Sport | Gyorskorcsolya |
---|---|
Szervező (k) | CIO és ISU |
Szerkesztés | 1 re |
Helyek) | Innsbruck , Ausztria |
Keltezett | nak,-nek 2012. január 15 nál nél 2012. január 18 |
Nemzetek | 23. |
Résztvevők | 56 |
Fegyelem | 1 |
Próbák | 8. |
Webhely (ek) |
Eisschnellaufbahn Innsbruck , Ausztria |
Hivatalos honlapján | Hivatalos oldal |
Győztes | Kína |
---|
A gyorskorcsolya események számára a 2012-es téli ifjúsági olimpiai játékok megrendezésére került sor a Eisschnellaufbahn , az Innsbruck , Ausztria , 15-ről2012. január 18.
Rang | Nemzet | Arany | Ezüst | Bronz | Teljes |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kína | 4 | 2 | 0 | 6. |
2 | Dél-Korea | 2 | 1 | 2 | 5. |
3 | Hollandia | 2 | 1 | 0 | 3 |
4 | Japán | 0 | 3 | 4 | 7 |
5. | Fehéroroszország | 0 | 1 | 0 | 1 |
6. | Norvégia | 0 | 0 | 1 | 1 |
Oroszország | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Teljes | 8. | 8. | 8. | 24. |
Próbák | Arany | Ezüst | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
500 méter részletes eredmények |
Liu An ( CHN ) | 75-es évek 50 | Roman Dubovik ( BLR ) | 77-es évek 824 | Toshihiro Kakui ( JPN ) | 77-es évek 827 |
1500 méter részletes eredmények |
Yang Fan ( CHN ) | 1 perc 54 s 20 | Liu An ( CHN ) | 2:02:28 | Seitaro Ichinohe ( JPN ) | 2 perc 00 s 30 |
3000 méter részletes eredmények |
Yang Fan ( CHN ) | 4:03:22 | Seitaro Ichinohe ( JPN ) | 4: 010 | Hyeok Jun Noh ( KOR ) | 4:14:41 |
A tömeges indítás részletes eredményei |
Yang Fan ( CHN ) | 7:10:23 | Seitaro Ichinohe ( JPN ) | 7: 11: 4 | Vasili Pudushkin ( RUS ) | 7:12:08 |
Próbák | Arany | Ezüst | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
500 méter részletes eredmények |
Jang Mi ( KOR ) | 81 s 68 | Shi Xiaoxuan ( CHN ) | 84-es évek 32 | Martine Lilløy Bruun ( NOR ) | 87-es évek 51 |
1500 méter részletes eredmények |
Jang Mi ( KOR ) | 2:08:17 | Sanneke De Neeling ( NED ) | 2:09:54 | Sumire Kikuchi ( JPN ) | 2:11:33 |
3000 méter részletes eredmények |
Sanneke De Neeling ( NED ) | 4:37:33 | Rio Harada ( JPN ) | 4:41:85 | Su Ji Jang ( KOR ) | 4:42:72 |
A tömeges indítás részletes eredményei |
Sanneke De Neeling ( NED ) | 6:01:01 | Su Ji Jang ( KOR ) | 6:01:01 | Sumire Kikuchi ( JPN ) | 6:01:02 |
Minden nemzet maximum 4 sportolót küldhet (2 férfit és 2 nőt). Az ISU Junior Világbajnokság 500, 1500 és versenyszámának eredményeit a YOG 500, 1500 és 3000 méteres távjain számoljuk. Az a NOC / ISU tag, aki végül bekerült a fent említett egy vagy több esemény hat legjobbjába, helyet kap a YOG számára. Abban az esetben, ha egy NOC / ISU tagnak egynél több top 6 korcsolyázója van, további helyet kapnak (országonként legfeljebb két sportoló). A fennmaradó helyek kiosztása a NOC / ISU tagok számára az ISU Junior World Cup 2 kiválasztott versenyének eredményein alapul, amelyre a Játékok szezonban kerül sor, az ISU Junior World Cup rangsorában minden távolságon . Azok a NOC-ok / tagok, akiknek már volt helyük az ISU junior világbajnokságon keresztül, a további helyek kiosztása során figyelmen kívül hagyják a Junior World Cup rangsor legjobb helyezését. Ezeket a helyeket az ISU / NOC tagjai osztják szét az egyes korcsolyázók által a világkupában elért pontok alapján az ISU Junior Világkupa 500 méteres, 1500 méteres és 3000 méteres versenyén. Az ISU / NOC tagonkénti helyek megoszlása a világbajnoki rangsor alapján addig folytatódik, amíg kategóriánként (férfi / nő) a korcsolyázók összes száma el nem éri a NOB kvótáját (28). A hely a fogadó ország számára van fenntartva, abban az esetben, ha nem sikerül minősíteni a sportolókat.
