. június 13-án, szombaton kerül sor a Bourg-de-Péage-i Salle des Sports du Vercors-ban, a Sporting Paris és Garges Djibson között. A Sporting 2–0-ra vezet a Chimel Vita és Pupa aláírt eredményeinek köszönhetően, mielőtt Samba Kebe csökkentené a buli legvégén az eredményt (2–1).
Végső | Sportos Párizs | 2 - 1 | Garges Djibson ASC | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
szombat 2015. június 13 16:00. |
Chimel Vita 16 th Pupa 25 th |
( 1 - 0 ) | 38 th Samba Kebe | Vercors Sportcsarnok, Bourg-de-Péage Műsorszolgáltató: Aventura-TV A mérkőzés videója Játékvezető: Victor Berg-Audic Játékvezető asszisztensek : Jacky Subocz és Jérôme Nguyen Negyedik játékvezető: Fouad Lazami |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
jelentés | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Divíziók \ ujjak | 32 th döntők | 16 olyan végleges | 8 olyan végleges | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | Győztes |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. osztály (D1) | 11. | 8. | 7 | 6. | 3 | 2 | 1 |
2. osztály (D2) | 15 | 13. | 7 | 2 | 1 | nincs csapat | |
Regionális (R) | 28. | 10. | 2 | nincs csapat | |||
Tanszék (d) | 10. | 1 | nincs csapat | ||||
Teljes | 64. | 32 | 16. | 8. | 4 | 2 | 1 |
Tizenegy klub 1 Osztály lépett be a versenyt 32 a végső. A húsz D2 csapat ezt teszi meg az előző fordulóban, a regionális döntőben.
Klubok | Turn elérte |
---|---|
Lyon Footzik | Elődöntők |
UJS Toulouse 31 | 8 olyan végleges |
Lyoni szélmalom | 8 olyan végleges |
Párizs Metropole Futsal | 16 olyan végleges |
Montpellier Petit-Bard | 16 olyan végleges |
Pessac gesztenyeliget | 16 olyan végleges |
Bastia Agglo Futsal | 32 th döntők |
Beaucaire Futsal | Regionális döntő |
AJAMS Port-de-Bouc | Regionális döntő |
Bastia Center láb | Regionális döntő |
Klubok | Turn elérte |
---|---|
Nantes Bela Futsal | Negyeddöntők |
Sporting Strasbourg | 8 olyan végleges |
Roubaix Futsal | 8 olyan végleges |
Longwy Boys Futsal | 8 olyan végleges |
Roubaix AFS | 16 olyan végleges |
Párizs ACASA | 16 olyan végleges |
SC Hérouville | 16 olyan végleges |
Strasbourg Hautepierre | 32 th döntők |
Pfastatt Futsal | Regionális döntő |
AJM Faches-Thumesnil | Regionális döntő |
Le Mans SO Maine | Regionális döntő |
Klubok | Turn elérte |
---|---|
Párizsi Sportklub | Győztes |
Garges Djibson ASC | Végső |
FC Picasso Echirolles | Elődöntők |
Douai Gayant Futsal | Negyeddöntők |
Bethune Futsal Club | Negyeddöntők |
Bruguières SC | Negyeddöntők |
FC Erdre-Atlantique | 8 olyan végleges |
Toulon Minden együtt | 16 olyan végleges |
Kreml-Bicêtre United T | 32 th döntők |
AS Bagneux Futsal | 32 th döntők |
ASL Clénay | 32 th döntők |
Nemzeti klub | Ellenfél | Torony |
---|---|---|
Clénay ASL (D1) | ES Joeuf (R) | 32 th döntők |
Hérouville Futsal (D2) | Lieusaint Foot (R) | 16 olyan végleges |