Csehország a 2012. évi téli ifjúsági olimpiai játékokon
A Cseh Köztársaság versenyzett a 2012-es téli ifjúsági olimpiai játékok a Innsbruck , Ausztria 13 és2012. január 22. A cseh csapat 24 sportolóból állt, 11 különböző sportágban.
Medalisták
Eredmények
alpesi sízés
Férfiak
Sportoló
|
Teszt
|
Végső
|
---|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Stepan Márton
|
Szlalom
|
44-es évek 12
|
40-es évek 86
|
1:24:98
|
19.
|
Óriás szlalom
|
1:01:25
|
59-es évek 02
|
2:02:27
|
22.
|
Szuper-G
|
|
1:06:24
|
14
|
Kombinált
|
1:06:04
|
38-as évek 08
|
1:44:12
|
13.
|
Nők
Sportoló
|
Teszt
|
Végső
|
---|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Dominika drozdikova
|
Szlalom
|
45 s 79
|
40-es évek 59
|
1:26:38
|
10.
|
Óriás szlalom
|
59 mp 97
|
1 perc 00 s 84
|
2:01:81
|
16.
|
Szuper-G
|
|
1:08:47
|
18.
|
Kombinált
|
1:08:30
|
Nem fejeztem be
|
Biatlon
Csehország teljes férfit kvalifikált a biatlonban 2 férfival és 2 nővel.
Férfiak
Nők
Vegyes
Sífutás
Csehország minősített egy férfit és egy nőt.
Férfi
Sportoló
|
Teszt
|
Végső
|
---|
Idő
|
Rang
|
---|
Petr knop
|
10 km
|
30 perc 44 s 8
|
9.
|
Nők
Sportoló
|
Teszt
|
Végső
|
---|
Idő
|
Rang
|
---|
Petra hyncicova
|
5 km
|
17:38:06
|
30
|
Sprintel
Sportoló
|
Teszt
|
Képesítés
|
Negyeddöntő
|
Elődöntő
|
Végső
|
---|
Teljes
|
Rang
|
Teljes
|
Rang
|
Teljes
|
Rang
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Petr knop
|
Sprint férfiak
|
1 perc 50 s 18
|
29 Q
|
1 perc 50 s 6
|
3
|
Nem minősített
|
Petra hyncicova
|
Sprint nők
|
2:02:58
|
17 Q
|
2: 01: 9
|
1 Q
|
2:01:02
|
5.
|
Nem minősített
|
Vegyes
Sportoló
|
Teszt
|
Végső
|
---|
Idő
|
Nem fogadott
|
Rang
|
---|
Jessica Jislova Petra Hyncicova Adam Vaclavik Petr Knop
|
Vegyes sífutás / biatlon váltó
|
1 óra 07 perc 34 s 5
|
3 + 8
|
12.
|
Curling
Csehország vegyes csapatot kvalifikált.
Vegyes csapat
-
Ugrás: Marek Černovský
-
Harmadik: Alzbeta Baudysová
-
Második: Krystof Krupanský
-
Ólom: Zuzana Hruzová
Vegyes csapat
Fő forduló eredményei
1. mérkőzés
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Dél-Korea (Kang)
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
Cseh Köztársaság (Černovský) X
|
1
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
x
|
|
|
6.
|
2. mérkőzés
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
3
|
2
|
x
|
|
|
9.
|
Észtország (Päll) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
x
|
|
|
4
|
3. mérkőzés
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Norvégia (Skogvold)
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
Cseh Köztársaság (Černovský) X
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
2
|
0
|
3
|
|
|
8.
|
4. mérkőzés
VS
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
|
|
5.
|
Kína (Bai) X
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
|
|
6.
|
|
5. mérkőzés
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
11.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
x
|
x
|
|
|
1
|
2
|
Egyesült Államok (Dropkin) X
|
4
|
2
|
2
|
0
|
1
|
x
|
x
|
|
|
|
11.
|
|
6. mérkőzés
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Csehország (Černovský)
|
0
|
2
|
2
|
0
|
3
|
0
|
2
|
x
|
|
|
9.
|
Új-Zéland (Steele) X
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
x
|
|
|
4
|
7. mérkőzés
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Svájc (BManchener) X
|
0
|
1
|
4
|
0
|
2
|
0
|
1
|
x
|
|
|
8.
|
Csehország (Černovský)
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3
|
0
|
x
|
|
|
4
|
|
Negyeddöntő
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kanada (Scoffin)
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
|
|
7
|
Cseh Köztársaság (Černovský) X
|
0
|
2
|
0
|
3
|
2
|
0
|
0
|
0
|
|
|
6.
|
Vegyes páros
16 e döntő
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Mihail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( ??? ) X
|
0
|
5.
