A 2017-2018 szezonban a 118 th történetében Bayern München a kezdetek óta, a 53 th a klub a Bundesligában .

A Bayern a hatodik egymást követő német bajnoki címből készül.

Corentin Tolisso Franciaország 22. Középső Vásárlás 5 év (2022) 41,5 millió euró Nyári átigazolási ablak Olympique Lyonnais ( 1. liga )
Niklas Süle Németország 21 Védő Vásárlás 5 év (2022) 20 millió euró Nyári átigazolási ablak 1899 Hoffenheim ( Bundesliga )
Serge Gnabry Németország 21 Középső Vásárlás 3 év (2020) 8 millió euró Nyári átigazolási ablak Werder Bremen ( Bundesliga )
James rodríguez Colombia 26. Középső Hitel vásárlási opcióval 2 év (2019) 13 millió euró Nyári átigazolási ablak Real Madrid ( LaLiga )
Sebastian rudy Németország 27. Középső Szerződés vége 3 év (2020) - Nyári átigazolási ablak 1899 Hoffenheim ( Bundesliga )
Kingsley komán Franciaország 20 Támadó Végső átutalás 3 év (2020) 21 millió euró Nyári átigazolási ablak Juventus Torino ( Serie A )
Tom starke Németország 36 Gyám Kilépés a nyugdíjból 1 év (2018) - Nyári átigazolási ablak -
Felix Gotze Németország 19. Védő 1 st pro szerződés 2 év (2019) - Nyári átigazolási ablak Bayern München U19
Marco Friedl Ausztria 19. Védő 1 st pro szerződés 4 év (2021) - Nyári átigazolási ablak Bayern München U19
Christian Früchtl Németország 17. Gyám 1 st pro szerződés 1 év (2018) - Nyári átigazolási ablak Bayern München U19
Holger Badstuber Németország 28. Védő Hitel visszatérítés - - Nyári átigazolási ablak Schalke 04 ( Bundesliga )
Gianluca Gaudino Németország 20 Középső Hitel visszatérítés - - Nyári átigazolási ablak FC St. Gallen ( Raiffeisen Szuper Liga )
Összes kiadás: 103,5  M €
Cserélve Indulás
Philipp lahm Németország 33 Védő Nyugdíjazás - - Nyári átigazolási ablak -
Xabi Alonso Spanyolország 35 Középső Nyugdíjazás - - Nyári átigazolási ablak -
Tom starke Németország 36 Gyám Nyugdíjazás - - Nyári átigazolási ablak -
Gianluca Gaudino Németország 20 Középső Átruházás 4 év (2021) 50 000 euró Nyári átigazolási ablak Chievo Verona ( Serie A )
Douglas costa Brazília 26. Középső Hitel vásárlási opcióval 1 év (2018) 6 millió euró Nyári átigazolási ablak Juventus Torino ( Serie A )
Holger Badstuber Németország 28. Védő Szerződés vége 1 év (2018) - Nyári átigazolási ablak VfB Stuttgart ( Bundesliga )
Mehdi Benatia Marokkó 30 Védő Végső átutalás 3 év (2020) 17 millió euró Nyári átigazolási ablak Juventus Torino ( Serie A )
Serge Gnabry Németország 21 Középső Kész 1 év (2018) Nyári átigazolási ablak 1899 Hoffenheim ( Bundesliga )
Összes bevétel: 23,05 millió euró

