Giovanni Pellegrini (15)

Mezek

Kit bal kar blackborder.png Body kit blackcollar.png Készlet jobb kar blackborder.png Kit shorts.png Kit zokni.png itthon Kit bal kar.png Kit body.png Készlet jobb kar.png Kit shorts.png Kit zokni.png Kívül

Kronológia

Az 1963-as - 1964-ben a szezonban a Stade Rennes egyetemi csapat kezdi a1 st szeptember 1963-asa francia divízió 1-bajnokság első napjának befejezésével 1964. június 7 a verseny utolsó napjával.

A Stade Rennes UC is részt vesz a Coupe de France-ban . A 32. döntőben kiesett, majd a Charles Drago Kupába került .

Évad összefoglaló

Két reményteljes szezon után a Stade Rennes UC homogénebb szezont fut, de az eredmények szempontjából végül nagyon szabálytalan. A szezonon kívül több vezető távozott, köztük Ziemczak és a csatár, Yvon Goujon . Ez utóbbit Claude Dubaële váltja , aki szilárdságát és technikáját a rennes-i támadás elejére kényszeríti. Megérkezéséhez taktikai átszervezésre van szükség: Loncle a 8-as helyről a 10-es pozícióra megy (a középcsatártól balra, nem jobbra, mint az előző szezonban), míg az újonc Lamartine többet pótol, mint viszont a fiatal jobbszélső Prigent, aki katonai szolgálatát végzi, és csak akkor tud játszani, amikor szabadságon van.

A tizennyolc klubba csökkentett 1. osztályban az SRUC-nak soha nem sikerül összehangolnia a jó eredmények jelentős sorozatát. A szezon eleji rekordja ismét jobb, mint a visszatérő szakaszé, de nem volt elég, hogy eljöjjön és titkolja az előőrsöket, a Stade Rennes soha nem foglal el jobban a rangsor negyedik helyénél. Ebben a visszaesésben a nemzeti kupák szépíthették volna a vörös és a fekete szezont, de Antoine Cuissard játékosai gyakran látják, hogy pályájuk gyorsan leáll. A Coupe de France 32. napjától a Vörös Csillag , még a másodosztályban, kiküszöböli az SRUC-t (2 - 4), és a D2, a Le Havre AC másik formációja miatt a Drago Kupa bejuthat (2 - 6 hosszabbítás után).

A szezon végén, mindenki meglepetésére, Antoine Cuissard otthagyta a hivatásos munkaerő edzői feladatait. Az eredményeken túl - vegyes, de szükségszerűen biztató egy csapat számára, amely hat évvel azelőtt még fejlődött a D2-ben - úgy tűnik, hogy az edző és játékosai közötti kapcsolatok szintjén keresik ennek az elválásnak az okait.

Szezon osztag

Bejegyzés ¹ Nat. ² Vezetéknév Születés Kiválasztás ³ Bajnokság Francia Kupa Drago Kupa Teljes évad
G ENG Jean-Claude D'Arménia 1940. szeptember 12 - 29. 0 1 0 0 0 30 0
NÁL NÉL ENG Claude Dubaële 1940. január 19 - 32 10. 1 1 1 0 34 11.
NÁL NÉL ENG Emile grosshans 1938. augusztus 16 - 28. 0 1 0 1 0 30 0
NÁL NÉL ENG Alain Jubert 1936. december 25 B 33 6. 1 0 1 0 35 6.
NÁL NÉL ENG Robert Lamartine 1935. június 15 - 22. 10. 1 0 1 0 24. 10.
M ENG Jean-Claude Lavaud 1938. május 18 - 23. 3 1 1 1 0 25 4
NÁL NÉL ENG Marcel Loncle 1936. január 5 - 30 9. 0 0 1 0 31 9.
NÁL NÉL ENG Giovanni Pellegrini 1940. június 25 - 28. 14 1 0 1 1 30 15
NÁL NÉL ENG Jean-Francois Prigent 1944. május 26 B 18. 2 0 0 0 0 18. 2
G ENG Gilbert robin 1942. augusztus 2 - 3 0 0 0 0 0 3 0
NÁL NÉL ENG Bernard Ruaudel 1940. január 4 - 3 0 0 0 0 0 3 0

Csapattípus

Ez a bajnokságban leggyakrabban előforduló formáció.

