Curling a 2012-es téli ifjúsági olimpiai játékokon
Ez az oldal túl hosszú lehet, ami betöltési problémákat okozhat, és kényelmetlenné teheti az olvasást és a böngészést.
Akkor rövidítse összegzésével az, hogy egyes szakaszok és mozog az eredeti tartalmat részletes cikkeket, vagy megvitatni ezeket .
Curling a 2012-es téli ifjúsági olimpiai játékokon
Díjak
Győztes |
Svájc (2 érem)
|
---|
Navigáció
2016
A curling események számára a 2012-es téli ifjúsági olimpiai játékok kerülnek megrendezésre a Innsbruck Exhibition Center , Innsbruck , Ausztria , január 14-22, 2012. A vegyes csapat verseny zajlik január 14-18, míg a torna vegyes páros zajlik január 20 22-ig.
Érmek
Éremtáblázat
Próbák
Játékformátum
A 2012-es téli ifjúsági olimpiai játékokon két éremtornát rendeznek; egy vegyes csapatverseny és egy vegyes páros torna NOC-onként .
Vegyes csapatok
A vegyes csapatok tornájának csapatai két férfiból és két nőből állnak, ugyanazon NOC / országból.
A tizenhat kvalifikált csapat két csoportosztályban versenyez. Az egyes csoportok négy legjobb csapata továbbjut a nyolcaddöntőbe, ahol a csapatok kieséses tornát játszanak a győztes meghatározásához.
NOC vegyes páros
A NOC vegyes páros csapatai egy férfi és egy nő alkotják a különböző NOC-kat. Ennek az eseménynek az a célja, hogy ösztönözze a nemzetközi közösség érzését.
A vegyes páros versenyre a vegyes csapatok tornája után kerül sor; ugyanazok a sportolók vesznek részt mindkét eseményen. A vegyes páros csapatokat a szervező bizottság választja ki a vegyes csapatok bajnokságának végső rangsorából. Az eredményül kapott 32 csapat kieséses tornát játszik a győztes meghatározásához.
Képesítés
A kvalifikáció érdekében az országok pontokat szereztek az Európai Ifjúsági Curling Kihíváson, a Csendes-óceáni Junior Curling Bajnokságon és a 2011-es Junior Curling Világbajnokságon . A NOC ezután meghatározza a vegyes csapat összetételét, amely két junior férfi és női hajcsavaróból áll.
Képzett
Minősítési pontok
A minősített csapatok félkövéren vannak feltüntetve
Megjegyzések
1. csapatok Észak-és Dél-Amerikában jogosultak automatikusan tagsági viszonyuk alapján a világ Curling Szövetség , mert a több minősítő helyen egyenlő a nemzetek száma kapcsolt WCF
2 ázsiai csapat képzett, amíg nem több, mint három Partner A régió nemzetei a részvételt választják.
3. Brazília elutasította a téli ifjúsági olimpiai játékok meghívását. Ezért Olaszország felkérést kapott Brazília helyére a curling világranglista rangsorának köszönhetően.
4. Finnország kilép a Winter YOG versenyből, ezért Észtország fogadta el a meghívót Finnország helyettesítésére, amelyet Észtország a kvalifikációs rangsorban elfoglalt helyének köszönhetõen kapott.
