(74 gól, 36 gólok)
FA Kupa Elődöntő a Manchester United ellen ( 2-1 )
Carabao Kupa 4 -én  kerek ellen West Ham ( 2-3 )
Bajnokok Ligája 8. e  döntő a Juventus ellen( 4-3 összesített pontszám)
A legjobb csatár Bajnokság  : Harry Kane (30 gól) Minden verseny  : Harry Kane (41 gól)
Legjobb passzoló Bajnokság  : Christian Eriksen , Dele Alli (10 gólpassz) Minden verseny  : Dele Alli (16 gólpassz)

Mezek

Kit bal kar tottenham1718h.png Kit test tottenham1718h.png Jobb kar készlet tottenham1718h.png Kit rövidnadrág tott1718a.png Kit zokni tottenham1718h.png itthon Kit bal kar tott1718a.png Body kit tott1718a.png Kit jobb kar tott1718a.png Kit rövidnadrág tott1718a.png Kit zokni tott1718a.png Kívül Kit bal kar thfc1718t.png Body kit thfc1718t.png Készlet jobb kar thfc1718t.png Rövidnadrág készlet thfc1718t.png Kit zokni thfc1718t.png Egyéb

Kronológia

A 2017-2018 szezonban a Tottenham Hotspur FC a 26 th  klub szezonban a Premier League .

Szezon előtt

A 2017. március 21, bejelentették, hogy a Tottenham Hotspur a 2017-es Nemzetközi Bajnokok Kupájában versenyez az Egyesült Államokban a Paris Saint-Germain , az AS Rome és a Manchester City ellen .

A 2017. július 4, bejelentették, hogy a Tottenham Hotspur a Juventust fogadja , hogy barátságos mérkőzést játszhasson a Wembley Stadionban .

A 2017. július 12, A Tottenham Hotspur zárt ajtós mérkőzést játszott a Leyton Orient ellen a Hotspur Way-n.

Barátságos mérkőzések

A barátságos mérkőzések részletei
1 st  mérkőzés Tottenham Hotspur 4 - 0 Leyton Orient Hotspur Way Enfield ( Anglia )
( 2 - 0 )
2 E  meccs Tottenham Hotspur 2 - 0 Juventus Wembley Stadion London ( Anglia )
szombat 2017. augusztus 5
17:30 (helyi idő)
Kane 10 perc után gólt szerzett10 th
Eriksen 52 perc elteltével gólt szerzett52 ND
( 1 - 0 )

Nemzetközi Bajnokok Kupája

Rang Csapat Pontok J V Vt Dt D BP időszámításunk előtt Diff.
( 1 st  mérkőzés)
Tottenham Hotspur 4 - 2 Paris Saint German Camping World Stadium , Orlando , Florida ( Egyesült Államok )
szombat 2017. július 22
20:00 ( UTC + 4 (helyi) )
02: 00 + 1d. ( UTC + 2 (Párizs) )
Eriksen 10 perc után gólt szerzett10 th
Dier A gól 18 perc után gólt szerzett18 th
Alderweireld A gól 81. percben szerzett gólt81 th
Kane A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 th ( toll. )
( 2 - 2 ) A gól 6 perc után gólt szerzett6 th Cavani
A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 th Pastore
Nézők: 33 322
Választottbíróság: Ted Unkel
Jelentés
( 2 E  mérkőzés)
Tottenham Hotspur 2 - 3 AS Róma Red Bull Arena , Harrison , New Jersey ( Egyesült Államok )
( 3 th  mérkőzés)
Tottenham Hotspur 0 - 3 Manchester város Nissan Stadium , Nashville , Tennessee ( Egyesült Államok )

