eliminálódik Le Mans FC ( Ligue 2 )

Mezek

Kit bal kar usorléans1920h.png Body kit usorléans1920h.png Kit jobb kar usorléans1920h.png Kit rövidnadrág usorléans1920h.png Kit zokni kappafootballyellowlogo.png itthon Kit bal kar usorléans1920a.png Body kit usorléans1920a.png Kit jobb kar usorléans1920a.png Kit rövidnadrág usorléans1920a.png Kit zokni kappafootballblacklogo.png Kívül Kit bal kar usorléans1920t.png Body kit usorléans1920t.png Kit jobb kar usorléans1920t.png Kit rövidnadrág usorléans1920t.png Kit zokni kappafootballblacklogo.png Egyéb

Kronológia

A szezon 2019-re - 2020-as az Athletic Union Orleans Loiret foci , klub foci francia , látta, hogy a klub mozog Ligue 2 a 4 -én egymást követő szezonban.

A klub ebben az idényben Karim Ziani nélkül játszik , három évadon át a klubnál és volt kapitányként. A volt algériai válogatott úgy dönt, hogy nem hosszabbítja meg sportpályafutását. Azonban a klubban marad, mint oktató a Képzési Központban.

Szakmai csapat

Transzferasztal

A klub transzfereket tizenegy távozás jelöli, ahány érkezés esetén. Ha az indulások különösen a Ligue 2 csapataira koncentrálódnak, akkor a klubba ebben a szezonban érkező játékosok főleg alacsonyabb szintűek ( National , National 2 és National 3 ).

Ha Karim Ziani és Pierre Bouby visszavonulása megkezdi az átigazolások kezdetét, az átigazolások végét a korábbi remény Anthony Le Tallec szerződésének lejárta jelöli . A két fél nem egyezett meg a kaland folytatásában, a játékos elhagyta a klubot, hogy csatlakozzon az FC Annecy-hez, aki a National 2-ben játszik .

Nyári átigazolási időszak az USA Orléans 2019–2020-as szezonjára
Vezetéknév Állampolgárság Post Átruházás A szerződés vége Származás / rendeltetési hely Osztály
Alioune Ba Franciaország Védő Átruházás 2020 Laval stadion Nemzeti
Joris Correa Franciaország Támadó Szerződés vége 2022 FC Chambly Oise 2. liga
Tidiane Keita Franciaország Középső Átruházás 2022 USA Colomiers Nemzeti 2
Fulgency Kimbembe Kongói Köztársaság Középső 1 st szerződés Pro 2022 USA Orleans  res. Nemzeti 3
Stephane Lambese Franciaország Védő Átruházás 2022 Laval stadion Nemzeti
Arnaud Luzayadio Franciaország Védő Átruházás 2022 Paris Saint-Germain  res. Nemzeti 2
Alex Marchadier Franciaország Védő Átruházás 2022 Moulins Yzeure láb Nemzeti 2
Nicolas Saint-Ruf Franciaország Védő Szerződés vége 2022 AS Nancy Lorraine 2. liga
Issa Soumare Franciaország Támadó Átruházás 2023 Generációs láb 1. liga
Vincent thill Luxemburg Középső Kész 2020 FC Metz 2. liga
Jeremy Vachoux Franciaország Gyám Szerződés vége 2022 RC lencse 2. liga
Edouard Butin Franciaország Támadó Szerződés vége 2020 Stade Brestois 29 2. liga
Gauthier Gallon Franciaország Gyám Szerződés vége - Olimpiai Nimes 1. liga
Fulgency Kimbembe Kongói Köztársaság Középső Kész Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC Nemzeti 2
Anthony Le Tallec Franciaország Támadó Szerződés vége - FC Annecy Nemzeti 2
Quentin Lecoeuche Franciaország Védő Hitel visszatérítés - FC Lorient 2. liga
Adrien monfray Franciaország Védő Szerződés vége - Grenoble láb 38 2. liga
Jordan mondja meg Franciaország Támadó Hitel visszatérítés - Stade Rennes FC 1. liga
Karim Ziani Algéria Középső Szerződés vége - Nyugdíjazás -
Táblázat transzferek a téli transzfer ablakban

Hatékony

Évad összefoglaló

Barátságos mérkőzések

A klub jelentős számú barátságos mérkőzést vívott, előkészítésük végén négy nap alatt három mérkőzést kötöttek össze. Az eredmények általában pozitívak, különösen a Ligue 2 közvetlen ellenfelei ellen , a Chamois Niortais FC elleni vereség kivételével .

