Félidő 1 - 1 0
Főbb játékosok
Döntőbíráskodás Igor Egorov

A 2004 orosz Szuperkupa második kiadása orosz Szuperkupa . Ez a focimeccs zajlik 2004. március 7A Lokomotiv Stadion in Moscow , Russia .

Ez gödrök a csapat CSZKA Moszkva , bajnok Oroszország 2003-ban, szemben a Spartak Moscow nyertese, a Cup of Russia 2002-2003 .

A mérkőzés szabályai a következők: a mérkőzés időtartama 90 perc, két félidőre osztva, 45 perc; e szabályozási idő végén döntetlen esetén két, egyenként negyedórás hosszabbítási félidőt játszanak, majd büntetőpárbajt , ha a mérkőzés végén a döntetlen továbbra is fennáll.

Az első félidőben a CSKA megszerezte a vezetést Szergej Semak kapitány révén a játék negyvenedik percében, a spartacistáknak azonban a második játékrészben sikerült egyenlíteniük, Dmitri Loskov pedig tizenegyest alakított a rendes játékidő negyedére. Mivel a két ellenfél nem tud dönteni a végén, egy hosszabbításon kell átesnie . Az első játékrészben nem született gól, a másodikban azonban a CSKA két gólt szerzett gyors egymásutánban a belépők révén Daniel Carvalho és Dmitri Kiritchenko révén, akik megengedték csapatuknak, hogy kihasználják a 3 gól előnyét 1-re. Ezután a pontszám nem változik, és a CSKA így megnyerte története első orosz szuperkupáját.

Meccslap

2004. március 7 Spartak Moszkva 1 - 3 kb CSKA Moszkva Lokomotiv Stadion , Moszkva
16:00 ( UTC + 3 )
Kalynychenko A gól 14 perc elteltével szerzett gólt14. sz ( 1 - 1 , 1 - 1 ) 40 perc elteltével gólt szerzett40 th Semak
A gól 111. percben szerzett gólt111 th Cavalho
A gól 113 perc után szerzett gólt113 th Kiritchenko
Nézők: 18 000
játékvezető: Igor Egorov
Petković 43 e Samedov 56 e43 perc múlva figyelmeztetett
56 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 33 perc múlva figyelmeztetett 33 e Ignachevitch 52 e Olić 61 e Jirkov
52 perc múlva figyelmeztetett
61 perc múlva figyelmeztetett