Színek Bordeaux , ég kék és fehér
stádium Villa Park
(42 788 hely)
elnök Nassef Sawiris
Távolsági busz Steve Bruce (ig 2018. október 3), majd Dean Smith (mivel 2018. október 10)
Eredmények
FA Kupa A harmadik fordulót
a Swansea City zárta 0 - 3-ra
Carabao Kupa Második forduló Burton Albion
által elért 1 - 0
A legjobb csatár Bajnokság  : Tammy Abraham (25 gól)
Minden verseny  : Tammy Abraham (25 gól)
Legjobb passzoló Minden verseny  : Conor Hourihane (10 gólpassz)

Mezek

Kit bal kar astonvilla1819h.png Body kit astonvilla1819h.png Kit jobb kar astonvilla1819h.png Kit nadrág astonvilla1819h.png Kit zokni astonvilla1819h.png itthon Kit bal kar astonvilla1819a.png Body kit astonvilla1819a.png Kit jobb kar astonvilla1819a.png Kit nadrág astonvilla1819a.png Kit zokni astonvilla1819a.png Kívül Kit bal kar astonvilla1819t.png Body kit astonvilla1819t.png Kit jobb kar astonvilla1819t.png Kit nadrág astonvilla1819t.png Kit zokni astonvilla1819t.png Egyéb

Kronológia

Az Aston Villa Football Club 2018–2019-es szezonja a klub harmadik évada a Championshipben , amely az angol futball második hierarchikus szintje. Ez a 144 th klub történetében szezonban. A klub abban a szezonban részt vesz a bajnokságban , az FA-kupában és a Carabao-kupában .

Jelenlegi szakmai munkaerő

Az első táblázat felsorolja az Aston Villa FC profi keretét a 2018–2019-es szezonra. A második felsorolja a klub által ugyanebben a szezonban nyújtott kölcsönöket.

Kölcsönzött játékosok

Ez a táblázat felsorolja azokat a játékosokat, akiket az Aston Villa kölcsönzött a 2018–2019-es szezonban.

Barátságos mérkőzések

A 2018. június 5, a klub barátságos mérkőzéseket hirdet a Telford United , a Kidderminster Harriers , a Walsall és a Dresden Dynamo ellen .

Barátságos mérkőzés részletei
1. barátságos mérkőzés Telford United 0 - 3 Aston Villa New Bucks Head  (in) , Telford , Anglia
csütörtök 2018. június 14
15:00 BST
( 0 - 1 ) A gól 19 perc után gólt szerzett19 e ,A gól 74. percben szerzett gólt 74 e Kodjia
A gól 81. percben szerzett gólt81 e Hourihane
Nézők: 1.390

Jelentés
2. barátságos mérkőzés Kidderminster Harriers 1 - 1 Aston Villa Aggborough Stadium  (in) , Kidderminster , Anglia
15:00 BST
Horsfall A gól 9. perc után szerzett gólt9. sz ( 1 - 1 ) A gól 11 perc után gólt szerzett11 th Knibbs Nézők: 2.146

Jelentés
3. barátságos mérkőzés Walsall 1 - 4 Aston Villa Bescot Stadion  (in) , Bescot  (in) , Walsall , Anglia
vasárnap 2018. június 17
19:45, BST
Guthrie A gól 68 perc után gólt szerzett68 th ( 0 - 3 ) A gól 4 perc után gólt szerzett4 -én ,A gól 23. perc után szerzett gólt 23 rd ,54. perc után gólt szerzett 54 th Hourihane
A gól 39 perc után gólt szerzett39 th Whelan
Nézők: 3 501

Jelentés
Mérkőzésbarát 4 és basszus jótékonysági váza  (en) Burton albion 0 - 4 Aston Villa Pirelli Stadion , Burton upon Trent , Anglia
csütörtök 2018. június 21
15:00 BST
( 0 - 1 ) A gól 5 perc után gólt szerzett5 e Kodjia
51 perc elteltével gólt szerzett51 e Adomah
A gól 58 perc elteltével szerzett gólt58 e De Laet
A gól 75 perc elteltével szerzett gólt75 e Gardner
Nézők: 2 890

