2019 - Colombia 002 0(0)
1 Hivatalos országos és nemzetközi versenyek.
2 hivatalos mérkőzés (a FIFA által érvényesített barátságos mérkőzések is).
Utolsó frissítés: 2021. július 5

Rafael Santos Borré , született 1995. szeptember 15A Barranquilla , egy futballista nemzetközi kolumbiai kialakuló helyzetben csatár az Eintracht Frankfurt .

Életrajz

Egy klubban

A 1 st március 2015, mesterhármast ért el a bajnokságban a Millonarios klubja ellen .

A 2017. augusztus 7, Borré táblák a River Plate-nél .

Borre szerzett River egyetlen cél a Libertadores végső, elveszett 2-1 Flamengo on2019. november 23.

A válogatottban

A kolumbiai válogatással részt vesz a 2014-es Touloni Versenyen . A verseny során gólt szerzett Katar ellen .

Ezután 2015 -ben a CONMEBOL 20 éven aluli bajnokságában játszott. Ez alkalomból gólt szerzett Chile , majd egy másik Peru ellen .

Ugyanebben az évben részt vett az Új-Zélandon megrendezett 2015-ös 20 év alatti világkupán . A verseny során 4 mérkőzést játszott és gólt szerzett Portugália ellen . Kolumbia nyolcaddöntőben kiesik az Egyesült Államokból .

Borrét 2015 márciusában hívták a kolumbiai csapathoz , de a Bahrein és Kuvait elleni barátságos mérkőzéseken a kispadon maradt . Több mint négy évvel később tér vissza2019. szeptember. Tiszteletben tartja első válogatását 2019. szeptember 6Duván Zapata leváltása a Brazília elleni barátságos mérkőzésen .

Statisztika

Részletes statisztikák

Rafael Santos Borré statisztikák 2019. december 1-jén
Évad Klub Bajnokság Nemzeti Kupa (k) Verseny (ek)
2016 Deportivo Cali (kölcsön) D1 11. 6. 1 2 0 0 CL 3 0 0 - - - - - - 16. 6. 1
2016-2017 Villarreal CF (kölcsön) Liga 17. 2 1 4 0 0 C1 + C3 2 + 7 0 + 2 1 + 0 - - - - - - 30 4 2
2017-2018 River Plate D1 23. 6. 2 6. 2 1 CL + CL 2 + 4 0 0 - - - - - - 35 8. 3
2018-2019 River Plate D1 19. 4 3 10. 4 4 CL + CL + RS 6 + 5 + 2 3 + 0 + 0 1 + 0 + 0 2 3 0 2 0 0 46 14 8.
2019-2020 River Plate D1 12. 8. 1 4 1 0 CL 6. 3 0 - - - - - - 22. 12. 1
Összesen a karrier alatt 116 40 12. 37 13. 5. - 37 8. 2 2 3 0 2 0 0 194 64. 19.

Nemzetközi mérkőzések listája

Rafael Santos Borré nemzetközi meccsei
Keltezett Elhelyezkedés Ellenfél Eredmény Verseny Megjegyzések
1 re 2019. június 6 Hard Rock Stadion , Miami , Egyesült Államok Brazília 2-2 Barátságos játék Comes helyett Duvan Zapata a 83 th  perces.
2 nd 2019. június 10 Raymond James Stadion , Tampa , Egyesült Államok Venezuela 0-0 Barátságos játék Jogosultja és helyébe Duvan Zapata a 71 th  perces.

Díjak

Deportivo Cali

River Plate

Megjegyzések és hivatkozások

1. "  Deportivo Cali - Millonarios meccslap  " , a footballdatabase.eu oldalon
  2. Thibault Duclos, "  Copa Libertadores: A Flamengo az utolsó percekben kiüti a River Plate-et és megnyeri a trófeát  " , a lequipe.fr oldalon , L'Équipe ,2019. november 23