CNO | Férfiak | Nők | Teljes |
---|---|---|---|
Németország | 2 | 2 | 4 |
Ausztria | 2 | 2 | |
Belgium | 1 | 1 | |
Fehéroroszország | 2 | 2 | 4 |
Kína | 2 | 2 | 4 |
Dél-Korea | 2 | 2 | 4 |
Dánia | 1 | 1 | |
Észtország | 1 | 1 | |
Finnország | 2 | 2 | |
Olaszország | 1 | 2 | 3 |
Japán | 2 | 2 | 4 |
Kazahsztán | 2 | 2 | 4 |
Mongólia | 1 | 1 | |
Norvégia | 2 | 2 | 4 |
Hollandia | 2 | 2 | 4 |
Lengyelország | 2 | 2 | 4 |
Cseh Köztársaság | 1 | 1 | |
Románia | 1 | 1 | |
Oroszország | 2 | 2 | 4 |
Svédország | 1 | 1 | |
svájci | 1 | 1 | 2 |
Összes sportoló | 28. | 28. | 56 |
Összes NOC | 16. | 17. | 23. |
Megjegyzés: * Időbeli egyenlőség esetén két versenyző között az idő ezredmásodpercre kerül.
Az eseményre sor került Január 14-én 16 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Teljes idő | 1. verseny (sor) |
2. verseny (sor) |
---|---|---|---|---|---|
Liu An | Kína | 75-es évek 50 | 37s 66 (1) | 37s 83 (1) | |
Roman doebovik | Fehéroroszország | 77 s 824 * | 38s 87 (2) | 38s 95 (3) | |
Toshihiro Kakui | Japán | 77s 827 * | 38-as évek 88 (3) | 38-as évek 94 (2) | |
04 | Vaszilij Puduskin | Oroszország | 78-as évek 08 | 38-as évek 92. (4) | 39. s 16. cikk (5) bekezdés |
05. | Stanislav palkin | Kazahsztán | 78-as évek 44 | 39. s 22. cikk (5) bekezdés | 39. s 11. cikk (4) bekezdés |
06. | Park Dai-han | Dél-Korea | 78-as évek 87 | 39s 41 (6) | 39s 46 (6) |
07 | Matteo cotza | Olaszország | 79 mp 59 | 39. s 98. (7) | 39-es évek 61. (7) |
08. | Marcel Drwiega | Lengyelország | 80-as évek 30 | 40-es évek 35 (10) | 39. s 94. cikk (8) |
09. | Henrik Fagerli Rukke | Norvégia | 80-as évek 64 | 40-es évek 27 (9) | 40-es évek 37 (10) |
10. | Cristian Adrian Mocanu | Románia | 80-as évek 72 | 40-es évek 49 (11) | 40-es évek 22 (9) |
11. | Maksim doebovsky | Fehéroroszország | 81 s 53 | 40-es évek 61. (12) | 40-es évek 92 (11) |
12. | Tuomas Rahnasto | Finnország | 82-es évek 80 | 41s 58 (14) | 41s 21 (12) |
13. | Thomas petutschnigg | Ausztria | 83 s 17 | 41s 43 (13) | 41s 73. (13) |
14 | Kenneth Stargardt | Németország | 83 s 89 | 41s 97 (15) | 41s 91 (14) |
15 | Lasse Ahonen | Finnország | 84 s 75 | 42-es évek 59 (16) | 42s 16 (15) |
Dmitrij Morozov | Kazahsztán | Nem fejeztem be | 40-es évek 24 (8) | Nem fejeztem be |
Az eseményre sor került Január 16 16 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Idő |
---|---|---|---|
Yang rajongó | Kína | 1 perc 54 s 20 | |
Liu An | Kína | 2:02:28 | |
