Döntős AS Magenta
Legjobb játékos Bertrand kai
Legjobb góllövő (k) Ross Allen (11 gól)

Navigáció

A Bajnokok Ligája OFC 2019 a 18 th  kiadás a Bajnokok Ligája OFC (a 13 th  e név alatt - korábban Champions Cup Óceánia ). Összegyűjti az Óceánia Labdarúgó Szövetséghez (OFC) csatlakozó különféle nemzetek bajnokait .

A Hienghène Sport azzal nyeri a versenyt, hogy a döntőben legyőzte az AS Magentát (1–0), amely történelmében először egy új-kaledóniai klub , és az első egy nem új-zélandi klub számára a PRK Hekari United 2009–2010-es győzelme óta . .

Formátum

Az előző kiadás formátuma, 16 csapatból álló csoportkörrel megújul ehhez a kiadáshoz:

A verseny győztese részt vesz a 2019-es klubvilágbajnokságon .

Résztvevők

Elméletileg tizennyolc csapat jogosult erre a 2019-es kiadásra.

Verseny

A csoportok sorsolása folytatódik 2018. szeptember 13az OFC központjában . A csoportok befogadó országait kijelölték2018. október 31.

A mérkőzések a Cook-szigeteken zajlanak , a CIFA Academy Field 1-ben, Mataverában ,Január 26 nál nél 1 st február 2019.

Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.) TM KFC OLVAS PY
1 Tupapa Maraerenga 9. 3 3 0 0 10. 3 +7 Tupapa Maraerenga 4-1 4-1 2-1
2 Kiwi 6. 3 2 0 1 14 8. +6 Kiwi 9-1 4-3
3 Lotoha'apai United 3 3 1 0 2 7 14 -7 Lotoha'apai United 5-1
4 Pago Youth FC 0 3 0 0 3 5. 11. -6 Pago Youth FC

Csoportkör

A csoport

A mérkőzések zajlanak Új-Kaledónia, a Yoshida stadion Koné , 10-től2019. február 16.

Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.) HS TC AST ÚR
1 Hienghene Sport 7 3 2 1 0 7 1 +6 Hienghene Sport 1-1 1-0 5-0
2 Toti Városlakók FC 5. 3 1 2 0 8. 6. +2 Toti Városlakók FC 3-3 4-2
3 AS Tefana 2 3 0 2 1 6. 7 -1 AS Tefana 3-3
4 Malampa Rovers 1 3 0 1 2 5. 12. -7 Malampa Rovers
B csoport

A mérkőzések zajlanak Fiji, a Churchill Park a Lautokában , 10-től2019. február 16.

Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.) CS LFC MW
1 AS Central Sport 7 3 2 1 0 12. 4 +8 AS Central Sport 3-2 2-2 7-0
2 Henderson Eels FC 6. 3 2 0 1 15 8. +7 Henderson Eels FC 6-5 7-0
3 Lautoka FC 4 3 1 1 1 12. 8. +4 Lautoka FC 5-0
4 Morobe Wawens 0 3 0 0 3 0 19. -19 Morobe Wawens
C csoport

A mérkőzések zajlanak Vanuatu, a Korman Stadionban Port Vila ,Február 23 nál nél 1 st március 2019.

Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.) TW BA EGS KFC
1 Wellington csapat 9. 3 3 0 0 18. 0 +18 Wellington csapat 2-0 3-0 13-0
2 Ba FC 4 3 1 1 1 6. 4 +2 Ba FC 1-1 5-1
3 Erakor Aranycsillag 4 3 1 1 1 3 4 -1 Erakor Aranycsillag 2-0
4 Kiwi FC 0 3 0 0 3 1 20 -19 Kiwi FC
D csoport

A mérkőzések zajlanak a Salamon-szigetek, a Lawson Tama Stadion a Honiara ,Február 24 nál nél 2019. március 2.

Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.) AC ASM SW TM
1 Auckland City 9. 3 3 0 0 23. 1 +22 Auckland City 2-1 6-0 15-0
2 AS Magenta 6. 3 2 0 1 14 3 +11 AS Magenta 3-0 10-1
3 Salamon harcosok 3 3 1 0 2 10. 10. 0 Salamon harcosok 10-1
4 Tupapa Maraerenga 0 3 0 0 3 2 35 -33 Tupapa Maraerenga

Végső szakasz

A sorsolásra a csoportkörök után kerül sor, a 2019. március 5Aucklandben. A sorsolás első része a negyeddöntőket, a második az elődöntőket, a harmadik a döntő helyszínét érinti.