Eredmények
Vegyes csapatok
Csapatok
A csapatok a következők:
Vörös csoport
Ausztria
|
Kanada
|
Németország
|
Britannia
|
---|
Ugrás: Mathias Genner
Harmadik: Camilla Schnabel Második: Martin Reichel Vezető: Irena Brettbacher
|
Ugrás: Thomas Scoffin
Harmadik: Corryn Brown Második: Derek Oryniak Vezető: Emily Gray
|
Ugrás: Daniel Rothballer
Harmadik: Frederike Manner Második: Kevin Lehmann Vezető: Nicole Muskatewitz
|
Ugrás: Duncan Menzies
Harmadik: Angharad Ward Második: Thomas Muirhead Vezető: Rachel Hannen
|
Olaszország
|
Japán
|
Oroszország
|
Svédország
|
---|
Ugrás: Amos Mosaner
Harmadik: Denise Pimpini Második: Alessandro Zoppi Vezető: Arianna Losano
|
Ugrás: Shingo Usui
Harmadik: Mizuki Kitaguchi Második: Tsukasa Horigome Ólom: Mako Tamakuma
|
Ugrás: Mihail Vaskov
Harmadik: Anasztázia Moszkaleva Második: Alekszandr Korszunov Vezető: Marina Verenich
|
Ugrás: Rasmus Wranå
Harmadik: Amalia Rudström Második: Jordan Wåhlin Vezető: Johanna Heldin
|
Kék csoport
Kína
|
Cseh Köztársaság
|
Észtország
|
Új Zéland
|
---|
Negyedszer: Wang Jinbo
Harmadik: Yang Ying Ugrás: Bai Yang Ólom: Cao Ying
|
Ugrás: Marek Černovský
Harmadik: Alzbeta Baudyšová Második: Krystof Krupanský Vezető: Zuzana Hrůzová
|
Ugrás: Robert-Kent Päll
Harmadik: Marie Turmann Második: Sander Rõuk Vezető: Kerli Zirk
|
Ugrás: Luke Steele
Harmadik: Eleanor Adviento Második: David Weyer Vezető: Kelsi Heath
|
Norvégia
|
Dél-Korea
|
svájci
|
Egyesült Államok
|
---|
Negyedszer: Martin Sesaker
Harmadik: Stine Haalien Ugrás: Markus Skogvold Vezető: Ina Roll Backe
|
Ugrás: Kang Sue-yeon
Harmadik: Yoo Min-hyeon Második: Kim Eun-bi Vezető: Go Ke-on
|
Ugrás: Michael Brunner
Harmadik: Elena Stern Második: Romano Meier Vezető: Lisa Gisler
|
Ugrás: Korey Dropkin
Harmadik: Sarah Anderson Második: Thomas Howell Vezető: Taylor Anderson
|
Fő kör besorolás
Legenda
|
---|
|
A csapatok bejutottak a döntőbe
|
|
A döntetlenre a csapatok jutottak
|
Fő forduló eredményei
Az összes mérkőzés ideje közép-európai szokásos idő ( UTC + 1 ).
Vörös csoport
Január 14. szombat
A curling jégét érintő elektromos probléma miatt a Vörös Csoport 1. játékát január 17-én, kedden 16 órára halasztották.
2. játék
16:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Ausztria (Genner)
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
2
|
|
|
6.
|
Kanada (Scoffin) X
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Japán (Usui)
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
x
|
|
|
5.
|
Olaszország (Mosaner) X
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
x
|
|
|
3
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Oroszország (Vaskov) X
|
0
|
1
|
0
|
3
|
1
|
0
|
1
|
0
|
|
|
6.
|
Németország (Rothballer)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
|
|
4
|
|
Január 15., vasárnap
3. játék
9:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Nagy-Britannia (Menzies)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
4
|
Németország (Rothballer) X
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
|
5.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svédország (Wranå) X
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
|
|
5.
|
Oroszország (Vaskov)
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
3
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin) X
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
3
|
x
|
|
|
6.
|
Olaszország (Mosaner)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
0
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Ausztria (Genner)
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
|
5.
|
Japán (Usui) X
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
2
|
|
7
|
|
4. játék
16:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svédország (Wranå) X
|
2
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
Olaszország (Mosaner)
|
0
|
0
|
1
|
2
|
2
|
0
|
0
|
2
|
|
|
7
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Ausztria (Genner) X
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
7
|
|
12.
|
Németország (Rothballer)
|
0
|
0
|
1
|
2
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
|
5.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Oroszország (Vaskov)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
2
|
|
|
6.
|
Japán (Usui) X
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
|
|
5.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin) X
|
1
|
2
|
0
|
4
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
8.
|
Nagy-Britannia (Menzies)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
x
|
x
|
|
|
2
|
|
Január 16., hétfő
5. játék
9:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Japán (Usui)
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
2
|
|
7
|
Nagy-Britannia (Menzies) X
|
1
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
0
|
|
5.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Oroszország (Vaskov) X
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
x
|
x
|
|
|
1
|
Kanada (Scoffin)
|
1
|
2
|
2
|
1
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
7
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Ausztria (Genner)
|
0
|
2
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
5.
|
Svédország (Wranå) X
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
1
|
2
|
x
|
|
|
7
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Németország (Rothballer)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
Olaszország (Mosaner) X
|
2
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
4
|
x
|
|
|
9.
