Charles Drago Kupa Alès Olympic második forduló 0 - 1
Egész szezonban:

Mezek

Kit bal kar blackborder.png Kit body collarblack.png Készlet jobb kar blackborder.png Kit shorts.png Kit zokni.png itthon Kit bal kar.png Kit body collarblack.png Készlet jobb kar.png Kit shorts.png Kit zokni.png Kívül

Kronológia

Az 1956-os - 1957-es szezonban a Stade Rennes egyetemi csapat kezdi a 1956. augusztus 19a francia divízió 1-bajnokság első napjának befejezésével 1957. június 17kieséssel a 2. osztályba, amelyet a play-off támogatásban elszenvedett vereség után kapott.

A Stade Rennes UC is részt vesz a Coupe de France-ban . A nyolcaddöntőben kiesett, majd a Charles Drago Kupába került .

Évad összefoglaló

A Stade Rennes UC-nek az 1. osztályba való visszatéréséért nagyon nehéz szezonnal kell szembenéznie. Az SRUC-nak különösen át kell állítania támadását Jean Grumellon távozása után, aki az Egyesült Államok Saint- Malót találja utolsó mérkőzéseinek lejátszására, de José Caeiro versenyképességének hiányát is , aki érezni kezdi az évek súlyát. Több játékos érkezik, hogy pótolja ezeket a hiányosságokat: a fiatal algériai Mahi , a leendő válogatott Stanislas Dombeck vagy akár az Aixois Guy Méano . Középen René Gaulon , az egykori Vörös Csillag is megérkezik. Szerkezeti oldalon szintén eljött a változás ideje, új 10 000 férőhelyes lelátó építésével, amely 2000 ülőhellyel rendelkezik a Lorient út oldalán.

Összeszerelve a rennes-i támadásnak minden gondja lesz a világon, hogy kifejezze magát a D1-ben. A bajnokság messze legrosszabb csapata ebben a gyakorlatban, Stade Rennes sokkal jobb védekezéssel kompenzál. Nem elegendő a rendkívül nehéz szezonkezdés (az első kilenc meccsen 1V-1N-7D) megakadályozásához, amely meghatározza az egész év hangulatát. Gyorsan az utolsó, hogy az SRUC legtöbbször nem képes kívülről ragyogni (1V-2N-14D!).

Neki csak az a lehetőség marad, hogy néhány „lövéssel” nevet szerezzen magának, főleg otthon. Így december 2 - án Rennais véget vetett a bajnokság kezdete óta futó AS Saint-Étienne legyőzhetetlenségének . Az Antoine Cuissard által vezetett csapatnak apránként sikerül kiszabadulnia a visszaesésből, nevezetesen azzal, hogy február és március között vereség nélkül öt meccses sorozatot szerzett. Elég ahhoz, hogy a Rennes felzárkózhasson közvetlen versenytársaival a karbantartásért: Strasbourg , Nancy , Valenciennes és Metz .

A jó eredmények új sorozatának köszönhetően a Rennais az utolsó előtti nap végén a karbantartás szinonimájával a 15. helyet érte el. Jaj, a Rennes és az AS Saint-Étienne utolsó mérkőzése Geoffroy-Guichardban . Kívülről nézve vészes, Henri Guérinnek és embereinek érvényesülniük kell a zöldek között, akiket éppen Franciaország bajnokává koronáztak, hogy biztosak legyenek önmaguk fenntartásában. Logikusan felvert (0-2) két gól által René Ferrier és Kees Rijvers , a Rennais függ az eredménye FC Metz a Angers . De a Messins győzött Bessonneau-ban, és felülmúlta az SRUC-t a tabellán.

A végső rangsor tizenhatodik helyén a Stade Rennes-nek ismét át kell esnie a gátak szörnyű megpróbáltatásain. Ahogy két évvel korábban, a Lille OSC áll szemben vele. Az első forduló végén Rennaisék látták a vezetést, Méano és Dombeck góljainak köszönhetően nyertek (2 - 0) , de Lille a második forduló megnyerésével azonos gólkülönbséggel holtversenyben hozta a góllövőket (1 - 3) ). A két képződmény elválasztására egy gyönyörűt szerveznek. Végzetes lesz a Rennes számára, akik 1 gólt veszítenek 2-re, és ismét a 2. osztályba esnek vissza . Átkozottan a Bretons három vitatott gátban, 1953 és 1955 után harmadszor hajol meg , ami hírnevet ad nekik az ügyben ...

