2010 - 2016 Kanada 026. cikk 0(3) bekezdés
1 Hivatalos országos és nemzetközi versenyek.
2 hivatalos mérkőzés (a FIFA által érvényesített barátságos mérkőzések is).
Utolsó frissítés: 2017.04.14

Marcus Haber a foci nemzetközi játékosa , született Kanada 1989. január 11A Vancouver . Ő is fejlődik, mint egy támadó .

Életrajz

Egy klubban

A Saint Johnstone klubbal 42 mérkőzést játszott a skót Premier League-ben , három gólt szerzett.

Ezután csatlakozott az angol Stevenage FC klubhoz . Ezzel a csapattal hét gólt szerzett az angol harmadosztályban a 2012–2013-as szezonban .

A 2013. szeptember 13, kölcsönbe került Notts megyéhez . Ezt követően a2014. július 31, csatlakozik Crewe Alexandra-hoz . Utóbbi csapattal összesen 16 gólt szerzett a harmadosztályban ( 2014/2015-ben hetet, 2015 /2016-ban pedig kilencet ).

Ezután a Dundee FC- vel visszatérve Skóciába , 38 meccset játszott a The Dees csapatával a skót Premier League-ben , tíz gólt szerezve.

A válogatottban

Az alul-20s , részt vett a Under-20 World Cup a 2007 . Az anyaországában rendezett világ juniorok alatt három mérkőzést játszott. Kanada rekordja katasztrofális, annyi meccsen három vereség és nulla gól született.

Marcus Haber 2010 és 2016 között 26 kanadai csapatkapitányt kapott , három gólt lőtt.

Az első meccsét a Kanada csapatában játszotta 2010. október 8, Ukrajna elleni barátságos mérkőzésen (2-2). Az első gólját szerezte2013. március 22, Japán elleni barátságos mérkőzésen (1-2-es vereség).

2013 nyarán részt vett az Egyesült Államokban rendezett Arany Kupán . Három mérkőzést játszik ezen a tornán. Kanada az első fordulóban rossz döntetlennel, két vereséggel és nem szerzett gólokkal esett ki.

Haber megszerezte második gólját Kanadában 2015. március 27, Guatemala elleni barátságos mérkőzésen (1–0-s győzelem). Néhány hónappal később karrierje során másodszor vett részt az Arany Kupában . Ezen a versenyen ismét három mérkőzést játszik. Kanada rekordja továbbra is komor: két döntetlen, egy vereség és nem szerzett gól.

A harmadik és utolsó gólját Kanadával szerezte 2016. október 16, a Mauritánia elleni barátságos mérkőzésen (4–0-s győzelem). Utolsó válogatását ekkor kapta2016. november 11, Dél-Korea elleni barátságos mérkőzésen (2–0-s vereség).