|
|
6. játék
16:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Oroszország (Vaskov) X
|
4
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
2
|
|
|
8.
|
Ausztria (Genner)
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
1
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Japán (Usui)
|
0
|
0
|
3
|
3
|
2
|
1
|
x
|
x
|
|
|
9.
|
Németország (Rothballer) X
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
2
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svédország (Wranå) X
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
1
|
|
6.
|
Kanada (Scoffin)
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
|
5.
|
|
Január 17. kedd
7. játék
9:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin) X
|
3
|
0
|
0
|
0
|
4
|
0
|
2
|
x
|
|
|
9.
|
Japán (Usui)
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
x
|
|
|
4
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Németország (Rothballer) X
|
1
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
4
|
Svédország (Wranå)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
2
|
x
|
|
|
6.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Olaszország (Mosaner) X
|
2
|
0
|
0
|
2
|
2
|
0
|
0
|
x
|
|
|
6.
|
Ausztria (Genner)
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
x
|
|
|
3
|
|
1. játék
16:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Olaszország (Mosaner)
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
3
|
0
|
x
|
|
|
7
|
Oroszország (Vaskov) X
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
x
|
|
|
3
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Nagy-Britannia (Menzies)
|
1
|
2
|
1
|
1
|
4
|
0
|
x
|
x
|
|
|
9.
|
Ausztria (Genner) X
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
1
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Németország (Rothballer) X
|
2
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
4
|
Kanada (Scoffin)
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
|
|
6.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Japán (Usui) X
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
|
|
4
|
Svédország (Wranå)
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
Kék csoport
Január 14. szombat
1. játék
12.30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Dél-Korea (Kang)
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
Cseh Köztársaság (Černovský) X
|
1
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
x
|
|
|
6.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svájc (Brunner)
|
1
|
1
|
0
|
1
|
0
|
2
|
1
|
x
|
|
|
6.
|
Új-Zéland (Steele) X
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
2
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kína (Bai)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
4
|
Norvégia (Skogvold) X
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
|
5.
|
|
2. játék
19:30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Új-Zéland (Steele)
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
2
|
Egyesült Államok (Dropkin) X
|
2
|
2
|
1
|
0
|
5.
|
0
|
x
|
x
|
|
|
10.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kína (Bai) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
3
|
1
|
x
|
|
|
8.
|
Dél-Korea (Kang)
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
1
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Norvégia (Skogvold)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
2
|
Svájc (Brunner) X
|
2
|
1
|
0
|
3
|
1
|
1
|
x
|
x
|
|
|
8.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
3
|
2
|
x
|
|
|
9.
|
Észtország (Päll) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
4
|
|
Január 15., vasárnap
3. játék
12.30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svájc (Brunner) X
|
1
|
3
|
3
|
3
|
2
|
0
|
x
|
x
|
|
|
12.
|
Észtország (Päll)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
1
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Norvégia (Skogvold)
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
Cseh Köztársaság (Černovský) X
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
2
|
0
|
3
|
|
|
8.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Új-Zéland (Steele) X
|
1
|
1
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
|
|
7
|
Kína (Bai)
|
0
|
0
|
0
|
3
|
2
|
0
|
1
|
0
|
|
|
6.
|
|
4. játék
19:30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Norvégia (Skogvold)
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
3
|
Dél-Korea (Kang) X
|
2
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3
|
|
|
7
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Új-Zéland (Steele) X
|
0
|
2
|
0
|
2
|
2
|
0
|
0
|
1
|
|
|
7
|
Észtország (Päll)
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
3
|
0
|
|
|
6.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
Kína (Bai) X
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
|
|
6.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Egyesült Államok (Dropkin) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
|
|
6.
|
Svájc (Brunner)
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
4
|
|
Január 16., hétfő
5. játék
12.30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kína (Bai) X
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
3
|
Svájc (Brunner)
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
0
|
4
|
x
|
|
|
7
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Új-Zéland (Steele) X
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
|
|
6.
|
Norvégia (Skogvold)
|
0
|
2
|
0
|
2
|
2
|
0
|
0
|
1
|
|
|
7
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Észtország (Päll) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
2
|
|
|
7
|
Dél-Korea (Kang)
|
0
|
0
|
0
|
3
|
2
|
0
|
0
|
0
|
|
|
5.
|
|
6. játék
19:30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
2
|
2
|
0
|
3
|
0
|
2
|
x
|
|
|
9.
