Sport | kosárlabda |
---|---|
Szerkesztés | 8 . |
Keltezett |
Nak,-nek 2010. november 16 nál nél 1 st May 2011-es |
Résztvevők |
32 kvalifikált (40 induló) |
Cím birtokosa | BG 74 Göttingen |
---|---|
Győztes | KK Krka Novo Mesto |
Döntős | BC Lokomotiv Kuban |
Harmadik | Oostende bázis |
Legjobb játékos |
Goran Ikonić (Final Four) |
Navigáció
A 2010-2011 EuroChallenge kosárlabda van a 8 th kiadás a harmadik európai kosárlabda csapat verseny .
32 csapat vesz részt az Eurochallenge 2010-2011-ben.
Győztes | |
Döntős | |
3 th Place | |
Kvalifikált a nyolcaddöntőbe | |
Részvétel a legjobb 16 között | |
Megszűnt a szokásos szakaszban |
A versenyre harminckét csapat pályázhat. Tíz közvetlenül kvalifikálta magát, nyolc további kiesett az EuroCoupe selejtező köréből , tizennégy pedig az előzetes fordulóból érkezett. Ezek a klubok a következő forduló tizenhat selejtezőjéért versenyeznek egy rendes szakaszban, nyolc csoportból, mindegyik négy csapatból áll.
Az első két csapat kvalifikálható a Top 16-ra. Ez szintén bajnokság formájában zajlik: négy csoport négy csapatból, amelyek közül az első kettő kvalifikálja magát a nyolcaddöntőbe.
Ez visszatérő mérkőzés formájában zajlik, a győztest a két mérkőzés összesített pontjai határozzák meg.
Jeniszej Krasznojarszk | 174 | 177 | BK Nyizsnyij Novgorod | |
92-92 | 82- 85 | |||
Keravnós Nicosia | 108. | 142 | Szolnoki NKK | |
52- 75 | 56- 67 | |||
Maccabi Haifa | 152 | 141 | Paris-Levallois | |
63-75 | 89 -66 | |||
Pinar Karsiyaka | 164 | 128 | Leiden | |
87 -65 | 77 -63 | |||
Artland Sárkányok | 130 | 135 | Etha Encomi | |
61- 69 | 69 -66 | |||
SLUC Nancy | 167 | 132 | KK Bosna | |
91 -74 | 76 -58 | |||
Triumph Lyubertsy | 157 | 166 | Lugano kosár | |
91 -85 | 66- 81 | |||
Okapi Aalstar | 163 | 171 | Norrköpingi delfinek | |
85 -84 | 79- 86 | |||
CSU Asesoft Ploieşti | 174 | 176 | Khimik Youjne | |
83- 90 | 90 -86 | |||
BK Kijev | 125 | 156 | CSA Steaua Bukarest | |
87 -65 | 66- 79 | |||
Antwerpeni gyémántóriások | 176 | 167 | Kr. E. Tsmoki-Minsk | |
87–87 | 89 -80 | |||
BK Prostějov | 154 | 131 | KK Domžale | |
70 -52 | 84 -69 | |||
Trefl Sopot | 126. | 147 | Dexia Mons-Hainaut | |
71- 74 | 55- 73 | |||
Ferro Zntu | 177 | 182 | Benfica Lisszabon | |
105-105 | 72- 77 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | NEM | S | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Szentpétervár | 11. | 6. | 1 | 66 | BK Nyizsnyij Novgorod | 65-72 | 64-70 | 76-62 | |
2 | BCM Gravelines Dunkirk | 9. | 6. | 3 | -24 | Spartak Szentpétervár | 92-83 | 85-77 | 88-70 | |
3 | Szolnoki KK | 9. | 6. | 3 | -22 | BCM Gravelines Dunkirk | 72-64 | 58-98 | 82-71 | |
4 | BK Nyizsnyij Novgorod | 7 | 6. | 5. | -20 | Szolnoki KK | 86-82 | 88-72 | 70-69 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Ventspils | 10. | 6. | 2 | 60 | Khimik Youjne | 61-60 | 77–81 | 71-82 | |
2 | Maccabi Haifa | 9. | 6. | 3 | -40 | Frankfurt Skyliners | 72-60 | 78-83 | 72-71 | |
