1 Hivatalos országos és nemzetközi versenyek.
2 hivatalos mérkőzés (a FIFA által érvényesített barátságos mérkőzések is).

Ousseni Zongo , született 1984. augusztus 6A Ouagadougou ( Burkina Faso ) egy Burkinabé labdarúgó , aki játszik, mint egy középpályás a Valletta Football Club a máltai első osztályban.

Nemzetközi karrier

Ő nemzetközi honnan Burkina Faso . Két nemzetközi mérkőzést játszott, az elsőt2004. november 17A Marokkó - Burkina Faso (4-0 vereség), ahol belépett a 81 th  percben. A második válogatásra sor került2005. február 9az Algéria 3–0-s vereségét 3–0-ra, a második félidőt játszva.

1999-ben beválasztották a Burkina Faso U17-es csapatába, és 3 mérkőzést játszott az U17-es világbajnokságon . A paraguayi , katari és jamaikai csoportban a burkinabiak a harmadik helyen végeznek, és nem kvalifikálják magukat a verseny negyeddöntőjébe.

2003-ban négy mérkőzést játszott és gólt szerzett az U-20-as világbajnokságon . A győztes gólt a Szlovákia elleni 1-0-s győzelem során szerezte . Még mindig olyan játékosokkal érkezett a nyolcaddöntőbe, mint Kassi Ouédraogo vagy Amara Ouattara .