48 gól, 63 gól ellen
FA Kupa Harmadik forduló
Ligakupa Harmadik forduló
Bajnokok Ligája Negyeddöntők
A legjobb csatár Bajnokság  : Jamie Vardy (13 gól) Minden verseny  : Jamie Vardy (16 gól)

Mezek

Kit bal kar leicester1617h.png Kit body leicester1617h.png Kit jobb kar leicester1617h.png Kit nadrág leicester1617h.png Kit zokni.png itthon Kit bal kar.png Body kit leicester1617a.png Készlet jobb kar.png Kit shorts.png Kit zokni.png Kívül Kit bal kar leicester1617t.png Body kit leicester1617t.png Kit jobb kar leicester1617t.png Kit nadrág leicester1617t.png Kit zokni leicester1617t.png Egyéb

Kronológia

A 2016-2017 szezonban a Leicester City a 112 th  szezonban a történelem és 49 -én a Premier League-ben. Ebben a szezonban a Leicester City harmadik egymást követő szezonban vesz részt a Premier League- ben, amelynek címvédője, valamint az FA-kupa és a Coupe de la Ligue . A klub legelőször vesz részt a Bajnokok Ligájában .

Előszezon

Barátságos mérkőzések

1 st  barátságos Oxford egyesült 1 - 2 Leicester város Kassam Stadion , Oxford
2016. július 11
19:45.
Maguire 10 perc után gólt szerzett10. sz ( 1 - 1 ) Szürke A gól 28. perc után szerzett gólt28 th
Schlupp A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 th
Nézők: 9 487
játékvezető: John Busby
Jelentés
2 e  barátságos Chesterfield Football Club 3 - 1 Leicester város Proact Stadion , Chesterfield
2016. augusztus 2
19:30.
Ched 56 perc elteltével gólt szerzett56 és
Gary A gól 62 perc után gólt szerzett62 e
Shea Jay A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 e ( toll )
( 0 - 1 ) Liandre A gól 25 perc után gólt szerzett25. sz
Jelentés

Nemzetközi Bajnokok Kupája 2016

Rang Csapat Pontok J V Vt Dt D BP időszámításunk előtt Diff.
17:30.
O'Connell A gól 59 perc elteltével gólt szerzett59. sz ( 0 - 0 ) A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 th Mahrez Nézők: 32 658
SikerAmartey
2 E  meccs Paris Saint German 4 - 0 Leicester város StubHub Center , Carson , Kalifornia
2016. július 30
20:30.
Cavani A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 e ( Pen. )
20:00.
El Haddadi A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 e A gól 45 perc után gólt szerzett 45 e
Suárez A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 e
Mujica A gól 84. percben szerzett gólt84 e
( 3 - 0 ) A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 th A gól 66 perc elteltével szerzett gólt 66 th Musa Nézők: 42 879
: Martin Strömbergsson
Jelentés

Játékosok és személyzet

Első csapat

Az alábbi táblázat felsorolja a Leicester összes jelenlegi profi játékosát a 2016–2017-es szezonban.

Megérkezett

Post Állampolgárság Vezetéknév Érkezése Költség Ref.

Indulás

Post Állampolgárság Vezetéknév Indulnak Költség Ref.

Közösségi pajzs

Miután megnyerte a FA-kupa első alkalommal, mivel a 2003-2004 szezonban , a Manchester United játszik a 30 th  Community Shield a híres Wembley Stadium , hangszóró a angol válogatott . Ennél a kiadásnál a mancuniai klub az előző szezon bajnokságának meglepetésgyőztesével , a Leicester City-vel áll szemben . Az angol szuperkupának van néhány sajátossága: az edzők ezen a meccsen a három szabályozás helyett akár hat játékost is megváltoztathatnak. Döntetlen esetén a szabályozási idő végén a két csapat közvetlenül dönt a büntetőkről anélkül, hogy hosszabbításra indulna.

A mérkőzést a Vörös Ördögök kiegyensúlyozott játék után nyerik meg . Lingard egyéni bravúrral nyitotta meg a pontozást, de Vardy Fellaini védelmi hibáját követően egyenlített . Tíz perccel a szabályozási idő lejárta előtt Ibrahimović fejesgóljával visszaadta csapatának az előnyt, és lehetővé tette a klub számára, hogy megszerezze a trófeát.