Jelentés
5. barátságos mérkőzés Aston Villa 1 - 3 West Ham United Bescot Stadion  (in) , Bescot  (in) , Walsall , Anglia
hétfő 2018. június 25
15:00 BST
Zöld A gól 85 perc után gólt szerzett85 -én ( 0 - 2 ) 10 perc után gólt szerzett10 -én Antonio
A gól 27. perc után szerzett gólt27 th Arnautović
A gól 84. percben szerzett gólt84 th Snodgrass
Választottbíróság: Darren Bond
Jelentés
6. barátságos mérkőzés Drezda Dinamó 1 - 2 Aston Villa Rudolf-Harbig-Stadion , Drezda , Németország
csütörtök 2018. június 28
2:00 pm BST
Koné A gól 25 perc után gólt szerzett25. sz ( 1 - 0 ) A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th ,A gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 th Zöld Nézők: 9 678

5. Aston Villa 1-1 Olvasás 4 -én

Az Aston Villa 3–1-es győzelemmel kezdte a Hull Cityben , a hazaiak nyitánya ellenére Tommy Elphick , Ahmed El-Mohammady (aki aztán korábbi klubja ellen gólt lőtt) és Alan Hutton góljának köszönhetően . A második meccsre a Villans 3-2-re nyert a Wigan ellen , míg James Chester nyitó gólja ellenére 2 óra és 1 óra hátrányban voltak az órajelen . Aston Villa majd kiegyenlíteni a cél ellen a táborban Cheyenne Dunkley és Birkir Bjarnason szállítja a Villa Park jelölést a 94 th percben. A következő napon, az Aston Villa Megengedik a 1-1 felhívni a pázsitra Ipswich Town ellenére megnyitja a pontszám Jonathan Kodjia és kizárva Edun a 39 th percben. a második hazai pályán a szezon ellen Brentford , a Lions ragadhatja döntetlen köszönhetően hangszínszabályzó az utolsó pillanatban hozzáadott idő Jonathan Kodjia , aki kiegyenlített előtt első alkalommal fél idő. Az utolsó augusztusi meccsre a Villa harmadszor is döntetlent fogad el a Reading ellen , annak ellenére, hogy Ahmed El-Mohammady nyitott a szünet után, és az utolsó percben büntető gólt kapott, ráadásul James Chester szabálytalansága után .