Tartalék csapatok

Átigazolások a Bayern München tartalékcsapatától
Derrick Köhn Németország 18. Középső Átruházás 3 év (2020) - Nyári átigazolási ablak Hamburg SV ( Bundesliga )
Angelo Mayer Németország 20 Védő Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak 1860 München ( Regionalliga Sud )
Összes kiadás: M €
Yousef Emghames Németország 19. Középső 1 st pro szerződés - - Nyári átigazolási ablak Hannover 96 ( Bundesliga )
Leon fesser Németország 22. Védő Átruházás - - Nyári átigazolási ablak SC Paderborn ( 3. Liga )
Tim Häußler Németország 19. Védő Átruházás - - Nyári átigazolási ablak FSV Wacker 90 Nordhausen ( Regionalliga Nordost )
Erdal Özturk Németország 21 Középső Átruházás - - Nyári átigazolási ablak Kayserispor Kulübü ( Spor toto Süper Lig )
Karl-Heinz Lappe Németország 29. Támadó Szerződés vége 2 év (2019) - Nyári átigazolási ablak FSV Mainz ( Bundesliga )
Bernard Mwarome Németország 20 Védő Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak FC Augsburg ( Bundesliga )
Sebastian bösel Németország 22. Középső Szerződés vége 2 év (2019) - Nyári átigazolási ablak SG Sonnenhof Großaspach ( 3. liga )
Patrick puchegger Ausztria 22. Védő Szerződés vége 1 év (2018) - Nyári átigazolási ablak Sturm Graz ( Österreichische Fußball-Bundesliga )
Felix pohl Németország 20 Védő Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak -
Bastian Grahovac Németország 20 Középső Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak -
Marcel Leib Németország 20 Támadó Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak -
Korbinian Burger Németország 22. Védő Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak -
Riccardo Basta Németország 22. Középső Szerződés vége - - Nyári átigazolási ablak -
Összes bevétel: M €

Hatékony

Kölcsönzött játékosok a 2017–2018-as szezonra

Előszezon

Barátságos mérkőzések

A Bayern München folytatja edzését Július 6.

A barátságos mérkőzések részletei
1 st  mérkőzés BCF Wolfratshausen 1 - 4 a Bayern München Isar-Loisach-Stadion Wolfratshausen ( Németország )
csütörtök 2017. július 6
18:30 ( UTC + 2 )
Potenza A gól 60 + 1 perc után szerzett gólt60 + 1 e ( 0 - 2 ) Wintzheimer A gól 4 perc után gólt szerzett4 e
Müller A gól 30 perc után gólt szerzett30 e
Evina A gól 32 perc után gólt szerzett32 e A gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 e
Nézők: 4000 fő
2 E  meccs FSV Erlangen-Bruck 1 - 9 a Bayern München Sportanlage Tennenloher Straße Erlangen ( Németország )
vasárnap 2017. július 9
17:00 ( UTC + 2 )
Foth A gól 86 perc elteltével szerzett gólt86 th ( 0 - 5 ) Evina A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 e A gól 28. perc után szerzett gólt 28 e
Friedl A gól 19 perc után gólt szerzett19 e
Coman A gól 30 perc után gólt szerzett30 e A gól 41 perc után gólt szerzett 41 e
Strein A gól 53 perc után gólt szerzett53 e
Hingerl A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 e A gól 89. percben szerzett gólt 89 e
Obermair A gól 83. percben szerzett gólt83 e
3 E  meccs Red Residenz Coburg 01 1 - 8 a Bayern München Red Residenz Arena Coburg ( Németország )
vasárnap 2017. augusztus 20
Knoch A gól 86 perc elteltével szerzett gólt86 th ( 0 - 3 ) Benko A gól 5 perc után gólt szerzett5 e A gól 41 perc után gólt szerzett 41 e
Sanches A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 e A gól 62 perc után gólt szerzett 62 e
Rudy A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 e
Tillman A gól 77 perc elteltével szerzett gólt77 e
Vidal A gól 83. percben szerzett gólt83 E
Wriedt A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 e
Nézők: 10 500
4 -én  játék Kickers Offenbach 1 - 4 a Bayern München Red Residenz Arena Coburg ( Németország )
szerda 2017. augusztus 30
( UTC + 2 )
Göcer A gól 62 perc után gólt szerzett62. sz ( 0 - 2 ) A gól 12 perc után gólt szerzett12 eA gól 59 perc elteltével gólt szerzett 59 e Wriedt
A gól 18 perc után gólt szerzett18 e ( csc ) Kirchhoff
A gól 89. percben szerzett gólt89 e Ribéry
Nézők: 20 500

Telekom Kupa

A mérkőzéseket 45 perc egyetlen felében játsszák. A Bayern München két meccs után megnyerte ezt a barátságos kupát.

