Harmadik EP Setif
Legjobb góllövő (k) Bousri
Mohamed Griche apátnő (13)

Navigáció

A bajnokság Algéria labdarúgó 1977-1978 a 14 th  kiadása Algéria labdarúgó bajnokság . Ez a kiadás 14 csapatból álló egyetlen csoportban szerveződik, és ez az első a sportreformban.

Az MP Algír nyerte a negyedik bajnoki Algériában.

Évad összefoglaló

Végső rangsor

A besorolás a következő pontskálán alapul: a győzelem 3 pontot ér, a döntetlen 2 pontot és a vereség 1 pontot.

Naptár
J Menj fázis 1. mérkőzés 2. mérkőzés 3. mérkőzés 4. mérkőzés 5. mérkőzés 6. mérkőzés 7. mérkőzés Visszatérési szakasz J
1 e 1977. szeptember 30 MPO-CMC JET-MPA DNCA-ASTO USMH-USKA RSK-CMB MAHD-CNB EPS-ASCO 1978. január 6 14- én
2 nd 1977. október 7 MPA-MPO ASTO-JET USKA-DNCA CMB-USMH CNB-RSK ASCO-MAHD CMC-EPS 1978. január 13 15- én
3 rd 1977. október 14 MPO-ASTO JET-USKA DNCA-CMB USMH-CNB RSK-ASCO MAHD-EPS CMC-MPA 1978. január 20 16 .
4 -én 1977. október 21 USKA-MPO CMB-JET CNB-DNCA ASCO-USMH EPS-RSK MAHD-CMC ASTO-MPA 1978. február 3 17- én
5 . 1977. október 28 MPO-CMB JET-CNB DNCA-ASCO USMH-EPS RSK-MAHD MPA-USKA CMC-ASTO 1978. február 17 18 th
6 . 1977. november 4 CNB-MPO ASCO-JET EPS-DNCA MAHD-USMH RSK-CMC CMB-MPA USKA-ASTO 1978. március 10 19- én
7 . 1977. november 11 MPO-ASCO JET-EPS DNCA-MAHD USMH-RSK MPA-CNB ASTO-CMB CMC-USKA 1978. március 17 20 .
8 . 1977. november 18 EPS-MPO MAHD-JET RSK-DNCA USMH-CMC ASCO-MPA CNB-ASTO CMB-USKA 1978. március 24 21- én
9 . 1977. november 25 MP-MAHD JET-RSK DNCA-USMH MPA-EPS ASTO-ASCO USKA-CNB CMC-CMB 1978. április 7 22 nd
10 . 1977. december 2 RSK-MPO USMH-JET DNCA-CMC MAHD-MPA EPS-ASTO ASCO-USKA CNB-CMB 1978. április 21 23 -án
11- én 1977. december 9 MPO-USMH JET-DNCA MPA-RSK ASTO-MAHD USKA-EPS CMC-CNB CMB-ASCO 1978. április 28 24- én
12- én 1977. december 16 DNCA-MPO JET-CMC USMH-MPA RSK-ASTO MAHD-USKA EPS-CMB ASCO-CNB 1978. május 5 25- én
13 . 1977. december 23 MPO-JET MPA-DNCA ASTO-USMH USKA-RSK CMB-MAHD CNB-EPS CMC-ASCO 1978. május 12 26 -én