A rekord 4V-3D, beleértve a 3V-1D-t a Ligue 2 jövőbeli ellenfeleivel szemben.

Barátságos mérkőzés részletei
Match n o  1 Clermont láb 63 (L2) 1 - 2 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Gabriel Montpied Stadion , Clermont-Ferrand
szombat 2019. június 29
6-  p.m.
Berthomier A gól 17 perc elteltével szerzett gólt17. sz ( 1 - 0 ) A gól 61. perc után szerzett gólt61 e Pinaud
A gól 87 perc elteltével szerzett gólt87 e Talal
Match n o  2 USA Orleans 0 - 2 UNFP FC Domaine du Donjon, Olivet
szombat 2019. július 6
Az 5.  p.m.
( 0 - 2 ) A gól 20 perc után gólt szerzett20 e Vincent
A gól 24 perc elteltével szerzett gólt24 e Vincent
Match n o  3 Chamois niortais FC (L2) 2 - 1 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Stade Saint-Lazare , Limoges
szerda 2019. július 10
17  óra  30
Sissoko A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42 e ( Pen. )
Louiserre 80 perc elteltével gólt szerzett80 e ( Pen. )
( 1 - 1 ) A gól 2 perc után gólt szerzett2 ND Lopy
Match n o  4 LB Chateauroux (L2) 0 - 2 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Városi stadion, Nouan-le-Fuzelier
szombat 2019. július 13
6-  p.m.
( 0 - 1 ) A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 th D'Arpino
A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 th Scheidler
Match n o  5 SCO Angers (L1) 1 - 0 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Stade des Rives du Thouet, Saumur
szerda 2019. július 17
7-  p.m.
Capelle A gól 33 perc után gólt szerzett33 rd ( 0 - 0 )
Match n o  6 Párizs FC (L2) 0 - 2 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Voie des Saules komplexum, Orly
péntek 2019. július 19
18  óra  15
( 0 - 0 ) A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 th Benkaid
A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 th Ephestion
Match n o  7 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) 4 - 1 Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC (N2) Saint-Cyr-en-Val
szombat 2019. július 20
10  óra  30
Le Tallec A gól 30 perc után gólt szerzett30 th ( büntetés-végrehajtási )
Le Tallec A gól 76 perc elteltével szerzett gólt76 th ( büntetés-végrehajtási )
Scheidler 80 perc elteltével gólt szerzett80 th
Varvat A gól 89. percben szerzett gólt89 th
( 1 - 1 ) A gól 36 perc elteltével gólt szerzett36 .

Domino Liga 2 bajnoksága

Külső mérkőzések

Míg a felkészülési mérkőzések úgy tűnt, hogy egy csapat készen áll a közvetlen ellenfelekre, a klub szezonkezdését vereségek vagy döntetlenek sorozata jellemezte. 7 nap után a klubnak csak három pontja van annyi döntetlenért és négy vereségért. A csapat támadása különösen hatástalan, és hat meccsig hallgat.

Az egyetlen kivétel a szezon elején a támadással szemben a feljutott Rodez Aveyron Football ellen történik, ahol az Orleanais háromszor fog gólt szerezni.

Orleans kapta 1 st győzelem mozgatásakor Troyes a 9 -én nap (1-2). Ezt a sikert azonban a következő héten nem erősítették meg. A csapat nagy vereséget szenvedett otthon (1-4) az RC Lens ellen .

Győzelem nélkül a következő napokban, a játékosok az USA-Orléans mozog Caen nevében a 13 th nap. A csapat billen a 6 th idő, le a 1 st alkalommal ebben a szezonban a 19 th hely az általános besorolását és pozícióját kiesés.