|
Új-Zéland (Steele) X
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
4
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Dél-Korea (Kang)
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
2
|
Svájc (Brunner) X
|
1
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
1
|
x
|
|
|
6.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kína (Bai) X
|
0
|
2
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
2
|
|
|
7
|
Észtország (Päll)
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
3
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Norvégia (Skogvold) X
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
Egyesült Államok (Dropkin)
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
1
|
1
|
x
|
|
|
6.
|
|
Január 17. kedd
7. játék
12.30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Egyesült Államok (Dropkin)
|
1
|
1
|
4
|
0
|
1
|
1
|
x
|
x
|
|
|
8.
|
Kína (Bai) X
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
1
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Észtország (Päll)
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
3
|
Norvégia (Skogvold) X
|
0
|
1
|
0
|
2
|
2
|
3
|
x
|
x
|
|
|
8.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Dél-Korea (Kang) X
|
2
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
x
|
|
|
9.
|
Új-Zéland (Steele)
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
1
|
0
|
x
|
|
|
4
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svájc (Brunner) X
|
0
|
1
|
4
|
0
|
2
|
0
|
1
|
x
|
|
|
8.
|
Csehország (Černovský)
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
x
|
|
|
4
|
Tie-break
Január 17., kedd, 19.30.
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kína (Bai)
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
x
|
x
|
|
3
|
Norvégia (Skogvold) X
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
6.
|
Végső szakasz
Negyeddöntő
Január 18., szerda, 9:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin)
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
|
|
7
|
Cseh Köztársaság (Černovský) X
|
0
|
2
|
0
|
3
|
2
|
0
|
0
|
0
|
|
|
6.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svédország (Wranå) X
|
0
|
0
|
0
|
2
|
2
|
1
|
3
|
x
|
|
|
8.
|
Norvégia (Skogvold)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
0
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Japán (Usui)
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
3
|
Svájc (Brunner) X
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1
|
|
|
4
|
Elődöntők
Január 18., szerda, 13:00.
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin)
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
2
|
Olaszország (Mosaner) X
|
2
|
0
|
1
|
3
|
0
|
1
|
1
|
x
|
|
|
8.
|
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svédország (Wranå)
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
4
|
Svájc (Brunner) X
|
3
|
0
|
2
|
0
|
5.
|
0
|
x
|
x
|
|
|
10.
|
Bronzérmes mérkőzés
Január 18., szerda, 17:00.
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin)
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
|
|
6.
|
Svédország (Wranå) X
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
|
|
4
|
Végső
Január 18., szerda, 17:00.
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Olaszország (Mosaner)
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
4
|
Svájc (Brunner) X
|
2
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
x
|
|
|
6.
|
Vegyes páros
Csapatok
A csapatok olyan sportolókból állnak, akik csapatonként különböző NOC-okból származó férfival és nővel vettek részt a vegyes csapatversenyen. A csapatokat a szervezőbizottság választotta ki, amely a vegyes csapatverseny végleges besorolása alapján készült a csapatok egyensúlyának megteremtése érdekében január 19-én. A játékosok időt kaptak a közös edzésre.