Eredmények

A mérkőzések részletei
1. csapat 2. csapat Pontszám Gólszerzők Döntőbíráskodás
1. nap  : 1977. szeptember 30
Oran képviselő CM Constantine 1 - 1
Én Tizi Ouzou Algír képviselő 2 - 3 Aouis 10 perc után gólt szerzett10 th Zemmour A gól 57 perc elteltével szerzett gólt57 th ( CSC ) / Betrouni A gól 11 perc után gólt szerzett11 th A gól 85 perc után gólt szerzett 85 th Ait Hamouda A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th Garoui, Benganif, Touil
CS DNC Algír El Asnam TO 2 - 1
USM El Harrach USK Algír 2 - 0
RS Kouba CM Belcourt 2 - 0
MA Husszein Dey CN Batna 3 - 1 Chenen Gól szerzett.... / ....
EP Setif ASC Oran 2 - 1
2. nap  : 1977. október 7
Algír képviselő Oran képviselő 2 - 1 Bachi A gól 53 perc után gólt szerzett53 e Bousri A gól 66 perc elteltével szerzett gólt66 e / Medjahed A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 e Benguergoura, Rouabah, Legraâ
El Asnam TO Én Tizi Ouzou 1 - 1
USK Algír CS DNC Algír 2 - 0 Akli A gól 25 perc után gólt szerzett25 th Rabet A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 th ( toll. )
CM Belcourt USM El Harrach 3 - 2
CN Batna RS Kouba 1 - 1
ASC Oran MA Husszein Dey 0 - 0
CM Constantine EP Setif 0 - 0
1. csapat 2. csapat Pontszám Gólszerzők jegyzet
3. nap  : péntek 1977. október 14 (11 gól)
Oran képviselő El Asnam TO 0 - 0 /
Én Tizi Ouzou USK Algír 2 - 0 Barris A gól 73 perc elteltével szerzett gólt73 e Hannachi A gól gólt szerzett 81 perc után81 e
CS DNC Algír CM Belcourt 0 - 0 /
USM El Harrach CN Batna 1 - 1 Kouici A gól 72 perc után gólt szerzett72 e / Ghernaout A gól 41 perc után gólt szerzett41 e
RS Kouba ASC Oran 2 - 0
MA Husszein Dey EP Setif 1 - 1 88. perc Guendouz kihagy egy tizenegyest!
CM Constantine Algír képviselő 0 - 3 Betrouni A gól 6 perc után gólt szerzett6 th A gól 60 perc után gólt szerzett 60 th Bachi A gól 85 perc után gólt szerzett85 th Taïeb, Ghotari, Chihani
RS Kouba MA Husszein Dey 1 - 3
Algír képviselő USK Algír 1 - 1 Bousri A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 e / Rabet A gól 66 perc elteltével szerzett gólt66 e Garoui
RS Kouba CM Constantine 1 - 1
CM Belcourt Algír képviselő 1 - 0 Tlemçani 10 perc után gólt szerzett10. sz Lahmar, Cherfaoui, Bendjahéne
USK Algír El Asnam TO 3 - 1
7. nap  : 1977. november 11
Oran képviselő ASC Oran 2 - 1
Én Tizi Ouzou EP Setif 2 - 3
CS DNC Algír MA Husszein Dey 0 - 2
USM El Harrach RS Kouba 0 - 2
Algír képviselő CN Batna 2 - 0 Bousri A gól 6 perc után gólt szerzett6 th A gól 55 perc elteltével szerzett gólt 55 th Bergui
El Asnam TO CM Belcourt 2 - 0
CM Constantine USK Algír 0 - 1
8. nap  : 1977. november 18
EP Setif Oran képviselő 1 - 0 Khalfa Gól szerzett
MA Husszein Dey Én Tizi Ouzou 0 - 0 /
RS Kouba CS DNC Algír 0 - 0 /
USM El Harrach CM Constantine 1 - 0 Meziani A gól 30 perc után gólt szerzett30. sz
ASC Oran Algír képviselő 1 - 2 Yousfi A gól 21. perc után szerzett gólt21 e ( CSC ) / Bousri A gól 23. perc után szerzett gólt23 e A gól 82 perc után gólt szerzett 82 n Kaid, Bounaga, Bencheddad