Negyeddöntők

A sorsolás nem teljes. Egy csoport először egy másik csoport másodikjával áll szemben, és előnye, hogy otthon játszik. A mérkőzéseket a következő sorrendben sorsoltuk (ez a sorrend szolgál az elődöntő sorsolásának alapjául):

2019. április 7 AS Central Sport 0 - 8 AS Magenta Pater stadion , Pirae
Helyi idő szerint 19:00
( 0 - 2 ) A gól 20 perc után gólt szerzett20 e Sele
A gól 23. perc után szerzett gólt 23 e A gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 e A gól 73 perc elteltével szerzett gólt 73 e Hmaen
A gól 66 perc elteltével szerzett gólt 66 e Hnautra
A gól 72 perc elteltével szerzett gólt 72 e A gól 75 perc elteltével szerzett gólt 75 e A gól 90 perc elteltével szerzett gólt 90 e Nemia
Nézők: 3000
játékvezető: Matthew Conger
Jelentés
2019. április 6 Auckland City 4 - 0 Toti városlakók Kiwitea utca, Auckland
Helyi idő szerint 14:00
Browne A gól 41 perc után gólt szerzett41 e A gól 46 perc elteltével gólt szerzett 46 e A gól 87 perc elteltével szerzett gólt 87 e
Hudson Wihongi- A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 e
( 1 - 0 ) Nézők: 500
játékvezető: Médéric Lacour
Jelentés
2019. április 6 Hienghene Sport 2 - 1 ap Ba FC Yoshida stadion, Koné
Helyi idő szerint 17:00
Kai A gól 45 perc után gólt szerzett45 e ( Pen. )
Gony A gól 92 perc elteltével gólt szerzett92 e
( 1 - 1 , 1 - 1 ) A gól 9. perc után szerzett gólt9 -én Rakula Nézők: 1000
játékvezető: Campbell-Kirk Waugh
Jelentés
2019. április 7 Wellington csapat 6 - 1 Henderson Eels FC David Farrington Park, Wellington
Allen A gól 18 perc után gólt szerzett18 e 56 perc elteltével gólt szerzett 56 e A gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 e
Kilkolly A gól 29. perc után szerzett gólt29 e
Sinclair A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 e A gól 71. perc után szerzett gólt 71 e
( 2 - 1 ) A gól 43 perc elteltével gólt szerzett43 e ( Pen. ) Tanító Nézők: 300
játékvezető: Hauata Norbert
Jelentés
Elődöntők

Az első elődöntő sorsolása szerint a 3. negyeddöntő győztese megkapja a 4. negyed győztesét; a második elődöntőben az 1. negyeddöntő győztese üdvözli a 2. negyed győztesét (az elődöntők sorrendje szolgál a sorsolás alapjaként a döntő helyszínére).

A nyolcaddöntők eredményei után az elődöntőnek otthont adó két új-kaledón klub, szövetségük és az OFC a kettős összecsapás elvében állapodtak meg ugyanazon a napon ugyanazon a helyszínen. Ez a Numa-Daly Stadium in Nouméa amely így egymás otthont a két elődöntőbe.

2019. április 28 Hienghene Sport 2 - 0 Wellington csapat Numa-Daly Stadion , Noumea
Végső

A sorsolás azt jelzi, hogy a második elődöntő nyertese fogadja az első győztesét.

2019. május 11 AS Magenta 0 - 1 Hienghene Sport Numa-Daly Stadion , Noumea
( 0-0 ) A gól 66 perc elteltével szerzett gólt66 th Roine Nézők: 7000
Jelentés

Hivatkozások

1. (en) A 2019-es versenyekre kinevezett házigazdák  " , Óceánia Labdarúgó-szövetség, 2018. november 6
  2. (in) "A  sorsolás felfedi az OFC Bajnokok Ligája 2019-es útját  " , Óceánia Labdarúgó-szövetség, 2018. november 16
  3. (en) Bajnokok Ligája kieséses mérkőzéseit megerősítették  " , Óceánia Labdarúgó-szövetség, 2019. március 5
  4. (in) "  Semi Final dupla fejléc Noumea-ban  " (hozzáférés: 2019. április 10. )