Sport | Közúti kerékpározás |
---|---|
Szervező (k) | UCI |
Szerkesztés | 10 . |
Helyek) | Európa |
Keltezett |
Február 2. - 2014. október 19 |
Résztvevők | WorldTour csapatok , pro kontinentális. és kontinentális |
Próbák | kb. 300 |
Hivatalos honlapján | ucieuropetour.com |
Hierarchia | Kontinentális kör |
---|---|
Magasabb szint | UCI World Tour 2014 |
Alacsonyabb szinten | Nemzeti áramkörök |
Navigáció
Az UCI Europe Tour 2014 a tizedik kiadása a UCI Europe Tour , az egyik az öt kontinentális kerékpáros áramkörök a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség . Körülbelül 300 verseny áll, amelyeket február 2- ig szerveznek 2014. október 19az Európa .
Dobogón a 2014-es kiadás a a Jef Scherens Nagydíj : Tom Van Asbroeck ( 2 nd ), André Greipel ( 1 st ) és Danny van Poppel ( 3 rd ).
Dobogón a 2014-es kiadás a Grand Prix de Wallonie : Jan Bakelants ( 3 e ), Greg Van Avermaet ( 1 st ) és Tony Gallopin ( 2 e ).
Dobogón a 2014-es kiadás a flandriai Championship : Luka Mezgec ( 2 nd ), Arnaud Demare ( 1 st ) és Jonas Van Genechten ( 3 rd ).
Dobogón a 2014-es kiadás a a Impanis-Van Petegem Nagydíj : Tosh Van der Sande ( 2 nd ), Greg Van Avermaet ( 1 st ) és Michał Golaš ( 3 rd ).
Dobogón a 2014-es kiadás a Nagydíj d'Isbergues : yauheni hutarovich ( 2 e ), Arnaud Demare ( 1 st ) és Heinrich Häußler ( 3 e ).
Dobogón a 2014-es kiadás a Gooikse Pijl : Tom Van Asbroeck ( 2 nd ), Roy Jans ( 1 st ) és Laurens De Vreese ( 3 rd ).
Keltezett | Verseny | Ország | Osztály | Ok |
---|---|---|---|---|
Március 6-9 | Aradi torony | Izrael | 2.2 | Fokozás a nemzeti versenyen |
Március 23 | Grand Prix San Giuseppe | Olaszország | 1.2 | Fokozás a nemzeti versenyen |
1 st -6 áprilisban | Tour of Greece | Görögország | 2.2 | Pénzügyi |
Április 6 | Val d'Ille Classic | Franciaország | 1.1 | Pénzügyi |
Április 6 | Šenčur Nagydíj | Szlovénia | 1.2 | |
Április 13 | Donyecki Nagydíj | Ukrajna | 1.2 | Donbass háború |
Április 21-én | Észak-Holland túra | Hollandia | 1.2 | A bűnüldözés hiánya |
Április 27 | Zuid Oost Drenthe Classic II | Hollandia | 1.2 | |
Május 2-4 | Nikola király útjai | Montenegró | 2.2 | |
Május 2-4 | Asztúria túra | Spanyolország | 2.1 | Pénzügyi |
Május 3-4 | Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle | Németország | 2.1 | |
Május 8-14 | Béke verseny | Csehország | 2.2 | Pénzügyi |
Május 10 | Madrid közösségi túra | Spanyolország | 1.1 | |
Május 25 | Lotharingiai körút | Franciaország | 1.1 | |
Június 5-8 | Lettország turné | Lettország | 2.1 | |
Június 13-22 | Girobio | Olaszország | 2.2 | |
Július 4-6 | Madrid U23 közösségi túra | Spanyolország | 2.2U | |
Július 11 | Geel város nagydíja | Belgium | 1.2 | |
Július 20 | Matteotti Trophy | Olaszország | 1.1 | Pénzügyi |
Augusztus 1-3 | León-torony | Spanyolország | 2.2 | Fokozás a nemzeti versenyen |
Augusztus 3 | Nagydíj Kranj | Szlovénia | 1.2 | |
Augusztus 30 | Veneto túra | Olaszország | 1.1 | |
Augusztus 31 | Sós Kupa | Belgium | 1.1 | Dolgozzon a tanfolyamon |
Augusztus 31. és szeptember 4. között | Bulgáriai túra | Bulgária | 2.2 | |
Szeptember 2-7 | Lombard kerékpáros hét | Olaszország | 2.1 | Pénzügyi |
Szeptember 3 | Rik Van Steenbergen emlékmű | Belgium | 1.1 | |
Szeptember 8-14 | Romániai túra | Románia | 2.2 | |
Október 3 | Piemont turné | Olaszország | 1.HC | |
Október 4 | Pro Kerékpáros Maraton | Portugália | 1.1 | |
Október 14 | Romagna-torony | Olaszország | 1.1 |
Egyéni rangsor
*: 23 év alatti futó |
Csapat besorolás
|
Elit nemzetek rangsoraiVégső rangsor az elit nemzetek szerint
|
Nemzetek szerinti osztályozás U23Végleges besorolás U23 nemzetek szerint
|