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
x
|
|
|
10.
|
Marie Turmann ( EST ), Alessandro Zoppi ( ITA )
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
|
|
3
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Kang Sue-yeon ( KOR ) Krystof Krupanský ( ??? ) X
|
3
|
1
|
0
|
3
|
0
|
2
|
1
|
x
|
|
|
10.
|
Daniel Rothballer ( GER ) Arianna Losano ( ITA )
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
0
|
x
|
|
|
5.
|
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Marek Černovský ( ??? ) Rachel Hannen ( GBR )
|
0
|
2
|
1
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1
|
|
|
8.
|
Denise Pimpini ( ITA ) David Weyer ( NZL ) X
|
2
|
0
|
0
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
|
|
5.
|
D
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Alzbeta Baudyšová ( ??? ) Bai Yang ( CHN )
|
0
|
0
|
0
|
5.
|
1
|
0
|
3
|
0
|
|
|
9.
|
Amos Mosaner ( ITA ) Irena Brettbacher ( AUT ) X
|
1
|
1
|
1
|
0
|
0
|
4
|
0
|
3
|
|
|
10.
|
|
8. e végleges
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Corryn Brown ( CAN ) Martin Reichel ( AUT ) X
|
1
|
1
|
1
|
2
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
|
7
|
Kang Sue-yeon ( KOR ) Krystof Krupanský ( ??? )
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
|
|
4
|
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Anastasia Moskaleva ( RUS ) Tsukasa Horigome ( JPN ) X
|
1
|
0
|
2
|
2
|
1
|
1
|
x
|
x
|
|
|
7
|
Marek Černovský ( ??? ) Rachel Hannen ( GBR )
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
x
|
x
|
|
|
1
|
|
NÁL NÉL
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Thomas Scoffin ( CAN ) Kelsi Heath ( NZL )
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
2
|
0
|
|
|
5.
|
Mihail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( ??? ) X
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
|
|
6.
|
|
Negyeddöntő
B
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5.
|
6.
|
7
|
8.
|
9.
|
10.
|
Teljes
|
---|
Michael BManchener ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER )
|
0
|
0
|
1
|
2
|
1
|
0
|
3
|
1
|
|
|
8.
|
Mihail Vaskov ( RUS ) Zuzana Hrůzová ( ??? ) X
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
|
|
3
|
Műkorcsolya
Csehország kvalifikált párat jégtáncban.
Sportoló
|
Teszt
|
PC / DO
|
PL / DL
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Pontok
|
Rang
|
Pontok
|
Rang
|
---|
Alexander Sinicyn Jana Cejkova
|
Jégtánc
|
37.38
|
8.
|
55.34
|
7
|
92,72
|
7
|
Vegyes
Sportolók
|
Teszt
|
Férfiak
|
Nők
|
Jégtánc
|
Teljes
|
---|
Pontszám
|
Rang
|
Pontok
|
Pontszám
|
Rang
|
Pontok
|
Pontszám
|
Rang
|
Pontok
|
Pontok
|
Rang
|
---|
3. csapat: Carlo Vittorio Palermo ( ITA ) Anaïs Ventard ( FRA ) Jana Cejkova / Alexandr Sinicyn ( ??? )
|
Csapat trófea
|
75.71
|
7
|
2
|
76.09
|
4
|
5.
|
54,72
|
5.
|
4
|
11.
|
8.
|
Freestyle síelés
Csehország teljes csapatból álló férfit és nőt kvalifikált.
Síkereszt
Sportoló
|
Teszt
|
Képesítés
|
1/4 döntő
|
Elődöntő
|
Végső
|
---|
Idő
|
Rang
|
Rang
|
Rang
|
Rang
|
---|
Vaclav Klems
|
Síkeresztes férfiak
|
59. s 61
|
15
|
Törölve
|
Veronika camkova
|
Síkeresztes nők
|
58-as évek 63
|
2
|
Törölve
|
Szánkózás
Csehország képesített egy nőt.
