A 2006. évi francia FFSA GT bajnokság a bajnokság nyolcadik kiadása.

Csapat Autó Nem. Pilóta Macska. Ujjak
Ikon Kategória

2006-os szezonnaptár

Fogantyú Keltezett Találkozó Áramkör Elhelyezkedés Régió / Ország
1 C1 Április 16 FFSA Nogaro Super Series / Aurora húsvéti kupák Circuit Paul Armagnac Nogaro Midi-Pyrenees , Franciaország
C2 Április 17
2 C1 Április 29 Super Serie FFSA Lédenon / Nîmes-Lédenon Grand Prix Lédenon-körút Ledenon Languedoc-Roussillon , Franciaország
C2 Április 30
3 C1 Május 20 Super Serie FFSA Dijon / Grand Prix Dijon-Côte d'Or Dijon-Prenois áramkör Vesz Burgundia , Franciaország
C2 Május 21-én
4 C1 Június 4 Super Serie FFSA Pau - Master GT / F3 Grand Prix de Pau Pau-Ville áramkör Pau Aquitaine , Franciaország
C2 Június 5
5. C1 Június 24 Super Serie FFSA Val de Vienne A Val de Vienne áramköre Az éber Poitou-Charentes , Franciaország
C2 Június 25
6. C1 Szeptember 9 Super Serie FFSA Albi / Grand Prix d'Albi Albi áramköre A fogadó Midi-Pyrenees , Franciaország
C2 Szeptember 10
7 C1 Október 14 Super Serie FFSA Le Mans Bugatti pálya Le Mans Pays de la Loire , Franciaország
C2 Október 15
8. C1 Október 21-én Szuper sorozatú FFSA Magny-Cours Nevers Magny-Cours pálya Magny-Cours Burgundia , Franciaország
C2 Október 22-én

A szezon menete és a bajnokság legfontosabb eseményei

2006-os szezon eredményei

Fogantyú Találkozó GT1 győztes GT2 győztes Győztes Kupa 1 Győztes Kupa 2 Győztes Kupa 3