Szezon osztag

Bejegyzés ¹ Nat. ² Vezetéknév Születés Kiválasztás ³ Bajnokság Francia Kupa Drago Kupa Teljes évad
M Gól szerzett M Gól szerzett M Gól szerzett M Gól szerzett
NÁL NÉL ENG Marcel Abautret 1926. február 14 - 0 0 0 0 0 0 0 0
D ENG Yves Boutet 1936. december 3 - 25 0 2 0 0 0 27. 0
NÁL NÉL Spanyolország zászlaja 1945 1977.svg ESP Jose caeiro 1925. február 17 - 12. 0 0 0 0 0 12. 0
M ENG Jean Cueff 1931. november 6 - 27. 1 1 0 1 0 29. 1
M ENG Antoine Bib rövidnadrág 1924. július 19 NÁL NÉL 25 7 1 1 1 0 27. 8.
NÁL NÉL ENG Stanislas Dombeck 1931. szeptember 26 - 23. 3 2 0 1 0 26. 3
M ENG René Gaulon 1927. július 7 B 24. 3 0 0 0 0 24. 3
NÁL NÉL ENG Louis Guégan 1933. július 9 - 4 0 1 0 0 0 5. 0
D ENG Henri guerin 1921. augusztus 27 NÁL NÉL 10. 0 0 0 0 0 10. 0
M ENG Nicolas Imbernon 1929. november 30 - 27. 1 2 0 0 0 29. 1
NÁL NÉL ENG Mahi Khennane mondta Mahi 1936. október 21 - 24. 5. 2 1 1 0 27. 6.
NÁL NÉL ENG Bernard Lambert 1936. május 29 - 12. 2 1 0 1 0 14 2
M ENG Paul Le Dren 1929. január 25 - 15 0 2 0 1 0 18. 0
NÁL NÉL ENG Émile Legangnoux 1925. február 12 - 25 4 1 0 0 0 26. 4
NÁL NÉL ENG Yves legrand 1935. február 4 - 19. 3 1 2 1 0 21 5.
NÁL NÉL ENG Bernard Maiseau 1928. augusztus 10 - 0 0 0 0 0 0 0 0
NÁL NÉL ENG Guy Méano 1934. november 11 - 35 10. 1 0 0 0 35 10.
NÁL NÉL ENG Antoine Pascual 1933. december 3 - 4 0 0 0 0 0 4 0
G ENG Louis Pinat 1929. augusztus 12 B 37 0 2 0 1 0 40 0
D ENG Jacques Poulain 1932. augusztus 6 - 25 1 1 0 1 0 27. 1
D ENG Guy Simon 1933. április 21 - 20 0 1 0 1 0 22. 0
D ENG Yves Toupel 1932. december 25 - 14 0 1 0 1 0 16. 0

Csapattípus

Ez a bajnokságban leggyakrabban előforduló formáció.

Üres focipálya PNG

Pinat Pinat Cueff Csikó Boutet Boutet Csikó Cueff Gaulon Gaulon Imbernon Imbernon Dombeck Dombeck Legangnoux Legangnoux Méano Méano Rövidnadrág Rövidnadrág Mahi Mahi

