A szöveg változhat az esemény előrehaladtával, nem lehet naprakész, és hiányozhat a perspektíva.
Ne habozzon részt venni forrásainak megemlítésével .
Ezt az oldalt utoljára 2021. július 28 -án, 09:06 -kor szerkesztették.
Sport | Evezés |
---|---|
Szervező (k) | Informatikai igazgató |
Szerkesztés | 28 . |
Helyek) | Tokió |
Keltezett | tól től 2021. július 23 nak nek 2021. július 27 |
Webhely (ek) | Tengeri erdei vízi út (en) |
Cím birtokosa | Németország |
---|
Navigáció
A férfiak versenyében a négy nyomaték a 2020-as nyári olimpia a Tokyo tartott Sea Forest vízi (in) 232021. július 27.
A menetrendek Tokiói idő szerint vannak ( UTC + 09: 00 ).
Keltezett | Idő | Torony |
---|---|---|
2021. július 23, péntek | 11:30 reggel | Sorozat |
2021. július 25, vasárnap | 10:40 | Piszkozat |
2021. július 27., kedd | 9: 30-kor | B döntő A döntő |
Minden sorozat első két hajója kvalifikálható az A döntőbe, a többiek újraváltásra indulnak.
1. sorozatRang | Folyosó | Evezős | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5. |
Lucas Theodoor Dirk Uittenbogaard Abe Wiersma Tone Wieten Koen Metsemakers |
Hollandia | 5:39:80 | QA |
2 | 4 |
Jack Cleary Caleb Antill Cameron Girdlestone Luke Letcher |
Ausztrália | 5:41:54 | QA |
3 | 2 |
Harry Leask Angus vőlegény Tom Barras Jack Beaumont |
Britannia | 5:02:01 | R |
4 | 1 |
Xudi Yi Ha Zang Dang Liu Quan Zhang |
Kína | 5:43:44 | R |
5. | 3 |
Armandas Kelmelis Martynas Dziaugys Dovydas Nemeravicius Dominykas Jancionis |
Litvánia | 6:03:07 | R |
Rang | Folyosó | Evezős | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Czaja Dominik Wiktor Chabel Szymon Pośnik Fabian Barański |
Lengyelország | 5:39:25 | QA |
2 | 3 |
Simone Venier Andrea Panizza Luca Rambaldi Giacomo Gentili |
Olaszország | 5:39:28 | QA |
3 | 1 |
Juri-Mikk Udam Allar Raja Tonu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Észtország | 5:47:12 | R |
4 | 4 |
Martin Helseth Olaf Karl Tufte Jan Oscar Stabe Helvig Erik Andre Solbakken |
Norvégia | 5:49:02 | R |
5. | 5. |
Tim Ole Naske Karl Schulze Hans Gruhne Max Appel |
Németország | 5 perc 50 s 11 | R |
Minden visszavágósorozat első két hajója kvalifikálja magát az A döntőbe, a többi a B döntőbe.
Rang | Folyosó | Evezős | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Harry Leask Angus vőlegény Tom Barras Jack Beaumont |
Britannia | 5:55:91 | QA |
2 | 4 |
Juri-Mikk Udam Allar Raja Tonu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Észtország | 5:56:52 | QA |
3 | 2 |
Xudi Yi Ha Zang Dang Liu Quan Zhang |
Kína | 5:56:86 | QB |
4 | 5. |
Martin Helseth Olaf Karl Tufte Jan Oscar Stabe Helvig Erik Andre Solbakken |
Norvégia | 6:02:85 | QB |
5. | 1 |
Tim Ole Naske Karl Schulze Hans Gruhne Max Appel |
Németország | 6:02:86 | QB |
6. | 6. |
Armandas Kelmelis Martynas Dziaugys Dovydas Nemeravicius Dominykas Jancionis |
Litvánia | 6:14:73 | QB |
Rang | Folyosó | Evezős | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|---|
4 |
Lucas Theodoor Dirk Uittenbogaard Abe Wiersma Tone Wieten Koen Metsemakers |
Hollandia | 5 perc 32 s 03 | WB | |
1 |
Harry Leask Angus vőlegény Tom Barras Jack Beaumont |
Britannia | 5 perc 33 s 75 | ||
5. |
Jack Cleary Caleb Antill Cameron Girdlestone Luke Letcher |
Ausztrália | 5 perc 33 s 97 | ||
4 | 3 |
Czaja Dominik Wiktor Chabel Szymon Pośnik Fabian Barański |
Lengyelország | 5 perc 34 s 27 | |
5. | 2 |
Simone Venier Andrea Panizza Luca Rambaldi Giacomo Gentili |
Olaszország | 5 perc 37 s 29 | |
6. | 6. |
Juri-Mikk Udam Allar Raja Tonu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Észtország | 5 perc 38 s 58 |
Rang | Folyosó | Evezős | Ország | Idő | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Xudi Yi Ha Zang Dang Liu Quan Zhang |
Kína | 5 perc 46 s 07 | |
2 | 4 |
Tim Ole Naske Karl Schulze Hans Gruhne Max Appel |
Németország | 5 perc 46 s 78 | |
3 | 2 |
Martin Helseth Olaf Karl Tufte Jan Oscar Stabe Helvig Erik Andre Solbakken |
Norvégia | 5 perc 47 s 34 | |
4 | 1 |
Armandas Kelmelis Martynas Dziaugys Dovydas Nemeravicius Dominykas Jancionis |
Litvánia | 5 perc 51 s 64 |