3 | Frankfurt Skyliners | 9. | 6. | 3 | 8. | Maccabi Haifa | 75-82 | 54-53 | 80-86 | |
4 | Khimik Youjne | 8. | 6. | 4 | -28 | BK Ventspils | 79-70 | 62-64 | 90-62 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akadémiai Szófia | 11. | 6. | 1 | 44. | Lugano kosár | 66-69 | 74-52 | 73-61 | |
2 | Benfica Lisszabon | 9. | 6. | 3 | -41 | Akadémiai Szófia | 90-81 | 92-71 | 74-64 | |
3 | Lugano kosár | 8. | 6. | 4 | 14 | Benfica Lisszabon | 89-84 | 86-79 | 80-74 | |
4 | Tartu szikla | 8. | 6. | 4 | -17 | Tartu szikla | 91-88 | 72-80 | 80-64 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrköpingi delfinek | 10. | 6. | 2 | 21 | Norrköpingi delfinek | 92-94 | 70-64 | 101–89 | |
2 | Barak Netanya | 9. | 6. | 3 | 9. | Parafa kosár | 64-70 | 70-67 | 79-83 | |
3 | Parafa kosár | 9. | 6. | 3 | -7 | Barak Netanya | 71-64 | 78-67 | 113–89 | |
4 | Türk Telekom Ankara | 8. | 6. | 4 | -23 | Türk Telekom Ankara | 71-77 | 84-60 | 85-94 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KK Krka Novo Mesto | 11. | 6. | 1 | 33 | BK Prostějov | 86-77 | 86-63 | 89-77 | |
2 | BK Prostějov | 11. | 6. | 1 | 38 | KK Zágráb | 70-74 | 96-100 | 75-78 | |
3 | Telekom oktatók Bonn | 8. | 6. | 4 | -16 | Telekom oktatók Bonn | 75-81 | 79-62 | 71-74 | |
4 | KK Zágráb | 6. | 6. | 6. | -55 | KK Krka Novo Mesto | 78-62 | 78-60 | 70-65 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | M | K | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lokomotiv Kuban | 10. | 6. | 2 | 45 | Antwerpeni gyémántóriások | 72-53 | 78-65 | 87–83 | |
2 | Antwerpeni gyémántóriások | 9. | 6. | 3 | -10 | Dinamó Moszkva | 73-59 | 88-60 | 67-78 | |
3 | CSA Steaua Bukarest | 9. | 6. | 3 | -33 | CSA Steaua Bukarest | 80-75 | 72-59 | 87-78 | |
4 | Dinamó Moszkva | 8. | 6. | 4 | -2 | BC Lokomotiv Kuban | 96-69 | 78-59 | 90–89 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | NEM | E | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pinar Karsiyaka | 10. | 6. | 2 | 33 | Pinar Karsiyaka | 76-68 | 85-67 | 88-81 | |
2 | KK Zadar | 9. | 6. | 3 | 17. | Apoel Nicosia | 82-80 | 86-59 | 61-56 | |
3 | Apoel Nicosia | 9. | 6. | 3 | -3 | Etha Encomi | 75-82 | 74-67 | 78-66 | |
4 | Etha Encomi | 8. | 6. | 4 | -47 | KK Zadar | 82-77 | 95-73 | 81-67 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | NEM | O | M | O |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oostende bázis | 10. | 6. | 2 | 7 | SLUC Nancy | 70-66 | 79-82 | 72-69 | |
2 | Dexia Mons-Hainaut | 9. | 6. | 3 | -3 | Orleans | 92-90 | 82-76 | 70-72 | |
3 | SLUC Nancy | 9. | 6. | 3 | 2 | Dexia Mons-Hainaut | 76-78 | 68-61 | 71-68 | |
4 | Orleans | 8. | 6. | 4 | -6 | Oostende bázis | 78-76 | 69-68 | 75-67 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | M | B | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Szentpétervár | 11. | 6. | 1 | 62 | Spartak Szentpétervár | 101-60 | 86-80 | 73-70 | |
2 | Akadémiai Szófia | 10. | 6. | 2 | 39 | Maccabi Haifa | 92-86 | 78-95 | 74-77 | |