Az évad találkozói

Felsorolás

mérkőzés Keltezett Verseny Torony Ellenfél Hely ¹ Pontszám Osztály. A Stade Rennes gólszerzői
1 Augusztus 19 1. osztály 1 Strasbourg E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–2 18.
2 Augusztus 26 1. osztály 2 Valenciennes D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 3–0 8. Cueff Legrand MéanoGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
3 Szeptember 2 1. osztály 3 Marseille E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-1 13.
4 Szeptember 9 1. osztály 4 RC Paris D Szimbólum semleges szavazás.svg 2–2 11. Legrand LegangnouxGól szerzett Gól szerzett
5. Szeptember 16 1. osztály 5. Angers E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–2 14
6. Szeptember 23 1. osztály 6. Nimes E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1-2 16. Nagy Gól szerzett
7 Szeptember 30 1. osztály 7 szép D A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2-3 17. Legangnoux rövidnadrágGól szerzett Gól szerzett
8. Október 14 1. osztály 8. Lencse D A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–4 18. Méano Gól szerzett
9. Október 28 1. osztály 9. Sochaux E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–3 18. Gaulon Gól szerzett
10. November 4 1. osztály 10. Metz D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 1–0 18. Gaulon Gól szerzett
11. November 18 1. osztály 11. Toulouse E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–6 18.
12. November 25 1. osztály 12. Szedán D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2-0 18. Méano Gól szerzett Gól szerzett
13. December 2 1. osztály 13. Szent Etienne D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 1-0 16. Méano Gól szerzett
14 December 9 1. osztály 14 Reims E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–3 18. Legangnoux Gól szerzett
15 December 16 1. osztály 15 Nancy E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–4 18.
16. December 23 1. osztály 16. Lyon D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2-1 17. Gaulon LegangnouxGól szerzett Gól szerzett
17. December 25-én 1. osztály 17. Monaco D A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-1 17.
18. December 30 1. osztály 18. Lyon E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–2 17.
19. 1 st  január 1. osztály 19. Monaco E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–4 18.
20 Január 6 1. osztály 20 Strasbourg D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–1 17. Dombeck Gól szerzett Gól szerzett
21 Január 13 Francia Kupa Döntő 1/32 Roubaix NEM Szimbólum támogatja a szavazást.svg 3-2 Mahi LegrandGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
22. Január 20 1. osztály 21 RC Paris E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-3 18.
23. Január 27 1. osztály 22. Nancy D A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–3 18.
24. Február 3 Francia Kupa Döntő 1/16 Nancy NEM A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1-2 Rövidnadrág Gól szerzett
25 Február 10 1. osztály 23. Szedán E Szimbólum semleges szavazás.svg 1–1 18. Imbernon Gól szerzett
26. Február 17 1. osztály 24. Marseille D Szimbólum semleges szavazás.svg 1-1 18. Lambert Gól szerzett
27. Február 24 1. osztály 25 Angers D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 4-1 18. Lambert Mahi MéanoGól szerzett Gól szerzett Gól szerzett Gól szerzett
28. Március 3-án Drago Kupa 2 th  kerek Ales E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-1
29. Március 10 1. osztály 26. szép E Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–0 15 Mahi Bib rövidnadrágGól szerzett Gól szerzett
30 Március 17 1. osztály 27. Nimes D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2-1 15 Méano rövidnadrágGól szerzett Gól szerzett
31 Március 31. 1. osztály 28. Valenciennes E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 2–5 16. Rövidnadrág Gól szerzett Gól szerzett
32 Április 14 1. osztály 29. Lencse E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0-3 18.
33 Április 21-én 1. osztály 30 Toulouse D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 1–0 17. Méano Gól szerzett
34 Április 28 1. osztály 31 Metz E Szimbólum semleges szavazás.svg 1-1 17. Rövidnadrág Gól szerzett
35 1 st  május 1. osztály 32 Sochaux D Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–0 16. Mahi csikóGól szerzett Gól szerzett
36 Május 12 1. osztály 33 Reims D Szimbólum semleges szavazás.svg 1–1 15 Rövidnadrág Gól szerzett
37 Május 19 1. osztály 34 Szent Etienne E A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 0–2 16.
38 Június 2 Dam menj Lille NEM Szimbólum támogatja a szavazást.svg 2–0 Méano DombeckGól szerzett Gól szerzett
39 Június 8 Visszatérő gát Lille NEM A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–3 Méano Gól szerzett
40 Június 17 Rájátszás (támogató mérkőzés) Lille NEM A szimbólum ellenzi a szavazást.svg 1–2 Mahi Gól szerzett

A mérkőzések részletei

1. osztály Menni 1. osztály, 1. és 2. nap (augusztus)

Jelentés
2. nap Rennes stadion UC 30 USA Valenciennes-Anzin Stade de la route de Lorient , Rennes

