Prestwick golfklub

Prestwick Golf Club egy természetesen a golf található Prestwick in Scotland 30 kilométerre dél-nyugatra Glasgow . Ez egy olyan link, amely az első British Open rendezvénynek adott otthont a verseny 1860-as létrehozása óta.

Az 1851-ben alapított Prestwick Club Old Tom Morris-ban az első nagy golfszakemberek egyike volt, utóbbi a klubnál dolgozott. A klub arról volt híres, hogy ez volt az első pálya, amelyet a világ első nagy golfversenyén játszottak: a British Openen. A bajnokság első nyertesei egy ezüst csattal ellátott övet kaptak, amelynek fontba 25 font font került. A klub 1870-ig otthont adott az összes British Open-nek, és része volt a pályaváltásnak, amely 1925-ig adott otthont ennek a tornának, lehetővé téve számára, hogy 24 alkalommal szervezte meg. Számos alkalommal a brit amatőr bajnokság házigazdája volt.

Kezdetben a pályának csak tizenkét lyukja volt, mielőtt a XIX .  Század végén 18 lyukra bővítették volna (18 lyuk a pálya szokásos alakja). A többi nagyszerű skót tanfolyamtól eltérően a Prestwick egy privát klub, de a látogatók regisztrálhatnak a hét legtöbb napjára.