A legjobb csatár Paul Alo'o Efoulou (13 gól)

Mezek

Kit bal kar.png Body kit udinese.png Készlet jobb kar.png Kit shorts.png Kit zokni.png itthon Kit bal kar.png Kit body.png Készlet jobb kar.png Kit shorts.png Kit zokni.png Kívül

Kronológia

Az SCO Angers 2008–2009-es idényében a klub fejlődött a francia Ligue 2 labdarúgó-bajnokságban .

Átutalások

Nyári

Vezetéknév Állampolgárság Átruházás Származás / rendeltetési hely Osztály
Pierre Caillaud Franciaország Átruházás Amiens SC Franciaország zászlaja.svg 2. liga
Jean-Francois Riviere Franciaország Átruházás Chamois niortais FC Franciaország zászlaja.svg Nemzeti
Malik Couturier Franciaország Átruházás Chamois niortais FC Franciaország zászlaja.svg Nemzeti
Charles Diers Franciaország Átruházás Clermont-láb Franciaország zászlaja.svg 2. liga
Bruno Ecuele Manga Gabon Átruházás Bordeaux-i girondinok Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Serge Déblé Elefántcsontpart Átruházás Charlton Anglia zászlaja.svg Bajnokság
Vinícius Reche Brazília Hitel + opció vásárolni CR Vasco da Gama Brazil zászlaja.svg Brasileirão
Floyd Ayité Menni Kész Bordeaux-i girondinok Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Ted Lavie Franciaország Kész Bordeaux-i girondinok Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Maxime Josse Franciaország Kész FC Sochaux Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Paul Alo'o Efoulou Kamerun Kész AS Nancy-Lorraine Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Első szakmai szerződések
Vincent Manceau Franciaország
Issa Kanoute Franciaország
A szimbólum ellenzi a szavazást.svg Indulás
Thierry cygan Franciaország Ingyenes Champtocé-sur-Loire Franciaország zászlaja.svg DRS Atlantic
Julien martinelli Franciaország A karrier vége
Cedric Lecluse Franciaország A karrier vége
Mansour Boutabout Algéria Ingyenes KV Kortrijk Belgium zászlaja.svg 1. osztály
Nicholas kolczynski Franciaország Átruházás LB Châteauroux (tartalék) Franciaország zászlaja.svg 2. liga
Guy Moussi Franciaország Átruházás Nottinghami erdő Anglia zászlaja.svg Bajnokság
Fahid Ben Khalfallah Tunézia Átruházás SM Caen Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Paul Alo'o Efoulou Kamerun Átruházás AS Nancy-Lorraine Franciaország zászlaja.svg 1. liga
Kész
Yoann Tribeau Franciaország Kész Calais Franciaország zászlaja.svg Nemzeti
Hitel visszatér
Jeremy Perbet Franciaország Hitelvisszatérés RC Strasbourg Franciaország zászlaja.svg 2. liga

Az évad fontos eseményei

Szezonon kívül (2008. nyár)

Átjáró (k) a DNCG előtt
  • A június 4 , az SCO ment a DNCG ellenőrzésére vonatkozó pénzügyi eredményeit.
    • A június 10 , a DNCG helyezi a SCO ügyben a szaktanácsadás.
      • A június 26 , az SCO átmenetileg háttérbe Nemzeti hibák miatt a közigazgatási akta bemutatták a DNCG onJúnius 23. A klub fellebbezés mellett dönt, és a megbízást újból átvesziJúlius 10.
      • A július 11 , az SCO tartottuk Ligue 2 követő vasalás a DNCG jutalék. Ugyanezen a napon bejelentik Fahid Ben Khalfallah meghosszabbítását 2012-ig.
Létrehozása az Angers - Bordeaux „ tengely ”

Az offseason alatt az SCO szerződtette Bruno Ecuele Mangát, és kölcsönadta Floyd Ayitét és Ted Lavie-t: három fiatal bordeaux-i játékost . Az SCO és a Bordeaux ezért szívélyes megállapodást köt Olivier Pickeu és Laurent Blanc jó megértése miatt . Jean-Louis Garcia egy ideig a bordeaux-i tartalékot is kiképezte (különösen Olivier Auriac- szal ), ami hozzájárul a két klub közötti megértéshez. Ezenkívül a bordeauxi kapus, Ulrich Ramé nagyon kötődik az SCO-hoz, ahol több évig játszott.