Augusztus játék részletei
1 st  nap Hull város 1 - 3 Aston Villa KCOM Stadion , Hull
hétfő 2018. augusztus 6
19:45 BST
Evandro A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7. sz ( 1 - 1 ) A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14 e Elphick (Döntő passz Grealish )
A gól 70 perc után gólt szerzett 70 e El-Mohammady (Döntő passz Hourihane )
A gól 75 perc elteltével szerzett gólt 75 e Hutton (Döntő passz El-Mohammady ) 76 e Hutton 90 e Bjarnason
76 perc múlva figyelmeztetett
90 perc múlva figyelmeztetett
( Döntő passzMcGinn ) Chester A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13 e
Dunkley A gól 63 perc után gólt szerzett63 e ( CSC )
Grealish 86 e Bjarnason 90 + 4 e86 perc múlva figyelmeztetett
A gól 90 + 4 perc után szerzett gólt
( 1 - 1 ) A gól 41 perc után gólt szerzett41 e Powell 50 e McManaman 55 e Connolly ( Powell ) 58 e Morsy 66 e Dunkley 86 e Evans
50 perc múlva figyelmeztetett
A gól 55 perc elteltével szerzett gólt Döntő passz
58 perc múlva figyelmeztetett
66 perc múlva figyelmeztetett
86 perc múlva figyelmeztetett
Edun 29 -én , 39 th Donacien (en) 49 thSárga kártyaSárga kártyapiros lap
  49 perc múlva figyelmeztetett
( 1 - 1 ) A gól 21. perc után szerzett gólt21 e Kodjia (Döntő passz McGinn ) 65 e Hutton 80 e McGinn
65 perc múlva figyelmeztetett
80 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 17 824
játékvezető: Tim Robinson
Jelentés
4 -én  nap Aston Villa 2 - 2 Brentford Villa Park , Birmingham
szerda 2018. augusztus 22
19:45 BST
Kodjia 16 th , ( Adomah ) 39 th , 90 + 5 -én Chester 67 th Grealish 68 th16 perc múlva figyelmeztetett Döntő passzA gól 39 perc után gólt szerzettA gól 90 + 5 perc után szerzett gólt
67 perc múlva figyelmeztetett
68 perc múlva figyelmeztetett
( 1 - 1 ) A gól 23. perc után szerzett gólt23 e (Döntő passz Watkins ),A gól 82 perc után gólt szerzett 82 e Maupay 32 és Watkins 75 e Benrahma
32 perc múlva figyelmeztetett
75 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 30 011
játékvezető: Jonathan Moss (en)
Jelentés
5 -én  napon Aston Villa 1 - 1 Olvasás Villa Park , Birmingham
szombat 2018. augusztus 25
15:00 BST
( Döntő passzEl-Ghazi ) El-Mohammady 51 perc elteltével gólt szerzett51 e ( 0 - 0 ) 58 perc múlva figyelmeztetett 58 e Méïté 70 e Sims 90 + 3 e ( Pen. ) Baldock
70 perc múlva figyelmeztetett
7 Blackburn roverek 1-1 Aston Villa 12- én
8. Aston Villa 2-0 Rotherham egyesült 6 .
9. Aston Villa 1-2 Sheffield szerda 12- én
10. Bristol City 1-1 Aston Villa 15- én

Villa rosszul indult a szeptember elején, hogy széles körben verték 4-1-re a Sheffield United , az egyetlen Villan meccsen , hogy Anwar El-Ghazi . A következő mérkőzés a Blackburn Rovers gyep , Conor Hourihane lehetővé teszi a csapatot, hogy megragad a pont a sorsolás (1-1) által rúgott gól egy szabadrúgást végez hozzáadott időben a második felét. A Clarets & Blue visszatér az öt meccs óta nem ismert győzelemhez a Rotherham United ellen a Villa Parkban (2–0-s győzelem), köszönhetően Tammy Abraham és Yannick Bolasie góljainak , akik mind az első góljukat megszerezték új játékukban . mez. Az Aston Villa a szezon első vereségét hazai pályán, a Sheffield Wednesday ellen érte el , 2 gólról 1-re, annak ellenére, hogy John McGinn egyenlített , és a tizenhatoson kívül remek röplabdával zárt . A szeptember utolsó mérkőzésére a Bristol City játékterén a két csapat egymástól elvált (1–1-es döntetlen), Birkir Bjarnason pedig az első harmad hozzáadott idején egyenlített az élen álló Lions számára.