14 -én sor 3 pont
Marcel Loncle A gól 60 perc után gólt szerzett60 th A gól 73 perc elteltével szerzett gólt 73 rd ( 0 - 0 ) Nézők: 10 920

Antoine 69 th rövidnadrágA gól 69 perc elteltével gólt szerzett
( 0 - 2 ) Victor Nurenberg A gól 18 perc után gólt szerzett18 th A gól gólt szerzett 42 perc elteltével 42 ND

18 -én sor 3 pont
Guy Méano A gól gólt szerzett 42 perc elteltével42. sz ( 1 - 1 ) Michel Stievenard A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th A gól 54. percben szerzett gólt 54 th
Jean Templin A gól 59 perc elteltével gólt szerzett59 th
Egon Jönsson A gól 79 perc elteltével szerzett gólt79 th
Nézők: 12 510

Jelentés
9. nap FC Sochaux-Montbeliard 3 - 1 Rennes stadion UC Auguste-Bonal Stadion , Montbéliard
Vasárnap 28-október 1956-os
René Gardien 35 perc elteltével gólt szerzett35 th A gól 85 perc után gólt szerzett 85 th

René Dereuddre A gól 9. perc után szerzett gólt9 -én
Abdelhamid Bouchouk A gól 32 perc után gólt szerzett32 th A gól 38 perc után gólt szerzett 38 th A gól 67 perc elteltével gólt szerzett 67 th
Eduardo Di Loreto 35 perc elteltével gólt szerzett35 th
Aulis Rytkönen A gól 72 perc elteltével szerzett gólt72 th
( 4 - 0 ) Nézők: 8,364

Jelentés
12. nap Rennes stadion UC 2 - 0 UA Sedan-Torcy Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 25-November 1956-os
18 -én sor 7 pont
Guy Meano A gól 38 perc után gólt szerzett38 th A gól 60 perc után gólt szerzett 60 th ( 1 - 0 ) Nézők: 8,247

Jelentés
  1. osztály, 13–17. Nap (december)
13. nap Rennes stadion UC 1 - 0 AS Saint-Etienne Stade de la route de Lorient , Rennes

Michel Leblond A gól 37 perc elteltével gólt szerzett37 th
Just Fontaine A gól 86 perc elteltével szerzett gólt86 -én A gól 89 perc elteltével szerzett gólt 89 -én
( 1 - 0 ) Émile Legangnoux A gól 69 perc elteltével gólt szerzett69 th Nézők: 5.283

Jelentés
15. nap FC Nancy 4 - 0 Rennes stadion UC Pont d'Essey Sportpark , Tomblaine
Vasárnap 16-December 1956-os
André július A gól 9. perc után szerzett gólt9- én
Daniel Brych 35 perc elteltével gólt szerzett35 -én
Christian BOTTOLLIER A gól 68 perc után gólt szerzett68 -én A gól 75 perc elteltével szerzett gólt 75 -én
( 2 - 0 ) Nézők: 6 973

Jelentés
16. nap Rennes stadion UC 2 - 1 Olympique lyonnais Stade de la route de Lorient , Rennes

Jelentés
  Visszatérés 1. osztály, 18. meccsnap (december)

Jelentés
20. nap Rennes stadion UC 2 - 1 RC Strasbourg Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 6-január 1957-es
17 -én sor 13 pont
Stanislas Dombeck A gól 12 perc után gólt szerzett12 th A gól 28. perc után szerzett gólt 28 th ( 2 - 0 ) Louis Schweitzer A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th Nézők: 10 941

Jelentés
21. nap RC Paris 30 Rennes stadion UC Parc des Princes , Párizs
Vasárnap 20-január 1957-es
18 -én sor 13 pont
Pierre Grillet A gól 15 perc után gólt szerzett15 -én A gól 90 perc elteltével szerzett gólt 90 -én
srác Sénac A gól 75 perc elteltével szerzett gólt75 -én
( 1 - 0 ) Nézők: 14 835

Jelentés
22. nap Rennes stadion UC 0 - 3 FC Nancy Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 27-január 1957-es
( 0 - 1 ) Roger Piantoni A gól 11 perc után gólt szerzett11 e A gól 84. percben szerzett gólt 84 e és