Üres focipálya PNG

Örményországból Örményországból Cedolin Grosshans Boutet Boutet Grosshans Cedolin Brucato Brucato Ascencio Ascencio Pellegrini Pellegrini A nagybácsi A nagybácsi Jubert Jubert Dubaële Dubaële Lamartine Lamartine

Az évad találkozói

Felsorolás

mérkőzés Keltezett Verseny Torony Ellenfél Hely ¹ Pontszám Osztály. A Stade Rennes gólszerzői
1 1 st  szeptember 1. osztály 1 RC Paris D Szimbólum semleges szavazás.svg 2–2 8. JUBERT LoncleGól szerzett Gól szerzett
2 Szeptember 8 1. osztály 2 Valenciennes E Szimbólum semleges szavazás.svg 0–0 10.
3 Szeptember 15 1. osztály 3 Toulouse D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 4-2 2 Lavaud Prigent Dubaële PellegriniGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
4 Szeptember 22 1. osztály 4 Monaco E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2–3 10. Lamartine DubaëleGól szerzett Gól szerzett
5. Október 6 1. osztály 5. Lyon D A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2–3 13. Lamartine DubaëleGól szerzett Gól szerzett
6. Október 13 1. osztály 6. Angers E Szimbólum semleges szavazás.svg 1-1 10. Lavaud Gól szerzett
7 Október 20 1. osztály 7 Nimes D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 3-1 8. Prigent Loncle PellegriniGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
8. Október 31 1. osztály 8. Reims E Szimbólum semleges szavazás.svg 3–3 9. Dubaële Jubert PellegriniGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
9. November 3 1. osztály 9. Francia stadion D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 4–3 7 Jubert PellegriniGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
10. November 13 1. osztály 10. Lencse E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–5 9.
11. November 17 1. osztály 11. Rouen D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–1 7 Dubaële JubertGól szerzett Gól szerzett
12. November 24 1. osztály 12. szép E Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2-0 4 Lavaud PellegriniGól szerzett Gól szerzett
13. 1 st  december 1. osztály 13. Szent Etienne D Szimbólum semleges szavazás.svg 1-1 7 Lamartine Gól szerzett
14 December 7 1. osztály 14 Bordeaux E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–3 9. Lamartine Gól szerzett
15 December 15 1. osztály 15 Nantes E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1-2 10. Lamartine Gól szerzett
16. December 22 1. osztály 16. Strasbourg D Szimbólum semleges szavazás.svg 0-0 10.
17. December 29 1. osztály 17. Szedán E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-5 11.
18. Január 5 1. osztály 18. Szedán D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 1–0 10. Pellegrini Gól szerzett
19. Január 12 Francia Kupa Döntő 1/32 vörös csillag NEM A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2-4 Lavaud DubaëleGól szerzett Gól szerzett
20 Január 19 1. osztály 19. RC Paris E Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–0 8. Lamartine DubaëleGól szerzett Gól szerzett
21 Január 26 1. osztály 20 Valenciennes D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–1 6. A nagybácsi Gól szerzett Gól szerzett
22. Február 2 1. osztály 21 Toulouse E Szimbólum semleges szavazás.svg 1-1 6. Lamartine Gól szerzett
23. Február 9 Drago Kupa 1 st  kör Le Havre E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2-6 óra Brucato PellegriniGól szerzett Gól szerzett
24. Február 16 1. osztály 22. Monaco D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–1 5. Loncle PellegriniGól szerzett Gól szerzett
25 Február 23 1. osztály 23. Lyon E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–4 6. Pellegrini Gól szerzett
26. Március 8 1. osztály 24. Angers D A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2-4 8. Lamartine DubaëleGól szerzett Gól szerzett
27. Március 15 1. osztály 25 Nimes E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1-3 11. Lamartine Gól szerzett
28. Március 29 1. osztály 26. Reims D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–0 8. Dubaële LoncleGól szerzett Gól szerzett
29. 1 st  április 1. osztály 27. Rouen E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1-3 11. Dubaële Gól szerzett
30 Április 5 1. osztály 28. Francia stadion E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2–4 12. Loncle PellegriniGól szerzett Gól szerzett
31 Április 12 1. osztály 29. Lencse D Szimbólum semleges szavazás.svg 0-0 12.
32 1 st  május 1. osztály 30 szép D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 3–1 10. Lamartine Loncle PellegriniGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
33 Május 3 1. osztály 31 Szent Etienne E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-3 11.
34 Május 17 1. osztály 32 Bordeaux D Szimbólum semleges szavazás.svg 2–2 11. Dubaële PellegriniGól szerzett Gól szerzett
35 Május 31 1. osztály 33 Strasbourg E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–2 13. Jubert Gól szerzett
36 Június 7 1. osztály 34 Nantes D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 3–1 11. Loncle PellegriniGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett

