Keltezett | Tól május 20 és 1929. június 3 |
---|---|
Elhelyezkedés |
A párizsi Roland-Garros Stadion |
Terület | Föld ( külső ) |
Tábla | 6 forduló (50 csapat) |
Nyertesek |
Eileen Bennett Henri Cochet |
French Open 1929
Férfi egyes sorsolás Női egyes asztal Férfi páros asztal Női kettős asztal Vegyes páros asztalFrancia nyílt
vegyes páros
Grand Slam 1929
vegyes páros
Ez a cikk bemutatja a vegyes párosok részletes eredményeit az 1929-es francia teniszversenyen, amelyet május 20- tól 20- ig játszanak. 1929. június 3. Ez a verseny a második a Grand Slam turnén .
Eileen Bennett és Henri Cochet megverte Helen Wills-t és Francis Huntert a kiadás döntőjében; Ez a csapat 3 e sikere a Grand Slam versenyein .
1/4 döntő | 1/2 döntő | Végső | |||||||||||||||||||
Elsie Goldsack Ian Collins |
6. | 6. | |||||||||||||||||||
Simonne Mathieu Jacques Brugnon |
2 | 3 | |||||||||||||||||||
Elsie Goldsack Ian Collins |
2 | 2 | |||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
6. | 6. | |||||||||||||||||||
Marguerite Broquedis René de Buzelet |
átalánydíj | ||||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
|||||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
3 | 2 | |||||||||||||||||||
Eileen Bennett Henri Cochet |
6. | 6. | |||||||||||||||||||
Simone Barbier Georges Grandguillot |
2 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
Sylvie Jung René Lacoste |
6. | 5. | 6. | ||||||||||||||||||
Sylvie Jung René Lacoste |
5. | 6. | |||||||||||||||||||
Eileen Bennett Henri Cochet |
7 | 8. | |||||||||||||||||||
Phoebe Holcroft Colin Gregory |
6. | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
Eileen Bennett Henri Cochet |
3 | 6. | 6. | ||||||||||||||||||
1 st kör | 2 th kerek | 1/4 döntő | ||||||||||||||||||||||
3 th kerek | ||||||||||||||||||||||||
Lilí Álvarez Jean Borotra |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Michel Bernard Nicolas Magaloff asszony |
2 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Lilí Álvarez Jean Borotra |
3 | 6. | 3 | |||||||||||||||||||||
Elsie Goldsack Ian Collins |
6. | 1 | 6. | |||||||||||||||||||||
Elsie Goldsack Ian Collins |
8. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Hilde Sperling Daniel Prenn |
6. | 1 | ||||||||||||||||||||||
Elsie Goldsack Ian Collins |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Simonne Mathieu Jacques Brugnon |
2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Simonne Mathieu Jacques Brugnon |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Lucia Valerio Alberto Del Bono |
3 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Simonne Mathieu Jacques Brugnon |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Y. des Landes Edouard Borotra |
1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Miss Schaublin A. Ernst |
4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Y. des Landes Edouard Borotra |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Simonne Mathieu Jacques Brugnon |
||||||||||||||||||||||||
Leyla Claude-Anet Josef Maleček |
átalánydíj | |||||||||||||||||||||||
Leyla Claude-Anet Josef Maleček |
2 | 11. | 6. | |||||||||||||||||||||
Simone Amaury Alain Bernard |
6. | 9. | 4 | |||||||||||||||||||||
Leyla Claude-Anet Josef Maleček |
4 | 6. | 9. | |||||||||||||||||||||
Joan Ridley John Olliff |
6. | 2 | 7 | |||||||||||||||||||||
Ida Adamoff André Martin-Legeay |
4 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Joan Ridley John Olliff |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
1 st kör | 2 th kerek | 1/4 döntő | ||||||||||||||||||||||
3 th kerek | ||||||||||||||||||||||||
Cornelia Bouman Hendrik Timmer |
6. | 5. | 6. | |||||||||||||||||||||
Muriel Thomas Roderich Menzel |
2 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||
Cornelia Bouman Hendrik Timmer |
5. | 2 | ||||||||||||||||||||||
Marguerite Broquedis René de Buzelet |
7 | 6. | ||||||||||||||||||||||
Marguerite Broquedis René de Buzelet |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
E. Tapscott Jake Nielsen |
4 | 0 | ||||||||||||||||||||||
Marguerite Broquedis René de Buzelet |
átalánydíj | |||||||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
||||||||||||||||||||||||
Suzanne Le Besnerais George Le Besnerais |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Colette Rosambert Leonardo Bonzi |
