1 Hivatalos országos és nemzetközi versenyek.

Xu Xin , született 1994. április 19a Shenyang , Kína , egy kínai labdarúgó , aki játszik, mint egy középpályás a Guangzhou Evergrande .

Életrajz

2013-ban Xu Xin Spanyolországban kezdte profi karrierjét az Atlético de Madrid fővárosi klubnál . 2015-ig játszott a C csapattal, amikor csatlakozott a B csapathoz. 2016-ban Xu elhagyta a spanyol fővárost.

Ban ben 2016. január, Xu csatlakozik az ötszörös kínai bajnok Guangzhou Evergrande csapatához . Ez a1 st áprilisdebütált a kínai bajnokság a 71 th  perces ellen Guangzhou R & F (2-0). Négy nappal később az AFC Bajnokok Ligája első mérkőzését a japán Urawa Red Diamonds klub ellen játszotta (1–0-s vereség). AMájus 11, az első Kínai Kupa-mérkőzést játssza . A 2016-os év során Xu Xin kilenc mérkőzést játszott, egy gólpasszt és megnyerte a bajnokságot és a kupát.

A 1 st április 2017Xu játssza az első játék a szezon, amikor a kárt a 56 th  percben. VisszajönMájus 26ahol 58 percet játszott Chongqing Lifan ellen . Ebben a szezonban az AFC Bajnokok Ligája- mérkőzést játszotta a második meccsen a kínai Sanghaj SIPG klub ellen (tizenegyes vereség). Öt sima meccset játszott, de csapata az elődöntőben ismét kudarcot vallott a Sanghaj SIPG ellen . Összesen 20 meccset játszik és két gólpasszt ad le. Megnyeri a bajnokságot.

A következő szezonban Xu Xin tíz meccset játszott. Először fedezi fel a szuperkupát, amelyet klubja nyert a Sanghaj Shenhua ellen (4-1).

A 2019. július 5, Xu klubjával megszerezte az első gólját Tianjin Tianhai ellen (3-1-es győzelem).