Seitaro Ichinohe | Japán | 2 perc 00 s 30 | |
04 | Noh Hyeok-jun | Dél-Korea | 2:02:19 |
05. | Bastijn Boele | Hollandia | 2:02:28 |
06. | Roman doebovik | Fehéroroszország | 2:02:47 |
07 | Nils van der Poel | Svédország | 2:02:84 |
08. | Vaszilij Puduskin | Oroszország | 2:03:08 |
09. | Magnus Myhren Kristensen | Norvégia | 2:03:27 |
10. | Mihail kazelin | Oroszország | 2:03:42 |
11. | Peter Lenderink | Hollandia | 2:04:04 |
12. | Toshihiro Kakui | Japán | 2:05:02 |
13. | Manuel Vogl | Ausztria | 2:05:32 |
14 | Henrik Fagerli Rukke | Norvégia | 2:05:70 |
15 | Artur Adam Iwaniszyn | Lengyelország | 2:07:94 |
16. | Niklas Kamphausen | Németország | 2:09:14 |
Az eseményre sor került Január 18 16 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Idő |
---|---|---|---|
Yang rajongó | Kína | 4:03:22 | |
Seitaro Ichinohe | Japán | 4: 010 | |
Noh Hyeok-jun | Dél-Korea | 4:14:41 | |
04 | Peter Lenderink | Hollandia | 4:14:93 |
05. | Nils van der Poel | Svédország | 4:15:53 |
06. | Mihail kazelin | Oroszország | 4:19:25 |
07 | Magnus Myhren Kristensen | Norvégia | 4:19:71 |
08. | Bastijn Boele | Hollandia | 4:21:02 |
09. | Dmitrij Morozov | Kazahsztán | 4:22:42 |
10. | Manuel Vogl | Ausztria | 4:27:27 |
11. | Artur Adam Iwaniszyn | Lengyelország | 4:30:06 |
12. | Maksim doebovsky | Fehéroroszország | 4:31:21 |
13. | Niklas Kamphausen | Németország | 4:36:58 |
14 | Philip Due Schmidt | Dánia | 4:39:71 |
15 | Tuomas Rahnasto | Finnország | 4:44:44 |
16. | Kenneth Stargardt | Németország | 4:44:75 |
Az eseményre sor került Január 20 26 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Idő |
---|---|---|---|
Yang rajongó | Kína | 7:10:23 | |
Seitaro Ichinohe | Japán | 7:11:45 | |
Vaszilij Puduskin | Oroszország | 7:12 83 | |
04 | Toshihiro Kakui | Japán | 7:13:10 |
05. | Stanislav palkin | Kazahsztán | 7:13:35 |
06. | Magnus Myhren Kristensen | Norvégia | 7:14:15 |
07 | Mihail kazelin | Oroszország | 7:14:42 |
08. | Manuel Vogl | Ausztria | 7:14:51 |
09. | Nils van der Poel | Svédország | 7:14:66 |
10. | Bastijn Boele | Hollandia | 7:14:69 |
11. | Dmitrij Morozov | Kazahsztán | 7:17:55 |
12. | Maksim dubovsky | Fehéroroszország | 7:19:41 |
13. | Thomas petutschnigg | Ausztria | 7:20:39 |
14 | Henrik Fagerli Rukke | Norvégia | 7:20:50 |
15 | Arthur Adam Iwaniszyn | Lengyelország | 7:24:81 |
16. | Noh Hyeok-jun | Dél-Korea | 7:26:72 |
17. | Philip Due Schmidt | Dánia | 7:29:75 |
18. | Niklas Kamphausen | Németország | 7:30:34 |
