Második Tinkoff Credit Systems
Harmadik Milram csapat
◀ 2006
Dokumentáció Wikidata-logo S.svg

Az Eindhoven csapat időfutam kerékpár verseny , más néven a ProTour csapat időfutam , én került sor 2007. június 24.

Gyakorlása során faj ellen a csapat időfutam, időt veszik figyelembe a 5 -én  második a csapat, hogy a célvonalon. Ezért a csapatnak még legalább öt versenyzővel kell befejeznie a pályát.

A CSC győzött szűken a Tinkoff csapata előtt . Valójában a két csapatot csak 43 századmásodperc választja el egymástól. A Team Milram 13 másodperc alatt a harmadik helyet szerezte meg. Ezenkívül a Discovery Channel első négy versenyzője az abszolút legjobb időt állította be, de az utolsó kilométer kezdetén bekövetkezett zuhanás elrontotta a győzelem esélyét, miközben a csapat akkoriban vezette a versenyt. Tomas Vaitkus az 5 th  futó Discovery Channel át a határvonalat, eléri a 24 másodpercet. A Discovery Channel tehát végül negyedik lesz.