Átruházás

Vezetéknév Post Állampolgárság Átruházás Kártalanítás Mercato Származás / rendeltetési hely Osztály
Között  Érkezés
Davinson Sánchez Védő Colombia Átruházás 40 millió euró Nyári átigazolási ablak Ajax Amszterdam Eredivisie
Serge Aurier Védő Elefántcsontpart Átruházás 25 millió euró Nyári átigazolási ablak Paris Saint German 1. liga
Juan ötödik Védő Argentína Átruházás 9 millió euró Nyári átigazolási ablak La Plata Estudiantes Primera División
Paulo Gazzaniga Kapus Argentína Átruházás - Nyári átigazolási ablak Southampton fc Premier League
Cserélve Indulás
Kyle sétáló Védő Anglia Átruházás 50 millió euró Nyári átigazolási ablak Manchester város Premier League
Kevin wimmer Védő Ausztria Átruházás 19 millió euró Nyári átigazolási ablak Stoke City Premier League
Clinton N'Jie Támadó Kamerun Átruházás 7 millió euró Nyári átigazolási ablak Olimpiai Marseille 1. liga
Joe muscatt Védő Anglia Átruházás - Nyári átigazolási ablak - -
Zenon Stylianides Középpályás Anglia Átruházás - Nyári átigazolási ablak - -
Juan Pablo González Velasco Támadó Colombia Átruházás - Nyári átigazolási ablak - -
Charlie owens Középpályás Anglia Átruházás Ingyenes Nyári átigazolási ablak Queens parkőrök fc Bajnokság
Filip Lesniak Középpályás Szlovénia Átruházás - Nyári átigazolási ablak Aalborg Boldspilklub Superligaen
Thomas mcdermott Kapus Írország Átruházás - Nyári átigazolási ablak - -
Luke McGee Kapus Anglia Átruházás - Nyári átigazolási ablak Portsmouth EFL League One
Federico fazio Védő Argentína Átruházás 2,7 millió euró Nyári átigazolási ablak AS Róma Serie A

Hatékony

A 2017–2018-as szezon csapata

Kölcsönzött játékosok

Az alábbi táblázat a 2017–2018-as szezonban kölcsönben szereplő játékosokat sorolja fel.

Ruhák

Gyártó: Nike / Fő szponzor: AIA

Kit bal kar tottenham1718h.png Kit test tottenham1718h.png Jobb kar készlet tottenham1718h.png Kit nadrág tottenham1718h.png Kit zokni.png itthon Kit bal kar tott1718a.png Body kit tott1718a.png Kit jobb kar tott1718a.png Kit rövidnadrág tott1718a.png Kit zokni.png Kívül Kit bal kar tottenham1718t.png Kit test tottenham1718t.png Kit jobb kar tottenham1718t.png Kit nadrág tottenham1718t.png Kit zokni.png Egyéb

Bajnokság

A Tottenham Hotspur értékelése a hivatalos versenyeken
Premier League FA Kupa Carabao Kupa Bajnokok Ligája
3 th Place Elődöntő 4 th kerek 16. forduló
77 pont a Manchester United ellen ( 2-1 ) v West Ham ( 2-3 ) a Torino Juventus ellen ( 2-2 ); ( 1-2 )
23V 8N 7D 4V 2N 1D 1V 1D 5V 2N 1D
ÖSSZESEN: 33V 12N 10D

Jelenlegi rangsor

Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Kvalifikáció vagy kiesés
1 Manchester City L (C) 100 38 32 4 2 106 27. +79 Kvalifikáció a Bajnokok Ligája csoportkörébe
2 Manchester United 81. 38 25 6. 7 68 28. +40
3 Tottenham Hotspur 77 38 23. 8. 7 74. 36 +38
4 Liverpool fc 75 38 21 12. 5. 84. 38 +46
5. Chelsea FC T C 70 38 21 7 10. 62 38 +24 Kvalifikáció az Európa Liga csoportkörébe