19. | Park dai han | Dél-Korea | 7:35:00 |
20 | Marcel Drwiega | Lengyelország | 7:51:71 |
21 | Peter Lenderink | Hollandia | 8:21:82 |
22. | Liu An | Kína | 10 forduló |
23. | Kenneth Stargardt | Németország | 10 forduló |
24. | Matteo cotza | Olaszország | 10 forduló |
25 | Christian Adrian Mocanu | Románia | 10 forduló |
26. | Tuomas Rahnasto | Finnország | 3 forduló |
Az eseményre sor került Január 14-én 16 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Teljes idő | 1. verseny (sor) |
2. verseny (sor) |
---|---|---|---|---|---|
Jang mi | Dél-Korea | 0 81 s 68 | 40-es évek 88 (1) | 40-es évek 80 (1) | |
Shi Xiaoxuan | Kína | 0 84-es évek 32 | 41s 98 (2) | 42s 34 (2) | |
Martine Lilløy Bruun | Norvégia | 0 87-es évek 51 | 43s 98 (4) | 43s 53 (4) | |
04 | Suzanne Schulting | Hollandia | 0 87 s 72 | 43s 95 (3) | 43 s 766 * (6) |
05. | Leia behlau | Németország | 0 88-as évek 13 | 44s 36 (5) | 43 s 768 * (7) |
06. | Svetlana Maltseva | Kazahsztán | 0 88 s 18 | 44s 53 (6) | 43s 64 (5) |
07 | Gloria malfatti | Olaszország | 0 88 s 72 | 44s 60 (7) | 44s 12 (8) |
08. | Nikol Zdrahalova | Cseh Köztársaság | 0 89 s 83 | 44-es évek 97 (8) | 44s 86 (10) |
09. | Michelle uhrig | Németország | 0 90 s 12 | 45s 16 (9) | 44s 95 (11) |
10. | Anne Michiels | Belgium | 0 90 s 95 | 45s 27 (10) | 45-es évek 68 (14) |
11. | Laura De Candido | Olaszország | 0 90 s 97 | 45-es évek 48 (11) | 45-es évek 49 (12) |
12. | Bianca Lorena Stanica | Románia | 0 91 s 60 | 45-es évek 96 (13) | 45-es évek 63 (13) |
13. | Natalya Khramtsova | Fehéroroszország | 0 92-es évek 00 | 45s 60 (12) | 46s 39 (15) |
14 | Enkh-Ariun Altantulga | Mongólia | 0 94 s 75 | 47s 12 (14) | 47s 63 (16) |
15 | Marina salnikova | Oroszország | 125 s 42 | 1:22:07 (15) | 43s 34 (3) |
16. | Kaja Ziomek | Lengyelország | 127s 52 | 1:22:75 (16) | 44-es évek 77 (9) |
Az eseményre sor került Január 16 16 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Idő |
---|---|---|---|
Jang mi | Dél-Korea | 2:08:17 | |
Sanneke de Neeling | Hollandia | 2:09:54 | |
Sumire kikuchi | Japán | 2:11:33 | |
04 | Fu Yuan | Kína | 2:11:94 |
05. | Jelizaveta Kazelina | Oroszország | 2:02:90 |
06. | Marina salnikova | Oroszország | 2:14:53 |
07 | Rio harada | Japán | 2:15:15 |
08. | Leia behlau | Németország | 2:15:75 |
09. | Shi Xiaoxuan | Kína | 2:15:98 |
10. | Aleksandra Milena Kapruziak | Lengyelország | 2:17:29 |
11. | Jelizaveta Prokhorenko | Kazahsztán | 2:18:23 |
