Sport | Röplabda |
---|---|
Szervező (k) | CEV |
Kiadások | 47 . |
Keltezett |
nak,-nek 2018. november 6 nál nél 2019. május 26 |
Nemzetek | A CEV tagjai |
Résztvevők | 24 + 14 csapat adományozott az LDC-től |
Hivatalos honlapján | Hivatalos oldal |
Navigáció
A CEV Kupa 2018-2019 egy európai verseny röplabda és a 47 th kiadása jutott a CEV . 24 csapat vesz részt ezen a versenyen, ehhez hozzáadódnak a Bajnokok Ligájából felajánlott csapatok .
A verseny a 32. döntővel kezdődik, a 16. döntőben a Bajnokok Ligája selejtezőkörének veszteseit helyezik át , majd követik a nyolcadik, negyeddöntős és elődöntőket. A döntőt első és második szakaszban játsszák.
Az első forduló a 32. döntőnek felel meg, a mérkőzések kétirányú mérkőzéseken zajlanak. A sorsolást 2018. június 29-én tartották. Az első mérkőzés mérkőzéseire 2018. november 6. és 8., a visszavágóra pedig 2018. november 13. és 15. között kerül sor.
1. csapat | Pontszám | 2. csapat | Menni | Visszatérés |
---|---|---|---|---|
Barkom-Kazany Lviv | 3- 5 | Lausanne UC | 3–2 | 0–3 |
Forde VBK | (GS) 4 -3 | Novator Hmelnicska | 3–0 | 1–3 |
Jedinstvo Bemax Bijelo Polje | 6 -3 | OK Novi Pazar | 3–1 | 3–2 |
Montana Volley | 0- 6 | Kladno Volejbal | 0–3 | 0–3 |
KV Peja | 0- 6 | GFC Ajaccio | 0–3 | 0–3 |
Indykpol AZS Olsztyn | 6 -1 | Hurrikaani Loimaa | 3–0 | 3–1 |
A második forduló a nyolcaddöntőnek felel meg, erre a fordulóra a Bajnokok Ligája selejtezőkörének vesztesei lépnek be. Az első meccsekre 2018. november 27. és 29. között, a visszavágókra 2018. december 4. és 6. között kerül sor.
1. csapat | Pontszám | 2. csapat | Menni | Visszatérés |
---|---|---|---|---|
Hypo Tirol Haching | 6 -3 | Vajdaság Újvidék | 3–2 | 3–1 |
Lausanne UC | 0- 6 | Trentino röplabda | 0–3 | 0–3 |
Orion Doetinchem | 2- 6 | OK Mladost Brčko | 1–3 | 1–3 |
TV Amriswil | 6 -2 | Lycurgus Groningen | 3–1 | 3–1 |
Olympiacos | 6 -2 | Shakhtyor Soligorsk | 3–0 | 3–2 |
GFC Ajaccio | 3-3 ( GS ) | Isztambul BBSK | 0–3 | 3–0 |
Forde VBK | 3- 6 | TIF Bergen | 2–3 | 1–3 |
Prefaxis Menen | 5–5 ( GS ) | Neftohimic Burgas | 3–2 | 2–3 |
Galatasaray | 6 -0 | Mladost Zagreb | 3–0 | 3–0 |
Dukla Liberec | 6 -2 | SK Posojilnica Aich / Dob | 3–1 | 3–1 |
CS Arcada Galați | 3- 6 | Lindemans Aalst | 2–3 | 1–3 |
Tourcoing Lille Metropolis | 3-3 ( GS ) | CV Teruel | 0–3 | 3–0 |
SG Union Raiffeisen Waldviertel | 0- 6 | Sastamala | 0–3 | 0–3 |
Kladno Volejbal | 6 -3 | VRCK Kazincbarzika | 3–1 | 3–2 |
Jedinstvo Bemax Bijelo Polje | 0- 6 | VK Kuzbass Kemerovo | 0–3 | 0–3 |
Indykpol AZS Olsztyn | 5 -4 | PAOK VC | 3–1 | 2–3 |
Az első mérkőzések 2018. december 18. és 20. között, a visszatérő mérkőzések 2019. január 15. és 17. között.
1. csapat | Pontszám | 2. csapat | Menni | Visszatérés |
---|---|---|---|---|
Trentino röplabda | 6 -1 | Hypo Tirol Haching | 3–0 | 3–1 |
TV Amriswil | 6 -1 | OK Mladost Brčko | 3–0 | 3–1 |
Isztambul BBSK | 2- 6 | Olympiacos | 1–3 | 1–3 |
TIF Bergen | 2- 6 | Neftohimic Burgas | 1–3 | 1–3 |
Dukla Liberec | 2- 6 | Galatasaray | 2–3 | 0–3 |
Lindemans Aalst | 6 -3 | CV Teruel | 3–2 | 3–1 |
Kladno Volejbal | 2- 6 | Sastamala | 2–3 | 0–3 |
VK Kuzbass Kemerovo | 6 -3 | Indykpol AZS Olsztyn | 3–2 | 3–1 |
Az első mérkőzések 2019. január 29. és 31. között, a visszatérő mérkőzések 2019. február 12. és 14. között.
1. csapat | Pontszám | 2. csapat | Menni | Visszatérés |
---|---|---|---|---|
TV Amriswil | 0 - 6 | Trentino röplabda | 0 - 3 | 0 - 3 |
Neftohimic Burgas | 3 - 4 (GS) | Olympiacos | 3 - 1 | 0 - 3 |
Galatasaray | 5 - 4 | Lindemans Aalst | 3 - 1 | 2 - 3 |
Sastamala | 0 - 6 | VK Kuzbass Kemerovo | 0 - 3 | 0 - 3 |
Az első szakasz 2019. február 26-án és a visszavágó 2019. március 5-én.
1. csapat | Pontszám | 2. csapat | Menni | Visszatérés |
---|---|---|---|---|
Olympiacos | 1 - 6 | Trentino röplabda | 0 - 3 | 1 - 3 |
VK Kuzbass Kemerovo | 4–4 (GS) | Galatasaray | 3 - 1 | 1 - 3 |
Az első szakasz 2019. március 19-én és a visszavágó 2019. március 26-án.
1. csapat | Pontszám | 2. csapat | Menni | Visszatérés |
---|---|---|---|---|
Trentino röplabda | 6 - 2 | Galatasaray | 30 | 3 - 2 |