Játékvezető: Gaël Angoula
Dona Ndoh 78 th78 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 73 perc múlva figyelmeztetett 73 e Pinaud
2 th  nap USA Orleans 0 - 1 FC Chambly Oise Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. augusztus 2
8  óra.
( 0 - 1 ) A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 -én David Nézők: 3694
Műsorszolgáltató: beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 8
Játékvezető: Aurélien Petit
Cambon 32 ndpiros lap Meccslap Sárga kártyaSárga kártyapiros lap 58 th , 84 th Dequaire
3 th  napos EA Guingamp 1 - 0 USA Orleans Roudourou stadion , Guingamp
péntek 2019. augusztus 9
8  óra.
( Döntő passzPelé ) Rodelin 35 perc elteltével gólt szerzett35. sz ( 1 - 0 ) Nézők: 8936
Műsorszolgáltató: beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 7
Játékvezető: Stéphanie Frappart
Deaux 40 th40 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 45 + 2 perc múlva figyelmeztetett 45 + 2 nd Demoncy 49 e Mutombo 90 + 2 nd Benkaïd
49 perc múlva figyelmeztetett
90 + 2 perc múlva figyelmeztetett
4 -én  nap USA Orleans 0 - 1 Clermont láb 63 Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. augusztus 16
8  óra.
( 0 - 1 ) A gól 24 perc elteltével szerzett gólt24 th Grbić Nézők: 3549
Játékvezető: Thierry Bouille
Mutombo 25 e Pinaud 90 + 1 e25 perc múlva figyelmeztetett
90 + 1 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 44 perc múlva figyelmeztetett 44 e N'Simba 79 e Grbić 87 e Donisa
79 perc múlva figyelmeztetett
87 perc múlva figyelmeztetett
5 -én  napon Rodez Aveyron Labdarúgás 3 - 3 USA Orleans Toulouse Stadion , Toulouse
péntek 2019. augusztus 23
8  óra.
( Döntő passzDouline ) CHOUGRANI 10 perc után gólt szerzett10 e
( Döntő passzmotorháztető ) Ruffaut A gól 60 perc után gólt szerzett60 e
( Döntő passzRuffaut ) motorháztető A gól 90 + 3 perc után szerzett gólt90 + 3 e
( 1 - 1 ) A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 e Perrin ( Keita Döntő passz )
A gól 78 perc elteltével szerzett gólt 78 e Benkaïd ( Scheidler Döntő passz )
A gól 83. percben szerzett gólt 83 e Scheidler ( Benkaïd Döntő passz )
Nézők: 2 019
műsorszolgáltató : beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 9
játékvezető: Benjamin Lepaysant
Tertereau 45 + 2 nd , 80 th Douline 52 e Chougrani 84 thSárga kártyaSárga kártyapiros lap
52 perc múlva figyelmeztetett
84 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 18 perc múlva figyelmeztetett 18 e Keita 41 e Benkaïd 88 e Demoncy
41 perc múlva figyelmeztetett
88 perc múlva figyelmeztetett
6 th  nap USA Orleans 0 - 1 Chamois niortais FC Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. augusztus 30
8  óra.
( 0 - 0 ) A gól 61. perc után szerzett gólt61 e Kemen ( Jákob Döntő passz ) Nézők: 3348
Műsorszolgáltató : beIN Sports 2 (Multiplex), BeIN Sports Max 8
Játékvezető: Pierre Gaillouste
Lambese 75 th75 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 71 perc múlva figyelmeztetett 71 e Leautey
Corinus 31 e Coutadeur 43 e31 perc múlva figyelmeztetett
43 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 49 perc múlva figyelmeztetett 49 th Cambon
8 th  nap USA Orleans 2 - 2 Le Havre AC Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. szeptember 20
8  óra.
( Döntő passzD'Arpino ) Scheidler A gól 17 perc elteltével szerzett gólt17 és
Benkaïd A gól 66 perc elteltével szerzett gólt66 e ( Pen. )
( 1 - 1 ) A gól 41 perc után gólt szerzett41 th ( PEN. ) Kadewere
A gól 71. perc után szerzett gólt71 th Thiaré ( Ben Mohamed Döntő passz )
Nézők: 4037
Meccslap 82 perc múlva figyelmeztetett 82 ND Dina Ebimbe 84 th Bese
9 -én  nap ES Troyes AC 1 - 2 USA Orleans Aube stadion , Troyes
péntek 2019. szeptember 27
8  óra.
( Döntő passzBarthelmé ) Salmier A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 e ( 1 - 1 ) A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 th Pinaud ( D'Arpino Döntő passz )
A gól 57 perc elteltével szerzett gólt 57 E Scheidler ( Benkaïd Döntő passz )
Nézők: 5363
Műsorszolgáltató: beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 10
