16,2
06,0
23,4
01,9
* Az egyes klubokban szerzett pontok az országos bajnokság alapszakaszának részeként.

Devontae Calvin Cacok , született 1996. október 8A Chicago a Illinois , egy játékos amerikai a kosárlabda . Erős szélső és forgó helyzetben fejlődik .

Életrajz

Tudományos karrier

Októberben 2015-ban belépett a University of North Carolina Wilmington re Alpharetta High School in Alpharetta , Georgia . 2015 és 2019 között a Seahawks UNC Wilmington  (in) csapatában játszik .

2015-2016-ban, az UNC Wilmington-ban töltött első évében Cacok meccsenként átlagosan 3,3 ponttal helyettes.

A második évben, a szezon kezdetén tenyésztve, meccsenként 12,2 ponttal és 9,8 lepattanóval megnégyszerezi átlagát, és 80,0% -os lövési sikerrel uralja az országot. Ezt a rendkívül magas, minden idők legmagasabb százalékát éri el, főleg a kosár körülbelül két láb távolságáról lő, és csak egy távoli lövést ér el azzal a csapattal, amely rekorddal zárja a szezont. 29 győzelem és 6 vereség . 40 blokkja is volt, és a szezon során a legjobb kettős játékosa a dupla-duplát tekintve 11-vel. Megnevezik az Év Gyarmati Atlétikai Szövetségének és a CAA harmadik legjobb öt őrnagyának.

A 2016–2017-es szezon után az UNC Wilmington négy kezdőt és edzőjét, Kevin Keattset veszítette el. Az új edző, CB McGrath általában a játékának fejlesztésére törekszik. 2018 februárjában, az Elon elleni 87–63-as győzelem során Cacok 17 pontot szerzett és 21 lepattanót szerzett. A következő meccsen, a Charleston elleni 88–64-es vereség során 29 pontot szerzett és 17 lepattanót szerzett. Ez a két előadás megszerezte neki a CBS Sports heti játékosa címet. Harmadik évében Cacok az NCAA legjobb visszavágója, meccsenként 13,5 fogással. Befejezte 8 th CAA 17 pontot egy játék, és a harmadik a szakterületen célt 58,8%. Cacok a konferencia-játékos, aki a legtöbb double-double-t (22) szerezte meg, és országszerte a második legjobb játékos. A CAA öt legjobb őrnagyának nevezik. Az észak-karolinai Kollégiumi Sportinformációs Szövetség Cacokot nevezi meg az állami öt legnagyobb őrnagy között.

Idősebb idényébe lépve Cacokot a Preseason First Team All-CAA névre keresztelték .

Szakmai karrier

2019. június 20-án nem választották be az NBA draftjába .

2019. július 9-én aláírt a Los Angeles Lakershez , akivel részt vett az NBA nyári ligájában Las Vegasban és Sacramentóban, ahol nyolc meccs alatt 21,4 perc alatt 12 pontot és 8,5 lepattanót átlagolt.

2019. december 11-én, miután 12 G-bajnoki mérkőzést játszott a South Bay Lakersszel , két évszakos kétirányú szerződést írt alá a Los Angeles Lakersszel .

Statisztika

Akadémikusok

Évad Csapat Meccsek Titul. Min./m % Lő % 3pont % LF Rbds / m. Pass / m. Int / m. Ctr / m. Pont / m