A vágások részlete
Elődöntő a Bayern München 1-0 1899 Hoffenheim Borussia-Park Mönchengladbach ( Németország )
szombat 2017. július 15
15:15 ( UTC + 2 )
Lewandowski A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7. sz
Végső Werder Bremen 0-2 a Bayern München Borussia-Park Mönchengladbach ( Németország )
17; 45 ( UTC + 2 )
Müller A gól 13 perc elteltével szerzett gólt13 th
Bernat A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 th

Nemzetközi Bajnokok Kupája 2017

A mérkőzések részletei
1 st  mérkőzés a Bayern München 1-1 Arsenal Shanghai Stadium Shanghai ( Kína )
szerda 2017. július 19
- ( UTC + 2 )
Lewandowski A gól 9. perc után szerzett gólt9 -én ( toll. ) ( 1-0 ) Iwobi A gól 90 + 4 perc után szerzett gólt90 + 4 -én Nézők: 55 891
játékvezető: Guan Xing
2 E  meccs a Bayern München 0 - 4 AC Milan Shenzen Universiade Center Főstadion ( Kína )
szombat 2017. július 22
( 0-3 ) KESSIE A gól 15 perc után gólt szerzett15 e
Cutrone A gól 25 perc után gólt szerzett25 e A gól 43 perc elteltével gólt szerzett 43 e
Calhanoglu A gól 84. percben szerzett gólt84 e
Nézők: 39 998
játékvezető: Ai Kun
  Nemzetközi Bajnokok Kupája Szingapúrban A mérkőzések részletei
1 st  mérkőzés Chelsea - a Bayern München Szingapúri Nemzeti Stadion ( Szingapúr )
kedd 2017. július 25
13:35 ( UTC + 2 )
2 E  meccs a Bayern München - Inter Milan Szingapúri Nemzeti Stadion ( Szingapúr )
csütörtök 2017. július 27

Audi Kupa

Elődöntő a Bayern München - Liverpool fc Allianz Arena München ( Németország )
kedd 1 st August 2017-ben
20:30
Végső - Allianz Arena München ( Németország )

( Dembélé Döntő passz ) Aubameyang A gól 71. perc után szerzett gólt71 e
( 1 - 1 , 2 - 2 , 2 - 2 ) A gól 18 perc után gólt szerzett18 e Lewandowski (Döntő passz Kimmich )

