Oroszország a 2012-es nyári olimpián | |||||||||||
CIO kód | RUS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elhelyezkedés | London | ||||||||||
Részvétel | 8 . | ||||||||||
Sportolók | 24 sportágban 436 | ||||||||||
Zászló hordozó | Maria sharapova | ||||||||||
|
|||||||||||
Oroszország a nyári olimpián | |||||||||||
| |||||||||||
Az orosz részt a nyári olimpia 2012 in London . Ez a 8 th részvétel a nyári olimpián .
Sport | Fegyelmezett | Sportoló (k) | Teljesítmény | Keltezett |
Ezüstérmek: 20 | ||||
Atlétika | Távolugrásos nők | Elena Sokolova | 7,07 m | Augusztus 8 |
800 m nő | Jekatyerina Poisztogova | 1 perc 57s 53 | Augusztus 11 | |
1500 m | Tatyana Tomashova | 4:10:90 | Augusztus 10 | |
Boksz | Könnyű nők | Sofya Ochigava | 8 - 10 | Augusztus 9 |
Középsúlyos nők | Nadezda Torlopova | 12 - 19 | Augusztus 9 | |
Vívás | Egyéni női szablya | Sofia velikaya | 9-15 | 1 st augusztus |
Női fólia csapatok szerint |
Inna Deriglazova Larisa Korobeynikova Aida Chanayeva |
31 - 45 | Augusztus 2-a | |
Művészi torna | Női csapatok általános versenye |
Ksenia Afanasyeva Anastasia Grishina Viktoria Komova Aliya Mustafina Maria Paseka |
178,530 | Július 31 |
Női egyéni körverseny | Viktoria Komova | 61,973 | Augusztus 2-a | |
Ugró lóemberek | Denisz Ablyazin | 16,399 | Augusztus 6 | |
Ritmikus gimnasztika | Egyéni verseny | Daria dmitrieva | 114,500 | Augusztus 11 |
Súlyemelés | 75 kg feletti nők | Tatiana kashirina | 332 kg | Augusztus 5 |
Cselgáncs | 100 kg feletti férfiak | Alekszandr Mihajlin | Augusztus 3 | |
Harc | Kevesebb, mint 96 kg férfi | Rustam Totrov | 0-2 / 0-1 | Augusztus 7 |
Kevesebb mint 60 kg férfi | Besik Kudukhov | 0-1 / 0-5 | Augusztus 11 | |
Úszás | 100 m pillangó férfiak | Jevgenyij Korotiškin | 51. s 44 | Augusztus 3 |
200m hátú nők | Anastasia zueva | 2:05:92 | Augusztus 3 | |
Merülés | Férfi 3 méteres szinkronizált ugródeszka |
Ilja Zaharov Jevgenyij Kuznyecov |
459,63 | 1 st augusztus |
Tenisz | Hölgyek egyedülállók | Maria sharapova | 0-6 / 1-6 | Augusztus 4 |
Trambulin | Férfi verseny | Dmitrij Ushakov | 61,769 | Augusztus 3 |
Sport | Fegyelmezett | Sportoló (k) | Teljesítmény | Keltezett |
Bronzérmek: 28 | ||||
Atlétika | Rúdugrás nők | Jelena Isinbajeva | 4,70 m | Augusztus 6 |
Női maraton | Tatjana Petrova Arhipova | 2 óra 23 perc 29 s | Augusztus 5 | |
Tollaslabda | Dupla hölgyek |
Valeria Sorokina Nina Vislova |
21-9 / 21-10 | Augusztus 4 |
Kosárlabda | Férfi torna |
Semion Antonov Vitaly Fridzon Sergey Karasev Sasha Kaun Viktor Khryapa Dmitri Khvostov Andrei Kirilenko Sergei Monya Timofeï Mozgov Anton Ponkrachov Alexey Shved Evgeny Voronov |
81 - 77 | Augusztus 12 |
Boksz | Legyessúlyú férfiak | David Ayrapetyan | 12 - 13 | Augusztus 10 |
Legyessúlyú férfiak | Misha aloyan | 11 - 15 | Augusztus 10 | |
Középsúlyú férfiak | Andrey Zamkovoy | 12-18 | Augusztus 10 | |
Kenu kajak | C2 1000 méter férfi |
Alekszej Korovaszkov Ilja Pervuhin |
3:36:41 | Augusztus 9 |
C1 200 méteres férfiak | Ivan Shtyl | 42-es évek 853 | Augusztus 11 | |
Közúti kerékpározás | Női közúti verseny | Olga Zabelinskaya | Július 29 | |
Női időmérő edzés | Olga Zabelinskaya | 37:57 35 | 1 st augusztus | |