CN Batna El Asnam TO 2 - 0 Ameur A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 e Zender A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 e
CM Belcourt USK Algír 3 - 2 Kouissi A gól 26 perc után gólt szerzett26 e Tlemçani A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 e Yahi A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 e / Amnouche A gól 60 perc után gólt szerzett60 e Keddou A gól 90 perc elteltével szerzett gólt90 e
9. nap  : 1977. november 25
Oran képviselő MA Husszein Dey 2 - 0
Én Tizi Ouzou RS Kouba 2 - 1
CS DNC Algír USM El Harrach 1 - 0
Algír képviselő EP Setif 3 - 1 Bencheikh A gól 20 perc után gólt szerzett20 th A gól 57 perc elteltével szerzett gólt 57 th Bellemou A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 th / Griche A gól 60 perc után gólt szerzett60 th Benguergoura, Lakehal, Aouinet
CS DNC Algír CM Constantine 2 - 1
MA Husszein Dey Algír képviselő 3 - 4 Ighil A gól 29. perc után szerzett gólt29 e Fergani A gól 77 perc elteltével szerzett gólt77 e Guendouz A gól 89 perc elteltével szerzett gólt89 e / Bellemou A gól 6 perc után gólt szerzett6 e A gól 50 perc után gólt szerzett 50 e Betrouni A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42 e A gól 85 perc után gólt szerzett 85 e Aouissi, Touil, Maâmeri
EP Setif El Asnam TO 1 - 1
ASC Oran USK Algír 1 - 1
CN Batna CM Belcourt 1 - 2
11. nap  : 1977. december 9
Oran képviselő USM El Harrach 2 - 2
Én Tizi Ouzou CS DNC Algír 30
Algír képviselő RS Kouba 4 - 2 Bellemou A gól 6 perc után gólt szerzett6 e Bousri A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 e A gól 38 perc után gólt szerzett 38 e Zenir A gól 90 perc elteltével szerzett gólt90 e / Asad A gól 66 perc elteltével szerzett gólt66 e Sebbar A gól 79 perc után gólt szerzett79 e Maâmeri, Chibane, Garoui
Én Tizi Ouzou CM Constantine 2 - 0
USM El Harrach Algír képviselő 0 - 1 Ait Hamouda A gól gólt szerzett 81 perc után81 e Aouissi, Maâmeri, Chibane
RS Kouba El Asnam TO 2 - 1
MA Husszein Dey USK Algír 2 - 2
EP Setif CM Belcourt 3 - 1
ASC Oran CN Batna 1 - 1
13. nap  : 1977. december 23
Oran képviselő Én Tizi Ouzou 0 - 0
Algír képviselő CS DNC Algír 30 Bousri A gól 61. perc után szerzett gólt61 th Bachi A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 th Ait Chegou Djillali A gól 70 perc után gólt szerzett70 th Khelassi
CM Constantine Oran képviselő 1 - 1
Algír képviselő Én Tizi Ouzou 2 - 0 Bencheikh A gól 5 perc után gólt szerzett5 -én Bousri 80 perc elteltével gólt szerzett80 th Hansal, Kaid, Mihoub
El Asnam TO CS DNC Algír 1 - 0
USK Algír USM El Harrach 4 - 0 Guedioura A gól 29. perc után szerzett gólt29 -én Futball-labda árnyék.svg  ? Chabi Futball-labda árnyék.svg ? Futball-labda árnyék.svg ?
CM Belcourt RS Kouba 2 - 0
CN Batna MA Husszein Dey 4 - 1
ASC Oran EP Setif 3 - 3 Guemri Gól szerzettBenmokhtar Gól szerzett.... / ....