3 | Maccabi Haifa | 8. | 6. | 4 | -66 | Akadémiai Szófia | 63-71 | 87-69 | 84-76 | |
4 | Barak Netanya | 7 | 6. | 5. | -35 | Barak Netanya | 70-80 | 73-80 | 67-77 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | NÁL NÉL | D | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KK Krka Novo Mesto | 11. | 6. | 1 | 37 | KK Krka Novo Mesto | 62-46 | 86-81 | 85-77 | |
2 | Pinar Karsiyaka | 10. | 6. | 2 | 50 | Antwerpeni gyémántóriások | 45-64 | 82-89 | 58-65 | |
3 | Dexia Mons-Hainaut | 8. | 6. | 4 | -40 | Pinar Karsiyaka | 94-74 | 80-86 | 94-71 | |
4 | Antwerpeni gyémántóriások | 7 | 6. | 5. | -47 | Dexia Mons-Hainaut | 75-84 | 77-73 | 76-87 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BCM Gravelines Dunkirk | 11. | 6. | 1 | 15 | BCM Gravelines Dunkirk | 74-70 | 91-82 | 75-65 | |
2 | BK Ventspils | 10. | 6. | 2 | 85 | BK Ventspils | 80-62 | 100-65 | 104-69 | |
3 | Norrköpingi delfinek | 8. | 6. | 4 | -52 | Benfica Lisszabon | 64-67 | 71-74 | 83-75 | |
4 | Benfica Lisszabon | 7 | 6. | 5. | -48 | Norrköpingi delfinek | 87-94 | 77-75 | 80-74 |
Rang | Csapat | Pontok | J | P | Diff | Eredmények (dom. \ Ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oostende bázis | 11. | 6. | 1 | 46 | BK Prostějov | 67-66 | 99-82 | 66-74 | |
2 | BC Lokomotiv Kuban | 10. | 6. | 2 | 40 | BC Lokomotiv Kuban | 90-76 | 87-69 | 70-62 | |
3 | BK Prostějov | 8. | 6. | 4 | -12 | KK Zadar | 96-90 | 71-81 | 73-85 | |
4 | KK Zadar | 7 | 6. | 5. | -74 | Oostende bázis | 87-85 | 80-71 | 76-53 |
Ahhoz, hogy a legjobb három játékot
Match megy a március 22 , a mérkőzés vissza a március 24 és visszajátszás (ha szükséges) a 30-March 2011-es.
Negyed | 1. csapat | Felhalmozódás | 2. csapat | első lába | visszatérő mérkőzés | támogató mérkőzés |
---|---|---|---|---|---|---|
# 1 | Spartak Szentpétervár | 2 - 0 | Pinar Karsiyaka | 78 -73 | 89 -71 | - |
# 2 | KK Krka Novo Mesto | 2 - 1 | Akadémiai Szófia | 72- 78 | 75 -61 | 71 -69 |
# 3 | BCM Gravelines Dunkirk | 0 - 2 | BC Lokomotiv Kuban | 91- 92 | 68- 86 | - |
# 4 | Oostende bázis | 2 - 1 | BK Ventspils | 86 -74 | 92- 97 | 70 -63 |
Elődöntők | Végső | |||||
Április 29. 18:30. | 1 st May , 20: 00 | |||||
Spartak Szentpétervár | 64. | |||||
BC Lokomotiv Kuban | 74. | |||||
BC Lokomotiv Kuban | 77 | |||||
Április 29. , 21:00. | ||||||
KK Krka Novo Mesto | 83. | |||||
KK Krka Novo Mesto | 79 | |||||
Oostende bázis | 65 | |||||
3 th Place | ||||||
1 st május 17., 00 | ||||||
Spartak Szentpétervár | 92 | |||||
Oostende bázis | 94. o | |||||
Kategória | Vezetéknév | Csapat | Meccsek | Statisztikai | Átlagos |
---|---|---|---|---|---|
Pontok | Benjamin woodside | BCM Gravelines Dunkirk | 13. | 241 | 18.54 |
Visszapattan | Kyle landry | BK Prostějov | 14 | 134 | 9.57 |
Bérletek | Benjamin woodside | BCM Gravelines Dunkirk | 13. | 71. | 5.46 |
Elfogások | Darnell Wilson | Antwerpeni óriások | 14 | 30 | 2.14 |
Hátrányok | Salah mejri | Antwerpeni óriások | 14 | 28. | 2.00 |