Vívás | Egyéni férfi szablya | Nyikolaj Kovalev | 15 - 10 | Július 29 |
Művészi torna | Női egyéni körverseny | Aliya Mustafina | 59,566 | Augusztus 2-a |
Sol férfiak | Denisz Ablyazin | 15,800 | Augusztus 5 | |
Ugró ló nők | Mária paska | 15.050 | Augusztus 5 | |
Sol nők | Aliya Mustafina | 14,900 | Augusztus 7 | |
Súlyemelés | 105 kg feletti férfiak | Ruslan Albegov | 448 kg | Augusztus 3 |
Cselgáncs | 81 kg alatti férfiak | Ivan Nifontov | Július 31 | |
Harc | 55 kg alatti férfiak | Mingiyan Semenov | 3-1 / 1-0 | Augusztus 5 |
Kevesebb mint 60 kg férfi | Zaur Kuramagomedov | 2-0 / 3-0 | Augusztus 6 | |
Kevesebb, mint 63 kg nő | Lubov Volosova | 0-1 / 3-1 / 1-0 | Augusztus 8 | |
74 kg alatti férfiak | Denis tsargush | 1-0 / 2-0 | Augusztus 10 | |
Úszás | Férfi 4x100 m gyorsúszás váltó |
Szergej Feszikov Andrej Grechin Danila Izotov Jevgenyij Lagunov Nyikita Lobintsev Vlagyimir Morozov |
3:11:41 | Július 29 |
200 m mellúszók | Julija Efimova | 2 perc 20 s 92 ( REu ) | Augusztus 2-a | |
Taekwondo | Kevesebb mint 58 kg férfi | Aleksey Denissenko | 3 - 1 | Augusztus 8 |
67 kg feletti nők | Anasztasia Baryshnikova | 7 - 6 | Augusztus 11 | |
Tenisz | Dupla hölgyek |
Maria Kirilenko Nadia Petrova |
4-6 / 6-4 / 6-1 | Augusztus 5 |
Lő | Kettős csapda férfiak |
Maria Kirilenko Vaszilij Mosin |
185 | Augusztus 2-a |
Férfiak
|
Nők
|
Sportoló | Verseny | Sorozat | Piszkozat | Negyeddöntők | Elődöntők | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Rang | Idő | Rang | Idő | Rang | Idő | Rang | Idő | Rang | ||
Szergej Fedorovcev Nyikita Morgacsev Vlagyiszlav Rjabcev Alekszej Svirin |
Négy a párból | 5:42:26 | 1. sz | - | NC |
Sportoló | Verseny | Sorozat | Piszkozat | Negyeddöntők | Elődöntők | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Rang | Idő | Rang | Idő | Rang | Idő | Rang | Idő | Rang | ||
Yuliya Levina | Átsiklik |
Sportoló | Verseny | Csoportkör | 8. e végleges | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | ||
Vlagyimir Ivanov | Férfi egyes | |||||||||
Vlagyimir Ivanov Iván Szozonov |
Kettős urak | NC | ||||||||
Anasztázia prokopenko | Hölgyek egyedülállók | |||||||||
Valeria Sorokina Nina Vislova |
Dupla hölgyek | NC | ||||||||
Alexander Nikolaenko Valeria Sorokina |
Vegyes páros | NC |
|
|
2012. július 29 | Oroszország | - | Britannia | Kosárlabda Aréna , London | |
20:00 CEST |
2012. július 31 | Kína | - | Oroszország | Kosárlabda Aréna , London | |
CEST 9:00 |
2012. augusztus 2 | Brazília | - | Oroszország | Kosárlabda Aréna , London | |
16:45 CEST |
2012. augusztus 4 | Oroszország | - | Spanyolország | Kosárlabda Aréna , London | |
CEST 11:15 |
2012. augusztus 6 | Ausztrália | - | Oroszország | Kosárlabda Aréna , London | |
CEST 9:00 |
|
|
2012. július 28 | Kanada | - | Oroszország | Kosárlabda Aréna , London | |
CEST 11:15 |
2012. július 30 | Oroszország | - | Brazília | Kosárlabda Aréna , London | |
16:45 CEST |
1 st August 2012-es | Britannia | - | Oroszország | Kosárlabda Aréna , London | |
16:45 CEST |
2012. augusztus 3 | Oroszország | - | Ausztrália | Kosárlabda Aréna , London | |
CEST 11:15 |
2012. augusztus 5 | Franciaország | - | Oroszország | Kosárlabda Aréna , London | |
