Távolsági busz Meziane Ighil és Ahmed Echouf
9 gól, ellen 13

Mezek

Kit bal kar whiteborder.png Gallérfehér test kit.png Készlet jobb kar whiteborder.png Kit shorts.png Kit zokni.png itthon Kit bal kar greenborder.png Body kit collargreen.png Készlet jobb kar greenborder.png Kit shorts.png Kit zokni.png Kívül

Kronológia

Az évad 1997-1998 a muszlim Athletic Unió Blida a 13 th  klub szezonban első osztály bajnoki Algériában . A klub részt vesz az algériai bajnokságban és az algériai kupában .

Az algériai bajnokság 1998. január 1 - jén kezdődik, az 1. osztály első napjával , amelynek vége 1998. június 29ugyanazon verseny utolsó napjával. Az USMB a nyolcadik a bajnokságban.

Versenyek

1. osztály

B csoport bajnokság

Találkozott

Az alábbi táblázat időrendi sorrendben mutatja be az USM Blida által a szezon során lejátszott 14 hivatalos mérkőzést . A Blidéen klub a bajnokság 14 napján, valamint az Algériai Kupa hat mérkőzésén vesz részt. A gólszerzőket zárójelben feltüntetik a játék percéről, amikor a gólt kapják, és bizonyos eredmények esetén annak jellegét ( büntető vagy tábora ellen). A szezon általános rekordja 1 győzelem, 9 döntetlen és 4 vereség.

Keltezett J Ellenfél Elhelyezkedés Eredmény Pontozók az USMB-nél Hivatkozások
1 st január 1998-as 1 st  nap ES Mostaganem Dom. Vereség 0-1 -
1998. január 8 2 th  nap AS Aïn M'lila Ext. Nem 0-0 -
1998. január 15 3 th  napos USM Algír Dom. Nem 1-1 Bilal Harkes A gól 53 perc után gólt szerzett53 th
1998. január 22 4 -én  nap ES Setif Ext. Nem 1-1 Galoul A gól 63 perc után gólt szerzett63 th
1998. február 27 5 -én  napon MC Algír Dom. Nem 1-1 Belatrèche A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65. sz
1998. március 6 6 th  nap WA Boufarik Dom. Nem 1-1 Zane A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 e ( toll )
1998. március 30 7 th  napos JS Kabylie Ext. Vereség 1-0 -
1998. április 16 8 th  nap ES Mostaganem Ext. Vereség 4-1 Bekhtiche A gól 3 perc után gólt szerzett3 e
1998. április 24 9 -én  nap AS Aïn M'lila Dom. Nem 0-0 -
1998. május 18Késleltetés 10 th  napos USM Algír Ext. Nem 1-1 Zeghdoud A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 th ( CSC )
1998. május 14 11 th  nap ES Setif Dom. Nem 0-0 -
1998. május 21 12 th  nap MC Algír Ext. Vereség 2-0 -
1998. május 28 13 th  nap WA Boufarik Ext. Nem 0-0 -
1998. június 11 14 th  napos JS Kabylie Dom. Győzelem 3-0 * (1/1) cél Zane A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 -én
Match elhagyott a 38 th perc után
a játékvezető döntése
, mert túlerőben területén
kabije part (6 játékos esetén)!
1998. június 18 Kieséses rájátszás B csoport WA Boufarik Stade du-1955. augusztus 20. (Algír) Győzelem 2-0 Khazrouni A gól 8. perc után gólt szerzett8 e , Maameri A gól 17 perc elteltével szerzett gólt17 e
1998. június 22 Kieséses rájátszás MO Konstantin OPOW Stadion, Bejaia Vereség 0-1 Attraoui A gól 32 perc után gólt szerzett32 e ( toll. )
A mérkőzések részletei
6 th nap USM Blida 1 - 1 WA Boufarik Brothers-Brakni stadion , Blida
csütörtök 1998. március 5
14:00 UTC +1
Kamel Zane A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 th A gól 71. perc után szerzett gólt71 e Medjahed Nézők: rekord (10 000)
FigyelmeztetettSaib
Sasan, Krebaza, Galloul, Bekhta, Zane Hakim, Khazrouni, Zouani Billal, Medjahed (Belatrèche 80 '), Benamor (Chambit 80'), Mekhtiche, Bessaoud Csapatok Allan, Seddiki, Boughrab, Ammari, Zouani, Maâmri, Cheblaoui (Kebsi 76 '), Saib (Maâmri 82'), Hassab, Arif (Arab 46 '), Guettal

Keltezett T. Ellenfél Elhelyezkedés Eredmény Pontozók az USMB-nél Hivatkozások
1998. március 16 Döntő 1/32 NB Boussmail (D3) Ext. Győzelem 0 - 2 ?,?
1998. március 26 Döntő 1/16 E Collo Ext. Nem0 - 0 ap
Vereség (4-3 fül )
-

Ligue kupája

Találkozott
1 st október 1997-es Első forduló (a döntő 1/32) RC Arba Brothers-Brakni Stadion ( Blida ) Győzelem 6 - 1 Zouani (x2), Chambet (x2), Benameur Gól szerzett, BessaoudGól szerzett
1997. október 6 Második forduló (a döntő 1/16-a) WA Mostaganem Brothers-Brakni Stadion ( Blida ) Győzelem 1 - 0 Zouani Gól szerzett
1997. október 9 Harmadik forduló (1/8 döntő) E. Savanyú El Ghozlane Brothers-Brakni Stadion ( Blida ) Győzelem 1 - 0 ?
1997. október 16 Negyeddöntők USM Algír Brothers-Brakni Stadion ( Blida ) Győzelem 1 - 0 Zouani A gól 62 perc után gólt szerzett62. sz
1997. október 27 Elődöntők CA Batna Mustapha-Sefouhi Stadion , Batna Vereség 0 - 1

Hatékony

Legjobb góllövők

USM Blida góllövőlista
Nem. Pozíció. Nat. Vezetéknév Országos Osztály Algériai Kupa Ligue kupája Teljes