elnök Olivier Létang
Távolsági busz Jocelyn Gourvennec

Eredmények

Kronológia

A 2021-re - 2022-re a szezonban a LOSC a hatvan másodperces szezonban az északi klub az első osztályban a francia bajnokságban , a huszonkettedik egy sorban a klub tetején a francia labdarúgó- hierarchia .

A klub a Ligue 1-ben , a Coupe de France-ban és a Bajnokok Ligájában játszik .

Szezon előtti felkészülés

A barátságos mérkőzések részletei
péntek 2021. július 9 Waasland-Beveren 0 - 2 LOSC Freethiel , Beveren Belgium
18:30
( 0 - 2 ) A gól 18 perc után gólt szerzett18 th Reinildo (Döntő passz Bamba )
A gól 38 perc után gólt szerzett 38 th L. Araújo
szerda 2021. július 14 LOSC 0 - 1 KAA La Gantoise Domaine de Luchin , Camphin-en-Pévèle
17:00
( 0 - 1 ) A gól 1 perc után szerzett gólt1 Dr. Bruno Műsorszolgáltató: YouTube
választottbírósági eljárás: Bastien Dechepy
Agouzoul 59. szpiros lap
Szombaton 2021. július 17 KV Kortrijk 1 - 1 LOSC Golden Spurs Stadion , Kortrijk Belgium
18:30
Lovag A gól 19 perc után gólt szerzett19. sz ( 1 - 0 ) A gól 84. percben szerzett gólt84 th ( toll. ) Yazıcı Műsorszolgáltató: YouTube

piros lap 45 e Djaló 45 e Xeka
piros lap
Így 2021. július 22 SL Benfica 1 - 0 LOSC Algarve Stadion , Faro, Portugália
21:00
Ramos A gól 29. perc után szerzett gólt29. sz ( 1 - 0 ) Műsorszolgáltató: YouTube

Márió 40 .40 perc múlva figyelmeztetett 55 perc múlva figyelmeztetett 55 th Botman

Nyári transzferek

A nyári átigazolási időszak részletes táblázata Nyári átigazolási ablakRészletes táblázat a transzferekről a nyári transzferablakra
Vezetéknév Munka transzfer típusa Emelkedő Származás / rendeltetési hely Osztály
Jocelyn Gourvennec Távolsági busz Ingyenes -
Saad Agouzoul Védő Hitel visszatérítés - Royal Excel Mouscron Jupiler Pro League
Környezet Hitel visszatérítés - Royal Excel Mouscron Jupiler Pro League
Kouadio-Yves Dabila Védő Hitel visszatérítés - Royal Excel Mouscron Jupiler Pro League
Herve Koffi Gyám Hitel visszatérítés - Royal Excel Mouscron Jupiler Pro League
Darly Nlandu Környezet Hitel visszatérítés - Royal Excel Mouscron Jupiler Pro League
Jean Onana Környezet Hitel visszatérítés - Royal Excel Mouscron Jupiler Pro League
Usman simbakoli Támadó Hitel visszatérítés - Laval stadion Nemzeti
A szimbólum ellenzi a szavazást.svg Indulások (42,9 millió euró)
Boubakary Soumare Környezet Feladat 20 millió euró Leicester város Premier League

Bajnokság

A Ligue 1 2021-2022 a 84 th  kiadása France Football Championship és a 20 th néven "Ligue 1" . A divízió harmincnyolc találkozó sorozatában húsz klubot ellenez. A bajnokság legjobbjai kvalifikálják magukat az Európa Kupákba, amelyek a Bajnokok Ligája (dobogó), az Európa Liga (negyedik és a Coupe de France győztese), valamint az Európa Konferencia Konferencia (ötödik). LOSC részt ezen a versenyen a 62 nd  alkalom a történelem és a 22 nd  alkalommal egymás után, mivel a 2000-2001 szezonban.

Ebben az új kiadásban a LOSC visszahozza a tavalyi címét . Az AS Saint-Etienne birtokolja ezen a versenyen a győzelmek rekordját, szám szerint tízet. A kiesett az előző szezonban, Dijon FCO és Nîmes Olympique, helyébe ES Troyes AC , Ligue 2 bajnokok a 2020-2021 , és Clermont Foot .

Menni Visszatérés Rangsor
Rang Csapat Pontok J G NEM P Bp Időszámításunk előtt Diff Kvalifikáció vagy kiesés
4 Clermont láb 63 P 0 0 0 0 0 0 0 0 Kvalifikáció az Európa Liga csoportkörébe
5. RC lencse 0 0 0 0 0 0 0 0 Kvalifikáció az Európa Liga Konferencia rájátszására
6. LOSC Lille T 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Lorient 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Olympique lyonnais 0 0 0 0 0 0 0 0
A rangsor és az eredmények alakulása
Nappal 1 2 3 4 5. 6. 7 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14 15 16. 17. 18. 19. 20 21 22. 23. 24. 25 26. 27. 28. 29. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 Napokat
szem előtt tartva
Napok
a dobogón
Rang 0 0
Eredmények - -

Bajnokok Ligája

A League of Champions 2021-2022 a 67 th  kiadás a Bajnokok Ligája , a legrangosabb európai versenyek közötti klub. Két szakaszra oszlik, egy csoportos szakaszra, amely csoportonként négy csapat nyolc minibajnokságából áll, az első kettő folytatja a versenyt, a harmadik pedig az Európa Liga nyolcaddöntőjében kerül befogadásra .

A Chelsea az előző évi bajnokságot kockára teszi a Manchester City ellen . A Real Madrid rendelkezik a győzelmek rekordjával, tizenhárom számmal ezen a versenyen.

Csoportkör A mérkőzések részletei

Francia Kupa

A Coupe de France 2021-2022 a 105 th  kiadás a francia kupa , kieséses poloska minden amatőr és hivatásos labdarúgóklubok egész Franciaország kontinentális és tengerentúli területeket . Az FFF és regionális bajnokságai szervezik .

A 2022-es kiadás során a Paris Saint-Germain visszaadja az AS Monaco elleni tavalyi címét . Ezenkívül a párizsi formáció tartja a rekordot a győzelmek ezen a versenyen, szám szerint tizennégy.

A mérkőzések részletei

A szezon hivatalos meccsei

Hivatalos mérkőzések a 2021-2022-es szezonban
Verseny J. / Túra Keltezett Rezidencia Res. Kívül Cl. Gólszerző (k) az LOSC számára Gólszerző (k) az ellenfélnek

Szakmai munkaerő

Az első táblázat felsorolja a LOSC 2021–2022-es szezonra szakosodott munkaerejét. A második felsorolja a klub által ugyanabban a szezonban nyújtott kölcsönöket.

Szürke színben a nemzetközi játékosok kiválasztása azoknak a fiataloknak a körében, akiket a korhatár túllépése után soha nem hívtak fel a felsőbb rétegekbe.

Statisztika

Gyűjtő statisztikák

A LOSC első csapatának sportrekordja
Verseny Kezdje az ölében Véget ért Játszott mérkőzések Nyerte Döntetlen Elveszett Célok Gólok ellen Különbség