1 Hivatalos országos és nemzetközi versenyek.
2 hivatalos mérkőzés (a FIFA által érvényesített barátságos mérkőzések is).
Utolsó frissítés: 2021. május 27

Moataz Zemzemi , született 1999. augusztus 7A Tunis ( Tunézia ), egy tunéziai labdarúgó , aki játszik, mint egy baloldali középpályás az amerikai Avranches , kölcsönben RC Strasbourg .

Karrier

Egy klubban

Az Afrikai Klubban edzett, első meccsét az első csapattal játszotta2016. április 10ellen ES Zarzis megadásával 65 -én  perces helyett Osama Haddadi (1-1). Az első gólját szerezte2016. május 15Ben Gardane- i klubja győzelme alatt a Ben Guerdane- i unió sportja ellen (2-0).

A 2018. január 31, az RC Strasbourg mellett ír alá . Első meccsét játssza2018. augusztus 19az AS Saint-Étienne ellen a meinau-i stadionban azzal, hogy az utolsó pillanatban lépett játékba Anthony Gonçalves helyett (1-1 döntetlen).

Válogatásban

Első mérkőzését a tunéziai csapattal játszotta2019. június 7Irak ellen egy barátságos mérkőzésen a radèsi olimpiai stadionban . Jön helyett Ali Maâloul a 86 th  percben (2-0).

Statisztika

Moataz Zemzemi statisztikája 2021. május 27-én
Évad Klub Bajnokság Nemzeti kupa Ligue kupája Verseny (ek)
Összesen a karrier alatt 46 5. 1 3 0 0 0 0 0 - 0 0 0 1 0 0 50 5. 1

1. "  African Club - ES Zarzis meccslap  " , a soccerway.com oldalon ,2016. április 10(megtekintve : 2019. augusztus 22. ) .
  2. "  US Ben Guerdane - Afrikai klub mérkőzése  " , a soccerway.com oldalon ,2016. május 15(megtekintve : 2019. augusztus 22. ) .
  3. "  Fiatal tunéziai versenyző  " , az rcstrasbourgalsace.fr oldalon ,2018. január 31(megtekintve : 2019. augusztus 22. ) .
  4. "  RC Strasbourg - AS Saint-Étienne meccslap  " , a soccerway.com oldalon ,2018. augusztus 19(megtekintve : 2019. augusztus 22. ) .
  5. "  Tunézia - Irak mérkőzési lap  " , a transfermarkt .fr oldalon (hozzáférés : 2019. augusztus 22. ) .
  6. „  Moataz Zemzemi lap  ” , a footballdatabase.eu oldalon .