Döntő passz A gól 49 perc elteltével gólt szerzett
( 3 - 0 ) A gól 61. perc után szerzett gólt61 e El Ilghazi (Döntő passz Whelan ) 70 e Grealish
Nézők: 26 030
játékvezető: James Linington
Jelentés
7 th  napos Blackburn roverek 1 - 1 Aston Villa Ewood Park , Blackburn
szombat 2018. szeptember 15
17:30 BST
Evans 47 th Lenihan 53 th ( Graham ) Dack 76 th Reed 86 th47 perc múlva figyelmeztetett
53 perc múlva figyelmeztetett
Döntő passz A gól 76 perc elteltével szerzett gólt
( 0 - 0 ) 18 perc múlva figyelmeztetett 18 e McGinn
A gól 90 + 3 perc után szerzett gólt90 + 3 e Hourihane 90 + 6 e Bolasie
90 + 6 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 15 982
játékvezető: Steve Martin
Jelentés
8 th  nap Aston Villa 2 - 0 Rotherham egyesült Villa Park , Birmingham
kedd 2018. szeptember 18
19:45 BST
( Döntő passzKodjia ) Ábrahám A gól 27. perc után szerzett gólt27 e , 68 e El Ilghazi 37 e ( El-Mohammady ) Bolasie 82 e68 perc múlva figyelmeztetett
37 perc múlva figyelmeztetett
Döntő passz A gól 82 perc után gólt szerzett
( 1 - 0 ) 21 perc múlva figyelmeztetett 21 e Ajayi 73 e Mattock
73 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 27.991
játékvezető: Andy Davies
Jelentés
9 -én  nap Aston Villa 1 - 2 Sheffield szerda Villa Park , Birmingham
szombat 2018. szeptember 22
15:00 BST
Chester 8 th El Ghazi 37 -én McGinn 53 -én McGinn 55 -én8 perc múlva figyelmeztetett
A gól 53 perc után gólt szerzett
55 perc múlva figyelmeztetett
( 0 - 0 ) 21 perc múlva figyelmeztetett 21 és A. Baker  (en)
A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 és Matias (Döntő passz elérés )
A gól 49 perc elteltével gólt szerzett 49 és Fletcher (Döntő passz Pelupessy )
: Hunt 47 th Taylor 57 th47 perc múlva figyelmeztetett
57 perc múlva figyelmeztetett
( 1 - 1 ) 26 perc múlva figyelmeztetett 26 e Kodjia
A gól 45 + 3 perc után szerzett gólt45 + 3 e Bjarnason (Döntő passz Hourihane ) 62 e Hutton
62 perc múlva figyelmeztetett
15 Queens parkőrök 1-0 Aston Villa 16 .

Aston Villa kezdődik október egy őrült játék ellen Preston North End  : góljainak Jonathan Kodjia és Tammy Abraham első felében, a Villans azt hiszik, hogy felé győzelem, de James Chester hibákat a doboz javítási és kilökődik. A vendégek átalakítják a büntetőt , majd további két gólt szereznek , de Yannick Bolasie egyenlít a hozzáadott idő kezdetén, majd az Aston Villának előnye származik egy büntetőből (megszerezte Birkir Bjarnason ), de Glenn Whelan úgy látja, hogy az ellenfél kapusa elutasítja kísérletét. A két csapat ezért hátra lép (3-3 döntetlen). Ezután Steve Bruce edzőt lőtték kiOktóber 3rossz eredmények hiányában. Az oroszlánok ezután 2 gólt veszítettek 1-től az időközi meccsen a Millwall talaján , Tammy Abraham nyitánya ellenére . AOktóber 10, Dean Smith-t kinevezik klubedzőként és John Terry segédedzőként. Dean Smith első, az Aston Villa otthon 1-0-ra nyert a Swansea City ellen Tammy Abraham újabb góljának köszönhetően . A következő mérkőzés a gyepen a Norwich City , Villa nem láncot, és elvesztette 2 gól 1, míg James Chester nyitotta meg a pontozást. Az utolsó, októberi meccsre a Clarets & Blue ismét vereséget szenvedett az idegenben, ezúttal a Queens Park Rangers csapatának zárt góllal.