18 -én sor 14 pont
Celestin Oliver A gól 68 perc után gólt szerzett68 th ( 0 - 0 ) Nicolas Imbernon A gól 85 perc után gólt szerzett85 th Nézők: 4,053

Jelentés
24. nap Rennes stadion UC 1 - 1 Olimpiai Marseille Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 17-február 1957-es
18 -én sor 15 pont
Bernard Lambert A gól 48 perc elteltével gólt szerzett48 th ( 0 - 1 ) Marius Vescovali A gól 27. perc után szerzett gólt27. sz Nézők: 10 299

Jelentés
25. nap Rennes stadion UC 4 - 1 SCO Angers Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 24-február 1957-es
18 -én sor 17 pont
Guy Meaño A gól 34 perc elteltével gólt szerzett34 e
mahi A gól 38 perc után gólt szerzett38 th A gól 81. percben szerzett gólt 81 th
Bernard Lambert A gól gólt szerzett 62 perc elteltével62 th
( 2 - 0 ) Francis Camoin A gól 49 perc elteltével szerzett gólt49. sz Nézők: 13 332

Jelentés
27. nap Rennes stadion UC 2 - 1 Olimpiai Nimes Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 17-March 1957-es
15 -én sor 21 pont
Antoine Cuissard A gól 29. perc után szerzett gólt29 e
Guy Meano A gól 78 perc elteltével szerzett gólt78 -én
( 1 - 0 ) Friedrich Kominek A gól 53 perc után gólt szerzett53. sz Nézők: 12 005

Jelentés
28. nap USA Valenciennes-Anzin 5 - 2 Rennes stadion UC Nungesser Stadion , Valenciennes
Vasárnap March 31-ig, 1957-es
16 -én sor, 21 pont
Petrus van Rhijn A gól 47 perc után gólt szerzett47 th
Joseph Puccar A gól 60 perc után gólt szerzett60 th
Bernard Chiarelli A gól 68 perc után gólt szerzett68 e
Jacques Poulain 80 th ( CSC ) Georges Cesàri 83 th80 perc után regisztrált a tábora ellen
A gól 83. percben szerzett gólt
( 0 - 1 ) Antoine Bib rövidnadrág A gól 19 perc után gólt szerzett19 th A gól 90 perc elteltével szerzett gólt 90 th Nézők: 7 142

Jelentés
  1. osztály, 29. és 31. nap (április)
29. nap RC lencse 30 Rennes stadion UC Félix-Bollaert Stadion , Lens
Vasárnap 14-április 1957-es
18 -én sor 21 pont
Egon Jönsson A gól 22 perc elteltével szerzett gólt22 e A gól 33 perc után gólt szerzett 33 e
Theo A gól 55 perc elteltével szerzett gólt55 e
( 2 - 0 ) Nézők: 7 472

Jelentés
30. nap Rennes stadion UC 1 - 0 Toulouse FC Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 21-április 1957-es
17 -én sor 23 pont
Guy Méano A gól 59 perc elteltével gólt szerzett59. sz ( 0 - 0 ) Nézők: 7.996

Jelentés
31. nap FC Metz 1 - 1 Rennes stadion UC Saint-Symphorien Stadion , Longeville-lès-Metz
Vasárnap 28-április 1957-es
17 -én sor 24 pont
Jean-Claude Kuhnapfel A gól 49 perc elteltével szerzett gólt49. sz ( 0 - 1 ) Antoine Cuissard A gól 23. perc után szerzett gólt23. sz Nézők: 7122
játékvezető: M. Harzic
Jelentés
  1. osztály, 32–34. Nap (május)
32. nap Rennes stadion UC 2 - 0 FC Sochaux-Montbeliard Stade de la route de Lorient , Rennes
Szerda 1 -jén  May 1957-es
16 -én sor 26 pont
Mahi A gól 25 perc után gólt szerzett25 e
Jacques Poulain A gól 82 perc után gólt szerzett82 -én
( 1 - 0 ) Nézők: 14 260