Nők
Sportoló
|
Teszt
|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Vendula Kotenova
|
Egyedülálló nők
|
40-es évek 809
|
40-es évek 857
|
1:21:66
|
10.
|
Északi összetett
Csehország sportolót kvalifikált az északi vegyes versenyben.
Férfi
Sportoló
|
Teszt
|
Síugrás
|
Sífutás
|
Végső
|
---|
Pontok
|
Rang
|
Késleltetés
|
Síidő
|
Teljes idő
|
Rang
|
---|
Tomas portyk
|
Egyedülálló férfiak
|
129.8
|
5.
|
0 perc 31
|
26 perc 00 s 4
|
26:31 4
|
1
|
Rövid pályás gyorskorcsolya
Csehország képesített egy férfit.
Férfi
Sportoló
|
Teszt
|
Negyeddöntők
|
Elődöntő
|
Végső
|
---|
Idő
|
Rang
|
Idő
|
Rang
|
Idő
|
Rang
|
---|
Michal Prokop
|
500 m férfi
|
1:03:05
|
4 qCD
|
48-as évek 148.
|
3 qD
|
-
|
1
|
1000 m férfi
|
1:36:48
|
3 qCD
|
1:38:04
|
3 qD
|
1:36:32
|
2
|
Vegyes
Síugrás
Csehország egy férfit és egy nőt minősített síugrásban.
Férfi
Sportoló
|
Teszt
|
1 st ugrás
|
2 e ugrás
|
Teljes
|
---|
Távolság
|
Pontok
|
Távolság
|
Pontok
|
Pontok
|
Rang
|
---|
Tomas Friedrich
|
Egyedülálló férfiak
|
74,0 m
|
127,9
|
70,5 m
|
118.5
|
246.4
|
6.
|
Nők
Sportoló
|
Teszt
|
1 st ugrás
|
2 e ugrás
|
Teljes
|
---|
Távolság
|
Pontok
|
Távolság
|
Pontok
|
Pontok
|
Rang
|
---|
Natalie Dejmkova
|
Egyéni nők
|
64,5 m
|
99.1
|
63,5 m
|
97.2
|
196.3
|
6.
|
Csapat a Nordic együttesével
Sportoló
|
Teszt
|
1 st kör
|
2 th kerek
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Natalie Dejmkova Tomas Portyk Tomas Friedrich
|
Vegyes csapat
|
239.3
|
298.2
|
537.5
|
8.
|
Hódeszka
Csehország egy férfit és egy nőt minősített snowboardozásban.
Férfi
Sportoló
|
Teszt
|
Képesítés
|
Elődöntő
|
Végső
|
---|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Rang
|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Rang
|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Rang
|
---|
Ondrej Porkert
|
Férfi félpipás síléc
|
41,50
|
47,50
|
11.
|
Nem minősített
|
Slopestyle férfiak
|
46.00
|
69.50
|
6 Q
|
|
24.25
|
75,50
|
8.
|
Nők
Sportoló
|
Teszt
|
Képesítés
|
Elődöntő
|
Végső
|
---|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Rang
|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Rang
|
1. forduló
|
2. fordulójáig
|
Rang
|
---|
Diana Augustinova
|
Sí félpipás nők
|
41.00
|
43.25
|
9 q
|
47.75
|
43,75
|
6.
|
Nem minősített
|
Slopestyle nők
|
48 s 50
|
47s 00
|
12.
|
|
Nem minősített
|
Gyorskorcsolya
Csehország egy nőt minősített gyorskorcsolyázásban.
Nők
Sportoló
|
Teszt
|
1. verseny
|
2. verseny
|
Teljes
|
Rang
|
---|
Nikol Zdrahalova
|
500 méteres nők
|
44-es évek 97
|
44-es évek 86
|
89 s 83
|
8.
|
kapcsolódó cikk
Hivatkozások
-
(in) " Innsbruck 2012 téli ifjúsági olimpiai játékok NOC zászlóvivői "
-
(en) " Sportolók listája - Csehország "
Külső hivatkozás