Az USKA-USMH 1978. január 7-én, szombaton játszott.

15. nap  : 1978. január 13
Oran képviselő Algír képviselő 1 - 0 Belkedrouci A gól 67 perc elteltével szerzett gólt67 th Bounaga
Én Tizi Ouzou El Asnam TO 0 - 1 Derbal 10 perc után gólt szerzett10 th , Aouis Hiánya28 th
EP Setif MA Husszein Dey 2 - 2
Algír képviselő CM Constantine 3 - 2 Bousri A gól 5 perc után gólt szerzett5 e Bellemou A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 e Bencheikh A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 e / Fendi II 35 perc elteltével gólt szerzett35 e A gól 89 perc elteltével szerzett gólt 89 e Aouissi, Benganif, Bergui
17. nap  : 1978. február 3
Oran képviselő USK Algír 2 - 1 ...
Én Tizi Ouzou CM Belcourt 2 - 0 ...
CS DNC Algír CN Batna 0 - 0 ...
USM El Harrach ASC Oran 30 ...
RS Kouba EP Setif 6 - 0 Khaldi , Aszad , Selmi , OuramdaneGól szerzettGól szerzettGól szerzettGól szerzettGól szerzettGól szerzett
CM Constantine MA Husszein Dey 0 - 1 ...
Algír képviselő El Asnam TO 3 - 2 Betrouni A gól 11 perc után gólt szerzett11 e A gól 83. percben szerzett gólt 83 e Bousri A gól 86 perc elteltével szerzett gólt86 e / Meksi A gól 9. perc után szerzett gólt9 e A gól 30 perc után gólt szerzett 30 e Banaboud, Lahmar, Kermiche
18. nap  : 1978. február 17
CM Belcourt Oran képviselő 0 - 0 //
CN Batna Én Tizi Ouzou 1 - 1 Amiche A gól 72 perc után gólt szerzett72 e / Amiche A gól 6 perc után gólt szerzett6 e ( csc )
ASC Oran CS DNC Algír 2 - 1 ...
EP Setif USM El Harrach 2 - 0 Khalfi Gól szerzett, Abouchi Gól szerzett/Hiánya
MA Husszein Dey RS Kouba 1 - 1 Laazazi Gól szerzett/ Sebbar A gól 88 perc elteltével szerzett gólt88 th arb: Benghazal
USK Algír Algír képviselő 0 - 0 // Touil, Bergui, Benguergoura
El Asnam TO CM Constantine 1 - 1 ...
19. nap  : 1978. március 10
Oran képviselő CN Batna 4 - 0 Belkedrouci (2 gól)
Én Tizi Ouzou ASC Oran 4 - 1 ...
CS DNC Algír EP Setif 1 - 3 ...
USM El Harrach MA Husszein Dey 0 - 0 ...
CM Constantine RS Kouba 1 - 2 ... / Assad A gól 82 perc után gólt szerzett82 e A gól 87 perc elteltével szerzett gólt 87 e
Algír képviselő CM Belcourt 2 - 1 Bencheikh A gól 25 perc után gólt szerzett25 th Bousri A gól 62 perc után gólt szerzett62 th / Talbi A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th Garoui, Aouissi, Benguergoura
El Asnam TO USK Algír 1 - 0 ...
20. nap  : 1978. március 17
ASC Oran Oran képviselő 2 - 1 ...
EP Setif Én Tizi Ouzou 1 - 1 ...
MA Husszein Dey CS DNC Algír 1 - 0 ...
RS Kouba USM El Harrach 0 - 1 ...
CN Batna Algír képviselő 1 - 1 Ghernaout A gól 82 perc után gólt szerzett82 e / Fatmi A gól 26 perc után gólt szerzett26 e ( CSC ) Lahmar, Benafria, Khemar
22. nap  : 1977. április 7
MA Husszein Dey Oran képviselő 3 - 1 ...
RS Kouba Én Tizi Ouzou 0 - 2 ...
USM El Harrach CS DNC Algír 1 - 0 ...
EP Setif Algír képviselő 2 - 1 Khalfa A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13 e Griche A gól 62 perc után gólt szerzett62 e / Guechi A gól 19 perc után gólt szerzett19 e ( CSC ) Taiki, Lahmar, Kouras
CM Constantine CS DNC Algír 2 - 2 ...
Algír képviselő MA Husszein Dey 1 - 1 Mahiouz A gól 22. perc után szerzett gólt22 th / Fergani A gól 11 perc után gólt szerzett11 th : Lacarne, Bounaga, Bendjahène
El Asnam TO EP Setif 1 - 1 ...
USK Algír ASC Oran 5 - 0 Guedioura (3 gól)
CM Belcourt CN Batna 2 - 1 ...
24. nap  : 1978. április 28
USM El Harrach Oran képviselő 1 - 0 ...
CS DNC Algír Én Tizi Ouzou 0 - 2 ...
RS Kouba Algír képviselő 1 - 4 Ouramdane A gól 61. perc után szerzett gólt61 e / Ait Hamouda A gól 27. perc után szerzett gólt27 e A gól 85 perc után gólt szerzett 85 e Bousri A gól 53 perc után gólt szerzett53 e Betrouni A gól 71. perc után szerzett gólt71 e Bounaga, Mokdad, Bencheddad
CM Constantine Én Tizi Ouzou 1 - 2 ...
Algír képviselő USM El Harrach 0 - 1 Benameur 51 perc elteltével gólt szerzett51 e Bergui
El Asnam TO RS Kouba 2 - 0 ...
USK Algír MA Husszein Dey 2 - 1 ...
CM Belcourt EP Setif 1 - 1 ...
CN Batna ASC Oran 0 - 0 ...
26. nap  : 1978. május 12
Én Tizi Ouzou Oran képviselő 2 - 2 ...
CS DNC Algír Algír képviselő 30 Amrani A gól 6 perc után gólt szerzett6 th Benabed II 40 perc elteltével gólt szerzett40 th Harkat A gól 44. percben szerzett gólt44 th Lahmar, Kermiche, Kouras
USM El Harrach El Asnam TO 0 - 2 ...
RS Kouba USK Algír 0 - 1 ...
MA Husszein Dey CM Belcourt 2 - 1 ...
EP Setif CN Batna 5 - 1 ...
ASC Oran CM Constantine 1 - 1 ...
  Eredménytáblázat
Eredmények (▼ dom., ►ext.) ASCO ASTO CMB CMC CNB DNCA EPS VADÁSZGÉP MAHD MPA DFO RSK USKA USMH

3 ??

1. Az Országos Bajnokság története 1977-1978, Abdelhamid Gharbi, El Moudjahide n ° ?, 1991. július 12, péntek és 13, szombat, 5. o.