Sport | Harc |
---|---|
Szervező (k) | CIO és FILA |
Helyek) | London |
Keltezett | 2012. augusztus 6 |
Nemzetek | 20 |
Résztvevők | 20 |
Webhely (ek) | ExCeL London |
Hivatalos honlapján | Eseményoldal a London2012.com oldalon |
Győztes | Mijaín López ( CUB ) |
---|---|
Második | Heiki Nabi ( EST ) |
Harmadik |
Johan Eurén ( SWE ) Rıza Kayaalp ( TUR ) |
Trial of kevesebb, mint 120 kg férfiak a görög-római , a Summer 2012 Olympic Games zajlikAugusztus 6A ExCeL London a London .
Arany | Ezüst | Bronz |
Mijaín López ( CUB ) | Heiki Nabi ( EST ) |
Johan Eurén ( SWE )
Rıza Kayaalp ( TUR ) |
Ez a görög-római birkózó verseny kiütéses verseny, amelynek draftja a két bronzérem nyerteseinek meghatározására szolgál. A két döntős az arany- és ezüstéremért küzd. Minden birkózó, aki vereséget szenved a két döntő egyikének döntőjében, átmegy a visszavágóra, amely a bronzéremért folytatódik, amely az elődöntő veszteseit és az utánpótlás győzteseit foglalja magában az asztal felén.
Minden küzdelem három, két perces fordulóból áll. Az a birkózó, aki minden fordulóban a legtöbb pontot szerzi, az adott forduló győztese, és a viadal akkor ér véget, amikor az egyik birkózó két fordulót (tehát a viadalt) megnyer.
Az esemény birkózói a 2011-es Birkózó Világbajnokságon, vagy a különféle világ- vagy kontinens kvalifikációs tornákon kvalifikálták magukat márciusban2012. április. Emellett egy birkózót is meghívott a háromoldalú bizottság.
Keltezett | Óra | Teszt |
---|---|---|
2012. augusztus 6 | 13:00. | Képesítések |
13:30. | 8. e végleges | |
14:30. | Negyeddöntők | |
délután 3.00. | Elődöntő | |
17:45. | Végleges tervezet a bronzéremért |
|
19:56. | Végső |
Végső | |||||
Mijaín López Kuba |
2 | 1 | |||
Heiki Nabi Észtország |
0 | 0 |
Képesítések | 8. e végleges | Negyeddöntők | Elődöntők | |||||||||||||||||||||||
Guram Pherselidze Georgia |
2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Andrés Ayub Chile |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Guram Pherselidze Georgia |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Mijaín López Kuba |
1 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Abdelrahman El-Trabely Egyiptom |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Mijaín López Kuba |
1 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Mijaín López Kuba |
2 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Rıza Kayaalp Törökország |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Numinjon Abdullaev Üzbegisztán |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Dremiel Byers USA |
1 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Dremiel Byers USA |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Rıza Kayaalp Törökország |
1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Rıza Kayaalp Törökország |
3 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Evgeni Orlov Ukrajna |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Képesítések | 8. e végleges | Negyeddöntők | Elődöntők | |||||||||||||||||||||||
Łukasz Banak Lengyelország |
2 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Radhouane Chebbi Tunézia |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Łukasz Banak Lengyelország |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||
Heiki Nabi Észtország |
1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Heiki Nabi Észtország |
0 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||
Ioseb Chugoshvili Belarus |
1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||
Heiki Nabi Észtország |
0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||
Liu Deli Kína |
0 | 1 | 0 | Johan Eurén Svédország |
1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
Deák-Bárdos Mihály Magyarország |
1 | 0 | 1 | Deák-Bárdos Mihály Magyarország |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||
Johan Eurén Svédország |
3 | 1 | Johan Eurén Svédország |
1 | 2 | |||||||||||||||||||||
Nurmakhan Tinalijev Kazahsztán |
0 | 0 | Johan Eurén Svédország |
3 | 1 | |||||||||||||||||||||
Jurij Patrikejev Örményország |
0 | 3 | 1 | Bashir Babajanzadeh Irán |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||
Khasan Baroyev Russia |
1 | 0 | 0 | Jurij Patrikejev Örményország |
0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
Bashir Babajanzadeh Irán |
1 | 2 | Bashir Babajanzadeh Irán |
1 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
Ali Nadhim Irak |
0 | 0 |
1 st kör tervezete |
2 th kerek Draft |
Küzdelem a bronzéremért |
|||||||||||||||
Abdelrahman El-Trabely Egyiptom |
3 | 0 | 0 | Guram Pherselidze Georgia |
0 | 0 | |||||||||||
Guram Pherselidze Georgia |
3 | 4 | 2 | Rıza Kayaalp Törökország |
1 | 1 | |||||||||||
Ioseb Chugoshvili Belarus |
2 | 1 | Ioseb Chugoshvili Belarus |
0 | 1 | 0 | |||||||||||
Łukasz Banak Lengyelország |
0 | 0 | Johan Eurén Svédország |
1 | 0 | 1 |
Rang | Sportoló | Ország |
---|---|---|
Mijaín López | Kuba | |
Heiki nabi | Észtország | |
Rıza Kayaalp | pulyka | |
Johan eurén | Svédország | |
5 . | Guram Pherselidze | Grúzia |
5 . | Ioseb Chugoshvili | Fehéroroszország |
7 . | Bashir Babajanzadeh | Irán |
8 . | Jurij Patrikejev | Örményország |
9 . | Dremiel Byers | Egyesült Államok |
10 . | Łukasz Banak | Lengyelország |
11- én | Deák-Bárdos Mihály | Magyarország |
12- én | Abdelrahman El-Trabely | Egyiptom |
13 . | Liu deli | Kína |
14- én | Khasan Baroyev | Oroszország |
15- én | Numinjon Abdullaev | Üzbegisztán |
15- én | Radhouane Chebbi | Tunézia |
15- én | Ali nadhim | Irak |
18 th | Andres Ayub | Chile |
18 th | Evgeni Orlov | Ukrajna |
18 th | Nurmakhan Tinalijev | Kazahsztán |