A csapatok a következők:
Csapatok
|
---|
Második: Michael Brunner ( SUI )
Vezető: Nicole Muskatewitz ( GER )
|
Második: Sarah Anderson ( Egyesült Államok )
Vezetés: Menjen tovább ( KOR )
|
Második: Wang Jinbo ( CHN )
Ólom: Ina Roll Backe ( NOR )
|
Második: Camilla Schnabel ( AUT )
Ólom: Jordan Wåhlin ( SWE )
|
Második: Thomas Scoffin ( CAN )
Ólom: | Kelsi Heath ( NZL )
|
Második: Mizuki Kitaguchi ( JPN )
Vezető: Thomas Muirhead ( GBR )
|
Második: Mihail Vaskov ( RUS )
Ólom: Zuzana Hrůzová ( CZE )
|
Második: Marie Turmann ( EST )
Vezető: Alessandro Zoppi ( ITA )
|
Második: Elena Stern ( SUI )
Vezető: Sander Rõuk ( EST )
|
Második: Korey Dropkin ( Egyesült Államok )
Vezető: Marina Verenich ( RUS )
|
Második: Angharad Ward ( GBR )
Ólom: Markus Skogvold ( NOR )
|
Második: Luke Steele ( NZL )
Vezető: Johanna Heldin ( Svédország )
|
Második: Corryn Brown ( CAN )
Vezető: Martin Reichel ( AUT )
|
Másodszor: Shingo Usui ( JPN )
Ólom: Cao Ying ( CHN )
|
Második: Kang Sue-yeon ( KOR )
Ólom: Krystof Krupanský ( CZE )
|
Második: Daniel Rothballer ( GER )
Vezető: Arianna Losano ( ITA )
|
Második: Mathias Genner ( AUT )
Vezető: Lisa Gisler ( SUI )
|
Második: Yang Ying ( CHN )
Vezető: Thomas Howell ( Egyesült Államok )
|
Második: Martin Sesaker ( NOR )
Vezető: Kim Eun-bi ( KOR )
|
Második: Amalia Rudström ( SWE )
Vezető: Kevin Lehmann ( GER )
|
Második: Robert-Kent Päll ( EST )
Ólom: Emily Gray ( CAN )
|
Második: Anastasia Moskaleva ( RUS )
Ólom: Tsukasa Horigome ( JPN )
|
Második: Marek Černovský ( CZE )
Vezető: Rachel Hannen ( GBR )
|
Második: Denise Pimpini ( ITA )
Vezető: David Weyer ( NZL )
|
Második: Eleanor Adviento ( NZL )
Vezető: Romano Meier ( SUI )
|
Második: Duncan Menzies ( GBR )
Ólom: Taylor Anderson ( Egyesült Államok )
|
Második: Stine Haalien ( NOR )
Ólom: Alexandr Korshunov ( RUS )
|
Második: Rasmus Wranå ( Svédország )
Vezető: Kerli Zirk ( EST )
|
Második: Frederike Manner ( GER )
Vezető: Derek Oryniak ( CAN )
|
Második: Yoo Min-hyeon ( KOR )
Ólom: Mako Tamakuma ( JPN )
|
Második: Alzbeta Baudyšová ( CZE )
Ólom: Bai Yang ( CHN )
|
Második: Amos Mosaner ( ITA )
Vezető: Irena Brettbacher ( AUT )
|
A bajnokság eredményei
Végső szakasz
|
Elődöntők
|
|
Végső
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
7
|
|
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
3
|
|
|
|
|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
13.
|
|
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
2
|
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
13.
|
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
6.
|
|
|
Bronz érem
|
|
|
|
|
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
6.
|
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
5.
|
Első rész
|
16 e döntő
|
|
8. e végleges
|
|
Negyeddöntők
|
|
Elődöntők
|
---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
8.
|
|
|
Sarah Anderson ( USA ) Go Ke-on ( KOR )
|
6.
|
|
|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
6.
|
|
|
|
|
Wang Jinbo ( CHN ) Ina Roll Backe ( NOR )
|
1
|
|
|
Wang Jinbo ( CHN ) Ina Roll Backe ( NOR )
|
8.
|
|
|
|
Camilla Schnabel ( AUT ) Jordan Wåhlin ( SWE )
|
7
|
|
|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
7
|
|
|
|
|
Mikhail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( CZE )
|
6.
|
|
|
Thomas Scoffin ( CAN )
|
9.
|
|
|
|
Mizuki Kitaguchi ( JPN ) Thomas Muirhead ( GBR )
|
5.
|
|
|
Thomas Scoffin ( CAN )
|
5.
|
|
|
|
|
Mikhail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( CZE )
|
6.
|
|
|
Mikhail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( CZE )
|
10.
|
|
|
|
Marie Turmann ( EST ), Alessandro Zoppi ( ITA )
|
3
|
|
|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
7
|
|
|
|
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
3
|
|
Elena Stern ( SUI ) Sander Rõuk ( EST )
|
3
|
|
|
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
13.
|
|
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
10.
|
|
|
|
|
Luke Steele ( NZL ) Johanna Heldin ( SWE )
|
3
|
|
|
Angharad Ward ( GBR ) Markus Skogvold ( NOR )
|
8.
|
|
|
|
Luke Steele ( NZL ) Johanna Heldin ( SWE )
|
9.
|
|
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
9.
|
|
|
|
|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT )
|
3
|
|
|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT )
|
6.