SCO osztag a 2008–2009-es szezonban

Találkozott

2. liga

Keltezett Nem. Ellenfél Elhelyezkedés Eredmény Pontozók az SCO számára Négyzet Bőség
1 st augusztus 1 Reims-stadion Dom. Győzelem 3 - 1 Auriac A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 th A gól 93 perc elteltével szerzett gólt 93 th , Alo'o Efoulou A gól 45 perc után gólt szerzett45 th 9 . 7059
Augusztus 8 2 SC Bastia Ext. Húz 0 - 0 7 . 5720
Augusztus 15-én 3 CS Sedan Dom. Győzelem 30 Brunel A gól 9. perc után szerzett gólt9 e , Alo'o Efoulou A gól 45 perc után gólt szerzett45 e , Deblé A gól 85 perc után gólt szerzett85 e 3 rd 7366
Augusztus 22 4 Clermont FA Ext. Húz 2 - 2 Diers A gól 15 perc után gólt szerzett15 e , Brunel A gól 31 perc után gólt szerzett31 e 5 . 4520
Augusztus 29 5. Bresti stadion Dom. Vereség 1 - 2 Alo'o Efoulou A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55. sz 8 . 8511
Szeptember 12 6. OC szelepek Ext. Vereség 2 - 0 10 . 3065
Szeptember 19 7 Olimpiai Nimes Dom. Húz 2 - 2 Do Marcolino A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 e A gól 82 perc után gólt szerzett 82 n 11- én 5207
Szeptember 26 8. RC lencse Ext. Vereség 30 13 . 28325
Október 3 9. ES Troyes Dom. Húz 0 - 0 13 . 4640
Október 10 10. RC Strasbourg Dom. Győzelem 30 Brunel 52 perc elteltével gólt szerzett52 ND , Diers A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th , Alo'o Efoulou A gól 82 perc után gólt szerzett82 ND 12- én 6416
Október 17 11. AC Ajaccio Ext. Húz 0 - 0 13 . 2400
Október 24 12. FC Tours Dom. Győzelem 2 - 0 Ecuele Manga A gól 12 perc után gólt szerzett12 th , Auriac A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 th 9 . 7583
Október 31 13. EA Guingamp Ext. Húz 0 - 0 8 . 10235
November 7 14 Amiens SC Dom. Győzelem 1 - 0 Alo'o Efoulou A gól 86 perc elteltével szerzett gólt86 th 8 . 6938
November 14 15 USA Boulogne Ext. Győzelem 2 - 3 Cunha Reche A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 e , Diers 56 perc elteltével gólt szerzett56 e A gól gólt szerzett 81 perc után 81 e 6 . 5429
November 28 16. Montpellier HSC Dom. Húz 3 - 3 Alo'o Efoulou 51 perc elteltével gólt szerzett51 e , Ayité A gól 54. percben szerzett gólt54 e , Couturier A gól 92 perc elteltével szerzett gólt92 e 6 . 8034
December 5 17. FC Metz Ext. Győzelem 0 - 1 Auriac A gól 44. percben szerzett gólt44. sz 6 . 9121
December 19 18. Dijon FCO Dom. Győzelem 2 - 0 Rivière A gól 24 perc elteltével szerzett gólt24 th , Lavie A gól 89 perc elteltével szerzett gólt89 th 5 . 7615
Január 23 19. LB Chateauroux Ext. Győzelem 0 - 1 Végezze el a Marcolino A gól gólt szerzett 81 perc után81 e 3 rd 5690
Január 16 20 SC Bastia Dom. Győzelem 2 - 0 Alo'o Efoulou A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th , Diers A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 th 2 nd 5450
Január 30 21 CS Sedan Ext. Húz 0 - 0 3 rd 7010
Február 6 22. Clermont FA Dom. Győzelem 4 - 2 Riviere A gól 18 perc után gólt szerzett18 e , Alo'o Efoulou A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 e , Cunha Reche A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 e , Ayité A gól 89 perc elteltével szerzett gólt89 e 2 nd 6849
Február 13 23. Bresti stadion Ext. Vereség 2 - 1 Alo'o Efoulou A gól 19 perc után gólt szerzett19. sz 3 rd 4748
Február 20 24. OC szelepek Dom. Vereség 0 - 1 3 rd 8577
Február 27 25 Olimpiai Nimes Ext. Húz 1 - 1 Cunha Reche A gól 19 perc után gólt szerzett19. sz 3 rd 7278
Március 9 26. RC lencse Dom. Húz 2 - 2 Alo'o Efoulou A gól 25 perc után gólt szerzett25 th A gól 87 perc elteltével szerzett gólt 87 th 5 . 14015
Március 13 27. ES Troyes Ext. Győzelem 1 - 2 Őszi A gól 4 perc után gólt szerzett4 -én , River A gól 30 perc után gólt szerzett30 th 4 -én 6671
Március 23 28. RC Strasbourg Ext. Vereség 2 - 0 5 . 13748
Március 27 29. AC Ajaccio Dom. Vereség 0 - 1 5 . 8957
Április 3 30 FC Tours Ext. Vereség 3 - 1 Alo'o Efoulou A gól 28. perc után szerzett gólt28. sz 7 . 9063
Április 10 31 EA Guingamp Dom. Vereség 0 - 1 7 . 8561
Április 17 32 Amiens SC Ext. Húz 1 - 1 Auriac A gól 75 perc elteltével szerzett gólt75 th 7 . 11003
Április 24 33 USA Boulogne Dom. Vereség 1 - 5 Auriac A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48. sz 8 . 5937
1 st május 34 Montpellier Ext. Vereség 1 - 0 9 . 8290
Május 8 35 FC Metz Dom. Húz 1 - 1 Alo'o Efoulou 56 perc elteltével gólt szerzett56. sz 8 . 5932
Május 15 36 Dijon FCO Ext. Győzelem 0 - 2 Diers A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 e , Cunha Reche A gól 71. perc után szerzett gólt71 e 7 . 4041
Május 22 37 LB Chateauroux Dom. Húz 1 - 1 Pinaud 56 perc elteltével gólt szerzett56 th ( CSC ) 7 . 6926
Május 29 38 Reims-stadion Ext. Húz 0 - 0 7 . 10025