Bajnoki mérkőzések

1 st  nap Newcastle United 0 - 2 Tottenham Hotspur St James 'Park , ( Anglia )
2017. augusztus 13
13:30 (helyi idő)
( 0 - 0 ) Alli A gól 61. perc után szerzett gólt61 E
Davies A gól 70 perc után gólt szerzett70 th
Nézők: 52 077
Játékvezető: Andre Marriner
2 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 2 Chelsea fc Wembley , London , ( Anglia )
2017. augusztus 20
16:00 (helyi idő)
Batshuayi A gól 82 perc után gólt szerzett82 e ( CSC ) ( 0 - 1 ) Alonso A gól 24 perc elteltével szerzett gólt24 -én A gól 88 perc elteltével szerzett gólt 88 -én Nézők: 73 587
játékvezető: Anthony Taylor
3 th  napos Tottenham Hotspur 1 - 1 Burnley Wembley , London , ( Anglia )
2017. augusztus 27
Alli A gól 61. perc után szerzett gólt61 . ( 0 - 0 ) Fa A gól 90 + 2 perc után szerzett gólt90 + 2 nd Nézők: 67 862
játékvezető: Lee Mason
4 -én  nap Everton 0 - 3 Tottenham Hotspur Goodison Park , Liverpool , ( Anglia )
2017. szeptember 9
15:00 (helyi idő)
( 0 - 2 ) Kane A gól 28. perc után szerzett gólt28 th A gól 46 perc elteltével gólt szerzett 46 th
Eriksen A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42 n
Nézők: 38 835 játékvezető
: Grahaam Scott
5 -én  napon Tottenham Hotspur 0 - 0 Swansea város Wembley , London , ( Anglia )
2017. szeptember 16
( 0 - 0 ) Nézők: 65 366
játékvezetők: Mike Dean
6 th  nap West Ham 2 - 3 Tottenham Hotspur Londoni Olimpiai Stadion , London , ( Anglia )
vasárnap 2017. szeptember 23
Hernández A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 th
Kouyaté A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 th
( 0 - 2 ) Kane A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 th A gól 38 perc után gólt szerzett 38 th
Eriksen A gól 60 perc után gólt szerzett60 th
Nézők: 56 988
játékvezetők: Michael Oliver
7 th  napos Huddersfield város 0 - 4 Tottenham Hotspur John Smith stadionja , Huddersfield , ( Anglia )
2017. szeptember 30
( 0 - 3 ) Kane A gól 9. perc után szerzett gólt9 e A gól 23. perc után szerzett gólt 23 e
Davies A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 e
Sissoko A gól 90 + 1 perc után szerzett gólt90 + 1 e
Nézők: 24 169
játékvezető: Neil Swarbrick
8 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 0 AFC Bournemouth Wembley , London , ( Anglia )
2017. október 14
Eriksen A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 th ( 0 - 0 ) Nézők: 73 502
játékvezető: Robert Madley
9 -én  nap Tottenham Hotspur 4 - 1 Liverpool Wembley , London , ( Anglia )
2017. október 22
Kane A gól 4 perc után gólt szerzett4 e 56 perc elteltével gólt szerzett 56 e
Az ő A gól 12 perc után gólt szerzett12 e
alli A gól 45 + 3 perc után szerzett gólt45 + 3 e
( 3 - 1 ) Salah A gól 24 perc elteltével szerzett gólt24. sz Nézők: 80 827
játékvezető: Andre Marriner
10 th  napos Manchester United 1 - 0 Tottenham Hotspur Old Trafford , Manchester , ( Anglia )
2017. október 28
Haditengerészet A gól 81. percben szerzett gólt81. sz ( 0 - 0 ) Nézők: 75 035
játékvezető: Jonathan Moss
11 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 0 Kristály palota Wembley , London , ( Anglia )
hétfő 2017. november 5
12:00 (helyi idő)
Ő A gól 64. perc után szerzett gólt64 -én ( 0 - 0 ) Nézők: 65 270
játékvezető: Kevin Friend
12 th  nap Arsenal 2 - 0 Tottenham Hotspur Emirates Stadium , London , ( Anglia )
vasárnap 2017. november 18
Mustafi A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 th
Sánchez A gól 41 perc után gólt szerzett41 th
( 2 - 0 ) Nézők: 59 530
játékvezető: Mike Dean
13 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 1 West Bromwich Wembley , London , ( Anglia )
2017. november 25
Kane A gól 74. percben szerzett gólt74 . ( 0 - 1 ) Rondón A gól 4 perc után gólt szerzett4. sz Nézők: 65 905
játékvezető: Mike Jones