|
|
|
|
Shingo Usui ( JPN ) Cao Ying ( CHN )
|
4
|
|
|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT )
|
7
|
|
|
|
|
Kang Sue-yeon ( KOR ) Krystof Krupanský ( CZE )
|
4
|
|
|
Kang Sue-yeon ( KOR ) Krystof Krupanský ( CZE )
|
10.
|
|
|
|
Daniel Rothballer ( GER ) Arianna Losano ( ITA )
|
5.
|
|
|
Második rész
|
16 e döntő
|
|
8. e végleges
|
|
Negyeddöntők
|
|
Elődöntők
|
---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathias Genner ( AUT ) Lisa Gisler ( SUI )
|
2
|
|
|
Yang Ying ( CHN ) Thomas Howell ( USA )
|
10.
|
|
|
Yang Ying ( CHN ) Thomas Howell ( USA )
|
4
|
|
|
|
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
10.
|
|
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
9.
|
|
|
|
Amalia Rudström ( SWE ) Kevin Lehmann ( GER )
|
3
|
|
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
7
|
|
|
|
|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN )
|
6.
|
|
|
Robert-Kent Päll ( EST ), Emily Gray ( CAN )
|
2
|
|
|
|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN )
|
8.
|
|
|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN )
|
7
|
|
|
|
|
Marek Černovský ( CZE ), Rachel Hannen ( GBR )
|
1
|
|
|
Marek Černovský ( CZE ), Rachel Hannen ( GBR )
|
8.
|
|
|
|
Denise Pimpini ( ITA ) David Weyer ( NZL )
|
5.
|
|
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
13.
|
|
|
|
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
6.
|
|
Eleanor Adviento ( NZL ) Romano Meier ( SUI )
|
7
|
|
|
|
Duncan Menzies ( GBR ) Taylor Anderson ( USA )
|
8.
|
|
|
Duncan Menzies ( GBR ) Taylor Anderson ( USA )
|
6.
|
|
|
|
|
Rasmus Wranå ( SWE ) Kerli Zirk ( EST )
|
4
|
|
|
Stine Haalien ( NOR ) Alexandr Korshunov ( RUS )
|
1
|
|
|
|
Rasmus Wranå ( SWE ) Kerli Zirk ( EST )
|
8.
|
|
|
Duncan Menzies ( GBR ) Taylor Anderson ( USA )
|
4
|
|
|
|
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
7
|
|
|
Frederike Manner ( GER ) Derek Oryniak ( CAN )
|
1
|
|
|
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
14
|
|
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
9.
|
|
|
|
|
Amos Mosaner ( ITA ) Irena Brettbacher ( AUT )
|
4
|
|
|
Alzbeta Baudyšová ( CZE ) Bai Yang ( CHN )
|
9.
|
|
|
|
Amos Mosaner ( ITA ) Irena Brettbacher ( AUT )
|
10.
|
|
|
Eredmények mérkőzésenként
Az összes mérkőzés ideje közép-európai szokásos idő ( UTC + 1 ).
16 e döntő
1. mérkőzés
Január 20., péntek, 9:00.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER ) X
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
2
|
1
|
1
|
|
|
8.
|
Sarah Anderson ( USA ) Go Ke-on ( KOR )
|
1
|
0
|
4
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
|
|
6.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Wang Jinbo ( CHN ) Ina Roll Backe ( NOR ) X
|
2
|
2
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
|
|
8.
|
Camilla Schnabel ( AUT ) Jordan Wåhlin ( SWE )
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
2
|
0
|
|
|
7
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Thomas Scoffin ( CAN )
|
Kelsi Heath ( NZL )
|
0
|
0
|
4
|
1
|
1
|
0
|
3
|
x
|
|
|
Mizuki Kitaguchi ( JPN ) Thomas Muirhead ( GBR ) X
|
9.
|
1
|
2
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
x
|
|
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Mihail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( CZE ) X
|
0
|
5.
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
x
|
|
|
10.
|
Marie Turmann ( EST ), Alessandro Zoppi ( ITA )
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
|
2. mérkőzés
Január 20., péntek, 12:30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Elena Stern ( SUI ) Sander Rõuk ( EST ) X
|
2
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
x
|
x
|
|
|
3
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
0
|
2
|
1
|
4
|
0
|
6.
|
x
|
x
|
|
|
13.
|
Dropkin és Verenich tökéletes 6 pontot szereznek az utolsó szettben, ez az első alkalom a YOG-ban, amikor tökéletes curling-fordulatot rendeznek.