Októberi játék részletei
11 th  nap Aston Villa 3 - 3 Preston északi vége Villa Park , Birmingham
kedd 2018. október 2
19:45 BST
( Döntő passzEl-Mohammady ) Kodjia A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 th
( Döntő passzMcGinn ) Abraham A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th
Chester 54 th Grealish 71 th McGinn 78 th ( Tuanzebe ) Bolasie 90 + 1 e Whelan 90 + 6 thpiros lap
71 perc múlva figyelmeztetett
78 perc múlva figyelmeztetett
Döntő passz A gól 90 + 1 perc után szerzett gólt
Hiánya
( 2 - 0 ) A gól 61. perc után szerzett gólt61 e ( Pen. ) , 90 + 5 e Johnson 64 e Davies 79 e Gallagher 79 e Moult ( Gallagher ) 87 e Nmecha 89 e Pearson90 + 5 perc múlva figyelmeztetett
64 perc múlva figyelmeztetett
A gól 79 perc elteltével szerzett gólt
A gól 79 perc elteltével szerzett gólt Döntő passz
87 perc múlva figyelmeztetett
89 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 27 331
Választottbíróság: Peter Bankes
Jelentés
11 th  nap Millwall 2 - 1 Aston Villa A Den , Bermondsey , London
szombat 2018. október 6
15:00 BST
Elliott 4 e , 48 e ( Cooper ) Ferguson 26 e4 perc múlva figyelmeztetett A gól 48 perc elteltével gólt szerzett
19:45 BST
Zimmermann 5 e ( Buendía ) 54 e , ( Stiepermann ) Rodosz 73 e Trybull 87 e5 perc múlva figyelmeztetett
Döntő passz54. perc után gólt szerzettDöntő passz A gól 73 perc elteltével szerzett gólt
( 0 - 1 ) A gól 19 perc után gólt szerzett19 th Chester (Döntő passz Hourihane ) 45 th Taylor
45 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 24 977
játékvezető: Simon Hooper
Jelentés
14 th  napos Queens parkőrök 1 - 0 Aston Villa Loftus Road , Shepherd's Bush , London
csütörtök 2018. október 26
19:45 BST
Lynch 29 th ( Cameron ) Wszołek 38 th , 80 th Luongo 82 n29 perc múlva figyelmeztetett
Döntő passz A gól 38 perc után gólt szerzett80 perc múlva figyelmeztetett
82 perc múlva figyelmeztetett
( 1 - 0 ) Nézők: 16 036
Jelentés
  november Bajnokság 16. és 19. napja
11. Aston Villa 2-0 Bolton Wanderers 13 .
12. Derby megye 0-3 Aston Villa 11- én
13. Aston Villa 4-2 Birmingham City 8 .
14 Aston Villa 5-5 Nottinghami erdő 8 .

November hónap első mérkőzésére az Aston Villa fogadja a Bolton Wanderers csapatát, és Jack Grealish és James Chester góljainak köszönhetően 2 gólig nyer 0 gólt , utóbbi akrobatikus mozdulattal mentett labdát a vonalán. 1-0 volt. Villának ezután sikerül összeszednie egy új idegenbeli győzelmet a Derby megyei gyepen , tíz perc alatt három gólt szerezve (a 74. és a 84. között) John McGinn így megszerezte az első gólt, amelyet aztán Tammy Abraham és Conor Hourihane utánzott . A következő mérkőzés nem más, mint a Second City derbi , az Aston Villa és a Birmingham City között a Villa Park gyepén . A villaniak megadják a nyitányt , de Jonathan Kodjia és Jack Grealish góljai, amelyeket 2 perc választ el egymástól, lehetővé teszik, hogy a Clarets & Blue vezethessen a félidőben. A második félidőben Tammy Abraham tizenegyest kap , amelyet maga alakít át. A vendégek ezután csökkentették az eredményt, de Alan Hutton remek szólógólt szerzett, amely megpecsételte az Aston Villa 4 góljának győzelmét 2-re, és a szezonban először három egymást követő győzelmet. Ez a sorozat a következő napon véget ér, mert az Oroszlánok egy kivételes mérkőzés végén döntetlent fogadnak el a Nottingham Forest ellen , amelyet tíz gól különböztet meg, mindenhol 5 gólos végeredményért. Ez a játék nagyon rosszul indult az Aston Villa számára , mivel a játék nyitó perceiben két gólt kaptak, ám Tammy Abraham három perc alatt bravúrt szerzett, és visszaállította csapatát egyenlő versenyfeltételekre. A Nottingham Forest ekkor újabb gólt szerez, amire Tammy Abraham ismét válaszol. Az öltözőből visszatérve a Villa új gólt kapott, de Tobias Figueiredo kiűzése lehetővé teszi a Clarets & Blue számára, hogy két új gólt lőjön , amelyeket Tammy Abraham (az este negyedik és utolsó góljaként) és Anwar szerzett. El -Gazi . Azonban Lewis Grabban , az Aston Villa korábbi játékosa , aki már a nyitány szerzője, egyenlít és megszerzi ennek az őrült meccsnek az utolsó gólját. Hangsúlyozhatjuk a négyszeresére nőtt Tammy Abraham-t , de a játékos Nottingham Forest , Joe Lolley teljesítményét is , aki góljával és négy gólpasszával részt vett csapata egyes góljaiban , ami nagyon fájni fog a Villansnak.