Jelentés
33. nap Rennes stadion UC 1 - 1 Reims-stadion Stade de la route de Lorient , Rennes
Vasárnap 12-May 1957-es
15 -én sor 27 pont
Antoine 45 th rövidnadrágA gól 45 perc után gólt szerzett Csak Fontaine A gól 1 perc után szerzett gólt1 st Nézők: 19 176

Jelentés
34. nap AS Saint-Etienne 2 - 0 Rennes stadion UC Geoffroy-Guichard Stadion , Saint-Étienne

Gátak 1. osztály / 2. osztály gátjai
Dam menj Rennes stadion UC (D1) 2 - 0 Lille OSC (D2) Robert-Diochon Stadion , Rouen
1957. június 2, vasárnap
Guy Méano Stanislas DombeckGól szerzett
Gól szerzett
Nézők: 10 237
Visszatérő gát Rennes stadion UC (D1) 1 - 3 Lille OSC (D2) Parc des Princes , Párizs
1957. június 8., szombat
Guy Méano Gól szerzett ? ? ?Gól szerzett
Nézők: 22 901
Rájátszás (támogató mérkőzés) Rennes stadion UC (D1) 1 - 2 Lille OSC (D2) Parc des Princes , Párizs
1957. június 17., hétfő
Mahi Gól szerzett ? ?Gól szerzett
Nézők: 19 971
  Francia Kupa Harminckettedik forduló
Döntő 1/32 Rennes stadion UC 3 - 2 CO Roubaix-Tourcoing Henri-Jooris Stadion , Lille

Versenyjelentés

Verseny Végső győztes Kezdje az ölében Hely vagy utolsó forduló Első találkozás Utolsó találkozó Szám
1. osztály AS Saint-Etienne 1 st  nap 16 . 1956. augusztus 19 1957. május 19 37
Francia Kupa Toulouse FC Döntő 1/32 Döntő 1/16 1957. január 13 1957. február 3 2
Charles Drago Kupa Olimpiai Marseille 2 th  kerek 2 th  kerek 1957. március 3 1957. március 3 1

Teljes itthon Kívül
Meccsek Pontok V NEM D BP időszámításunk előtt Diff. V NEM D BP időszámításunk előtt Diff. V NEM D BP időszámításunk előtt Diff.
34 27. 11. 5. 18. 36 63 -27 10. 3 4 27. 19. +8 1 2 14 9. 44. -35

Eredmények naponta
Nap 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10. 11. 12. 13. 14 15 16. 17. 18. 19. 20 21 22. 23. 24. 25 26. 27. 28. 29. 30 31 32 33 34
Talaj E D E D E E D D E D E D D E E D D E E D E D E D D E D E E D E D D E
Eredmények D V D NEM D D D D D V D V V D D V D D D V D D NEM NEM V V V D D V NEM V NEM D
Pontok 0 2 2 3 3 3 3 3 3 5. 5. 7 9. 9. 9. 11. 11. 11. 11. 13. 13. 13. 14 15 17. 19. 21 21 21 23. 24. 26. 27. 27.
Négyzet 18. 8. 13. 11. 14 16. 17. 18. 18. 18. 18. 18. 16. 18. 18. 17. 17. 17. 18. 17. 18. 18. 18. 18. 18. 15 15 16. 18. 17. 17. 16. 15 16.

Forrás: Találkozók listája
Mező  : D = Home; E = Külső. Eredmény : D = vereség; N = Nincs; V = Győzelem.

Hivatkozások

1. Claude Loire, Le Stade Rennes, a breton futball zászlóshajója, 1901-1991 , Éditions Apogée, 1994, p. 281
  2. Mahi Khennane keresztnevét mindig a futballpályafutása során használták rá, nem pedig a vezetéknevére.
  3. A promóciós / kiesési akadályokat is beleértve
  4. Abban az évben teljesíti katonai szolgálatát
  5. Lille-ben lejátszott mérkőzés
  6. Rouenben lejátszott mérkőzések
  7. mérkőzések Párizsban , a Parc des Princes-en
  8. Az a két csapat, amelyek mindegyike nyert egy mérkőzést, azonos gólkülönbséggel +2, egy támogatói mérkőzést rendeznek, amelynek célja a győztes meghatározása