Félidő 0 - 0 0
Főbb játékosok
Döntőbíráskodás Vladislav Bezborodov

A 2018 orosz Supercup a tizenhatodik kiadása orosz Szuperkupa . Ez a focimeccs zajlik 2018. július 27A Nyizsnyij Novgorod Stadionban a Nyizsnyij Novgorod , Oroszország .

A mérkőzés katari vagy kazahsztáni szervezésének gondolata különösen felvetődött, mielőtt a választás végül Nyizsnyij Novgorodra esett volna, amelynek stadionját a közelmúltban a 2018-as világbajnokság keretében avatták fel .

A két moszkvai csapat, a Lokomotiv , a 2017–2018-as orosz bajnok és a CSKA , ugyanazon verseny vice-bajnoka. Ez utóbbi az Orosz Kupa győztes FK Tosnót váltja , aki ban feloszlása ​​miatt nem vehet részt a versenyen2018. június. Ez a második alkalom, hogy a két csapat találkozik a versenyen, az első összecsapás, amelyet aztán a Lokomotiv nyert meg, 2003-ban került megrendezésre a Supercopa első kiadása során.

Során szoros mérkőzést, sem a két csapat kezeli, hogy az előny végén szabályozási idő, nyomja őket a hosszabbításban . A gól nélküli első félidő után a CSKA-nak végül sikerült megszereznie a vezetést a második harmad elején Khetag Khosonov góljának köszönhetően . Hét perccel később Salamon Kvirkvelia kizárása után tízre csökkent , a Lokomotiv nem tudott visszajönni, és a hadsereg klubja nulla góllal nyert. Ez a CSKA hetedik koronázása a versenyen, 2014 óta az első .

Meccslap

2018. július 27 Lokomotiv Moszkva 0 - 1 kb CSKA Moszkva Nyizsnyij Novgorodi Stadion , Nyizsnyij Novgorod
9:30 pm MSK
( 0 - 0 , 0 - 0 ) A gól 106 perc után szerzett gólt106. th Khosonov Nézők: 43 319
játékvezetők: Vladislav Bezborodov
Kvirkvelia 113. szpiros lap Jelentés 57 perc múlva figyelmeztetett 57 th Bistrović 66 th Chernov
66 perc múlva figyelmeztetett