Novemberi játék részletei
16 th  nap Aston Villa 2 - 0 Bolton Wanderers Villa Park , Birmingham
szombat 2018. november 10
19:45 GMT
( Döntő passzÁbrahám ) Grealish A gól 4 perc után gólt szerzett4 th
( Döntő passzGrealish ) Chester A gól 57 perc elteltével szerzett gólt57 th
( 1 - 0 ) 42 perc múlva figyelmeztetett 42 e Olkowski 79 e Wheater 83 e Gallagher
79 perc múlva figyelmeztetett
83 perc múlva figyelmeztetett
Nézők: 30 802
játékvezető: Oliver Langford
Jelentés
17 th  nap Derby megye 0 - 3 Aston Villa Pride Park Stadion , Derby
15:00 GMT
Huddlestone 84 th Marriott 90 + 2 ND Wilson 90 + 3 rd84 perc múlva figyelmeztetett
90 + 2 perc múlva figyelmeztetett
90 + 3 perc múlva figyelmeztetett
( 0 - 0 ) 17 perc múlva figyelmeztetett 17 e Adomah
A gól 74. percben szerzett gólt74 e (Döntő passz Bolasie ) 76 e McGinn 78 e ( McGinn ) Abraham 84 e Hourihane76 perc múlva figyelmeztetett
( Döntő passzAdomah ) Grealish A gól 39 perc után gólt szerzett39 e
Adomah 41 e Abraham 51 e ( Pen. ) Hutton 76 e , 77 e41 perc múlva figyelmeztetett
51 perc elteltével gólt szerzett
A gól 76 perc elteltével szerzett gólt77 perc múlva figyelmeztetett
( 2 - 1 ) A gól 28. perc után szerzett gólt28 th (Döntő passz C. Mahoney ), 89 th Jutkiewicz 57 th ( Adams ) Pedersen 62 th W. Harding 90 th Kieftenbeld89 perc múlva figyelmeztetett
19:45 GMT
( Döntő passzBolasie ) A gól 11 perc után gólt szerzett11 -én , A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14 -én , A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 -én ( toll. ) , ( Döntő passzGrealish ) Abraham A gól 71. perc után szerzett gólt71 th
Bolasie 20 th Hutton 69 th ( Taylor ) El-Ghazi 75 th , 87 th20 perc múlva figyelmeztetett
69 perc múlva figyelmeztetett
Döntő passz A gól 75 perc elteltével szerzett gólt87 perc múlva figyelmeztetett
( 3 - 3 ) A gól 3 perc után gólt szerzett3 e (Döntő passz Lolley ),A gól 82 perc után gólt szerzett 82 e (Döntő passz Lolley ) Grabban
A gól 6 perc után gólt szerzett6 e (Döntő passz Lolley ) Carvalho
A gól 62 perc után gólt szerzett62 e (Döntő passz Lolley ) készpénz
51 perc elteltével gólt szerzett51 e (Döntő passz Colback ) Lolley 65 e Yacob 68 e Figueiredo 69 e Darikwa 78 e Colback
piros lap
Nézők: 32 368
Jelentés
  Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Kvalifikáció vagy kiesés
2 Sheffield egyesült 89 46 26. 11. 9. 78 41 +37 Feljutott a Premier League-be
3 Leeds United 83. 46 25 8. 13. 73. 50 +23 Kvalifikáció az EFL bajnokság rájátszására  ( fr )

FA Kupa

A sorsolás történik élőben a BBC által Ruud Gullit és Paul Ince a Stamford Bridge , a 2018. december 2.