J. Találkozik Négyzet
1 a Bayern München 3-1 Bayer Leverkusen - (-)
2 Werder Bremen 0-2 a Bayern München - (-)
3 TSG Hoffenheim 2-0 a Bayern München - (-)
4 a Bayern München 4-0 FSV Mainz - (-)
5. Schalke 04 0-3 a Bayern München - (-)
Jelmagyarázat: () = pontkülönbség az elsőnél, vagy
ha a Bayern München az első, a másodikon.
1 st  nap a Bayern München 3 - 1 Bayer Leverkusen Allianz Aréna
péntek 2017. augusztus 18
20:45 CEST
( Rudy Döntő passz ) Süle A gól 9. perc után szerzett gólt9 e
( Vidal Döntő passz ) Tolisso A gól 18 perc után gólt szerzett18 e és
Lewandowski A gól 53 perc után gólt szerzett53 e ( Pen. )
( 2 - 0 ) A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 th Mehmedi (Döntő passz Brandt ) Nézők: 75 000
játékvezető: Tobias Stieler
Vidal 63 rd63 perc múlva figyelmeztetett Jelentés 8 perc múlva figyelmeztetett 8 e Kohr 52 e Aránguiz
52 perc múlva figyelmeztetett
2 th  nap Werder Bremen 0 - 2 a Bayern München Weserstadion
szombat 2017. augusztus 26
15:30 CEST
( 0 - 0 ) A gól 72 perc elteltével szerzett gólt72 ND Lewandowski (Döntő passz Coman )
A gól 75 perc elteltével szerzett gólt 75 th Lewandowski
Nézők: 42 100
játékvezető: Bastian Dankert
Mr Eggestein 32 nd32 perc múlva figyelmeztetett Jelentés 60 perc múlva figyelmeztetett 60 th Vidal
Hübner 30 th Zuber 64 th Kadeřábek 65 th30 perc múlva figyelmeztetett
64 perc múlva figyelmeztetett
65 perc múlva figyelmeztetett
Rafinha 42 ND Boateng 56 th42 perc múlva figyelmeztetett
56 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 36 perc múlva figyelmeztetett 36 e Harang 55 e Diallo
55 perc múlva figyelmeztetett
5 -én  napon Schalke 04 0 - 3 a Bayern München Veltins-Arena
kedd 2017. szeptember 19
20:30 CEST
( 0 - 2 ) A gól 25 perc után gólt szerzett25 e ( toll ) Lewandowski
A gól 29. perc után szerzett gólt29 és Rodríguez (Döntő passz Tolisso )
A gól 75 perc elteltével szerzett gólt 75 e Vidal (Döntő passz Rodríguez )
Nézők: 62 271
játékvezető: Marco Fritz
Embolo 64 .64 perc múlva figyelmeztetett Jelentés 87 perc múlva figyelmeztetett 87 th Thiago
  6. és 10. nap A bajnokság 6. és 10. napja
6. a Bayern München 2-2 VfL Wolfsburg - (-)
7 Hertha Berlin 2-2 a Bayern München - (-)
8. a Bayern München 5-0 SC Freiburg - (-)
9. Hamburg SV 0-1 a Bayern München - (-)
10. a Bayern München 2-0 RB Lipcse - (-)
6 th  nap a Bayern München 2 - 2 VfL Wolfsburg Allianz Aréna
péntek 2017. szeptember 22
20:30 CEST
Lewandowski A gól 33 perc után gólt szerzett33 e ( Pen. )
( Rafinha Döntő passz ) Robben A gól 43 perc elteltével gólt szerzett43 e
( 2 - 0 ) 56 perc elteltével gólt szerzett56 e Arnold
A gól 83. percben szerzett gólt83 e Didavi (Döntő passz Verhaegh )
Nézők: 75 000 játékvezető
: Christian Dingert
Vidal 13. sz13 perc múlva figyelmeztetett Jelentés 18 perc múlva figyelmeztetett 18 th Weaver 25 e William
25 perc múlva figyelmeztetett
7 th  napos Hertha Berlin 2 - 2 a Bayern München Olympiastadion
vasárnap 1 st október 2017-ben
15:30 CEST
( Haraguchi Döntő passz ) Duda 51 perc elteltével gólt szerzett51 th
( Rekik Döntő passz ) Kalou 56 perc elteltével gólt szerzett56 th
( 0 - 1 ) 10 perc után gólt szerzett10 th Hummels (Döntő passz Boateng )
A gól 49 perc elteltével gólt szerzett 49 th Lewandowski (Döntő passz Tolisso )
Nézők: 71 212 játékvezető
: Harm Osmers
Jelentés 52 perc múlva figyelmeztetett 52 ND Tolisso 72 ND Kimmich
72 perc múlva figyelmeztetett
  11. és 15. nap A bajnokság 11. és 15. napja
11. Borussia Dortmund - a Bayern München - (-)
12. a Bayern München - FC Augsburg - (-)
13. Borussia M'Gladbach - a Bayern München - (-)
14 a Bayern München - Hannover 96 - (-)
15 Eintracht Frankfurt - a Bayern München - (-)
16. a Bayern München - FC Köln - (-)
17. VfB Stuttgart - a Bayern München - (-)

Rangsor

Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Kvalifikáció vagy kiesés
1 Bayern München T 84. 34 27. 3 4 92 28. +64 Kvalifikáció a Bajnokok Ligája csoportkörébe
2 Schalke 04 63 34 18. 9. 7 53 37 +16
3 Hoffenheim 55 34 15 10. 9. 66 48 +18
4 Borussia Dortmund 55 34 15 10. 9. 64. 47 +17
5. Bayer Leverkusen 55 34 15 10. 9. 58 44. +14 Kvalifikáció az Európa Liga csoportkörébe