Játékvezető: Jérémy Stinat
Kouyate 51 th51 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 53 perc múlva figyelmeztetett 53 e Thill 74 e D'Arpino 90 e Benkaïd 90 + 2 nd Mutombo
74 perc múlva figyelmeztetett
90 perc múlva figyelmeztetett
piros lap
10 th  napos USA Orleans 1 - 4 RC lencse Forrás Stadion , Orleans
hétfő 2019. október 7
20  óra  45
( Döntő passzD'Arpino ) Lopy A gól 30 perc után gólt szerzett30. sz ( 1 - 0 ) A gól 63 perc után gólt szerzett63 th Sotoca
A gól 66 perc elteltével szerzett gólt66 th Radovanovic ( Mauricio Döntő passz )
80 perc elteltével gólt szerzett 80 e Robail ( Mauricio Döntő passz )
A gól 87 perc elteltével szerzett gólt 87 e ( PEN. ) Banza
Nézők: 5 684
Műsorszolgáltató: Canal + Sport
játékvezető: Aurélien Petit
Scheidler 23 th Lopy 72 th23 perc múlva figyelmeztetett
72 perc múlva figyelmeztetett
Játékvezető: Mehdi Mokhtari
Gibaud 64 .64 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 83 perc múlva figyelmeztetett 83 e Mutombo
12 th  nap USA Orleans 1 - 1 LB Chateauroux Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. október 25
8  óra.
( Döntő passzThill ) Scheidler 40 perc elteltével gólt szerzett40. sz ( 1 - 0 ) A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 th M'Boné Nézők: 4380
Játékvezető: Alexandre Perreau Niel
Thiam 34 e Lopy 83 e34 perc múlva figyelmeztetett
83 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 39 perc múlva figyelmeztetett 39 th Condé 80 th Mulumba
80 perc múlva figyelmeztetett
13 th  nap SM Caen 2 - 1 USA Orleans Michel-d'Ornano Stadion , Caen
péntek 1 st November 2019-re
8  óra.
Cambon A gól 33 perc után gólt szerzett33 e ( csc )
Pi A gól 70 perc után gólt szerzett70 e
( 1 - 0 ) A gól 82 perc után gólt szerzett82 ND Perrin ( Lambese Döntő passz ) Nézők: 10 135
Műsorszolgáltató: beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 5 Játékvezető
: Sylvain Palhies
Gonçalves 37 th Yago 88 th37 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 34 perc múlva figyelmeztetett 34 e Thill 43 e Cambon 63 e Scheidler
63 perc múlva figyelmeztetett
14 th  napos USA Orleans 0 - 1 Paris FC Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. november 8
8  óra.
( 0 - 1 ) A gól 2 perc után gólt szerzett2 nd Bamba ( Ménez Döntő passz ) Nézők: 3 803
Műsorszolgáltató : beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 9
Talal 55 th Demoncy 82 ND55 perc múlva figyelmeztetett
82 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 63 perc múlva figyelmeztetett 63 e Kante
15 th  nap USA Orleans 0 - 1 Valenciennes FC Forrás Stadion , Orleans
péntek 2019. november 22
8  óra.
( 0 - 1 ) A gól 27. perc után szerzett gólt27 E lovag ( Chergui Döntő passz ) Nézők: 3810
Játékvezető: Bartolomeu Varela
Ba 57 e Lopy 59 e Pinaud 76 e Mutombo 90 + 6 e57 perc múlva figyelmeztetett
59 perc múlva figyelmeztetett
76 perc múlva figyelmeztetett
90 + 6 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 51 perc múlva figyelmeztetett 51 e eh
16 th  nap AJ Auxerre 2 - 2 USA Orleans Abbé-Deschamps stadion , Auxerre
péntek 2019. november 29
8  óra.
Ngando A gól 26 perc elteltével szerzett gólt26 th
Le Bihan A gól 88 perc elteltével szerzett gólt88 th
( 1 - 1 ) 40 perc elteltével gólt szerzett40 th A gól 68 perc után gólt szerzett 68 th Lopy Nézők: 6101
Műsorszolgáltató : beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 5
Játékvezető: Rémi Landry
Yattara 70 th70 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 63 perc múlva figyelmeztetett 63 e Lopy 69 e Lambese 70 e Pinaud
69 perc múlva figyelmeztetett
70 perc múlva figyelmeztetett
17 th  nap USA Orleans 0 - 4 FC Lorient Forrás Stadion , Orleans
kedd 2019. december 3
8  óra.
( 0 - 2 ) A gól 2 perc után gólt szerzett2 nd Cabot
A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 e A gól 67 perc után gólt szerzett 67 e Hamel
Moussiti-Oko 20 th Créhin 86 th20 perc múlva figyelmeztetett
86 perc múlva figyelmeztetett
Játékvezető: Arnaud Baert
Lopy 47 .47 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 88 perc múlva figyelmeztetett 88 th Diop 90 th Medál