2 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Suzanne Le Besnerais George Le Besnerais |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Paula Von Reznicek Béla von Kehrling |
2 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Violette Gallay Raymond Rodel |
4 | 5. | ||||||||||||||||||||||
Paula Von Reznicek Béla von Kehrling |
6. | 7 | ||||||||||||||||||||||
Suzanne Le Besnerais George Le Besnerais |
1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Arlette Neufeld Roger Danet |
6. | 1 | 6. | |||||||||||||||||||||
Elisabeth d'Ayen | 3 | 6. | 2 | |||||||||||||||||||||
Arlette Neufeld Roger Danet |
1 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Doris Metaxa Georges Glasser |
3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Helen Wills Francis Hunter |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
1 st kör | 2 th kerek | 1/4 döntő | ||||||||||||||||||||||
3 th kerek | ||||||||||||||||||||||||
Lolette Payot Charles Aeschliman |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Rosie Berthet Pierre Joba |
0 | 0 | ||||||||||||||||||||||
Lolette Payot Charles Aeschliman |
7 | 6. | ||||||||||||||||||||||
Irmgard Rost Hans Moldenhauer |
5. | 2 | ||||||||||||||||||||||
Rene Fourcade asszony René Gallepe |
2 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Irmgard Rost Hans Moldenhauer |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Lolette Payot Charles Aeschliman |
6. | 0 | 6. | |||||||||||||||||||||
Simone Barbier Georges Grandguillot |
2 | 6. | 8. | |||||||||||||||||||||
Simone Barbier Georges Grandguillot |
6. | 4 | 6. | |||||||||||||||||||||
May Sutton Bill Tilden |
3 | 6. | 4 | |||||||||||||||||||||
Simone Barbier Georges Grandguillot |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Germaine Charnelet Edouard Thurneyssen |
4 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Yvonne Sigart Richard Covington |
átalánydíj | |||||||||||||||||||||||
Germaine Charnelet Edouard Thurneyssen |
||||||||||||||||||||||||
Simone Barbier Georges Grandguillot |
2 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||
Sylvie Jung René Lacoste |
6. | 5. | 6. | |||||||||||||||||||||
Marjorie Morrill Umberto de Morpurgo |
6. | 9. | ||||||||||||||||||||||
Audrey de Smidt Arne Rasmussen |
3 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Marjorie Morrill Umberto de Morpurgo |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Doreen Cole Paul Feret |
4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
A. Lowenthal Heinrich Kleinschroth |
1 | 5. | ||||||||||||||||||||||
Doreen Cole Paul Feret |
6. | 7 | ||||||||||||||||||||||
Marjorie Morrill Umberto de Morpurgo |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Sylvie Jung René Lacoste |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Anne Peitz Karel Fuchs |
||||||||||||||||||||||||
Anne Peitz Karel Fuchs |
6. | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||
Sylvie Jung René Lacoste |
2 | 6. | 6. | |||||||||||||||||||||
Maude Demarest AG Rawlins |
3 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Sylvie Jung René Lacoste |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
1 st kör | 2 th kerek | 1/4 döntő | ||||||||||||||||||||||
3 th kerek | ||||||||||||||||||||||||
Phoebe Holcroft Colin Gregory |
||||||||||||||||||||||||
Phoebe Holcroft Colin Gregory |
6. | 4 | 6. | |||||||||||||||||||||
Edith Cross Wilbur Coen |
4 | 6. | 3 | |||||||||||||||||||||
Ilse Friedleben Karl Wetzel |
4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Edith Cross Wilbur Coen |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Phoebe Holcroft Colin Gregory |
6. | 3 | 6. | |||||||||||||||||||||
Cilly Aussem Christian Boussus |
4 | 6. | 3 | |||||||||||||||||||||
Cilly Aussem Christian Boussus |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||
Josane Sigart Leopold de Borman |
3 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Phoebe Holcroft Colin Gregory |
6. | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||
Eileen Bennett Henri Cochet |
3 | 6. | 6. | |||||||||||||||||||||
Bobbie Heine Antoine Gentien |
9. | 7 | ||||||||||||||||||||||
Lucy Johnstone, Emmanuel Du Plaix |
7 | 5. | ||||||||||||||||||||||
Bobbie Heine Antoine Gentien |
átalánydíj | |||||||||||||||||||||||
Eileen Bennett Henri Cochet |
||||||||||||||||||||||||
Billie Tapscott Ludwig Salm |
1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Eileen Bennett Henri Cochet |
6. | 6. | ||||||||||||||||||||||