CEST 9:00 |
Sportoló | Verseny | Idő | Rang |
---|---|---|---|
Denisz Menszov | Online verseny | 5 óra 46 perc 51 | 98 . |
Az óra ellen | 54:59:26 | 20 . | |
Vladimir Isaichev | Online verseny | 5 óra 46 perc 37 s | 52 nd |
Alexandr Kolobnev | 5 óra 46:05 | 24- én |
Sportoló | Verseny | Idő | Rang |
---|---|---|---|
Tatiana Antoshina | Online verseny | 3 óra 35 perc 56 s | 25- én |
Az óra ellen | 40:12:49 | 12- én | |
Larisa Pankova | Online verseny | 03:37:22 | 38 . |
Olga Zabelinskaya | Online verseny | 3 óra 35 perc 31 s | 3 rd |
Az óra ellen | 37:57 35 | 3 rd |
Sportoló | Verseny | Képesítés | Sorozat | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
idő Sebesség |
Ellenfél Idő Sebesség |
Ellenfél Idő Sebesség |
Ellenfél Idő Sebesség |
Ellenfél Idő Sebesség |
Rang | ||
Denis dmitriev | Egyéni gyorsasági férfiak | ||||||
Szergej Boriszov Denisz Dmitrij Nyikita Shurshin |
Férfi csapat sprint | NC | NC | ||||
Victoria baranova | Egyéni gyorsasági nők |
Sportoló | Verseny | 1 st kör | Piszkozat | 2 th kerek | Végső |
---|---|---|---|---|---|
Rang | Rang | Rang | Rang | ||
Denis dmitriev | Keirin férfiak | ||||
Jekatyerina Gnidenko | Keirin nők |
Sportoló | Verseny | Képesítés | Elődöntők | Végső | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Rang | Ellenfél eredménye |
Rang | Ellenfél eredménye |
Rang | ||
Artur Ershov Ivan Kovalev Alekszej Markov Alexander Serov |
Férfi csapat üldözés |
Sportoló | Verseny | Indított torony | Pontverseny | Megszüntetés | Törekvés | Karcolás | Az óra ellen | Teljes | Rang | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Rang | Pontok | Rang | Rang | Ellenfél eredménye |
Idő | Rang | Idő | Rang | Rang | ||||
Evgenia Romanyuta | Omnium nők |
Sportoló | Verseny | Idő | Rang |
---|---|---|---|
Evgeny Pechenin | Terepfutó MTB férfiak | ||
Irina Kalentieva | Terepfutó MTB nők |
Sportoló | Ló | Verseny | Idomítás | Cross country | Ugrás | Teljes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Képesítés | Végső | |||||||||||
Büntetések | Rang | Büntetések | Rang | Büntetések | Rang | Büntetések | Rang | Büntetések | Rang | |||
Andrej Korszunov | Fabiy | Egyedi | ||||||||||
Mihail Nastenko | Coolboy Piter |
Sportoló | Ló | Verseny | Képesítés | Végső | Teljes | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 st kör | 2 th kerek | 3 th kerek | A döntő | B. döntő | |||||||||||||
Büntetések | Rang | Büntetések | Teljes | Rang | Büntetések | Teljes | Rang | Büntetések | Rang | Büntetések | Teljes | Rang | Büntetések | Rang | |||
Vladimir Tuganov | Lancero | Egyedi |
Sportoló | Verseny | Döntő 1/32 | Döntő 1/16 | Döntő 1/8 | Negyeddöntők | Elődöntők | Bronzérmes mérkőzés | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | Ellenfél pontszáma |
Rang | ||
Pavel Sukhov | Egyéni kard | NC |
Jung 11-15 |
|||||||
Artur Akhmatkhuzin | Egyedi fólia | mentes |
Kruse 15-5 |
Ma Jianfei 11-15 |
||||||
Alekszej Cseremisinov | mentes |
Tarek Ayad 15-6 |
Massialas Sándor 15-6 |
Baldini Andrea 5-15 |
||||||
Vese ganeev | mentes |
Bachmann 9-15 |
||||||||
Artur Akhmatkhuzin Aleksey Cheremisinov Renal Ganeev |
Csapatfólia | NC |
Németország 40–44 |