A mérkőzések részletei

1. osztály Menni 1. osztály, 1. és 4. nap (szeptember)

Jelentés
2. nap USA Valenciennes-Anzin 0 - 0 Rennes stadion UC Nungesser Stadion , Valenciennes
Vasárnap 8-szeptember 1963-as
10 -én sor 2 pont
Nézők: 6 697

Jelentés
3. nap Rennes stadion UC 4 - 2 Toulouse FC Stade de la route de Lorient , Rennes

1. osztály, 5–8. Nap (október)
5. nap Rennes stadion UC 2 - 3 Olympique lyonnais Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 6-október 1963-as
13 -én sor 4 pont
Robert Lamartine A gól 9. perc után szerzett gólt9 -én
Claude Dubaële A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 -én
( 1 - 0 ) Nestor Combin A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 th A gól 79 perc után gólt szerzett 79 th
Fleury Di Nallo A gól 70 perc után gólt szerzett70 th
Nézők: 11 277

Jelentés
6. nap SCO Angers 1 - 1 Rennes stadion UC Bessonneau stadion , Angers
Vasárnap 13-október 1963-as
10 -én sor 5 pont
Stéphane Bruey A gól 12 perc után gólt szerzett12. sz ( 1 - 1 ) Jean-Claude Lavaud A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37. sz Nézők: 8888

Jelentés
7. nap Rennes stadion UC 3 - 1 Olimpiai Nimes Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 20-október 1963-as
8 th hely, 7 pont
Jean-Francois Prigent A gól 28. perc után szerzett gólt28 th
Marcel Loncle A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th
Giovanni Pellegrini 40 perc elteltével gólt szerzett40 th
( 3 - 0 ) Salah Djebaïli A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 th Nézők: 9 425

1. osztály, 9–12. Nap (november)
9. nap Rennes stadion UC 4 - 3 Francia stadion Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 3 November 1963-as
7 -én sor 10 pont
Alain JUBERT A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th 51 perc elteltével gólt szerzett 51 th
Giovanni Pellegrini A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th A gól 78 perc elteltével szerzett gólt 78 th
André Fefeu A gól 15 perc után gólt szerzett15 -én A gól 89 perc elteltével szerzett gólt 89 -én
Charly Loubet 56 perc elteltével gólt szerzett56 th
Nézők: 11 740

Jelentés
10. nap RC lencse 5 - 0 Rennes stadion UC Félix-Bollaert Stadion , Lens
Szerda 13-November 1963-as
9 -én sor 10 pont
Ahmed Oudjani 16 perc elteltével gólt szerzett16 -én 35 perc elteltével gólt szerzett 35 -én
Jean Deloffre 40 perc elteltével gólt szerzett40 -én
Guy Sénac A gól 59 perc elteltével gólt szerzett59 -én A gól gólt szerzett 81 perc után 81 -én