A megállapítások összefoglalása

A rangsor és az eredmények alakulása
Nap 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10. 11. 12. 13. 14 15 16. 17. 18. 19. 20 21 22. 23. 24. 25 26. 27. 28. 29. 30 31 32 33 34
Talaj D E E D E D E D E D E D E D E D E E D D E D E D E D E D E D E D
Eredmények V V D V V NEM NEM V V V V V D V V V V V V V V V V NEM V V D V V V V V
Pozíció 2 2 6. 3 2 3 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Mező  : D = Otthon; E = Külső.
Eredmény  : D = vereség; N = Nincs; V = Győzelem.

DFB Pokal

Kivágott részlet
1 st  forduló Chemnitzer FC - a Bayern München Stadion an der Gellertstraße Chemnitz ( Németország )

Csoportfázisok Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Eredmények (▼ dom., ► ext.)
20:45 CEST
Lewandowski A gól 12 perc után gólt szerzett12 e ( Pen. )
( Kimmich Döntő passz ) Thiago A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 e
( Boateng Döntő passz ) Kimmich A gól 90 perc elteltével szerzett gólt90 e
( 1 - 0 ) Nézők: 70 000
választottbíróság: Paolo Tagliavento
Ribéry 11 th Tolisso 74 th11 perc múlva figyelmeztetett
74 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés piros lap 11 e Kums 21 e Trebel 53 e Stanciu
21 perc múlva figyelmeztetett
53 perc múlva figyelmeztetett
játékvezető: Antonio Mateu Lahoz
Verratti 73 e73 perc múlva figyelmeztetett Jelentés 23 perc múlva figyelmeztetett 23 th Kimmich 45 th Vidal 60 th Alcántara 78 e Rudy
45 perc múlva figyelmeztetett
60 perc múlva figyelmeztetett
78 perc múlva figyelmeztetett
20:45 CET
( Forrest Döntő passz ) McGregor A gól 74. percben szerzett gólt74. sz ( 0 - 1 ) A gól 22. perc után szerzett gólt22 ND Coman (Döntő passz Ulreich )
A gól 77 perc elteltével szerzett gólt 77 th Martínez (Döntő passz Alaba )
Nézők: 58 269 játékvezető
: Danny Makkelie
Jelentés
5 -én  napon RSC Anderlecht 1 - 2 a Bayern München Constant Vanden Stock Stadium , Anderlecht
szerda 2017. november 22
20:45 CET
( Teodorczyk Döntő passz ) Hanni A gól 63 perc után gólt szerzett63 rd ( 0 - 0 ) 51 perc elteltével gólt szerzett51 e Lewandowski (Döntő passz Tolisso )
A gól 77 perc elteltével szerzett gólt 77 e Tolisso (Döntő passz Kimmich )
Nézők: 19 753
játékvezető: Anthony Taylor
Spajić 47 e Dendoncker 83 e47 perc múlva figyelmeztetett
83 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 61 perc múlva figyelmeztetett 61 e Boateng 63 th Lewandowski 89 th Ulreich
63 perc múlva figyelmeztetett
89 perc múlva figyelmeztetett
6 th  nap a Bayern München 3 - 1 Paris Saint German Allianz Aréna , München
kedd 2017. december 5
20:45 CET
( Coman Döntő passz ) Lewandowski A gól 8. perc után gólt szerzett8 th
( Rodríguez Döntő passz ) Tolisso A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th
( Coman Döntő passz ) Tolisso A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 th
( 2 - 0 ) A gól 50 perc után gólt szerzett50 th Mbappé (Döntő passz Cavani ) Nézők: 70 000
játékvezető: Cüneyt Çakır
Kimmich 23 th Rodríguez 23 th Tolisso 41 e Rudy 53 th23 perc múlva figyelmeztetett
23 perc múlva figyelmeztetett
41 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 41 perc múlva figyelmeztetett 41 e Marquinhos 82 e Draxler