|||||||
Nyikolaj Kovalev | Egyéni szablya | mentes |
Williams 15-12 |
Nyerte Woo-young 15-11 |
Nicolas Limbach 15-12 |
Szilágyi Áron 7-15 |
Rareș Dumitrescu 15-11 |
|||
Veniamin Reshetnikov | mentes |
Morehouse 6-15 |
||||||||
Alekszej Jakimenko | mentes |
Herman Jansen Brito 15-4 |
Daryl Homer 14-15 |
|||||||
Nyikolaj Kovalev Veniamin Reshetnikov Alekszej Jakimenko |
Csapat szablya | NC |
Egyesült Államok 45-33 |
Románia 43-45 |
Olaszország 40-45 |
4 -én |
Sportoló | Verseny | Döntő 1/32 | Döntő 1/16 | Döntő 1/8 | Negyeddöntők | Elődöntők | Bronzérmes mérkőzés | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | Ellenfél pontszáma |
Rang | ||
Violetta kolobova | Egyéni kard | mentes |
Sozanska 14-15 |
|||||||
Ljubov Shutova | mentes |
Shemyakina 12-15 |
||||||||
Anna sivkova | mentes |
Jung 15-12 |
Anca Măroiu 11-15 |
|||||||
Violetta Kolobova Lyubov Shutova Anna Sivkova |
Csapatkard | NC |
Ukrajna 45-34 |
Kína 19-20 |
Egyesült Államok 30-31 |
4 -én | ||||
Aida Chanaïeva | Egyedi fólia | mentes |
Jung 14-15 |
|||||||
Inna Deriglazova | mentes |
Thibus 8-15 |
||||||||
Kamila Gafurzyanova | mentes |
Synoradzka 15-8 |
Arianna Errigo 7-15 |
|||||||
Aïda Chanaïeva Inna Deriglazova Kamila Gafurzyanova |
Csapatfólia | NC |
Japán 45–17 |
Dél-Korea 44-32 |
Olaszország 31-45 |
|||||
Julia Gavrilova | Egyéni szablya | NC |
Zhivitsa 15-7 |
Zsu Min 11-15 |
||||||
Sofiya Velikaya | NC |
Moutoussamy 15-6 |
Alejandra Benitez 15–10 |
Dagmara Wozniak 15–13 |
Olha Kharlan 15–12 |
Kim Ji-yeon 7-15 |
Sportoló | Verseny | Eszközök | Képesítés | Eszközök | Végső | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
S | AZT | NÁL NÉL | SC | BP | BF | Teljes | Rang | S | AZT | NÁL NÉL | SC | BP | BF | Teljes | Rang | ||
Denisz Ablyazin | Egyedi | 15 800 (3 °) | |||||||||||||||
Aleksandr balandin | Egyedi | ||||||||||||||||
David Belyavskiy | Egyedi | 14,733 | |||||||||||||||
Emin Garibov | Egyedi | ||||||||||||||||
Igor Pakhomenko | Egyedi | ||||||||||||||||
Denis Ablyazin Aleksandr Balandin David Belyavskiy Emin Garibov Igor Pakhomenko |
Csapatok szerint |
Sportoló | Verseny | Eszközök | Képesítés | Eszközök | Végső | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
S | SC | BA | P | Teljes | Rang | S | SC | BA | P | Teljes | Rang | ||
Ksenia Afanasyeva | Egyedi | 14,833 | - | - | 15,066 | 29,899 | - | ||||||
Anastasia grishina | Egyedi | 14.066 | 14.333 | 14.033 | 14,900 | 57,332 | 12. | ||||||
Viktoria Komova | Egyedi | 13,900 | 15,633 | 15,833 | 15,266 | 60,632 | 1 | ||||||
Aliya Mustafina | Egyedi | 14,433 | 15,133 | 15,700 | 14,700 | 59,966 | 5. | ||||||
Mária paska | Egyedi | - | 15,533 | 0,000 | - | 15,533 | - | 15.050 | |||||
Ksenia Afanasyeva Anastasia Grishina Viktoria Komova Aliya Mustafina Maria Paseka |
Csapatok szerint | 43,332 | 46,299 | 45,566 | 45,232 | 180,429 | 2 |
Sportoló | Verseny | Képesítés | Végső | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karika | Labda | Klub | Szalag | Teljes | Rang | Karika | Labda | Klub | Szalag | Teljes | Rang | ||
Evgenia Kanaeva | Egyedi | ||||||||||||
Aleksandra Merkulova |
Sportoló | Verseny | Képesítés | Végső | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 lufi | 3 szalag 2 karika |