14 th  napos Leicester város 2 - 1 Tottenham Hotspur King Power Stadion , Leicester , ( Anglia )
2017. november 28
19:45 (helyi idő)
Vardy A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13 e
Mahrez A gól 45 + 1 perc után szerzett gólt45 + 1 e
( 2 - 0 ) Kane A gól 79 perc elteltével szerzett gólt79 th Nézők: 31 950
15 th  nap Watford 1 - 1 Tottenham Hotspur Vicarage Road Stadium , Watford , ( Anglia )
2017. december 2
Kabasele A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13. sz ( 1 - 1 ) A A gól 25 perc után gólt szerzett25 -én Nézők: 20 278
játékvezető: Martin Atkinson
16 th  nap Tottenham Hotspur 5 - 1 Stoke City Wembley , London , ( Anglia )
2017. december 9
Ryan Shawcross A gól 21. perc után szerzett gólt21 e ( CSC )
His A gól 53 perc után gólt szerzett53 e
Kane 54. perc után gólt szerzett54 e A gól 65 perc elteltével szerzett gólt 65 e
Eriksen A gól 74. percben szerzett gólt74 e
( 1 - 0 ) Shawcross 80 perc elteltével gólt szerzett80 th Nézők: 62 202
játékvezető: Roger East
17 th  nap Tottenham Hotspur 2 - 0 Brighton Wembley , London , ( Anglia )
2017. december 13
20:00 (helyi idő)
Aurier 40 perc elteltével gólt szerzett40 -én
Son A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 -én
( 1 - 0 ) Nézők: 55 124
Játékvezető: Bobby Madley
18 th  nap Manchester város 4 - 1 Tottenham Hotspur City of Manchester Stadium , Manchester , ( Anglia )
2017. december 16
Gündoğan A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14 th
de Bruyne A gól 70 perc után gólt szerzett70 th
Sterling 80 perc elteltével gólt szerzett80 th A gól 90 perc elteltével szerzett gólt 90 th
( 1 - 0 ) Eriksen A gól 90 + 3 perc után szerzett gólt90 + 3 rd Nézők: 54 214
játékvezető: Craig Pawson
19 th  nap Burnley 0 - 3 Tottenham Hotspur Turf Moor , Burnley ( Anglia )
2017. december 23
( 0 - 1 ) Kane A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7 e ( Pen. ) A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 e A gól 79 perc elteltével szerzett gólt 79 e Nézők: 21 650
játékvezető: Michael Oliver
20 th  nap Tottenham Hotspur 5 - 2 Southampton Wembley , London , ( Anglia )
2017. december 26
Kane A gól 22. perc után szerzett gólt22 th A gól 39 perc után gólt szerzett 39 th A gól 67 perc után gólt szerzett 67 th
Alli A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 e
Her 51 perc elteltével gólt szerzett51 th
( 2 - 0 ) Boufal A gól 64. perc után szerzett gólt64. th.
Tadić A gól 82 perc után gólt szerzett82. sz
Nézők: 57 297
játékvezető: Graham Scott
21 th  nap Swansea város 0 - 2 Tottenham Hotspur Liberty Stadion , Swansea , ( Anglia )
2018. január 2
( 0 - 1 ) Llorente A gól 12 perc után gólt szerzett12 th
Alli A gól 89. percben szerzett gólt89 th
Nézők: 20 615
játékvezető: Bobby Madley
22 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 1 West Ham Wembley , London , ( Anglia )
2018. január 4
A A gól 84. percben szerzett gólt84 th ( 0 - 0 ) Obiang A gól 70 perc után gólt szerzett70 th Nézők: 50 034
23 th  nap Tottenham Hotspur 4 - 0 Everton Wembley , London , ( Anglia )
2018. január 13
Fia A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 -én
Kane A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 -én A gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 -én
Eriksen A gól 81. percben szerzett gólt81 -én
( 1 - 0 ) Nézők: 76 251
24 th  nap Southampton 1 - 1 Tottenham Hotspur St Mary's Stadion , Southampton , ( Anglia )
2018. január 21
Sánchez A gól 15 perc után gólt szerzett15 th ( CSC ) ( 1 - 1 ) Kane A gól 18 perc után gólt szerzett18. sz Nézők: 31 361
Játékvezető: Kevin Friend
25 th  nap Tottenham Hotspur 2 - 0 Manchester United Wembley , London , ( Anglia )
2018. január 31
Eriksen A gól 1 perc után szerzett gólt1 re
Jones A gól 28. perc után szerzett gólt28 e ( csc )
