1 Hivatalos országos és nemzetközi versenyek.
Utolsó frissítés: 2021. február 10

Nicholas David Maynard , ismertebb nevén Nicky Maynard (született: 1986. december 11A Winsford , Anglia ), egy angol futballista . Newport megyében játszik a Mansfield Town kölcsönzésében .

Karrier

Bristol City

A 2008. július 31, 21 éves korában Nicky Maynard négyéves szerződést írt alá Bristol Cityben . Az átigazolási összeg (2,25 millió font  ) rekord a klub számára. A Bristol első meccsén ( barátságos mérkőzésen a Royal Antwerp FC ellen ) alig több mint 45 perc alatt mesterhármast ért el. Egy héttel később lejátszotta első hivatalos mérkőzését, amely a Bristol győzelmével zárult a Blackpoolon (0–1), és amely során a játékvezető elutasította a gólt.

Cardiff város

Rövid játékidő után a West Ham Unitednél és Sam Allardyce klubedző által bizalmatlanság miatt 2012. augusztus végén , néhány órával az átigazolási időszak vége előtt feliratkozott a Cardiff City- hez. átutalás 2,5 millió  fontról , és 3 éves szerződést köt. Első hivatalos mérkőzését új klubjával győzelemmel (3-1) játssza a Wolverhampton Wanderers ellen 2012. szeptember 2, Match, ahol ő váltotta Joe Mason a 68 th  percben.

De a szezonja amint elkezdődött, befejeződött, és miután szeptemberben három találkozón vett részt, Maynard megsérült a térdszalagjaiban. Ban ben2014 január, kölcsönadják Wigannek .

Milton Keynes Dons and Beyond

A 2015. szeptember 22, Cardiff elengedi, csatlakozik MK Dons .

A 2017. július 7, csatlakozott Aberdeenhez .

A 2018. szeptember 28, csatlakozik Bury-hez .

A 2019. július 2, csatlakozott Mansfield Townhoz .

A 1 st február 2021, Newport megyében van kölcsönben .

Részletes statisztikák

Nicky Maynard statisztikája 2012. november 19-én
Évad Klub Bajnokság Nemzeti Kupa (k) Teljes
Osztály M B M B M B
2005 - 2006 Crewe Alexandra Bajnokság (D2) 1 1 - - 1 1
2006 - 2007 Crewe Alexandra 1. bajnokság (D3) 31 16. 7 3 38 19.
2007 - 2008 Crewe Alexandra 1. bajnokság (D3) 27. 15 1 0 28. 15
Részösszeg 59 32 8. 3 67 35
2008 - 2009 Bristol City Bajnokság (D2) 42 11. 3 0 45 11.
2009 - 2010 Bristol City Bajnokság (D2) 42 20 3 1 45 21
2010 - 2011 Bristol City Bajnokság (D2) 13. 6. - - 13. 6.
2011 - 2012 Bristol City Bajnokság (D2) 27. 8. 1 0 28. 8.