Teljes | Rang | 5 lufi | 3 szalag 2 karika |
Teljes | Rang | ||
Anasztasia Bliznyuk Ulyana Donskova Ksenia Dudkina Alina Makarenko Anastasia Nazarenko Karolina Sevastyanova |
Csapatok szerint |
Sportoló | Verseny | Sorozat | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Rang | Pontszám | Rang | ||
Nyikita Fedorenko | Férfiak | ||||
Dmitrij Ushakov | |||||
Victoria voronina | Nők |
Férfiak
|
Nők
|
|
|
Július 28 | Oroszország | 30 - 27 | Angola | Rézdoboz , London | |
9: 30-kor |
Postnova 5 | ( 16–11 ) | Guialo 5 | Döntőbíróság: G. Nachevski, S. Nikolov |
|
Jelentés |
Július 30 | Britannia | 16 - 37 | Oroszország | Rézdoboz , London | |
14:30. |
Byl 5 | ( 8–17 ) | Turei , Csernojivanenko 5 | Döntőbíróság: Charlotte Bonaventura , Julie Bonaventura |
|
Jelentés |
1 st augusztus | Oroszország | 28 - 30 | Horvátország | Rézdoboz , London | |
21:15. |
Turei 6 | ( 15–15 ) | Penezic 10 | Döntőbíráskodás: C. Marina, D. Minore |
|
Jelentés |
Augusztus 3 | Oroszország | 31 - 27 | Brazília | Rézdoboz , London | |
16:15. |
Turei 7 | ( 15–14 ) | Nascimento 9 | Döntőbíráskodás: N. Lazaar, L. Reveret |
|
Jelentés |
Augusztus 5 | Montenegró | 25–25 | Oroszország | Rézdoboz , London | |
14:30. |
Katarina Bulatovic 7 | ( 15–16 ) | Bliznova , Levina , Marennikova 4 | Döntőbíráskodás: K. Abrahamsen, A. Kristiansen |
|
Jelentés |
Augusztus 7 | Oroszország | 23–24 | Dél-Korea | Kosárlabda Aréna , London | |
18:00. |
Postnova , Levina 5 | ( 11–14 ) | Gwon Han-na 6 | Nézők: 4553 játékvezetők: O. Raluy López, A. Sabroso |
|
Jelentés |
Sportoló | Verseny | Döntő 1/32 | Döntő 1/16 | Döntő 1/8 | Negyeddöntők | Elődöntők | 1. tervezet | 2. tervezet | Végső | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Rang | ||
Arsen galstyan | Kevesebb mint 60 kg | |||||||||
Musa Mogushkov | Kevesebb mint 66 kg | |||||||||
Mansur Isaev | Kevesebb mint 73 kg | Kiyoshi Uematsu | Rustam Orujov | Nyam-Ochir Sainjargal | KC Wang ( KOR ) | R Nakaya ( JPN ) | ||||
Ivan Nifontov | Kevesebb mint 81 kg | NC | ||||||||
Kirill Denisov | Kevesebb mint 90 kg | NC | ||||||||
Tagir Khaybulaev | Kevesebb mint 100 kg | NC | ||||||||
Alekszandr Mihajlin | 100 kg felett | NC |
Sportoló | Verseny | Döntő 1/16 | Döntő 1/8 | Negyeddöntők | Elődöntők | 1. tervezet | 2. tervezet | Végső | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Ellenfél eredménye |
Rang | ||
Natalia Kondratieva | Kevesebb mint 48 kg | ||||||||
Natalia Kuzyutina | Kevesebb mint 52 kg | ||||||||
Irina Zabludina (en) | Kevesebb mint 57 kg | ||||||||
Vera moskalyuk | Kevesebb mint 78 kg | ||||||||
Elena Ivashchenko | 78 kg felett |
Férfiak | Nők |
Sportoló | Verseny | Előzetes forduló | 1 st kör | 2 th kerek | 3 th kerek | 4 th kerek | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | ||
Alekszand Sibaev | Egyszerű | |||||||||
Alekszej Szmirnov | ||||||||||
Alekszandr Sibaev Kirill Skachkov Alekszej Szmirnov |
Csapatok szerint | NC | NC |
Sportoló | Verseny | Előzetes forduló | 1 st kör | 2 th kerek | 3 th kerek | 4 th kerek | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | ||
Yana Noskova | Egyszerű | |||||||||
Anna Tikhomirova |