( 2 - 0 ) Nézők: 81.978
26 th  nap Liverpool 2 - 2 Tottenham Hotspur Anfield , Liverpool , ( Anglia )
2018. február 4
16:30 (helyi idő)
Salah A gól 3 perc után gólt szerzett3 rd A gól 90 + 1 perc után szerzett gólt 90 + 1 rd ( 1 - 0 ) Wanyama 80 perc elteltével gólt szerzett80 th
Kane A gól 90 + 5 perc után szerzett gólt90 + 5 -én ( toll. )
Nézők: 53 213
27 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 0 Arsenal Wembley , London , ( Anglia )
2018. február 10
Kane A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 th ( 0 - 0 ) Nézők: 83 222
28 th  napos Kristály palota 0 - 1 Tottenham Hotspur Selhurst Park , London , ( Anglia )
2018. február 25
( 0 - 0 ) Kane A gól 88 perc elteltével szerzett gólt88 th Nézők: 25 287
29 -én  nap Tottenham Hotspur 2 - 0 Huddersfield város Wembley , London , ( Anglia )
2018. március 3
A A gól 27. perc után szerzett gólt27 -én 54. perc után gólt szerzett 54 -én ( 1 - 0 ) Nézők: 68 311
30 th  napos AFC Bournemouth 1 - 4 Tottenham Hotspur Dean Court , Bournemouth , ( Anglia )
2018. március 11
Stanislas A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7. sz ( 1 - 1 ) Alli 35 perc elteltével gólt szerzett35 e
Fiú A gól 27. perc után szerzett gólt27 e 54. perc után gólt szerzett 54 e
Aurier A gól 90 + 1 perc után szerzett gólt90 + 1 e
Nézők: 10 623
31 th  nap Chelsea 1 - 3 Tottenham Hotspur Stamford Bridge , London , ( Anglia )
1 st április 2018-as
Morata A gól 30 perc után gólt szerzett30. sz ( 1 - 1 ) Eriksen A gól 45 + 1 perc után szerzett gólt45 + 1 e
Alli A gól 62 perc után gólt szerzett62 e A gól 66 perc elteltével szerzett gólt 66 e
Nézők: 41 364
32 th  nap Stoke City 1 - 2 Tottenham Hotspur Bet365 Stadion , Stoke-on-Trent ( Anglia )
2018. április 7
Coutinho A gól 57 perc elteltével szerzett gólt57 th ( 0 - 0 ) Eriksen 52 perc elteltével gólt szerzett52 nd
Kane A gól 63 perc után gólt szerzett63 rd
Nézők: 29 515
33 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 3 Manchester város Wembley , London , ( Anglia )
2018. április 14
Eriksen A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42. sz ( 1 - 2 ) Jesus A gól 22. perc után szerzett gólt22 ND
Gündoğan A gól 25 perc után gólt szerzett25 th ( toll. )
Sterling A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 th
Nézők: 80 811
34 th  nap Brighton & Hove Albion 1 - 1 Tottenham Hotspur Falmer Stadion , Brighton and Hove ( Anglia )
2018. április 17
Groß A gól 50 perc után gólt szerzett50 e ( toll ) ( 0 - 0 ) Kane A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th Nézők: 30 440
35 th  nap Tottenham Hotspur 2 - 0 Watford Wembley , London , ( Anglia )
2018. április 30
Alli A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 th
Kane A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th
( 1 - 0 ) Nézők: 52 675
Játékvezetők: Michael Oliver
36 th  nap West Bromwich 1 - 0 Tottenham Hotspur Hawthorns West Bromwich ( Anglia )
2018. május 5
Livermore A gól 90 + 2 perc után szerzett gólt90 + 2 nd ( 0 - 0 ) Nézők: 23 685
37 th  nap Tottenham Hotspur 1 - 0 Newcastle United Wembley , London , ( Anglia )
2018. május 9
Kane A gól 50 perc után gólt szerzett50 th ( 0 - 0 ) Nézők: 54 923
38 th  nap Tottenham Hotspur 5 - 4 Leicester város Wembley , London , ( Anglia )
2018. május 13
Kane A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7 e A gól 76 perc elteltével szerzett gólt 76 e
Lamela A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 e A gól 60 perc után gólt szerzett 60 e
Fuchs A gól 53 perc után gólt szerzett53 e ( csc )
( 1 - 2 ) Vardy A gól 4 perc után gólt szerzett4 -én A gól 73 perc elteltével szerzett gólt 73 RD
Mahrez A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 th
Iheanacho A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 th
Nézők: 77 841

