Győztes A találkozás
Második Mauritius
Harmadik Mayotte

Navigáció

A futball egyike az Indiai-óceán tizennégy szakágának sportprogramjának 2019-ben, a Games szigeteken , az Indiai-óceán szigetei játékok tizedik kiadása , amelyet Mauritiuson rendeztek . 2019. július. A döntőben Maurice 5 kapura lövését a Reunion kapusa vagy elutasította, vagy a kapu mellé lőtt.

3 Madagaszkár 2 2 0 2 0 1 1 0
2019. július 18 Mauritius 1 - 1 Seychelle-szigetek Stade George-V , Curepipe , Mauritius
13:30 ( UTC + 4 )
( 1 - 0 )
2019. július 20 Seychelle-szigetek 0 - 0 Madagaszkár Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauritius
( 0 - 0 )
2019. július 22 Madagaszkár 1 - 1 Mauritius Stade George-V , Curepipe , Mauritius
Michel A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 e ( 0 - 1 ) A gól 43 perc elteltével gólt szerzett43 e Nazira Választottbíróság: Fabrice parancsnoka
B csoport Rangsor
1 A találkozás 6. 3 2 0 1 5. 1 +4
2 Mayotte zászlaja (helyi) .svg Mayotte 6. 3 2 0 1 5. 2 +3
3 Comore-szigetek 6. 3 2 0 1 4 2 +2
4 Maldív-szigetek 0 3 0 0 3 1 10. -9
2019. július 18 A találkozás 4 - 0 Maldív-szigetek Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauritius
11:50 ( UTC + 4 )
Anjy Vardapin A gól 20 perc után gólt szerzett20 th
Jean-Michel Fontaine A gól 22. perc után szerzett gólt22 ND , A gól 67 perc után gólt szerzett67 th
Mathieu Szarpédón A gól 62 perc után gólt szerzett62 n
( 2 - 0 )
2019. július 18 Mayotte Mayotte zászlaja (helyi) .svg 2 - 0 Comore-szigetek Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauritius
Kamal Ben Djadid A gól 50 perc után gólt szerzett50 th
Mouhtar Madi Ali A gól 77 perc elteltével szerzett gólt77 th
( 0 - 0 )
2019. július 20 A találkozás 1 - 0 Mayotte zászlaja (helyi) .svg Mayotte Stade George-V , Curepipe , Mauritius
Assoumani Akbar A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 th ( 0 - 0 ) Választottbíróság: Imtehaz Heeralall
2019. július 20 Maldív-szigetek 0 - 3 Comore-szigetek Stade George-V , Curepipe , Mauritius
( 0 - 3 ) A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 e Ibroihim Yusuf
A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 e Issa Nazarali
A gól 44. percben szerzett gólt44 e Malaga Soulaimana
Választottbíróság: Patrice Milazare
2019. július 22 Mayotte Mayotte zászlaja (helyi) .svg 3 - 1 Maldív-szigetek Stade George-V , Curepipe , Mauritius
( 1 - 1 )
2019. július 22 Comore-szigetek 1 - 0 A találkozás Stade George-V , Curepipe , Mauritius
Nassim Ali A gól 90 + 2 perc után szerzett gólt90 + 2 nd ( 0 - 0 ) Választottbíróság: Imtehaz Heeralall

Utolsó kör

Elődöntők
2019. július 24 A találkozás 4 - 0 Seychelle-szigetek Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauritius
Joé Damour A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 th
Loïc Rivière A gól 41 perc után gólt szerzett41 th
Sylvain Philéas , A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 th
Alexandre Loricourt A gól 75 perc elteltével szerzett gólt75 th
( 2 - 0 ) Választottbíróság: Athoumane Mohamed
2019. július 24 Mauritius 1 - 0 kb Mayotte Stade George-V , Curepipe , Mauritius
Perticots A gól 115 perc után gólt szerzett115 th ( toll. ) ( 0 - 0 , 0 - 0 , 0 - 0 ) Játékvezető: Adam Fazeel
Match 3 th  Place
2019. július 26 Seychelle-szigetek 1 - 3 Mayotte Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauritius
( 1 - 1 ) Választottbíróság: Fabrice parancsnoka
Végső
2019. július 28 Mauritius 1 - 1 kb A találkozás Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauritius
Francois A gól 70 perc után gólt szerzett70 . ( 0 - 1 , 1 - 1 , 1 - 1 ) A gól 45 + 1 perc után szerzett gólt45 + 1 st Jean-Michel Fontaine Nézők: 7000 játékvezető
: Athoumane Mohamed
Lövések a
0 - 1-es gólon

Barracks Kapitány - Agathe Cserélve (Fabrice Ágoston 66 perc múlva jött66 th  ), Francis Rasolofonirina, Dorza - St Martin Samuel mellúszás Cserélve(Jonathan Spéville 120 perc múlva jött120 th  ), Emmanuel Vincent ( 67 th ), Stephan nábob (Mervyn Jocelyn 99 th  ), Botlar (Kevin Perticots 46 th  ) - Adrien François ( 84 e ) - Nazira edző: Akbar Patel . 67 perc múlva figyelmeztetett Cserélve99 perc múlva jött Cserélve46 perc múlva jött84 perc múlva figyelmeztetett
Csapatok Mathieu Pelops - Dubaril Cserélve (Thomas Alpou Boulaque 80 perc múlva jött80 th  ), Jacques Boyer, Yohan Guichard Bertrand Bador - Loïc River Cserélve(Alexander Loricourt 106 perc múlva jött106 th  ), Thomas Souevamanien ( 69 th ), Sébastien K'Bidi, Damour - Sylvain Phileas (Anjy Vardapin 69 e  ) - Jean-Michel Fontaine edző: Jean-Pierre Bade . 69 perc múlva figyelmeztetett Cserélve69 perc múlva jöttKapitány