Sportoló | Verseny | Képesítés | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontok | Rang | Pontok | Rang | ||
Alekszej Alipov | Csapda | ||||
Leonyid Ekimov | 10 m-es sűrített levegős pisztoly | ||||
25 m-es gyorspisztoly | |||||
Pisztoly 50 m-en | |||||
Vitalij Fokeev | Dupla csapda | ||||
Vlagyimir Isakov | Pisztoly 50 m-en | ||||
Alekszej Kamenski | 10 m-es légpuska | ||||
Artem Khadjibekov | 50 m puskára hajlamos lövés | ||||
50 m puska 3 helyzetben | |||||
Alekszej Klimov | 25 m-es gyorspisztoly | ||||
Maxim Kosarev | Csapda | ||||
Szergej Kovalenko | 50 m puskára hajlamos lövés | ||||
Denisz kulakov | 10 m-es sűrített levegős pisztoly | ||||
Vaszilij Mosin | Dupla csapda | ||||
Valeriy shomin | Skeet | ||||
Alekszandr Sokolov | 10 m-es légpuska | ||||
Denisz sokolov | 50 m puska 3 helyzetben |
Sportoló | Verseny | Képesítés | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontok | Rang | Pontok | Rang | ||
Marina belikova | Skeet | ||||
Lioubov Galkina | 10 m-es légpuska | ||||
Puskás 50 m 3 helyzetben | |||||
Anna mastyanina | Fegyver 25 m-re | ||||
Kira Mozgalova | |||||
Natalia Paderina | 10 m-es sűrített levegős pisztoly | ||||
Elena Tkach | Csapda | ||||
Daria vdovina | 10 m-es légpuska | ||||
Puskás 50 m 3 helyzetben | |||||
Liubov Yaskevich | 10 m-es sűrített levegős pisztoly |
Sportoló | Verseny | Előzetes forduló | 1 st kör | 2 th kerek | 3 th kerek | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Rang | Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Ellenfél pontszáma |
Rang | ||
Inna Stepanova | Egyéni nők | |||||||||
Ksenia Perova | ||||||||||
Kristina timofejeva | ||||||||||
Inna Stepanova Ksenia Perova Kristina Timofeeva |
Női csapatok által | NC |
Férfiak | Nők |
Sportoló | Verseny | Előzetes forduló | Rangsorolás | Felzárkózás | 16. forduló | Negyeddöntők | Elődöntők | Végső | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfelek pontszáma |
Ellenfelek pontszáma |
Ellenfelek pontszáma |
Ellenfelek pontszáma |
Ellenfelek pontszáma |
Ellenfelek pontszáma |
Rang | ||||
Szergej Prokopjev Konstantin Semenov |
Férfi torna |
C medence Brink - Reckermann ( GER ) Chevallier - Heyer ( SUI ) Wu - Xu ( CHN ) |
||||||||
Jekatyerina Khomyakova Evgenia Ukolova |
Női torna |
F medence Cicolari - Menegatti ( ITA ) Lessard - Martin ( CAN ) Dampney - Mullin ( GBR ) |
||||||||
Anasztasia Vasina Anna Vozakova |
B Xue medence - Zhang ( CHN ) Arvaníti - Tsiartsiani ( GRE ) Kuhn - Zumkehr ( SUI ) |
Rangsorolás
A medence első négy csapata kvalifikált.
# | Csapat | Pontok | J | P | Hányados | Hányados |
1 | Brazília | 0 | 0 | 0 | MAX | |
2 | Oroszország | 0 | 0 | 0 | MAX | |
3 | Egyesült Államok | 0 | 0 | 0 | MAX | |
4 | Szerbia | 0 | 0 | 0 | MAX | |
5. | Németország | 0 | 0 | 0 | MAX | |
6. | Tunézia | 0 | 0 | 0 | MAX |
Meccsek
Női tornaRangsorolás
A medence első négy csapata kvalifikált.
# | Csapat | Pontok | J | P | Hányados | Hányados |
1 | Britannia | 0 | 0 | 0 | MAX | |
2 | Japán | 0 | 0 | 0 | MAX | |
3 | Olaszország | 0 | 0 | 0 | MAX | |
4 | Oroszország | 0 | 0 | 0 | MAX | |
5. | Dominikai Köztársaság | 0 | 0 | 0 | MAX | |
6. | Algéria | 0 | 0 | 0 | MAX |
Meccsek