Egyéb versenyek

Ligue kupája

3 e Túra Tottenham Hotspur 1 - 0 Barnsley fc Wembley , London ( Anglia )
szerda 2017. szeptember 19
20:00
Alli A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 th ( 0 - 0 ) Nézők: 23 826
játékvezető: Tim Robinson
4 -én Tour Tottenham Hotspur 2 - 3 West Ham United Wembley , London ( Anglia )
kedd 2017. október 25
20:00
Sissoko A gól 6 perc után gólt szerzett6 th
Alli A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th
( 2 - 0 ) Ayew A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th A gól 60 perc után gólt szerzett 60 th
Ogbonna A gól 70 perc után gólt szerzett70 th
Nézők: 36 168

Anglia Kupa

3 th kerek Tottenham Hotspur 30 AFC Wimbledon Wembley Stadion , London ( Anglia )
2018. január 7
16:00
Kane A gól 63 perc után gólt szerzett63 e A gól 65 perc elteltével szerzett gólt 65 e
Vertonghen A gól 71. perc után szerzett gólt71 e
( 0 - 0 ) Nézők: 47 527
játékvezető: David Coote
4 th kerek Newport megye 1 - 1 Tottenham Hotspur Rodney Parade , Newport ( Anglia )
2018. január 27
18:30
Között A gól 38 perc után gólt szerzett38 . ( 1 - 0 ) Kane A gól 82 perc után gólt szerzett82 nd Nézők: 9 836
Játékvezetők: Roger East
4 th kerek (visszajátszás) Tottenham Hotspur 2 - 0 Newport megye Wembley Stadion , London ( Anglia )
2018. február 7
20:45
Butler A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 th (CSC.)
Lamela A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 th
( 2 - 0 ) Nézők: 38 947
játékvezető: Stuart Attwell
5 th kerek Rochdale AFC 2 - 2 Tottenham Hotspur Crow Oil Arena, Rochdale , ( Anglia )
2018. február 18
17:00
Henderson A gól 45 perc után gólt szerzett45 th
Davies A gól 90 + 3 perc után szerzett gólt90 + 3 rd
( 1 - 0 ) Lucas A gól 59 perc elteltével gólt szerzett59 th
Kane A gól 88 perc elteltével szerzett gólt88 th ( toll. )
Nézők: 8 480
5 th kerek (visszajátszás) Tottenham Hotspur 6 - 1 Rochdale AFC Wembley Stadion , London ( Anglia )
2018. február 28
20:45
Annak A gól 23. perc után szerzett gólt23 e A gól 65 perc elteltével szerzett gólt 65 e
Llorente A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 e A gól 53 perc után gólt szerzett 53 e A gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 e
Walker-Peters A gól 90 + 3 perc után szerzett gólt90 + 3 e
( 1 - 1 ) Humphrys A gól 31 perc után gólt szerzett31. sz Nézők: 24 627
játékvezető: Paul Tierney
Negyeddöntők Swansea város 0 - 3 Tottenham Hotspur Liberty Stadion , Swansea
2018. március 17
13:15
( 0 - 2 ) Eriksen A gól 11 perc után gólt szerzett11 th A gól 62 perc után gólt szerzett 62 ND