12. | Martine Lilløy Bruun | Norvégia | 2:19:79 |
13. | Inge Anne Vasaasen | Norvégia | 2:19:95 |
14 | Kaja Ziomek | Lengyelország | 2:03:23 |
15 | Alina Bianca Danescu | Románia | 2:23:40 |
16. | Suzanne Schulting | Hollandia | 2:25:78 |
Az eseményre sor került Január 18 16 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Idő |
---|---|---|---|
Sanneke de Neeling | Hollandia | 4:37:33 | |
Rio harada | Japán | 4:41:85 | |
Jang su-ji | Dél-Korea | 4:42:72 | |
04 | Jelizaveta Kazelina | Oroszország | 4:44:45 |
05. | Fu Yuan | Kína | 4:47:52 |
06. | Aleksandra Milena Kapruziak | Lengyelország | 4:51 48 |
07 | Michelle uhrig | Németország | 4:53:47 |
08. | Clare jeong | Egyesült Államok | 4:54:04 |
09. | Inge Anne Vasaasen | Norvégia | 4:55:71 |
10. | Gloria malfatti | Olaszország | 4:59 97 |
11. | Jelizaveta Prokhorenko | Kazahsztán | 5:03:31 |
12. | Anne Michiels | Belgium | 5:15:04 |
13. | Natalya Khramtsova | Fehéroroszország | 5:24:97 |
14 | Enkh-Ariun Altantulga | Mongólia | 5:25:40 |
15 | Anastasija Kapoestina | Fehéroroszország | 5:29:23 |
Alina Bianca Danescu | Románia | Diszkvalifikált |
Az eseményre sor került Január 20 26 résztvevővel.
Rang | Vezetéknév | Ország | Idő |
---|---|---|---|
Sanneke de Neeling | Hollandia | 6:01:06 | |
Jang su-ji | Dél-Korea | 6:01:13 | |
Sumire kikuchi | Japán | 6:01:24 | |
04 | Jelizaveta Kazelina | Oroszország | 6:01:47 |
05. | Michelle uhrig | Németország | 6:03:09 |
06. | Rio harada | Japán | 6:03:56 |
07 | Gloria malfatti | Olaszország | 6:03:91 |
08. | Leia behlau | Németország | 6:06:66 |
09. | Jang mi | Dél-Korea | 6:07:44 |
10. | Marina salnikova | Oroszország | 6:07:63 |
11. | Shi Xiaoxuan | Kína | 6:09:17 |
12. | Alina Bianca Danescu | Románia | 6:09:66 |
13. | Clare jeong | Egyesült Államok | 6:11:73 |
14 | Anne Michiels | Belgium | 6:21:26 |
15 | Kaja Ziomek | Lengyelország | 6:21:46 |
16. | Aleksandra Milena Kapruziak | Lengyelország | 6:02:03 |
17. | Jelizaveta Prokhorenko | Kazahsztán | 6:23:20 |
18. | Bianca Lorena Stanica | Románia | 6:06:07 |
19. | Anasztaszija Kapustina | Fehéroroszország | 6:26:11 |
20 | Enkh-Ariun Altantulga | Mongólia | 6:38:07 |
21 | Laura a Candido-ból | Olaszország | 6 forduló |
22. | Fu Yuan | Kína | 5 forduló |
23. | Martine Lilløy Bruun | Norvégia | 5 forduló |
24. | Inga Anne Vasaasen | Norvégia | 4 forduló |
25 | Svetlana Maltseva | Kazahsztán | 4 forduló |
26. | Suzanne Schulting | Hollandia | 2 forduló |