1. osztály, 13–17. Nap (december)
13. nap Rennes stadion UC 1 - 1 AS Saint-Etienne Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 1 -jén  December 1963-as
7 -én sor 15 pont
Robert Lamartine A gól 2 perc után gólt szerzett2. sz ( 1 - 0 ) Jean-Claude Baulu A gól 82 perc után gólt szerzett82 nd Nézők: 18,331

Jelentés
14. nap FC Girondins de Bordeaux 3 - 1 Rennes stadion UC Lescure Park , Bordeaux
Szombat 7-December 1963-as
9 -én sor 15 pont
Hector de Bourgoing A gól 2 perc után gólt szerzett2 nd
André Ascencio 18 th ( CSC ) André Altuzarra 79 th18 perc után regisztrált a táborába
A gól 79 perc után gólt szerzett
( 2 - 1 ) Robert Lamartine A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14. sz Nézők: 9 985

Jelentés
15. nap FC Nantes 2 - 1 Rennes stadion UC Stade Malakoff , Nantes
Vasárnap 15 December 1963-as
10 -én sor 15 pont
Robert Siatka A gól 20 perc után gólt szerzett20 th
Sadek Boukhalfa 52 perc elteltével gólt szerzett52 nd
( 1 - 0 ) Robert Lamartine A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 -én Nézők: 11,419

Jelentés
16. nap Rennes stadion UC 0 - 0 RC Strasbourg Stade de la route de Lorient , Rennes

Bernard Roubaud A gól 28. perc után szerzett gólt28 e
Mohamed Salem A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 e A gól 90 perc elteltével szerzett gólt 90 e
Emilio Salaber A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42 e
Marc Rastoll A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 e
( 3 - 0 ) Nézők: 3 210

Jelentés
  Visszatérés 1. osztály, 18–20. Nap (január)
18. nap Rennes stadion UC 1 - 0 UA Sedan-Torcy Stade de la route de Lorient , Rennes

Jelentés
20. nap Rennes stadion UC 2 - 1 USA Valenciennes-Anzin Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap január 26-, 1964-ben
6 th hely, 22 pont
Marcel Loncle A gól 44. percben szerzett gólt44 th A gól 85 perc után gólt szerzett 85 th ( 1 - 1 ) Jean-Marie Valnet A gól 11 perc után gólt szerzett11. sz Nézők: 9 987

Jelentés
  1. osztály, 21–23. Nap (február)
21. nap Toulouse FC 1 - 1 Rennes stadion UC Stadion Municipal , Toulouse
Vasárnap 2 február 1964-ben
6 th hely, 23 pont
Edmond Baraffe A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 th ( 1 - 1 ) Robert Lamartine A gól 44. percben szerzett gólt44. sz Nézők: 5.953

6 th hely, 25 pont
Nestor Combin 16 perc elteltével gólt szerzett16 th A gól 64. percben szerzett gólt 64 th A gól 75 perc elteltével szerzett gólt 75 th
Jean Dumas A gól 33 perc után gólt szerzett33 rd
( 2 - 1 ) Giovanni Pellegrini A gól 28. perc után szerzett gólt28. sz Nézők: 9 519

Jelentés
  1. osztály, 24–26. Nap (március)
24. nap Rennes stadion UC 2 - 4 SCO Angers Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap March 8, 1964-ben
8 th hely, 25 pont
Robert Lamartine A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14 -én
Claude Dubaële A gól 18 perc után gólt szerzett18 -én
( 2 - 2 ) Stéphane Bruey A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7 e 51 perc elteltével gólt szerzett 51 e
Stephan Ziemczak A gól 23. perc után szerzett gólt23 e A gól 58 perc elteltével szerzett gólt 58 e
Nézők: 8,359

Jelentés
25. nap Olimpiai Nimes 3 - 1 Rennes stadion UC Jean-Bouin Stadion , Nîmes
Vasárnap 15-March 1964-ben
11 -én sor 25 pont
Salah Djebaili A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7 e A gól 9. perc után szerzett gólt 9 e 51 perc elteltével gólt szerzett 51 e ( 2 - 0 ) Robert Lamartine A gól 64. percben szerzett gólt64. sz Nézők: 6 284