Delos 30 th David 63 rd Derrien 56 th30 perc múlva figyelmeztetett
56 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 21 perc múlva figyelmeztetett 21 e Scheidler 35 e Mutombo 89 e Nakoulma
35 perc múlva figyelmeztetett
89 perc múlva figyelmeztetett
Műsorszolgáltató: BeIn Sports 1 (multiplex), BeIn Sports Max 7
Perrin 23 rd23 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 90 + 4 perc múlva figyelmeztetett 90 + 4 th KERBRAT
22 th  nap Clermont láb 63 3 - 1 USA Orleans Gabriel-Montpied Stadion , Clermont-Ferrand
péntek 2020. január 31
8  óra.
Grbić A gól 49 perc elteltével gólt szerzett49 th ( toll. )
Berthomier A gól 79 perc elteltével szerzett gólt79 th A gól 84. percben szerzett gólt 84 th
( 0 - 0 ) 56 perc elteltével gólt szerzett56 th ( toll. ) Scheidler Nézők: 2616
Játékvezető: Benjamin Lepaysant
Ogier 29 th Gastien 56 th29 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 38 perc múlva figyelmeztetett 38 e Scheidler 43 e Pinaud 62 e Ba 76 e Mollo 80 e Cambon 85 e Renault
62 perc múlva figyelmeztetett
piros lap
piros lap
23 th  nap USA Orleans 1 - 2 Rodez Aveyron Labdarúgás Forrás Stadion , Orleans
kedd 2020. február 4
21  óra  5
Nakoulma A gól 50 perc után gólt szerzett50 th ( 0 - 0 ) A gól 72 perc elteltével szerzett gólt72 ND Chougrani
A gól 77 perc elteltével szerzett gólt77 th Douline
Műsorszolgáltató: beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 9 játékvezető
Pinaud 90 th90 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 36 perc múlva figyelmeztetett 36 e Boissier 44 e Ouhafsa 72 e Straalman 85 e Henry
44 perc múlva figyelmeztetett
85 perc múlva figyelmeztetett
Játékvezető: Arnaud baert
Jákob 34. sz34 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 30 perc múlva figyelmeztetett 30 th Mendy 32 e Pinaud
32 perc múlva figyelmeztetett
25 th  nap USA Orleans 0 - 3 AC Ajaccio Forrás Stadion , Orleans
péntek 2020. február 14
8  óra.
( 0 - 1 ) 40 perc elteltével gólt szerzett40 e A gól 77 perc elteltével szerzett gólt 77 e Courtet
A gól 71. perc után szerzett gólt71 e Cuypers
Nézők: 3 160
Cambon 79 th79 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 27 perc múlva figyelmeztetett 27 -én Diallo
26 th  nap Le Havre AC 1 - 2 USA Orleans Océane Stadion , Le Havre
péntek 2020. február 21
8  óra.
Fontaine A gól 16 perc elteltével szerzett gólt16 e ( 1 - 1 ) A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th Thill
A gól 53 perc után gólt szerzett53 e Lopy
Nézők: 6 118
Meccslap 26 perc múlva figyelmeztetett 26 e Thill 49 e Scheidler 50 e Lopy
50 perc múlva figyelmeztetett
műsorszolgáltató: beIN Sports 1 (Multiplex), BeIN Sports Max 9
Mendy 22. sz22 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 26 perc múlva figyelmeztetett 26 e Salmier 41 e Mambo
28 th  napos RC lencse 1 - 0 USA Orleans Bollaert-Delelis Stadion , Lens
hétfő 2020. március 9
20  óra  45
Sotoca A gól 50 perc után gólt szerzett50 th ( toll. ) ( 0 - 0 ) Nézők: 0
játékvezető: Pierre Gaillouste
Cahuzac 74 e74 perc múlva figyelmeztetett Meccslap 48 perc múlva figyelmeztetett 48 e Pinaud 63 e Soumare
péntek 1 st May 2020-as
37 th  nap FC Sochaux-Montbeliard - USA Orleans Auguste-Bonal Stadion , Montbéliard
péntek 2020. május 8
38 th  nap USA Orleans - AS Nancy-Lorraine Forrás Stadion , Orleans
péntek 2020. május 15
  Rangsor