A mérkőzések részletei
Közösségi pajzs 2016 Leicester város 1 - 2 Manchester United Wembley Stadion , London
vasárnap 2016. augusztus 7
17:00
Vardy A gól 53 perc után gólt szerzett53 . ( 0 - 1 ) A gól 32 perc után gólt szerzett32 e Lingard
A gól 83. percben szerzett gólt83 e Ibrahimović
Nézők: 85 437
Műsorszolgáltató: BeIN Sport
játékvezető: Craig Pawson Játékvezető asszisztensek  : Steve Child Lee Betts Negyedik játékvezető: Robert Madley

Simpson 40 th király 55 th Vardy 75 th40 perc múlva figyelmeztetett
55 perc múlva figyelmeztetett
75 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés Bailly 71 e71 perc múlva figyelmeztetett

Anglia bajnokság

Rangsor

Modell: Premier League ranglista 2016-2017

2016. augusztus

A mérkőzés részletei
1 st  nap Hull City Association FC 2 - 1 Leicester város fc KC Stadion , Kingston-upon-Hull
szombat 2016. augusztus 13
13:30
Diomande A gól 45 perc után gólt szerzett45 e
Snodgrass A gól 57 perc elteltével szerzett gólt57 e
( 1 - 0 ) A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 th ( PEN. ) Mahrez Nézők: 21 037
Jelentés
3 th  napos Leicester város fc 2 - 1 Swansea város fc King Power Stadion , Leicester

18:30
Firmino A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13 th A gól 89. percben szerzett gólt 89 th
16:00
Slimani A gól 45 + 1 perc után szerzett gólt45 + 1 e A gól 48 perc elteltével gólt szerzett 48 e
Mee A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 e ( csc )
( 1 - 0 ) Nézők: 31 916
játékvezető: Anthony Taylor
Jelentés
6 th  nap A Manchester United fc 4 - 1 Leicester város fc Old Trafford , Manchester

2016. október

7 th  napos Leicester város fc 0 - 0 Southampton fc King Power Stadion , Leicester
Jelentés
9 -én  nap Leicester város fc 3 - 1 Kristálypalota fc King Power Stadion , Leicester
Jelentés
10 th  napos Tottenham Hotspur FC 1 - 1 Leicester város fc White Hart Lane , London
szombat 2016. október 29
16:00
Janssen A gól 43 perc elteltével gólt szerzett43 rd ( 1 - 1 ) A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th Musa Nézők: 31 868
játékvezető: Robert Madley
Jelentés

2016. november

11 th  nap Leicester város fc 1 - 2 West Bromwich Albion FC King Power Stadion , Leicester
vasárnap 2016. november 6
17:30
Slimani A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th ( 0 - 0 ) 52 perc elteltével gólt szerzett52 ND Morrison
Jelentés
13 th  nap Leicester város fc 2 - 2 Middlesbrough fc King Power Stadion , Leicester
szombat 2016. november 26
16:00
Mahrez A gól 30 perc után gólt szerzett30 th ( toll. )
Slimani A gól 90 + 4 perc után szerzett gólt90 + 4 -én ( toll. )
( 1 - 1 ) A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13 e A gól 72 perc elteltével szerzett gólt 72 e Negredo Nézők: 32 058
játékvezető: Lee Mason
Jelentés

2016. december

14 th  napos Sunderland FC 2 - 1 Leicester város fc Fénystadion , Sunderland
szombat 2016. december 3
16:00
Huth A gól 64. perc után szerzett gólt64 th ( CSC )
Defoe A gól 77 perc elteltével szerzett gólt77 th
( 0 - 0 ) 80 perc elteltével gólt szerzett80 th Okazaki Nézők: 39 725
Jelentés
15 th  nap Leicester város fc 4 - 2 Manchester City FC King Power Stadion , Leicester
szombat 2016. december 10
18:30

[Jelentés]

Anglia Kupa

3 th  kerek -

Ligue kupája

3 th  kerek Leicester város fc Kb. 2 - 4 Chelsea fc King Power Stadion , Leicester
kedd 2016. szeptember 20
20:45.
Okazaki A gól 17 perc elteltével szerzett gólt17 th A gól 34 perc elteltével gólt szerzett 34 th ( 2 - 0 , 2 - 2 , 2 - 4 ) A gól 45 perc után gólt szerzett45 e Cahill
A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 e Azpilicueta
A gól 92 perc elteltével gólt szerzett92 e A gól 94. percben szerzett gólt 94 e Fabregas
Nézők: 29 899
Jelentés

Bajnokok Ligája

A Leicester City a 2015–2016-os Premier League győzteseként kvalifikálta magát a Bajnokok Ligája 2016–2017-es csoportkörébe . Ezért a klub a dobás 1. kalapjához van rendelve. Ez a klub első megjelenése a versenyen.

Csoportkör Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.)
( 0 - 2 ) Albrighton A gól 5 perc után gólt szerzett5 e
Mahrez A gól 29. perc után szerzett gólt29 e A gól 61. perc után szerzett gólt 61 e ( Pen. )
Jelentés
3 th napos Leicester város fc 1 - 0 FC Koppenhága King Power Stadion , Leicester
20:45
Silva A gól 6 perc után gólt szerzett6 th A gól 64. perc után szerzett gólt 64 th
  Végső szakasz Az utolsó szakasz mérkőzéseinek részletei
A 16. forduló első szakasza Sevilla FC 2 - 1 Leicester város fc Sanchez-Pizjuan , Sevilla
Játékvezető: Clément Turpin
16. forduló második fordulója Leicester város fc 2 - 0 Sevilla FC King Power Stadion , Leicester