FA Kupa mérkőzés részletei
Harmadik forduló Aston Villa 0 - 3 Swansea város Villa Park , Birmingham , Anglia
szombat 2019. január 5
15:00 GMT
Lansbury 71 és Taylor 86 e71 perc múlva figyelmeztetett
( 0 - 1 ) A gól 2 perc után gólt szerzett2 ND Baker-Richardson  (en)
A gól 47 perc elteltével szerzett gólt47 th Dyer
A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 th Fulton 90 + 3 rd Iron
Nézők: 30 572
játékvezető: Gawin Ward
Jelentés

Carabao Kupa

A 2018. június 15, az első forduló sorsolását Vietnamban hajtják végre . A második fordulóra Chris Waddle és Mick McCarthy the döntetlen játszott 2018. augusztus 16.

Carabao Kupa mérkőzés részletei
Első kör Yeovil város 0 - 1 Aston Villa Huish Park , Yeovil , Anglia
kedd 2018. augusztus 14
19:45, BST
Fisher Hiánya60 e
G. Warren  (in) 63 e D'Almeida 65 e63 perc múlva figyelmeztetett
( 0 - 0 ) 24 perc múlva figyelmeztetett 24 e Hourihane 44 e Doyle-Hayes (in) 59 e Elphick 63 e Kodjia 77 e Hourihane
44 perc múlva figyelmeztetett
59 perc múlva figyelmeztetett
63 perc múlva figyelmeztetett
A gól 77 perc elteltével szerzett gólt
Nézők: 6123
játékvezetők: John Brooks
Jelentés
Második fordulat Burton albion 1 - 0 Aston Villa Pirelli Stadion , Burton upon Trent , Anglia
kedd 2018. augusztus 28
19:45, BST
( Döntő passzS. Fraser  (en) ) Boyce A gól 71. perc után szerzett gólt71 e
McFadzean 45 + 2 nd , 89 thSárga kártyaSárga kártyapiros lap
( 0 - 0 ) 30 perc múlva figyelmeztetett 30 th Hourihane 69 e De Laet 89 e Adomah
Hiánya
Nézők: 3411
játékvezető: Darren Bond
Jelentés

Hivatkozások

1. (in) "  Aston Villa - Club Profile  " a https://www.sofascore.com oldalon , a SofaScore ( 2019. április 25. )
  2. (in) "  Aston Villa - Club Profile  " a https://www.whoscored.com oldalon , WhoScored (megtekintve: 2019. április 26. )
  3. "  Jelenlegi szakmai munkaerő  " , a transfermarkt.fr oldalon
  4. Csak a sport nemzetiségét kell feltüntetni. A játékosnak több nemzetisége is lehet, de csak egy nemzeti válogatotton játszhat jogot.
  5. Csak a legfontosabb választás jelenik meg.
  6. (in) "  2018/19-es előszezon: Első barátságos mérkőzések  " a https://www.avfc.co.uk oldalon , Aston Villa FC ,2018. június 5(megtekintve : 2019. április 25. )
  7. "  John McGinn hihetetlen" Pavard-stílusú "célja!  » , A www.ledauphine.com oldalon ,2018. szeptember 23
  8. "Az  Aston Villa elbocsátja Steve Bruce-t  " , a www.lequipe.fr webhelyen , L'Équipe ,2018. október 3(megtekintve : 2019. május 12. )
  9. "  Dean Smith edző Aston Villa, John Terry, mint asszisztens  " , a sport24.lefigaro.fr , Sport 24 ,2018. október 10(megtekintve : 2019. május 12. )
  10. (in) "  Emirates FA-kupa harmadik fordulójában döntetlen  " a www.thefa.com , Labdarúgó Szövetség ,2018. december 3(megtekintve : 2019. április 26. )
  11. (in) "  Lampard Derby Oldham a Carabao Cup  " a = https://www.bbc.co.uk/sport , BBC Sport ,2018. június 15(megtekintve : 2019. április 26. )
  12. (in) "  Carabao Cup második körös sorsolás: West Ham, hogy nézze League One AFC Wimbledon  " a = https://www.bbc.co.uk/sport , BBC Sport ,2018. augusztus 16(megtekintve : 2019. április 26. )