Francia Kupa

Keltezett Torony Ellenfél Elhelyezkedés Eredmény Pontozók az SCO számára Bőség
November 23 7 e  torony Arnage-Pontlieue Ext. Győzelem 2 - 7 Do Marcolino A gól 12 perc után gólt szerzett12 e A gól 71. perc után szerzett gólt 71 e A gól 79 perc után gólt szerzett 79 e , Auriac 35 perc elteltével gólt szerzett35 e , River A gól 53 perc után gólt szerzett53 e 56 perc elteltével gólt szerzett 56 e , Couturier A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 e 1200
December 12 8 e  torony SO Romorantin Ext. Vereség1 - 1 (9 - 8 fül)
Ayité A gól 53 perc után gólt szerzett53 th -

Ligue kupája

Szeptember 9 2 th  kerek ES Troyes Ext. Vereség 2 - 1 Alo'o Efoulou A gól 21. perc után szerzett gólt21. sz 2400

Barátságos mérkőzések

Keltezett Ellenfél Elhelyezkedés Eredmény Pontozók az SCO számára Bőség
Július 5-én FC Libourne Dom. Húz 0 - 0
Július 12 Le Mans FC Dom. Húz 1 - 1 Alo'o Efoulou A gól 70 perc után gólt szerzett70 th
Július 15-én Zerge niortais Dom. Vereség 1 - 4 Feloldva A gól 5 perc után gólt szerzett5. sz
Július 19 FC Tours Ext. Győzelem 1 - 2 Mangán 35 perc elteltével gólt szerzett35 e ( CSC ) , Alo'o Efoulou A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 e
Július 26 SM Caen Ext. Vereség 2 - 0

Tömeg a hivatalos versenyben

szezon vége Látogatás hazai pályán a bajnokságban:

Egyenleg játékosonként

nál nél 2008. november 15

2. liga Francia Kupa Ligue kupája Teljes
Játékos Meccsek Gól szerzett Figyelmeztetett piros lap Meccsek Gól szerzett Figyelmeztetett piros lap Meccsek Gól szerzett Figyelmeztetett piros lap Meccsek Gól szerzett Figyelmeztetett piros lap
Délis Ahou 1 - 1 - - - - - - - - - 1 - 1 -
Paul Alo'o Efoulou 15 5. 1 - - - - - 1 1 1 - 16. 6. 2 -