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Angharad Ward ( GBR ) Markus Skogvold ( NOR ) X
|
3
|
1
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
|
|
8.
|
Luke Steele ( NZL ) Johanna Heldin ( SWE )
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
4
|
1
|
|
|
9.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT ) X
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
|
6.
|
Shingo Usui ( JPN ) Cao Ying ( CHN )
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
|
|
4
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kang Sue-yeon ( KOR ) Krystof Krupanský ( CZE ) X
|
3
|
1
|
0
|
3
|
0
|
2
|
1
|
x
|
|
|
10.
|
Daniel Rothballer ( GER ) Arianna Losano ( ITA )
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
0
|
x
|
|
|
5.
|
|
3. mérkőzés
Január 20., péntek, 16:00.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Mathias Genner ( AUT ) Lisa Gisler ( SUI )
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
2
|
Yang Ying ( CHN ) Thomas Howell ( USA ) X
|
3
|
1
|
2
|
0
|
3
|
0
|
1
|
x
|
|
|
10.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
1
|
0
|
4
|
0
|
2
|
2
|
0
|
x
|
|
|
9.
|
Amalia Rudström ( SWE ) Kevin Lehmann ( GER ) X
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
x
|
|
|
3
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Robert-Kent Päll ( EST ), Emily Gray ( CAN )
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
2
|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN ) X
|
1
|
1
|
3
|
0
|
1
|
1
|
1
|
x
|
|
|
8.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Marek Černovský ( CZE ), Rachel Hannen ( GBR )
|
0
|
2
|
1
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1
|
|
|
8.
|
Denise Pimpini ( ITA ) David Weyer ( NZL ) X
|
2
|
0
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
|
|
5.
|
|
4. mérkőzés
Január 20., péntek, 19.30.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Eleanor Adviento ( NZL ) Romano Meier ( SUI ) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
|
7
|
Duncan Menzies ( GBR ) Taylor Anderson ( USA )
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
2
|
1
|
|
8.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Stine Haalien ( NOR ) Alexandr Korshunov ( RUS ) X
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
1
|
Rasmus Wranå ( SWE ) Kerli Zirk ( EST )
|
1
|
3
|
1
|
1
|
0
|
1
|
1
|
x
|
|
|
8.
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Frederike Manner ( GER ) Derek Oryniak ( CAN )
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
1
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN ) X
|
3
|
2
|
3
|
0
|
5.
|
1
|
x
|
x
|
|
|
14
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Alzbeta Baudyšová ( CZE ) Bai Yang ( CHN )
|
0
|
0
|
0
|
5.
|
1
|
0
|
3
|
0
|
|
|
9.
|
Amos Mosaner ( ITA ) Irena Brettbacher ( AUT ) X
|
1
|
1
|
1
|
0
|
0
|
4
|
0
|
3
|
|
|
10.
|
|
8. e végleges
1. mérkőzés
Január 21., szombat, 9:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT ) X
|
1
|
1
|
1
|
2
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
|
7
|
Kang Sue-yeon ( KOR ) Krystof Krupanský ( CZE )
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
|
|
4
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN ) X
|
1
|
0
|
2
|
2
|
1
|
1
|
x
|
x
|
|
|
7
|
Marek Černovský ( CZE ), Rachel Hannen ( GBR )
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
1
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS ) X
|
1
|
0
|
5.
|
0
|
1
|
2
|
1
|
x
|
|
|
10.
|
Luke Steele ( NZL ) Johanna Heldin ( SWE )
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Yang Ying ( CHN ) Thomas Howell ( USA )
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
4
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR ) X
|
2
|
0
|
2
|
1
|
2
|
0
|
3
|
x
|
|
|
10.
|
|
2. mérkőzés
Január 21., szombat, 13:00.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Thomas Scoffin ( CAN )
|
Kelsi Heath ( NZL )
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
2
|
0
|
|
|
Mihail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( CZE ) X
|
5.
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
|
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN ) X
|
2
|
0
|
3
|
1
|
1
|
0
|
2
|
x
|
|
|
9.
|
Amos Mosaner ( ITA ) Irena Brettbacher ( AUT )
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
x
|
|
|
4
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER ) X
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
0
|
1
|
x
|
|
|
6.
|
Wang Jinbo ( CHN ) Ina Roll Backe ( NOR )
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
1
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Duncan Menzies ( GBR ) Taylor Anderson ( USA ) X
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
2
|
|
|
6.
|
Rasmus Wranå ( SWE ) Kerli Zirk ( EST )
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
|
4
|
|
Negyeddöntő
Január 21., szombat, 17:00.