Jelentés
26. nap Rennes stadion UC 2 - 0 Reims-stadion Stade de la route de Lorient , Rennes

12 -én sor 27 pont
Jean-Pierre Alba A gól 11 perc után gólt szerzett11 -én A gól 44. percben szerzett gólt 44 -én

Giovanni Pellegrini A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 -én
( 0 - 1 ) Maurice Serrus A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42. sz Nézők: 9201

Jelentés
31. nap AS Saint-Etienne 30 Rennes stadion UC Geoffroy-Guichard Stadion , Saint-Étienne
Vasárnap 3 May 1964-ben
11 -én sor 30 pont
Rachid Mekhloufi A gól 14 perc elteltével gólt szerzett14 -én 52 perc elteltével gólt szerzett 52 -én
André Guy A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 -én
( 1 - 0 ) Nézők: 10 863

Jelentés
32. nap Rennes stadion UC 2 - 2 FC Girondins de Bordeaux Stade de la route de Lorient , Rennes

13 -én sor 31 pont
José Farías A gól 4 perc után gólt szerzett4 -én A gól 79 perc után gólt szerzett 79 -én ( 1 - 0 ) Alain JUBERT A gól 77 perc elteltével szerzett gólt77 th Nézők: 4012

Jelentés
  1. osztály, 34. meccsnap (június)
34. nap Rennes stadion UC 3 - 1 FC Nantes Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 7-június 1964-ben
11 -én sor 33 pont
Marcel Loncle A gól 2 perc után gólt szerzett2. és
Giovanni Pellegrini 16 perc elteltével gólt szerzett16. és A gól 54. percben szerzett gólt 54. sz
( 2 - 1 ) Bernard Blanchet A gól 25 perc után gólt szerzett25. sz Nézők: 9,383

Jelentés
Döntő 1/32 Rennes stadion UC 2 - 4 Olimpiai Vörös Csillag Léon-Bollée Stadion , Le Mans

Versenyjelentés

Verseny Végső győztes Fordulaton indul Hely vagy utolsó forduló Első találkozás Utolsó találkozó Szám
1. osztály AS Saint-Etienne 1 st  nap 11- én 1 st  szeptember 1963-as 1964. június 7 34
Francia Kupa Olympique lyonnais Döntő 1/32 Döntő 1/32 1964. január 12 1964. január 12 1
Charles Drago Kupa FC Sochaux-Montbeliard 1 st  kör 1 st  kör 1964. február 9 1964. február 9 1

Teljes itthon Kívül
Meccsek Pontok V NEM D BP időszámításunk előtt Diff. V NEM D BP időszámításunk előtt Diff. V NEM D BP időszámításunk előtt Diff.
34 33 12. 9. 13. 54. 65 -11 10. 5. 2 35 23. +12 2 4 11. 19. 42 -23

Eredmények naponta
Nap 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10. 11. 12. 13. 14 15 16. 17. 18. 19. 20 21 22. 23. 24. 25 26. 27. 28. 29. 30 31 32 33 34
Talaj D E D E D E D E D E D E D E E D E D E D E D E D E D E E D D E D E D
Eredmények NEM NEM V D D NEM V NEM V D V V NEM D D NEM D V V V NEM V D D D V D D NEM V D NEM D V
Pontok 1 2 4 4 4 5. 7 8. 10. 10. 12. 14 15 15 15 16. 16. 18. 20 22. 23. 25 25 25 25 27. 27. 27. 28. 30 30 31 31 33
Négyzet 8. 10. 2 10. 13. 10. 8. 9. 7 9. 7 4 7 9. 10. 10. 11. 10. 8. 6. 6. 5. 6. 8. 11. 8. 11. 12. 12. 10. 11. 11. 13. 11.

Forrás: Találkozók listája
Mező  : D = Home; E = Külső. Eredmény : D = vereség; N = Nincs; V = Győzelem.