Sport | Evezés |
---|---|
Szervező (k) | CIO |
Kiadások | 27 . |
Helyek) | Rio de Janeiro |
Keltezett | nak,-nek 2016. augusztus 6 nál nél 2016. augusztus 10 |
Nemzetek | 10. |
Résztvevők | 40 |
Webhely (ek) | Lagoa Rodrigo de Freitas |
Cím birtokosa | Németország |
---|---|
Győztes | Németország |
Második | Ausztrália |
Harmadik | Észtország |
Navigáció
A férfiak esetén a négy nyomaték a nyári olimpia 2016 in Rio de Janeiro zajlik a Lagoa Rodrigo de Freitas 6-tól2016. augusztus 10.
Minden sorozat első kettője közvetlenül kvalifikálható az A döntőbe, a többiek pedig részt vesznek az újrabajnokságban.
1. sorozatRang | Evezõk | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|
1 |
Andrei Jämsä Allar Raja Tõnu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Észtország | 5: 51.710 | FA |
2 |
Dmytro Mikhay Artem Morozov Oleksandr Nadtoka Ivan Dovhodko |
Ukrajna | 5: 52.900 | FA |
3 |
Philipp Wende Lauritz Schoof Karl Schulze Hans Gruhne |
Németország | 5: 53.630 | R |
4 |
Nathan Flannery John Storey George Bridgewater Jade Uru |
Új Zéland | 5: 59.130 | R |
5. |
Julien Bahain, Robert Gibson, Dean, Pascal Lussier |
Kanada | 6: 34.550 | R |
Rang | Evezõk | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|
1 |
Karsten Forsterling Alexander Belonogoff Cameron Girdlestone James McRae |
Ausztrália | 5: 50.980 | FA |
2 |
Mateusz Biskup Wiktor Chabel Dariusz Radosz Mirosław Ziętarski |
Lengyelország | 5: 51.280 | FA |
3 |
Nico Stahlberg Augustin Maillefer Roman Röösli Barnabé Delarze |
svájci | 5: 51.520 | R |
4 |
Jack Beaumont Sam Townsend Angus Vőlegény Peter Lambert |
Britannia | 5: 52.770 | R |
5. |
Dovydas Nemeravičius Martynas Džiaugys Dominykas Jančionis Aurimas Adomavičius |
Litvánia | 5: 58,700 | R |
Az első kettő bejut az A döntőbe, a többiek a B döntőt játsszák.
Rang | Evezõk | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|
1 |
Philipp Wende Lauritz Schoof Karl Schulze Hans Gruhne |
Németország | 5: 51.43 | FA |
2 |
Jack Beaumont Sam Townsend Angus Vőlegény Peter Lambert |
Britannia | 5: 53.10 | FA |
3 |
Dovydas Nemeravičius Martynas Džiaugys Dominykas Jančionis Aurimas Adomavičius |
Litvánia | 5: 55.78 | FB |
4 |
Nico Stahlberg Augustin Maillefer Roman Röösli Barnabé Delarze |
svájci | 5: 56.13 | FB |
5. |
Julien Bahain, Robert Gibson, Dean, Pascal Lussier |
Kanada | 5: 56.28 | FB |
6. |
Nathan Flannery John Storey George Bridgewater Jade Uru |
Új Zéland | 5: 58.92 | FB |
Rang | Evezõk | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|
Dovydas Nemeravičius Martynas Džiaugys Dominykas Jančionis Aurimas Adomavičius |
Litvánia | |||
Nico Stahlberg Augustin Maillefer Roman Röösli Barnabé Delarze |
svájci | |||
Julien Bahain, Robert Gibson, Dean, Pascal Lussier |
Kanada | |||
Nathan Flannery John Storey George Bridgewater Jade Uru |
Új Zéland |
Rang | Evezõk | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|
Philipp Wende Lauritz Schoof Karl Schulze Hans Gruhne |
Németország | 1. sáv | ||
Mateusz Biskup Wiktor Chabel Dariusz Radosz Mirosław Ziętarski |
Lengyelország | 2. sáv | ||
Karsten Forsterling Alexander Belonogoff Cameron Girdlestone James McRae |
Ausztrália | 3. sáv | ||
Andrei Jämsä Allar Raja Tõnu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Észtország | 4. sáv | ||
Dmytro Mikhay Artem Morozov Oleksandr Nadtoka Ivan Dovhodko |
Ukrajna | 5. sáv | ||
Jack Beaumont Sam Townsend Angus Vőlegény Peter Lambert |
Britannia | 6. sáv |