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR ) X
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
|
7
|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN )
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
2
|
0
|
0
|
0
|
|
6.
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
0
|
0
|
1
|
2
|
1
|
0
|
3
|
1
|
|
|
8.
|
Mihail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( CZE ) X
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
|
|
3
|
|
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Duncan Menzies ( GBR ) Taylor Anderson ( USA ) X
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
|
4
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
0
|
2
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
|
|
7
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS )
|
1
|
2
|
2
|
0
|
4
|
0
|
0
|
x
|
|
|
9.
|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT ) X
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
x
|
|
|
3
|
|
Elődöntő
Január 22., vasárnap, 9:00
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
1
|
1
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
x
|
|
|
7
|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS ) X
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
x
|
|
|
3
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR ) X
|
0
|
5.
|
0
|
2
|
0
|
2
|
1
|
3
|
|
|
13.
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
2
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
|
|
6.
|
Bronzérmes mérkőzés
Január 22., vasárnap, 13:00.
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Korey Dropkin ( USA ) Marina Verenich ( RUS ) X
|
1
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
|
6.
|
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN )
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
|
5.
|
Végső
Január 22., vasárnap, 13:00.
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Michael Brunner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER ) X
|
3
|
2
|
0
|
4
|
0
|
4
|
x
|
x
|
|
|
13.
|
Martin Sesaker ( NOR ) Kim Eun-bi ( KOR )
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
x
|
x
|
|
|
2
|
Hivatkozások
-
(en) " Innsbruck Curling GYIK - WCF "
-
(in) " WYOG Innsbruck 2012 képesítési rendszer "
-
(en) " WYOG Innsbruck 2012 curling kvalifikációs összefoglaló " , a Curling Világszövetség
-
(in) " WYOG Innsbruck 2012 Confirmed Teams " , a Curling Világszövetség ,2012. január 6
-
(in) " YOG csapat lista - Curling " ,2012. január 13
-
(itt) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Ausztria Csapat " , a Curling Világszövetség
-
(de) [PDF] „ Team Austria - YOG Innsbruck 2012 ” , Österreichisches Olympisches Comité ,2011. december 18
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Kanada Csapat " , a Curling Világszövetség ,2011. április 8
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Németországi csapat " , a Curling Világszövetség
-
(de) " 28 Sportler für Jugendspiele Innsbruckban sind nominiert " , Deutscher Olympischer Sportbund ,2011. december 5
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Nagy-Britannia Csapat " , a World Curling Federation ,2011. december 13
-
(itt) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Team Team " , a Curling Világszövetség
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Csapat Svédország " , a World Curling Szövetség
-
(sv) " Juniorer Klára för Ungdoms-OS " , Sundybergs Curlingklubb
-
(ekk) " I Noorte taliolümpiamängudel Innsbruckis esindab Eestit 17 sportlast " , Észt Olimpiai Bizottság ,2012. január 6
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Új-Zéland csapat " , a Curling Világszövetség
-
(in) " YOG Blog - Bevezetés a csapatba " , új-zélandi curling2011. december 13
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - Norvégia csapata " , a Curling Világszövetség
-
(de) " svájci olimpiai selektioniert 26 Athleten für die Ifjúsági Olimpia 2012 " , a svájci Olimpiai Szövetség ,2011. december 16
-
(in) " Ifjúsági Olimpiai Játékok - USA-csapat " , Curling Világszövetség ,2011. november 20
-
(in) "A Dropkin pálya megnyeri az ifjúsági olimpiai játékok rájátszását " , az Egyesült Államok Curling Szövetsége ,2011. november 20
-
(in) „ Téli ifjúsági olimpiai játékok curling mérkőzése ” , a Curling Világszövetség
-
(in) "Az 1. vörös csoport munkamenetét átütemezték " ,2012. január 14
-
(in) " Ifjúsági Olimpia - Gyakran Ismételt Kérdések " , a Curling Világszövetség
-
(in) [PDF] " Vegyes páros Curling - A csapatok "
Külső linkek