82 perc múlva figyelmeztetett
  Végső szakasz A mérkőzések részletei
16. forduló, első szakasz a Bayern München 5 - 0 Beşiktaş Isztambul Allianz Aréna , München
játékvezető: Ovidiu Hațegan
Lewandowski 38 th38 perc múlva figyelmeztetett Jelentés piros lap 16 e Vida 33 e Quaresma 62 e Pepe 90 + 3 e Tosic
33 perc múlva figyelmeztetett
62 perc múlva figyelmeztetett
90 + 3 perc múlva figyelmeztetett
16. forduló második fordulója Beşiktaş Isztambul 1 - 3 a Bayern München Vodafone Park , Isztambul
szerda 2018. március 14
18:00 CET
( Gönül Döntő passz ) Szerelem A gól 59 perc elteltével gólt szerzett59 th ( 0 - 1 ) A gól 18 perc után gólt szerzett18 e Thiago (Döntő passz Müller )
A gól 46 perc elteltével gólt szerzett 46 e ( csc ) Gönül
A gól 84. percben szerzett gólt84 e Wagner (Döntő passz Alaba )
Nézők: 36 885
játékvezető: Michael Oliver
Hutchinson 64 th Özyakup 71 th64 perc múlva figyelmeztetett
71 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 37 perc múlva figyelmeztetett 37 e Hummels 42 e Boateng 63 e Rafinha
42 perc múlva figyelmeztetett
Negyeddöntő első szakasza Sevilla FC 1 - 2 a Bayern München Ramón Sánchez Pizjuán Stadion , Sevilla
kedd 2018. április 3
20:45 CEST
( Escudero Döntő passz ) Sarabia A gól 32 perc után gólt szerzett32. sz ( 1 - 1 ) A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th ( CSC ) Navas
A gól 68 perc után gólt szerzett68 th Thiago (Döntő passz Ribéry )
Nézők: 40 635 Játékvezető
: Daniele Orsato
Correa 15 th Pizarro 90 th15 perc múlva figyelmeztetett
90 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 13 perc múlva figyelmeztetett 13 e Ribéry 34 e Bernat 85 e Müller
34 perc múlva figyelmeztetett
85 perc múlva figyelmeztetett
Negyeddöntő második szakasz a Bayern München 0 - 0 Sevilla FC Allianz Aréna , München
szerda 2018. április 11
20:45 CEST
( 0 - 0 ) Nézők: 70 000
játékvezető: Willie Collum
Wagner 90 + 3 rd90 + 3 perc múlva figyelmeztetett Jelentés 2 perc múlva figyelmeztet 2 nd Mercado 11 e Nzonzi 81 e Banega 90 + 2 nd Correa
11 perc múlva figyelmeztetett
81 perc múlva figyelmeztetett
piros lap
Az elődöntők mennek a Bayern München 1 - 2 igazi Madrid Allianz Aréna , München
szerda 2018. április 25
20:45 CEST
( Rodríguez Döntő passz ) Kimmich A gól 28. perc után szerzett gólt28. sz ( 1 - 1 ) A gól 44. percben szerzett gólt44 th Marcelo (Döntő passz Carvajal )
A gól 57 perc elteltével szerzett gólt 57 th Asensio (Döntő passz Vázquez )
Nézők: 70 000
játékvezető: Björn Kuipers
Ribéry 52 th Thiago 89 th52 perc múlva figyelmeztetett
Jelentés 78 perc múlva figyelmeztetett 78 th Casemiro
Visszatér az elődöntők igazi Madrid 2 - 2 a Bayern München Santiago-Bernabéu Stadion , Madrid
kedd 1 st May 2018-as
20:45 CEST
( Marcelo Döntő passz ) Benzema A gól 11 perc után gólt szerzett11 th
Benzema A gól 46 perc elteltével gólt szerzett46 th
( 1 - 1 ) A gól 3 perc után gólt szerzett3 e Kimmich (Döntő passz Tolisso )
A gól 63 perc után gólt szerzett 63 e Rodríguez
Nézők: 77 459
játékvezetők: Cüneyt Çakır
Modrić 62 ND Vázquez 65 e Varane 88 th Casemiro 89 th62 perc múlva figyelmeztetett
88 perc múlva figyelmeztetett