Csoportkör Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.)
Son Heung-min A gól 4 perc után gólt szerzett4 th
Kane A gól 15 perc után gólt szerzett15 -én A gól 60 perc után gólt szerzett 60 -én
( 2 - 1 ) A gól 11 perc után gólt szerzett11 th Yarmolenko Nézők: 67 343
Játékvezető: Gianluca Rocchi
Jelentés
2 th nap APOEL Nicosia 0 - 3 Tottenham Hotspur GSP Stadion , Nicosia
2017. szeptember 26
20:45 CEST
( 0 - 1 ) A gól 39 perc után gólt szerzett39 th A gól 62 perc után gólt szerzett 62 th A gól 67 perc után gólt szerzett 67 th Kane Nézők: 16 324
játékvezető: Pavel Královec
Jelentés
3 th napos igazi Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur Santiago-Bernabéu Stadion , Madrid
2017. október 17
20:45 CEST
Ronaldo A gól 43 perc elteltével gólt szerzett43 e ( toll. ) ( 1 - 1 ) A gól 28. perc után szerzett gólt28 th ( CSC ) Varane Nézők: 76 589
játékvezető: Szymon Marciniak
Jelentés
4 -én nap Tottenham Hotspur 3 - 1 igazi Madrid Wembley Stadion , London
1 st November 2017-ben
20:45 CET
Alli A gól 27. perc után szerzett gólt27 th 56 perc elteltével gólt szerzett 56 th
Eriksen A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 th
( 1 - 0 ) 80 perc elteltével gólt szerzett80 E Ronaldo Nézők: 83 782
játékvezető: Cüneyt Çakır
Jelentés
5 -én napon Borussia Dortmund 1 - 2 Tottenham Hotspur Signal Iduna Park , Dortmund
2017. november 21
20:45 CET
Aubameyang A gól 31 perc után gólt szerzett31 th ( 1 - 0 ) A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 th Kane
  Végső szakasz 16. forduló A mérkőzések részletei
A 16. forduló első szakasza Juventus FC 2 - 2 Tottenham Hotspur Juventus stadion , Torino
2018. február 13
20:45 CET
Higuaín A gól 2 perc után gólt szerzett2 nd A gól 9. perc után szerzett gólt 9 -én ( toll. ) ( 2 - 1 ) 35 perc elteltével gólt szerzett35 th Kane
A gól 71. perc után szerzett gólt71 e Eriksen
Nézők: 41 232
játékvezető: Felix Brych
Jelentés
16. forduló második fordulója Tottenham Hotspur 1 - 2 Juventus FC Wembley Stadion , London
2018. március 7
20:45 CET
Son Heung-min A gól 39 perc után gólt szerzett39 th ( 1 - 0 ) A gól 64. perc után szerzett gólt64 th Higuaín