Kivonat a Domino Ligue 2 2019–2020 rangsorából  :

Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Kvalifikáció vagy kiesés
16. Rodez AF P 32 28. 8. 8. 12. 31 34 −3
17. Paris FC 28. 28. 7 7 14 22. 40 −18
18. Chamois niortais FC 26. 28. 6. 8. 14 30 41 −11
19. Le Mans FC P (R) 26. 28. 7 5. 16. 30 45 −15 Kiesés a National-ba
20 USA Orleans (R) 19. 28. 4 7 17. 21 43 −22
Tömeg naponta

Ez a grafikon mutatja a Stade de la Source- on jelenlévő nézők számát az egyes hazai mérkőzések során.

Tömeg az amerikai Orléans Loiret labdarúgó otthon

*  : A klub által otthon közölt tömegek, amelyeket az LFP "Stadia" szolgálata nem érvényesített , vagy a bajnokság napja még nem vitatott maradéktalanul

Francia Kupa

A futamon való részvételért az orleansiak Párizs régiójába utaznak, hogy a Villemomble Sports-szal , a Regional 2 klubjaival találkozzanak.

A mérkőzés részletei
7 e torony Villemomble Sports (R2) 1 - 5 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Georges Pompidou Stadion, Villemomble
2019. november 16
7-  p.m.
Adnaouene A gól 65 perc elteltével szerzett gólt65 th ( 0 - 1 ) A gól 24 perc elteltével szerzett gólt24 e Correa
A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 e Marchadier
A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 e A gól 76 perc elteltével szerzett gólt 76 e ( toll. ) Scheidler
Nézők: 1500
Választottbíróság: Marc Bollengier
Bouetoutelamio 32 e Wague 45 e Diakite El 56 e32 perc múlva figyelmeztetett
45 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 26 perc múlva figyelmeztetett 26 th Mutumbo
8 e torony FC Rouen (N2) 1 - 0 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) Robert-Diochon Stadion , Le Petit-Quevilly

BKT Ligakupa

1 st kör Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) 4 - 1 EA Guingamp R (L2) Forrás Stadion , Orleans
kedd 2019. augusztus 13
8  óra.
Sorbon A gól 27. perc után szerzett gólt27 e ( csc )
( Döntő passzScheidler) Perrin A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 e
( Döntő passzD'Arpino) Benkaïd A gól 84. percben szerzett gólt84 e
( Döntő passzPerrin ) Benkaïd A gól 90 perc elteltével szerzett gólt90 e
( 2 - 0 ) A gól 79 perc elteltével szerzett gólt79 e Roux ( Pelé Döntő passz ) Nézők: 3781
Műsorszolgáltató: Foot +
Játékvezető: Florent Batta
Thiam 19 e Scheidler 28 e Renault 83 e19 perc múlva figyelmeztetett
28 perc múlva figyelmeztetett
Meccslap 14 perc múlva figyelmeztetett 14 th Eboa Eboa 26 th KERBRAT
piros lap
2 th kerek Le Mans FC P (L2) 2 - 2 Amerikai Egyesült Államok Orleans (L2) MMArena , Le Mans
kedd 2019. augusztus 27
8  óra.
Moussiti-Oko A gól 85 perc után gólt szerzett85 th
Lemonnier A gól 90 perc elteltével szerzett gólt90 th
( 0 - 1 ) A gól 7 perc elteltével szerzett gólt7 -én 54. perc után gólt szerzett 54 -én Scheidler Nézők: 6422
Manzala 91. szpiros lap Meccslap 23 perc múlva figyelmeztetett 23 th Mutombo 89 th Demoncy 91 th Benkaid